Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КУЧЕРЕНКО Online
Añadido 14 jul. 2024

КУЧЕРЕНКО Online

@OleksiiKucherenko
Número de suscriptores: 1 509
Fotos: 1,780
Videos: 1,030
Enlaces: 2,490
Descripción:
☆ Народний депутат України ☆ Ексміністр з питань ЖКГ ☆ Батько 5-х синів facebook.com/kucherenko2021 youtube.com/c/OleksiiKucherenko instagram.com/kucherenko.official

👥 Número de suscriptores

1 509
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -5
Promedio/Mes:: -18

👁️ Vistas promedio por mensaje

462
Promedio/Día:: 486
Promedio/Tiempo:: 438
ERR: 30.62%

📊 Mensajes por Día

2
Último día: 6
Promedio semanal: 1.9
Promedio por día: 2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 359 26-02-24 08:32
Учора взяв участь в обговоренні проекту закону про управління житловим фондом, про так званих «управителів».В мене нема сумніву в тому, що управління житловим фондом — це дуже серйозна та відповідальна справа, якою мають займатися професіонали, аматорство буде дуже дорого коштувати власникам.Але благаю всіх так званих «співвласників» багатоквартирних будинків про одне, починайте глибоко вникати в ці проблеми.Бо навкруги дуже потужні «акули», комунальні та енергетичні.Вони розуміють, за що вони борються, і розуміють ціну цього, в них є ресурси і є юристи.Споживач та співвласник на сьогодні найслабкіша ланка, і «акули» це дуже добре розуміють!Захистити споживача/співвласника поки що в лібертаріанській державі нема кому.Більш того, сьогоднішня влада все свідомо робить, щоби система цього захисту не зʼявилася ще довго!Вони готують перерозподіл власності, думаю, ви це розумієте.В законопроекті є досить позитивні речі, але він спрямований на захист «управителів», а не на захист споживача.«Управителі» мають стати нашими партнерами, але в ході «рішучих реформ» цей механізм дехто може перетворити в ярмо.Будете розслабленими в цьому болоті з алігаторами, втратите власність.Я не жартую, поки що, на жаль, це так.Ви таку «модель» обрали в 2014 і 2019, «лібертарінсько-ринкову», так би мовити.
👁 411 26-02-23 07:04
Понад 250 бригад одночасно працювали у Києві. Постійні ремонти, зварювальні роботи, надскладні умови: під водою, у мороз, під обстрілами. Це був реальний героїзм. Вони намагалися подати теплоносій, гріли водогрійні котли, спалювали газ.Але ключова проблема — це старі, вкрай занедбані київські мережі. Теплоносій подавався, а мережі рвало: Печерськ, Голосіїв, Теремки. У результаті тепло просто не могли проштовхнути під тиском. Багато киян отримали тепло в останню мить, і я в тому числі.Тут у мене безумовна претензія до київської влади: в якому стані утримувалися мережі всі ці роки? Скільки списували на ремонти? Як реально ремонтували? Який реальний стан і втрати? Це фактично «державна таємниця».Водночас я розумію, що витрати компанія несла. І, ймовірно, їх намагатимуться покривати або з бюджету, або, будемо чесні, з прихованих доходів. Вже давно вимагаю провести аудит «Київтеплоенерго», бо його по суті не було. Але виникає парадокс, бо Держаудитслужба каже: "Це комунальна компанія, і не наша парафія". А КМДА і Київрада мають перевіряти самі себе. Я не довіряю такому!
👁 463 26-02-21 06:04
Спостерігаю за «баталією» колеги Гончаренка з двома «щирими українцями», Міловановим та Смілянським.Я не ставлю під сумнів право депутата задавати очевидні та актуальні питання персонам, повʼязаним з роботою в "державних корпораціях".Мене особисто дуже обурює відверто хамська поведінка цих двох персонажів, і я буду робити все можливе для того, щоби «приземлити» цих двох «діячів».Єдине, хотів би нагадати колезі Гончаренку, що це лайно "з’явилося" на орбіті державного управління за часів Петра Порошенка та його урядів.Саме як результат його «кадрової політики».На жаль, саме тоді процес деградації державного управління набув катастрофічних масштабів.Хоча були всі можливості спрямувати країну в іншому, правильному напрямку.І ця «солодка парочка» – це маленька частка від тих авантюристів, які виповзли на арену після Майдану завдяки хибному та відірваному від реалій курсу тодішнього керівництва країни.Який, на жаль, не змінився в 2019 році.А от як же їх нарешті викорчувати звідти, це проблема всієї країни, схоже!Ось так.
👁 473 26-02-19 09:15
