Знайомтесь 🛜 Новачок вінницької «Ниви» ➡️ Єгор Коломієць 😎🎙️Мої вітання, Єгоре. Теперішній сезон у твоїй професійній карʼєрі проходить в стані вінницької «Ниви». Чому обрав саме клуб «з міста, що над Бугом» ?🎤 Добрий день. Все доволі досить просто - під час зимової паузи, мені подзвонила людина з тренерського штабу та запропонувала приїхати в команду на перегляд. Недовго вагаючись з рішенням, разом з сімʼєю прийняли таку пропозицію.🎙️ Твій дебют за основну команду припав на кінцівку чемпіонату. Як оціниш свій виступ у футболці вінницької «Ниви» ?🎤 На мою думку я зіграв досить не погано. Але такі питання, мені здається, потрібно задавати тренерському штабу. Я можу висловити лише свою думку. Я вважаю, що зіграв досить не погано, але в обох матчах команда програла. Кожен свій матч я виходжу з ціллю зіграти на нуль. Але поки не вдається це зробити.🎙️ Як ти оціниш виступи вінницької «Ниви» в поточному чемпіонаті ?🎤 Вважаю, можна було б краще виступити. Але що маємо, то маємо. Наразі сезон вже закінчений. Гадаю, що в нас є все, щоб у наступному сезоні показати кращий результат, аніж на даний момент🎙️ Якими відчуттями ти був переповнений, коли вперше зʼявився на полі в офіційному матчі у формі зелено-білих ?🎤 Відчуття тільки позитивні!Була гордість та радість, одягнути футболку у першому офіційному матчі.🎙️ Чому предметом життєдіяльності ти обрав саме футбол ? Яким був твій шлях дотстатусу професіонала ?🎤 У дитинстві, коли займався у ДЮСШ «Юність», ще тоді у мене була ціль, мета звʼязати своє майбутнє саме з футболом.Тим паче, коли були малі, разом з друзями ходили на матчі «Десни». І це ще більше мотивувало мене стати професійним футболістом.Зараз я вже у такому статусі , але для себе хочу більше досягти, чим Друга ліга.🎙️ На полі твоя позиція - останній захисник команди! Чому саме воротар ?🎤 На початку свого шляху, ще у ДЮСШ, я був правим захисником. В кінці тренування була серія ударів з місця. Тренеру не подобалося, що майже кожен удар залітав у ворота. Я запитав : «Чи можна мені стати у ворота на одну серію?»Пройшла серія ударів, ніхто не забив. Відтоді тренер сказав мені, що моє місце у воротах (посміхається)🎙️ Згідно свого амплуа, назвеш 5 найкращих воротарів в історії футболу ?🎤 Вершиною воротарської основи, вважаю, Лева Яшина. Адже це єдиний воротар, який отримав Золотого мʼяча.Друге місце - Мануель НоєрТретє - ДоннаруммаЧетверте - Олівер КанПʼяте - Ікер Касільяс.🎙️ Давай уявимо, що тобі випала можливість потренуватись разом з будь яким воротарем світового футболу. Кого б ти обрав ?🎤 Ну тут без варіантів!Звісно ж це Мануель Ноєр.То є мій кумир з самого дитинства.🎙️Якщо брати світовий масштаб, якому клубу симпатизуєш найбільше ?🎤 У Європі мені симпатизує більше «Баварія». В Україні - звісно ж «Десна».🎙️Окрім футболу, чим ще полюбляєш займатись у повсякденному житті ?🎤 Готувати 🧑🍳Полюбляю готувати різні страви.Якщо є така можливість!Вмію готувати практично все. Окрім якихось «ресторанних страв»🎙️ Яку музику полюбляє слухати Єгор Коломієць ?🎤 Поп напрям , також і рок 🎙️ Які топ-5 пісень в твоєму плей-листі зараз в топі ?🎤 Не назву 5, але одна композиція у мене на вершині тому - гурт The Cranberries з піснею «Zombie»🎙️ І декілька слів для вболівальників 💚🤍🎤 Приходьте та вболівайте за вінницьку «Ниву»! З вами у нас більше шансів на перемогу! Дякую, що цей сезон ви були з нами.
