Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КУЧЕРЕНКО Online
Añadido 14 jul. 2024

КУЧЕРЕНКО Online

@OleksiiKucherenko
Número de suscriptores: 1 509
Fotos: 1,780
Videos: 1,030
Enlaces: 2,490
Descripción:
☆ Народний депутат України ☆ Ексміністр з питань ЖКГ ☆ Батько 5-х синів facebook.com/kucherenko2021 youtube.com/c/OleksiiKucherenko instagram.com/kucherenko.official

👥 Número de suscriptores

1 509
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -5
Promedio/Mes:: -18

👁️ Vistas promedio por mensaje

462
Promedio/Día:: 486
Promedio/Tiempo:: 438
ERR: 30.62%

📊 Mensajes por Día

2
Último día: 6
Promedio semanal: 1.9
Promedio por día: 2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 444 26-05-21 05:59
❗️ Я вперше почув про ініціативу, що департамент почав щось перевіряти у будинках. На мою думку, це треба було робити ще років десять тому. Створений контроль має дуже широкі повноваження, є штат, виділяються гроші. Вони давно мали б розібратися, що відбувається в житловому фонді. Натомість зараз це більше імітація перевірки.Якщо запитати киян сьогодні, вони вважають пріоритетом графіті та кабелі? 👉 Їх турбує, які послуги надає керуюча компанія, звідки береться ціна, чи відповідає вона якості, чи їхнє проживання безпечне. Їх цікавить стан теплових, електричних, водопровідних і газових мереж, чи проводяться поточні ремонти, куди йдуть кошти за прибирання прибудинкової території. Ці питання дійсно турбують мешканців.Департамент не готовий відповідати на ці запитання. Він перевіряє те, що найпростіше. Я, як киянин, можу стверджувати, що це імітація діяльності. Департамент не збирається реально перевіряти якість і економічну обґрунтованість роботи керуючих компаній. Я вважаю, що це поки що просто піар.
👁 420 26-05-20 12:38
Один з ключових факторів очікуваного підвищення тарифу на центральне водопостачання є так звана «ринкова ціна» на електроенергію.Я не знаю що думає з цього приводу пані Свириденко, яка багато років керувала міністерством економіки, але я точно знаю:Якщо субʼєкт, який має долю на ринку більше 50 відсотків і відповідно суттєво впливає на ціноутворення, всі останні роки продає свій товар електроенергію по ціні в 3-4 рази більше собівартості то це НЕ РИНКОВА ЦІНА - це маніпуляція!Мова йде про «Енергоатом»!Інші вагомі фактори зростання це втрати в мережах, крадіжки, зарплатня персоналу, вартість реагентів та вартість пального.З кожним з них мав би фахово розбиратися регулятор - НКРЕКП чи ОДА.Втрати, крадіжки - це виключно відповідальність власника ОМС.Перекладати це на тариф неприпустимо!Пальне займає відносно невелику долю тому не може спричинити кратне підвищення.Так само як і вартість реагентів.Зарплатня персоналу суттєво залежить від організації виробництва.Про витрати на «корпоративи» та міжнародні екскурсії я вже не кажу!Тарифна методологія вкрай застаріла та не стимулює монополіста та його власника (ОМС) до оптимізації виробничого процесу.Доводиться казати про повний провал тарифного регулювання енергетичних та комунальних монополій в країні.Це однозначно повна відповідальність влади та законодавця - в першу чергу профільного комітету, НКРЕКП та профільних міністерств - Мінекономіки, Мінрегіон та Міненерго.
👁 458 26-05-19 05:04