ІТП — це внутрішньобудинкові мережі. Один тариф на обслуговування — це неправильно. В одному будинку зламається насос за 80 тисяч, в іншому регулятор за 10 тисяч. Це має бути частиною утримання будинку. Співвласники самі мають приймати рішення і оплачувати.Голова Асоціації енергоаудиторів України Вадим Литвин погодився з озвученою тезою, що фінансування має бути прив’язане до економії, за моделлю енергосервісного контракту. Можна використати й механізм різниці в тарифах як джерело повернення коштів. Якщо є верифікована економія, держава могла б спрямовувати частину зекономлених коштів на повернення інвестицій. Тоді термін окупності зменшився б із 8 до 3 років. Також, якщо прив’язати виплати до економії, зникне частина конфліктів інтересів.Євген Магльований, член НКРЕКП у 2018-2019 роках, вважає, що ІТП потрібні як для власників будинків, так і для теплокомуненерго. Але є певні застереження через те що реформи не дійшли до кінця. У нас немає ефективного співвласника житлового фонду. Там, де є ОСББ і вони нормально функціонують, великих проблем немає. Але є значна частина житлового фонду, де форма управління через ОСББ не запрацювала І саме для цього сегмента, який є більшістю, потрібно шукати найкращий механізм. Ідея робити це через енергосервісну модель йому імпонує, натомість повністю перекладати все на теплокомуненерго, з огляду на вже накопичені проблеми, вбачається неправильним. Питання не в тому, чи потрібні ІТП. Вони потрібні. Питання — як їх впровадити і забезпечити стабільне функціонування.Василь Ліман, президент Асоціації управителів житла, підтримав необхідність закону, але його треба серйозно доопрацювати. Мета має бути зрозуміла, насамперед для співвласників. Він навів приклад управительки з Обухова, яка керуючи будинками без ОСББ, встановила ІТП майже в усіх своїх будинках за чотири роки — через місцеві програми і співфінансування співвласників.Народний депутат України, член Комітету Анатолій Костюх, зазначив, що триваюча війна — це складний, але, можливо, і єдиний час для змін. Ця зима показала, що система централізованого теплопостачання вразлива. Дуже важливо було почути думку фахівців, і вкрай доцільними будуть їх правки і пропозиції, виходячи зі своєї практики.Підсумовуючи нараду, Олексій Кучеренко подякував учасникам за змістовну дискусію, однак наголосив, що остаточна ефективна модель поки що не є зрозумілою. За його словами, цьому заважає низка ключових проблем: неврегульовані майнові питання та балансова належність, критичний фінансовий стан теплокомуненерго, різниця в тарифах, значна зношеність мереж і котельного обладнання, а також недостатня інституційна спроможність житлових будинків.Учасники домовилися напрацювати та запропонувати Комітету свої пропозиції щодо доопрацювання законопроекту № 14067.
👁 470 26-02-18 08:07
На фоні прискіпливої суспільної уваги до діяльності національної енергокомпанії «Енергоатом», його керівництва та наближених осіб просто нагадаю деякі принципові моменти.Ще 2025 року наша ТСК першою офіційно заявила і затвердила (в тому числі у залі Верховної Ради) звіт про нерозподілений залишок прибутку після підвищення тарифів на електроенергію для населення.Кілька ключових тез зі звіту (станом на час підготовки):• Підвищення ціни на електроенергію у 2023–2024 роках дало додатково близько 88 млрд грн, з яких 78 млрд грн — «Енергоатому», а 10 млрд грн — ПрАТ «Укргідроенерго»• Після такого підвищення в «Енергоатома» сформувався нерозподілений залишок прибутку та амортизації понад 60 млрд грн;• З них після підвищення у 2024 році – близько 49 млрд грн на рік такого «надлишку»;• Частина «дефіциту», яким обґрунтовували підвищення тарифів, фактично сформована штучними нарахуваннями амортизації та іншими операційними витратами;• Це по суті створило передумови неконтрольованого державою розподілу та витрат великих грошових сум вищезгаданими держкомпаніями.• Підвищення тарифів відбувалося без належного економічного обґрунтування і без чіткого плану використання отриманих коштів.Тобто ще тоді, до розслідувань потужних і незалежних правоохоронних органів та регулярних істерик окремих персонажів, без емоцій і політичних заяв, ТСК із представників усіх фракцій парламенту озвучила конкретні цифри і недоліки у діяльності компанії, звернули увагу уряду та ДАСУ на необхідність проведення повномасштабного аудиту та спрямувала відповідні матеріали до державних органів і правоохоронців.Усі документи і висновки ТСК у відкритому доступі (у тому числі по «Енергоатому», «Нафтогазу», «Укренерго» та низці інших важливих для енергетичної безпеки питань). Позиція незмінна: тарифи, відповідно до законодавства, мають бути економічно обґрунтованими, а державні монополії — підзвітними та підконтрольними.