Результат «Ниви» у сезоні прокоментував лідер вболівальницької спільноти Вінниці Дмитро Богоявленський 🛜🎙️Спілкуючись з багатьма представниками вболівальницької спільноти міста, бачу чимало невдоволення стосовно результатів «Ниви» у сезоні. Це не дивно, оскільки всі ми, особливо вболівальники зі стажем, бажаємо тільки найвищих місць для нашої команди. Звісно, поточне місце «Ниви» — це не те, на що заслуговує таке футбольне місто, як Вінниця. Місто, яке має традиції. В якому, не побоюся такого слова, найпалкіші і найчисельніші вболівальники серед всіх команд, як мінімум, Другої ліги✍️ про вектор розвитку клубу🎙️Зараз у Вінниці досить потужно розвивається дитячо-юнацький футбол. Є цікаві проєкти. Потрібен час — і результати будуть. Я повністю довіряю керівництву і головному тренеру «Ниви» і прошу цього від усіх вболівальників✍️ про критику та підтримку клубу🎙️Однозначно, критика має бути. Але в поєднанні з вірою в клуб. Справжній вболівальник завжди з командою. В біді і в щасті. «Нива» — наша, отже любимо і віримо. Також хочу подякувати молодіжному фан-руху «Green Spirit», який активно підтримував команду на протязі всього чемпіонату. І взагалі всім, хто щиро завжди з клубом, незважаючи ні на щоВсе буде «Нива» 💚🤍Все буде «Україна» 🇺🇦
Мінімальну поразку від футбольного клубу «Гірник-Спорт» прокоментував головний тренер вінницької «Ниви» Юрій Ярошенко 📡🎙️ В першу чергу хочу подякувати господарям. Вони пішли нам на зустріч, оскільки ми трішки затримались в дорозі. Важкий був шляхЩодо першого тайму. Молодість наших хлопців, майстерність, розуміння , бачення футбольних моментів… Цього їм, поки що, не вистачає в повній мірі, адже коли не реалізуєш свої моменти біля воріт суперника, то обов’язково чекай якусь незгоду біля своїх ! Ось ми її й отрималиЗа великим рахунком , коли суперник нам не створив великих проблем в атаці, але ми пропустили і не реалізували те, що створили Я в жодному разі не дорікаю команді! Це результат, якого потрібно прийняти та проаналізувати. По структурі гри я задоволений. Так, можливо не вистачило швидкості в другому таймі, але в першому були гарні випади. Будемо рухатись далі, розвиватись та працювати над помилками ✍️ про відсутність Загорулька🎙️ Це однозначно! Артур може і створити момент, і реалізувати його. Також в завершальній фазі командної атаки у нього дуже багато майстерності Чому не приїхав? Простуда завадила. Дай Боже, щоб до наступної гри він одужав, адже для команди це дуже велика втрата✍️ про післяматчеві емоції 🎙️ Футболісти мають поетапно навчатись. Друга ліга - це виклик! Це місце, де вони можуть підвищити свою індивідуальну майстерність та привернути до себе увагу клубів, які виступають рівнями вище : Перша ліга, Премʼєр ліга Покажіть, реалізуйте свою майстерність , перспективу , що можна вас запрошувати. Це молодість, нарікати можна, але від цього нічого не зміниться. Потрібно вдосконалювати свою майстерність, щоб в таких ситуаціях був присутній дух переможця
Переможний матч вінницької «Ниви» прокоментував її півзахисник Дмитро Чигур 🎤🎙️ Дмитре, вітаю тебе з перемогою «Ниви» у надважливому поєдинку чемпіонату З яким настроєм команда підходила до даного матчу ?🎤 З гарним! Дуже хотілося порадувати вболівальників команди. Як показала гра і рахунок на табло, у нас це вийшло🎙️ Тобі вдалось забити мʼяч у самому дебюті гри. Наскільки важливим є для тебе дана подія ?🎤 Даний гол буде пам’ятним для мене, адже він перший в офіційних іграх професійної командиОднак важливо, що він додав впевненості мені та партнерам, і допоміг перемогти лідера групи🎙️ Наступний матч команда проведе на виїзді проти «Чернігова». Що потрібно «Ниві» для здобуття позитивного результату ?🎤 Все те , що команда продемонструвала в матчі проти дубля «Колоса» : самовіддача , командна гра і чіткі виконання тренерських настанов🎙️ Як оціниш зимову підготовку «Ниви» до відновлення поточного чемпіонату?🎤 Було дуже важко, але, як показала перша гра, головний тренер і весь тренерський штаб провів чудову роботу та добре підготував команду до весняної серії ігор
