Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КУЧЕРЕНКО Online
Añadido 14 jul. 2024

КУЧЕРЕНКО Online

@OleksiiKucherenko
Número de suscriptores: 1 509
Fotos: 1,780
Videos: 1,030
Enlaces: 2,490
Descripción:
☆ Народний депутат України ☆ Ексміністр з питань ЖКГ ☆ Батько 5-х синів facebook.com/kucherenko2021 youtube.com/c/OleksiiKucherenko instagram.com/kucherenko.official

👥 Número de suscriptores

1 509
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -5
Promedio/Mes:: -18

👁️ Vistas promedio por mensaje

462
Promedio/Día:: 486
Promedio/Tiempo:: 438
ERR: 30.62%

📊 Mensajes por Día

2
Último día: 6
Promedio semanal: 1.9
Promedio por día: 2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 502 25-07-09 10:43
Стосовно непризначення Кабміном керівником БЕБ переможця конкурсу - ситуація насправді трагікумедна з переходом у фарс.Я зараз не про суть і не про особистість кандидата - припускаю що він достойний кандидат та порядня людина.Я про процедуру.В законі написано просту процедуру : «конкурсна комісія подає» - «Кабмін призначає».І нічого не написано - що робити , коли колегіальний орган, яким є Кабмін, не призначає тобто не голосує?!Ну ось не голосують міністри і все.Це так само коли колегіальний орган Верховна Рада має прийняти якийсь закон, має проголосувати - а вона не голосує.Роками не голосує і все.Наслідки такого розуміння «демократії» ми всі з вами зараз пожинаємо по повній програмі на жаль.«16. Конкурсна комісія подає на розгляд Прем’єр-міністру України не більше двох відібраних з числа учасників конкурсу кандидатур на посаду Директора Бюро економічної безпеки України. Кабінет Міністрів України протягом 10 днів з дня отримання подання конкурсної комісії з інформацією про відібраних за результатами конкурсу кандидатів (кандидата) призначає Директора Бюро економічної безпеки України, який вважається переможцем конкурсу"
👁 581 25-07-03 05:39
У продовження теми «ефективного управління» державними енергокомпаніями на фоні заяв МВФ про підвищення тарифів.В середині 2022 Держаудитслужба провела ревізію фінансово-господарської діяльності НЕК «Укренерго».‼️За моєю інформацією там були викриті масштабні порушення - те що на фото це одна сота того, що були викрито ревізорами.До речі в даному випадку мова саме йде про ефективність використання кредитних коштів, навколо чого нещодавно була спроба істерики при заміні попередньої дуже «успішної» управлінської команди - про це буде окрема розмова!Так ось - подивитися результати старого аудиту вже три роки неможливо! Наші браві правоохоронці закрили його в рамках своїх розслідувань. Це така технологія «утаємнення» шахрайств всіляких менеджерів-авантюристів діє в Україні останні пʼять років.Три роки «розслідувань» - жодного результату, але аудиторський звіт закрито від суспільства та від депутатів.Геніально!Цікаво - скільки коштує ця «послуга»?!Вражає кількість «розслідувачів»:- Офісу Генерального прокурора,- Національного антикорупційного бюро України +++,- Головного слідчого управління Служби безпеки України, - Державного бюро розслідувань, - Бюро економічної безпеки України +++,- Головного управління Національної поліції у м. Києві, - Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Києві,Три роки повної таємниці та лише одна вимога - підвищити тариф!Я вже не кажу що ТСК вимагає нового «свіжого» аудиту.Ось вам вся суть державного управління, державного регулювання та державного контролю енергетичних монополій в Україні!
👁 530 25-07-02 13:20
Спостерігаю за тим що зараз відбувається в «Нафтогазі».За десять років «корпоративної реформи» компанію доведено до ганебного стану - непомірно роздутий штат з переважною більшістю нікчемних працівників з захмарними амбіціями та гонорарами на фоні провальних результатів та вкрай слабкої інституційної спроможності.Основна мета «надбудови» з 650 осіб, на утримання якої йде 9 млрд грн на рік - не давати працювати тим хто вміє видобувати газ чи робити щось інше корисне для нафтогазової галузі.Близько пʼяти десятків незрозумілих збиткових «дочок», які живуть лише за рахунок виробничих структур «Укрнафти» та «Укргазвидобування».Маніпулятивна та тупікова обліково-фінансова політика, спрямована лише на формування дутих прибутків по групі та претензій до держбюджету на десятки мільярдів гривень.