👁 488 26-02-15 14:16
Сподіваюсь, кияни розуміють, що значною мірою вони сидять без тепла не тільки в звʼязку з пошкодженнями на ТЕЦ, які не дають можливість гріти теплоносій на котлі.Насправді енергетики ремонтуються досить швидко, але далі теплоносій просто не можуть подати до ваших будинків в звʼязку з жахливим та катастрофічним станом теплових мереж.Під тиском, який необхідний для продавлювання теплоносія, скажімо, в Печерський та Голосіївський райони, мережі починає рвати, відбувається «ланцюгова реакція».Це підтвердили мені працівники ремонтних бригад з інших міст, які були відверто здивовані.«Кім би нас за такі мережі вбив», – дослівно сказав бригадир з Миколаєва.Нагадаю, про жахливі «рекордні» 27 відсотків втрат тепла в мережах КТЕ я кажу вголос вже багато років.Зрозуміло, що такі втрати, по-перше, свідчать про їх жахливий стан, а по-друге, лягають на тариф та на бюджет, за що ми потім з вами платимо.Зрозуміло, що в таких умовах захищати центральне теплопостачання дуже важко.Це яскравий наслідок багаторічних, абсолютно хибних пріоритетів бюджетних витрат КМДА та Київської міської ради.Сам став заручником цієї ситуації в своєму будинку на Печерську.Буквально погодинно відстежував, як тижнями рухався теплоносій до будинку від ТЕЦ-5 через десятки поривів.Не думаю, що на мюнхенському безпековому форумі в порядку денному було питання про ганебний стан київських тепломереж.
👁 562 26-02-12 07:30
Київтеплоенерго — це надпотужна організація. Там величезні фінансові потоки, і навколо неї годуються дуже серйозні структури, умовно напівкримінальні, правоохоронні і так далі. Київтеплоенерго завжди було державою в державі. Він немовби київський, але Києву не підпорядковується.Тобто штанги і проколи відбулися як у Київтеплоенерго, у Київводоканалі, і в керуючих компаніях. Усюди були серйозні помилки, недопрацювання, і воно все закумулювалося та призвело частково до таких наслідків. Але буду справедливим, за те, що ракети влучають у наші київські ТЕС, Кличко точно не несе жодної відповідальності. Чи можна було щось кардинально поміняти в системі енерго- і теплозабезпечення Києва? Ні. Кардинально за цей час, за наявних ресурсів, нічого не можна було поміняти. Пом’якшити ситуацію, певну подушку підкласти можна було. Можна було краще підготувати керуючі компанії до роботи в надзвичайних аварійних умовах. А у них не було ресурсів, бригад, тож вони тут не допрацювали.Київтеплоенерго не допрацювало по резервних живленнях своїх ключових структур, об'єктів, які могли би в аварійному випадку бути більш живучими і працювати більш стабільно. Те ж саме по водоканалу.
👁 532 26-02-11 06:25
Новий законопроект про підтримку ТКЕ по-перше, спізнився років на пʼять-шість. А по-друге, це точно дуже цинічно пробувати покласти всю модернізацію на плечі населення через тарифи.Мій виступ у Верховній Раді 👇«Якби ви щось хотіли зробити дійсно корисне для сектору центрального теплопостачання, ви би приблизно такий закон та інші мали би розглядати в залі в 2019 році замість цього турборежиму, і тоді, можливо, зараз були б якісь позитивні наслідки. Бо це настільки інерційна сфера, що ви навіть собі не уявляєте. Тому спекуляції, що зараз цей закон, якщо його приймуть, він щось кардинально швидко змінить – це абсолютна політична істерика.Тепер друге. Колеги правильно кажуть, ІТП. Та розберіться ви нарешті, не можуть бути в кожному будинку ІТП, в малих будинках вони не потрібні, вони за проектами можуть туди не влізти. А ви хочете зобов'язати всіх покласти, закласти все в тариф на транспортування тепла, і в результаті всі споживачі за це заплатять, за ваше це ноу-хау. Та ні, не вийде, друзі!Дійсно, теплокомуненерго потребують державної політики стабільної і серйозної дуже модернізації. Але оскільки держава не може зробити цю політику, повірте мені, найближчим часом люди самі будуть тікати, на жаль, з цього центрального опалення на індивідуальне, і ми з вами нічого не зможемо з ними зробити, особливо на фоні того, що зараз відбувається.І останнє. Ви не вирішили жодного питання по комунальній теплоенергетиці. Різниця в тарифах – 70 мільярдів з 2022 року. Ні чорта ви там не зробили! Борги теплокомуненерго перед Нафтогазом – 115 мільярдів. Нічого ви не зробили. Тарифне регулювання віддали на місця і не розумієте, що там відбувається. 27 відсотків втрат в мережах в Києві тепла, і ви хочете це покласти на тариф.Ми не будемо підтримувати цей законопроект.»