Переможну гру проти полтавчан прокоментував гравець вінницької "Ниви" Артем Юрченко 📢🎙️ Артеме, вітаю з яскравою перемогою в рідних стінах. Яким видався матч для зелено-білих в цілому ?🎤 Дякую. Матч склався дуже вдало для команди, увесь час контролювали гру та вдалось реалізувати моменти. Хоча могли забивати більше🎙️ Сьогодні ти забив свій перший м'яч на професійну рівні , з чим я тебе хочу привітати. Які емоції в тобі панували, коли після твого удару м'яч перетнув лінію воріт суперника?🎤 Вельми вдячний. Емоції лише позитивні , дуже хотілось забити мʼяч. Щасливий, що мені це вдалось та команда перемогла🎙️ Після серії невтішних матчів, як тобі та твоїм партнерам по команді вдалось впоратись з хвилею негативних факторів ?🎤 Хлопці все розуміли , що потрібно перемагати. Тренер нас підтримував та давав мотивацію, тому сьогодні нам вдалось перемогти та покращити своє становище🎙️ Суперник "Ниви" у наступному матчі - дубль "Олександрії". Команда, яка явно не пасе задніх. Чи вдасться реабілітуватись за поразку в першому колі ?🎤 Докладемо усіх зусиль, щоб перемогти та відквитати ту прикру поразку у першому колі. І завершити цей рік перемогою
Невдалий результат у Макарові прокоментував головний тренер вінницької "Ниви" Юрій Ярошенко 📢🎙️ Пане Юрію, знову за таких обставин доводиться брати у Вас інтерв'ю після поразки. Прокоментуйте, будь ласка, сьогоднішній матч. Чого не вистачило, щоб здобути позитивний результат?🎤 Не вистачило, в першу чергу, забитих м'ячів і майстерності. Зарано говорити про перемоги , нам потрібно пройти цей шлях. Зараз ми потрапили у своєрідну психологічну "яму", адже ті два матчі, які були перед цим з лідерами, добряче нас деморалізували.Коли команда виграє, то все добре. Коли команда програє - винен тренер. Всю відповідальність я, в першу чергу, беру на себе. Ні в якому разі винити не потрібно хлопців. У них все попереду, потрібно чекати 🎙️ З Вашого тренерського досвіду, ігрового досвіду, як Ви гадаєте, що зараз потрібно , щоб знову відновити цю впевненість в собі і спіймати переможну "хвилю"?🎤 Постаратись здобути позитивний результат! Знайти можливість та сили для цього, це морально-вольові якості. Потрібно зараз підтримати хлопців. Гравці доволі молоді , тільки пізнають всі важкості на своєму шляху. Всерівно я пишаюсь ними, стараються , рухаються. Але, на жаль, поки не вистачає майстерності. Команді потрібен час, щоб вона зміцнилась. На даний момент в команди "чорна смуга" , яка нас сильно засмучує. Індивідуальні помилки... Весь цей комплекс впливає на кінцевий результат 🎙️ Кілька слів про суперника. Останнім часом частенько граєте проти "Чайки" і нема між даними командами якоїсь суттєвої переваги. Матчі проходять в боротьбі за результат. Що Ви можете сказати на рахунок цього?🎤 До цього матчу команди підійшли в однаковому психологічному стані. В команди-суперника досвіду буде більше нашого. В даному матчі все вирішили дрібниці, які і вплинули на результат. Хочеться, щоб гравці рухались вперед та розвивались Знаєте, оцінка індивідуальної майстерності йде у швидкості прийнятті рішень в різних ситуаціях. Яскравий приклад - другий пропущений м'яч. Банально не вистачило досвіду , не встигли перебудувати лінію оборони. На рахунок першого пропущеного нічого коментувати не хочетьсяПривітаю команду суперника. Було видно, що вони більше хотіли перемогти, тим паче грали в домашніх стінах