Багаторічна нікчемна наглядова рада стала яскравим «взірцем» цього маразму.Переконаний що існування таких наглядових рад в компаніях з 100-відсотковою державною власністю треба негайно вирішувати.А самі наглядові ради мають нести повну відповідальність за свої «успіхи».Це яскравий приклад інфекційної хвороби дотичності до «гіпермонополоії», що призводить до повного відриву від реальності.Ми, на жаль, це спостерігали на всіх без виключення керівниках компанії останнього десятиліття.У такому вигляді «Нафтогаз» існувати не може - цей монстр з часом має бути ліквідований шляхом повної реструктуризації та реального «анбандлінгу». І починати готувати це рішення треба зараз - думаю нинішній керівник розуміє це краще за інших.Переконаний що його треба максимально підтримати в підготовці жорсткої «хірургії».Лишилося примусити прийняти таке рішення акціонера, тобто Кабмін.І останнє. Зверніть увагу на останню риторику МВФ стосовно підвищення ціни на газ для населення та доведення її до рівня «ринкової».Я задаю просте очевидне питання - МВФ не розуміє, що само існування «Нафтогазу» є антагоністом поняття «ринку»?!Поважні посли, з якими дуже любили «селфітися» колишні керівники Нафтогазу , не розуміють і не бачать цього очевидного факту?!Багато років розповідати нам про необхідність та корисність «ринкової ціни» для населення і одночасно паразитувати на монопольному становищі - це як?!Чи вони вирішили що найпростіше рішення приховати повний провал так званої «корпоративної реформи» Нафтогазу це сховати все в «ринковій ціні» для населення?!І чи пояснює їм ці очевидні речі уряд, який має нести повну відповідальність за цей провал?!Чи зрозуміє це наступний уряд чи далі буде плити по течії?!Мені здається, що народ України, який є власником цієї монополії, давно все зрозумів - лишилося тільки зробити висновки.
👁 404 25-06-23 18:00
⚡️НЕК «Укренерго» отримала нового керівника - головою правління обрано Віталія Зайченка, багаторічного Головного диспетчера «Укренерго».👉Це правильний вибір і я вітаю Міністерство енергетики з укріпленням позиції на посилення впливу держави на ключові енергокомпанії країни. Це вкрай важливо і боротьба буде нелегкою.Руйнівні «реформи» останніх років створили по суті обстановку хаосу та повної безвідповідальності в секторі енергетики. Тому всі дії на посилення впливу держави та посиленні відповідальності держави в ключовій галузі нами будуть підтримуватися.Це призначення — однозначна поразка істеричних та руйнівних атак певних персонажів, які ми спостерігали останнім часом. Ці атаки як зʼясувалося — були спрямовані по суті на дестабілізацію ситуації в секторі.Отже, тепер працюємо на стабілізацію ситуації та укріплення системи державного управління ключовими енергоактивами держави.Одночасно будемо максимально обʼєктивно та професійно досліджувати всі управлінські рішення останніх періодів, які призвели до серйозного послаблення як ключової енергетичної компанії країни, так і енергобезпеки країни!
👁 381 25-06-20 15:06
Шановні колеги, у нас з вами вже там п'ять з половиною років каденція і, дійсно, ми можемо констатувати, що не дуже ефективними в нас є дні уряду, коли якісь питання несконцентровані, відповіді так само, вони дуже розмиті.І мені здається, що було би дуже доцільно, як в цьому випадку, якщо ми вже дійсно хочемо розібратися в енергетичних питаннях, ну, мабуть, розгляду питання в залі має передувати розгляд його на профільному комітеті, для того щоб фахово обговорити і дійсно допомогти парламенту, колегам фахово розібратися в цій ситуації. Я не можу заперечувати права депутатів задавати безпосередньо питання енергетичні, але, повірте мені, я дбаю про авторитет Верховної Ради і про те, щоб ми з вами дійсно виглядали фахівцями, а не клоунами, про що інколи тут говорять мої колеги.Дякую. ГОЛОВУЮЧИЙ. Дякую, Олексій Юрійович.Просто нагадую, що процедура даного… взагалі наявність даної форми роботи, як вона організована, це викладено в Регламенті. Регламент – це закон. Ми не можемо змінювати під час воєнного стану Конституцію, але закони все ще можемо змінювати. Тому, можливо, тут треба дійсно внести пропозиції і нам всім обговорити, як краще цю форму роботи реалізовувати, і дійсно з участю комітетів, можливо. У нас там є і письмові запитання, до речі, можливість їх задавати. Тому тут, як би мовити, у нас є всі інструменти. На сьомому році роботи Верховної Ради дійсно дев'ятого скликання щось покращити нарешті.https://youtu.be/7_K264wCOyM