👁 717 26-02-07 09:42
Сьогодні ворог вдарив по високовольтних мережах, по їх трансформаторних підстанціях та по обʼєктах теплової генерації.Енергосистема розвантажена і працює поки що на мінімальній потужності - десь на третину від потреби.Це стосується і частини блоків АЕС.Йде дефектація пошкоджень, потім буде спроба підйому потужностей генерації. Якщо ви вірите що хоч хтось з маси «говорящих голів» реально знає як в стислі терміни перебудувати енергосистему в таку, яка буде невразливою для ракет та БПЛА - ви дуже наївна людина. Те що ж багато ділків, які хочуть щось швидко заробити на біді - в цьому сумніву нема.Вони всі зараз гіперактивні і розповідають про свої надприбуткові проекти з окупністю 2-3 роки.Невипадково одночасно їх спікери заговорили про підняття ціни на е/е до 8.5 грн за кВт/год.Це тільки початок.Скоро включиться й Нафтогаз з розказати про свої біди та борги.Суть буде тією самою - підняття ціни на газ.Звісно поруч будуть тепловики - там зараз борг в 115 млрд грн перед Нафтогазом.Потім ви зрозумієте що за останні роки в результаті рішучих «ринкових реформ» за останні 10 років на українців накинуто боргову удавку вартістю мільярди доларів і ніхто не розуміє що з цим робити.А поки красиві хлопчики та дівчатка з гуманітарною освітою з комітетів та міністерств бігають по ефірах та розповідають вам байки про рятівну «розподілену генерацію», «дерегуляцію» та «децентралізацію».Все це дійсно можливо робити - але покажіть нарешті розрахунки, покажіть ТЕО, покажіть як це реально підійме не тільки ваші бариші, але й підійме стійкість енергосистеми.Поки що ніхто не може пояснити - як це буде працювати технічно і скільки це буде коштувати країні і нам з вами в тарифі.І останнє.Колись в Китаї при Мао Цзе Дуні пробували лити чавун в кожному подвірʼї - називався той період «великий скачок».Супроводжувався той процес гіперактивними загонами невігласів та провокаторів - «хунвейнбінів», які нищили інженерів, професорів, інтелігенцію та будь кого, хто міг мислити самостійно.А потім побудували таки надпотужну металургійну індустрію з найсучасніших заводів-гігантів.І створили армію яка здатна це все захистити.Гарного всім дня!
👁 560 26-02-02 10:26
Якась несправедлива ситуація з цими укриттями нашої енергосистеми. Ми сидимо без світла та без тепла в першу чергу в звʼязку з тим, що єдина енергосистема втратила свою стійкість та надійність - дуже багато трансформаторних підстанцій пошкоджено.Левова частина їх це підстанції НЕК «Укренерго».До речі останній блекаут за основною версією повʼязаний саме з цим.Ми з вами не страждаємо безпосередньо від того, що укриття не будувалися на обʼєктах АЕС - усі АЕС працюють та несуть левову частку навантаження.Або інколи відключаються із-за проблем в мережах саме Укренерго.Але по ним НЕ НАНОСЯТЬСЯ безпосередні удари ворога!Міндіч@Ко за версією НАБУ/САП та «антикорупціонерів» розкрадали гроші саме «Енергоатому», тобто якась частина грошей виводилась з компанії за рахунок «відкатів». В результаті в першу чергу страждав бюджет, недоотримуючи платежі з податків.Це безумовно жахливо і ми всі з нетерпінням очікуємо підозр та посадок винних в цьому!Але ж це має НІЯКОГО відношення до провалу програми будівництва укриттів для «Укренерго», за який мають відповідати керівники «Укренерго» та «Агенції відновлення» - Кудрицький та Найем, звісно разом з урядовцями.Бо програма будівництва укриттів фінансувалася належним чином з бюджету та з грошей «Укренерго» - в тому числі кредитів, грантів та грошей тарифу.І розкрадалися там ці гроші за своїми схемами та своїм відкатами з завищених кошторисів.Тоді постає ключове питання - ЧОМУ?!Чому «Міндіч&Ко» разом з екс-міністрами в бігах в Ізраїлі чи чекають підозр тут в Україні, а Кудрицький з Найємом ходять по антикорупційних форумах, конференціях на непідкупних ЗМІ та діляться своїм «безцінним досвідом»?!А ми в цей час без світла та без тепла?!Якось по-дебільному виходить!)