Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КУЧЕРЕНКО Online
Añadido 14 jul. 2024

КУЧЕРЕНКО Online

@OleksiiKucherenko
Número de suscriptores: 1 510
Fotos: 1,780
Videos: 1,030
Enlaces: 2,490
Descripción:
☆ Народний депутат України ☆ Ексміністр з питань ЖКГ ☆ Батько 5-х синів facebook.com/kucherenko2021 youtube.com/c/OleksiiKucherenko instagram.com/kucherenko.official
Fuente

КУЧЕРЕНКО Online | Стосовно «боротьби з корупцією».Згадайте як в Києві дуже відомі «актив...

Logotipo de la comunidad de telegram - КУЧЕРЕНКО Online КУЧЕРЕНКО Online @OleksiiKucherenko
362 Vistas/Alcance 2025-08-21 11:07 Mensaje №5631
Стосовно «боротьби з корупцією».Згадайте як в Києві дуже відомі «активісти» боролися з так званими «незаконними забудовниками».Мене завжди дивувало - якісь шумні істеричні мітинги, повалення парканів, бійки, димові гранати. А потім «бац» - і все затихло, і обʼєкт спокійно добудовується. І ніяких бійок, ніяких шкандалів, навіть якісь поліціянти немов би охороняють його чи якась «муніціпальна варта».Сподіваюсь, ви розумієте - відбулося «обилечивание». Тобто забудовник або сплатив разово чималу суму, або його поставили на «абонемент», тобто на щомісячні платежі.Зрозуміло що ця сума розходиться між рекетирами, активістами, поліціянтами, прокурорами, інспекторами та іншими учасниками процесу.Потім ці витрати закладаються у собівартість і в результаті за них все одно заплатить кінцевий покупець. Саме за таким алгоритмом діють зараз добре відомі «антикорупційні синдикати», в які входять відомі депутати, активісти-антикорупціонери, блогери, ЗМІ та інші зацікавлені особи.У принципі нічого нового! Все як завжди буде закладено в ціну і за це заплатить споживач.Невипадково я завжди задаю одне питання - покажіть мені щоби хоч якесь криве слово ці синдикати висловили на адресу Коболєва з «Нафтогазу» чи Кудрицького з «Укренерго»?!Ви ж розумієте що «абонементи» куплено в свій час надовго і споживачі газу та е/е все це давно оплатили в своїх рахунка?!Стосовно «абонементів», які купують собі публічні персони у ЗМІ, розкажу дещо пізніше - теж цікава «технологія»