👁 356 25-06-19 15:31
Житлової політики, якщо чесно, поки немає практично ніякої.Можливо скоро зʼявиться на рівні закону але спірних питань поки значно більше, ніж це здається учасникам та авторам парадних презентацій.Все як завжди. Забудовники та будівельники хочуть щось будувати і їм все-рівно - це елітне житло чи соціальне?!Головне - щоби було кому за це платити. А таких я поки що не бачу.В той же час є великий ризик що проблема застарілого житлового фонду та його реновації та модернізації відійде на другий план - в розрахунку на якогось міфічного «ефективного власника».Беруся стверджувати - нема там зараз ніякого «ефективного власника», незважаючи на оптимізм та героїзм «осббістів», до яких я відношуся з повагою.Без системної та масованої державної підтримки цей «власник» не відбудеться і є всі ризики, що частина приватизованого житлового фонду рано чи пізно перетвориться на соціальний, тобто знов ляже на державу.Вкотре констатую що як в уряді, так і в ВР про це фахово розмовляти можна з одиницями.А «само» воно точно не відбудеться.До лідерів осбб та управителів як завжди з великою повагою - нелегка у вас доля, але ви молодці!
👁 349 25-06-18 14:24
Причини іспанського блекауту простими словами.В один момент часу в системі при піковому навантаженні виявилося занадто мало теплових станцій, які могли би це збалансувати щоби система не «розвалилася».І ніякі СЕС звісно не допомогли!Приміряючи цю ситуацію на Україну: Єдина Енергосистема це набагато складніше ніж наївні презентації вчорашніх вчителів, журналістів чи інвест-банкірів.А з якогось моменту часу (десь з 2016) в енергетиці чи навколо неї лишилося дуже замало енергетиків та дуже багато всіляких авантюристів.Зараз до речі ситуація кардинально не змінилася.Ще один момент. Те що СЕС в нас розрослися неконтрольовано та стихійно це й так вже очевидно - і відбулося це не просто так.Наша ТСК скоро назве «причетних».Тут є ще один дуже ключовий момент - головне щоби в нас не виявилося раптом дуже замало теплових станцій чи когенераціі на газу.Про те що ми всі з вами як споживачі платимо дуже високу ціну за ці «експерименти» від невігласів - навіть й сумніву не майте!І ніхто ні за що не відповідає - бо «ринок», …!
👁 443 25-06-14 13:38
Так завжди буває - думаєш про якусь проблему та про те, як її правильно описати, а тут зʼявляється хтось хто читає твої думки.Для всіх професійних енергетиків національного (!!) рівня очевидним є той факт, що НАЕК Енергоатом та його очевидне монопольне становище на енергоринку є реальною загрозою для конкурентного ринку електроенергії. Для мене особисто це було зрозуміло ще до запуску нового енергоринку в 2019, але його прихильники завжди переконували що існуюча модель та правила роботи ринку (НКРЕКП) разом з всілякими REMIT не допустять монополізації та спотворення конкуренції.В даному випадку вдячний професійному енергетику та одному з засновників нинішньої моделі енергоринку пані Буславець за чітке формулювання своєї позиції.Погоджуюся також з аналізом інших факторів.Готуємося до фахового обговорення цієї проблеми на майданчику ТСК з ціноутворення в енергетиці.Сподіваюсь - всі розуміють як монополізація впливає на ціноутворення.Запрошуємо всіх стейкхолдерів до обʼєктивної дискусії - ситуація на «ринку» спонукає до цього!
👁 488 25-06-11 09:07
Стосовно спроб штучного «скандалу» навколо «дефолту» Укренерго, який нам намагаються навʼязати прихильники зовнішнього управління.На мою думку ніякого «скандалу» нема - є банальна спроба шантажу з боку певної групи осіб з намаганням зберегти свого кадра на посаді.Задаюся простим питанням:10 років «Нафтогаз» був немов би під потужним зовнішнім управлінням «незалежної наглядової ради».Це хоч якось вберегло від бездарного та корумпованого управління з боку псевдо менеджерів-авантюристів та катастрофічних фінансово-економічних наслідків для компанії та нас усіх??Чи може це вберегло Укренерго, яка показала 37 млрд грн збитків за минулий рік??