Як ви знаєте - суджуся з керуючою компанією стосовно прибудинкової території.Мета - примусити владу нарешті запустити реформу в інтересах співвласників багатоквартирних будинків і одночасно відпрацювати механізми контролю за управителями на собі.Що вам сказати.Ця країна і це місто не дуже налаштовані бачити людину рівноцінним партнером.У Печерському районному суді м. Києва розглядається справа № 757/36807/25-ц (суддя Григоренко Ірина Володимирівна) за нашим позовом до Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району міста Києва» щодо безпідставних і незаконних нарахувань за послуги з утримання прибудинкової території.13.08.2025 року було відкрите провадження по даній справі. Справа розглядалась у порядку спрощеного провадження.Відповідно до ст.275 ЦПК України суд розглядає справи у порядку спрощеного позовного провадження протягом розумного строку, але не більше шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі.10.02.2026 року відбулося судове засідання в якому судом було досліджено докази у справі № 757/36807/25-ц і в якому суд завершив розгляд даної справи.Відповідно до ч.1 ст. 259 ЦПК України суди ухвалюють рішення, постанови іменем України негайно після закінчення судового розгляду, крім випадків, передбачених цим Кодексом.Але станом на 18.05.2026 року судове рішення досі не ухвалене.Стиснув зуби і чекаю - коли ж наш відреформований суд виконає свою роботу??Чи може треба ще зарплати та пенсії суддям підняти?!
👁 481 26-05-18 05:48
Послухав виступ Петра Олексійовича перед однопартійцями.«А чому взагалі посадки відбулися?! Тому що нарешті запрацювали створені нашою командою потужні антикорупційні структури!»«І під кожним з цих кадрових та інституційних рішень стоїть мій підпис!» - каже Петро Олексійович.Задумався.НАБУ та САП створені в 2015 році - але судячи із слів Петра Олексійовича запрацювали тільки зараз і тому відбулися посадки.Тобто при Петрі Олексійовичу вони не працювали як слід і тому посадок не було?!А якби тоді вони працювали як слід то посадки були би раніше!!Тоді треба подякувати Володимиру Олександровичу за те, що він таки виправив помилки Петра Олексійовича при створенні антикорупційних органів та призначеннях їх перших керівників?!І задуматися - скільки часу втрачено і скільки посадок мало би бути раніше, ще до 2019 року!Тим більше що кадрові рішення по нинішніх керівниках НАБУ/САП було прийнято вже при Володимирі Олександровичі - Петро Олексійович просто про це забув мабуть.Ну то деталі - стратеги зазвичай на них уваги не звертають.На то вони й «стратеги».
👁 572 26-05-16 14:51
В продовження теми реформ, лікарів, державного управління та виправлення помилок внаслідок професійного аналізу.Це дуже цікава діаграма - на ній РЕАЛЬНИЙ стан справ з ОСББ по місту Київ.Не декларативний чи бажаний - а РЕАЛЬНИЙ і він кардинально відрізняється від того, що декларували автори реформи 10 років тому, коли говорили про 100-відсоткову «осббізацію».Як зʼясувалося кияни (і всі українці також) не вишукувалися в дружні колони та черги по створенню ОСББ та взяттю управління своїм житлом у власні руки, як це мріялося тодішнім реформаторам на чолі з сумнозвісною Альоною Бабак, Танею Бойко та десяткам «активістів», які годувалися навколо чисельних заокеанських грантів.На жаль - так і вийшло і сценарій провалився.Ну ось не склалося і все.Для мене це було очевидним і тоді і я сумлінно намагався переконати «активістів» з так званого «громадянського суспільства» в необхідності передбачити інші механізми та рушійні сили - в першу чергу вливання в цей процес суттєвих бюджетних коштів.А головне - обовʼязково передбачити «план Б»!На випадок провалу базової гіпотезу та базового сценарію.Як бачите - базовий сценарій провалився, «плану Б» не існує, а уряд тупо продовжує пиляти гірі як Шура Балаганов.А якийсь Паніковський банально боїться це визнати - бо побʼють. Бо ще й по дорозі вони звісно пиляють не тільки гирі, а ще й гроші!Тепер є очевидною дуже серйозна управлінська помилка, ціна якої в економічному вимірі десятки мільярдів гривень.Я з нетерпінням очікую - коли ж нарешті профільне міністерство разом з тією ж самою КМДА визнають це і ми разом сядемо шукати вихід з цього тупіку?!Чекаю я вже цього останні років пʼять-шість як мінімум.Причому не просто чекаю - підштовхую їх до цього максимально гучно та емоційно.Поки що не схоже на прозріння аж ніяк.Як думаєте - ще чекати?!Чи вже йти та спокійно собі ловити рибу та розводити квіти??Тут дуже багато від вас залежить - бо саме ви цих реформаторів до влади приводите на жаль.А потім дивуєтеся - чого у вас будинок валиться.(
👁 579 26-05-12 10:02
Це офіційна інформація від НЕК «Укренерго» - компанія звернулася до НКРЕКП з проханням підняти тариф на передачу.Те що вартість е/е для населення не зростає означає лише одне - вона зросте для всіх інших, що безумовно відобразиться на інфляції та зростанні цін на товари та послуги.Про причини просто:1. «Зелений тариф» СЕС, які вже окупилися по три рази, привʼязаний до €.2. Зменшилося споживання та відповідно обсяг передачі - питомі витрати (а це тариф) зростуть.3. Як бачите - Укренерго на відміну від всіляких «експертів» розуміє, що після збільшення прайс-кепів» ціни зростуть.4. Обслуговування кредитів, яких набралося попереднє керівництво, швидко зростає.Знайдено надійний та перевірений вихід - підвищення тарифу на передачу. Думаю відсотків на 30!Все до болі знайомо та передбачувано - це розплата за недолугі «реформи».«НЕК «Укренерго» офіційно звернулася до Регулятора з пропозицією про внесення змін до тарифів компанії на передачу електроенергії і диспетчерське (оперативно-технологічне) управління енергосистемою на 2026 рік. Підставами для перегляду чинних тарифів компанія вбачає: 🔹зростання курсу іноземних валют відносно гривні. Це створює додаткове фінансове навантаження на «Укренерго», зокрема, в контексті виконання передбачених чинним законодавством спеціальних обов’язків перед «зеленою» генерацією, ціна якої фіксується в євро; 🔹перегляд Прогнозного балансу ОЕС України до кінця поточного року. Відповідно до нових розрахунків, прогнозний обсяг відпуску електроенергії зменшується на 9,5%, а прогнозний обсяг її передачі – на 5,5%. Це прямо впливає на обсяг тарифних надходжень, за рахунок яких мають покриватись інші статті видатків НЕК «Укренерго» як оператора системи передачі; 🔹лібералізація Регулятором прайс-кепів з першого травня 2026 року. Це збільшує середньозважену ціну електроенергії як базу для розрахунків «Укренерго» з іншими учасниками ринку. Сукупність усіх цих факторів вимагає невідкладного реагування. Збалансовані й економічно обґрунтовані тарифи на передачу електроенергії та оперативно-технологічне управління об’єднаною енергосистемою – це запорука відновлення та посилення стійкості ОЕС України, її належної підготовки до зими та уникнення накопичення боргів на ринку електроенергії. Нагадуємо, що тарифи НЕК «Укренерго» не стосуються побутових споживачів і їхній перегляд – не змінить вартість електроенергії для населення.»
👁 407 26-05-06 08:00
​​📣 У четвер, 7 травня, об 11.00 у пресцентрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" відбудеться круглий стіл на тему "Трансформація комунальних теплопостачальних підприємств в енергетичні компанії: що змінюється і як діяти". Питання до обговорення: чи здатна чинна модель державного регулювання забезпечити ефективну трансформацію ТКЕ в повноцінних гравців енергетичного ринку, що насправді блокує розвиток когенерації в Україні та як саме ці бар'єри усунути, чи здатні ТКЕ виконати "Плани стійкості" та як саме готуються до наступного опалювального сезону, які рішення необхідні для переходу теплопостачальної галузі від режиму хронічної збитковості до економічно обґрунтованого функціонування й розвитку та інші питання.