Тому, мабуть, треба просто спокійно розібратися та уважно прочитати всі документи та статути перед тим як розганяти «зраду».Очікую реакцію голови комітету Геруса на мою пропозицію провести засідання комітету з енергетики з цього приводу.Кредитор має право на контроль за фінансами компанії - це не дискутується. Але головне в цьому питанні це відповідальність акціонера, тобто Кабміну чи Міністра.Та неминучість жорсткого покарання останнього у випадку провалу. На кшалт «китайського» або «південнокорейського», де періодично розбираються із своїми президентами.«Індульгенції» не повинен мати ніхто - ось найкраща запорука «ефективного управління».
👁 439 25-06-08 16:29
Цена неэффективности Харьков в последний раз атаковали 56 шахедов. Стоимость зенитной установки с ИИ, работающей в автоматическом режиме против шахедов 150 тыс долларов или 6 млн 226 тыс гривен по курсу 41,5. С. На ремонт лицея в Старом Салтове власти потратили 150 млн гривен, который был повторно разрушен авиаударом. Это 24 зенитные установки с ИИ. С учетом других лицеев, мостов и прочих объектов распила на которые были потрачены миллиарды только Харьков мог быть насыщен 150-200 зенитными установками с ИИ, что резко снизило эффективность ударов врага. Даже если бы это профинансировали в конце 2023-начале 2024 года, то в Харькове была бы мощнейшая антидроновая ПВО, потому что на 1,5 километра городской площади была 1 установка с ИИ. Как вы думаете, какой был бы эффект атаки 56 шахедов, если бы им противостояло 200 автоматических установок? Идем дальше. Киев. На строительство моста не пересечении Полярной и Богатырской было потрачено 1,3 млрд гривен. На эти деньги можно было купить 208 установок с ИИ. При площади Киева в 847 квадратных километров на 4 квадратных километра приходилась бы одна установка. Идем дальше. Мы в год тратим около 10 млрд гривен на фейковые администрации Мариуполя, Мелитополя, Северодонецка и прочих оккупированных городов. Это 1 606 зенитных установок с ИИ. Я думаю, что не стоит развивать мысль, чтобы понять таким количеством можно было бы закрыть всю критическую инфраструктуру, включая элекстростанции, порты, подстанции, мосты, заводы ВПК и так далее. Или через каждый километр поставить по периметру линии соприкосновения такую установку, что резко снизило бы вероятность проникновения табунов шахедов в Украину. Да и вообще любых дронов. Если добавить сюда, что мы потратили около 50 млрд гривен на фейковую защиту энергетику благодаря Найему и К. То мы получаем еще 10 тысяч установок. Что позволило бы защитить практически всю территорию Украины от дронов. При этом это был бы маневренный щит, который можно передвигать в зависимости от угроз. А за счет автоматизации и ИИ минимизировать в несколько раз количество людей необходимое для обслуживания. Конечно же, необходимо какое-то количество времени для изготовления комплексов. Условно такое количество комплексов можно сделать за пару лет. Однако с учетом того, что автоматические системы можно подвязать практически к любому калибру пулеметов и автоматических пушек, нет сомнений, что это можно сделать достаточно быстро, чтобы сберечь тысячи жизней и миллиарды долларов материальных активов. Но я уверен, что это быстрее масштабируют россияне, чем наше патриотичное ворье. Для справки: В Украине разработали новую систему противовоздушной обороны Sky Sentinel, способную в автоматическом режиме обнаруживать и поражать воздушные цели — от беспилотников до крылатых ракет. Комплекс уже прошёл испытания в боевых условиях. Sky Sentinel — это автоматическая зенитная установка, управляемая искусственным интеллектом. Турель вращается по кругу и способна поражать цели, движущиеся со скоростью до 800 км/ч. Она предназначена для борьбы с дронами-камикадзе типа Shahed, разведывательными беспилотниками, барражирующими боеприпасами и крылатыми ракетами в пределах радиуса действия. Установка оснащена крупнокалиберным пулемётом M2 Browning и работает полностью автономно. Система получает данные от радара, распознаёт цель, рассчитывает траекторию и открывает огонь — без вмешательства оператора. Благодаря точной баллистике Sky Sentinel может поражать даже небольшие цели, включая объекты размером в одну пятую от Shahed-136.