Очікується участь:✔️ виконавчий секретар Асоціації операторів критичної інфраструктури Руслан Голуб;✔️ виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан;✔️ заступник міністра розвитку громад та територій України Костянтин Ковальчук (очікується підтвердження);✔️ заступниця міністра енергетики України Валентина Москаленко (очікується підтвердження);✔️ директор департаменту НКРЕКП Руслан Овчаренко (очікується підтвердження);✔️ народний депутат України, перший заступник голови Комітету ВРУ з питань з енергетики та житлово-комунальних послуг Олексій Кучеренко;✔️ народний депутат України, член Комітету ВРУ з питань з енергетики та житлово-комунальних послуг Максим Хлапук (очікується підтвердження);представник ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз-Трейдинг" (очікується підтвердження);директор КП "Черкаситеплокомуненерго" Павло Карась,а також керівники теплопостачальних підприємств із Вінниці, Львова, Чернівців, Житомира, Броварів, Миколаєва та інших міст, міських голів та їх заступників.
👁 1,060 26-05-05 06:05
На сьогодні дуже гостро стоїть проблема протиріч між Нафтогазрм України і підприємствами теплокомуненерго.По суті, Нафтогаз блокує їм рахунки і намагається вибивати борги. Там борги близько 130 млрд грн і це призводить до того, що підприємства фактично припиняють свою роботу. Тобто це одна з реальних загроз зриву планів стійкості, особливо в містах із централізованим опаленням. Теплокомуненерго у Херсоні, Києві, Миколаєві, Житомирі мають виконати значний обсяг робіт: децентралізація, укриття і так далі.Що стосується енергетичних боргів, вони також уже астрономічні. Цій проблемі уже роки, фактично п’ять років і більше: борги перед “зеленими”, борги на балансуючому ринку.Ми приймаємо красиві закони, але по факту вони або не працюють, або працюють на накопичення боргів. І виникає питання: хто і як буде цю проблему розкручувати? Чи є джерела для покриття цих боргів?Чесно скажу я їх не бачу. Беру участь у багатьох нарадах, і в мене складається враження повної безпорадності уряду. Позиція така: “якось день прожити, ніч протриматися”, але борги при цьому продовжують намотуватись.
👁 459 26-05-04 05:49
Наші люди чомусь вирішили, що ці КГУ, котельні — це якийсь такий “ящик”, як дизель-генератор на 5 кВт. Вони побачили маленький генератор і думають, що це те саме, але це принципово різні речі.Маленький дизель-генератор — це одна історія, а серйозні енергетичні установки на мегавати чи десятки мегават — це зовсім інша конструкція та інфраструктура.Я ще раз кажу, за один сезон це не зробити. Це програма мінімум на 5–7 років і треба забезпечити не тільки вартість котелень. Треба газові мережі підвести, знайти землю під ці об’єкти. Розповідають, що децентралізована генерація нас врятує від ударів, але якщо є координати, по них так само прилетить. Отже, це ілюзія, яку підтримують ті, хто хоче заробити на проєктах: підряди, монтаж, кошториси. Кажуть: “це нас врятує”, але гарантії немає.Ми вже бачили приклади в Одеській області, у Харкові, по прифронтових регіонах, коли точково знищуються підстанції та невеликі генерації. Розподілена генерація не є абсолютним захистом і давайте чесно: ціль саме Київ.
👁 532 26-05-02 12:07
Ключова теза полягає в тому, що запорукою успішної євроінтеграції є не тільки прийняття так званих євроінтеграційних законів. А це коли намагаються просто перекласти європейське законодавство на українське, а так воно не працює.Головне - виконувати та дотримуватися цих законів. І уряд має відповідати саме за виконання законів. І в цьому контексті мене, і не тільки мене, а й всіх міських голів, всіх керівників енергетичних підприємств дуже бентежить те, що уряд не виконує ті зобов'язання, які він брав на себе.На сьогодні відображається в тому, що Нафтогаз блокує рахунки, наприклад, теплокомуненерго. Вони не можуть готуватися до зими та розпускають своїх працівників. Величезний борг, який накопичили з боку бюджету по так званій різниці в тарифі - 78 млрд грн.І уряд не показав динаміки і спроможності вирішувати ось такі нагальні питання.Чесно кажучи, я відповіддю премʼєра не задоволений, і побачив, що, на жаль, немає в уряду розуміння, як далі вирішувати оці дуже-дуже болючі наші нагальні проблеми.