Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ФК Нива Вінниця
Añadido 14 jul. 2024

ФК Нива Вінниця

@NyvaVinnytsya
Número de suscriptores: 436
Fotos: 3,990
Videos: 160
Enlaces: 261
Descripción:
Вболівальницька спільнота зелено-білих в Telegram 💚

👥 Número de suscriptores

436
Promedio/Día:: +2
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: +4

👁️ Vistas promedio por mensaje

297
Promedio/Día:: 278
Promedio/Tiempo:: 258
ERR: 68.12%

📊 Mensajes por Día

1
Último día: 0
Promedio semanal: 1.1
Promedio por día: 1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 196 25-10-22 15:41
Нічийний результат в столиці прокоментував головний тренер вінницької «Ниви» Юрій Ярошенко 🛜🎤 Добротний вийшов матч. Дуже добре розглядали суперника. Особливо моменти, де треба було виграти підбір, не програти єдиноборства, вихід з вільної зони Те, що планували, те і вийшло. Хоча багато гольових моментів не реалізували, але це вже індивідуальна майстерність. Але й команда суперника, у грі з якою на протязі 90 хвилин не можна розслаблятись. Тому нічия - закономірний результат 🎙️З перших хвилин складалось враження, що у Ваших підопічних є проблеми з виходом з оборони в атаку з-під високого пресингу суперника…🎤 Ми розглядали і бачили, як суперник діє перших 15 хвилин , тому про це все ми говорили. В цьому плані нам потрібно було зіграти краще, але не впорались. На 12-й хвилині пропустили, а потім той план гри, який ми запланували, почали реалізовувати.Гадаю, що для глядачів вийшла дуже добра гра, яка до 90+5 хвилини тримали в напрузі🎙️Стосовно Владислава Погорілого. Були здивовані, що він не починав з перших хвилин гру. Все таки у нього пошкодження було чи це запланована ротація?🎤 Сьогодні ми взагалі його не планували випускати. Це ушкодження . І що сумно, що отримав він його в тренувальній роботі.Але він виявив бажання зʼявитись, до того ж додав майстерності в атаці. Радий, що він вийшов, не побоявся🎙️Голос сьогодні відзначився Борис Лотоцький. Перед цим він мав момент, опинившись на позиції центрального нападника. Ці моменти награні на тренуваннях чи він ситуативно опинився в даній позиції ?🎤 Це потреби сучасного футболу. Опинятись ситуативно в тій позиції, яка дозволить мати перевагу в контратакувати діях команди. Задоволений, що він забив такого важливого мʼяча🎙️Ви задоволені підсумком сьогоднішнього матчу ?🎤 На табло 1:1 і цього не змінишВ перерві я сказав гравцям «Якщо до кінця гри ми будемо тиснути так само, як в половині першого тайму, то добʼємось позитивного результату»Хочеться ще відмітити нашого воротаря, який здійснив сейв та допоміг команді. Тому я радий, що нам вдалось взяти 1 пункт
👁 252 25-10-20 17:30
Нічийний результат зі столичним «Атлетом» прокоментував захисник вінницької «Ниви» Євгеній Мороз 🛜🎙️Євгене, команда спромоглась відігратись та завершити матч нічийним результатом. Наскільки ти задоволений даним результатом ?🎤 Не дуже задоволений, адже ми мали перемогти в цій грі. Нами було створено багато гольових моментів 🎙️Після домашньої поразки від «Куликів-Білка», команда діяла більш агресивно, не зважаючи на статус гостей у матчі. Як вважаєш, тактично та позиційно зуміли переграти суперника зі столиці ?🎤 Вважаю так. Ми переграли суперника, ми більше хотіли перемогти І, як вірно було підмічено текстом вище, ми діяли агресивніше🎙️В одній з позиційних атак тобі вдалось забити мʼяч у ворота суперника. Але його було відмінено через положення поза гроюВірне рішення прийняли арбітри ?🎤 Судячи по відео, то неоднозначне рішення. На мою думку, офсайду не було, але, нажаль, арбітр підняв прапорець🎙️Наступну гру ми проведемо в рідних стінах, а нашим суперником буде дубль житомирського «Полісся»Чи зберегла команда той настрій для реваншу, який вдалось продемонструвати в столиці ?🎤 Гра вже покаже, чи зуміли ми зберегти, чи ніВ будь якому випадку, треба вдома реабілітуватись за поразку від теперішнього лідера чемпіонату 🎙️Чи задоволений ти жеребом в розіграші Кубка України?Можливо хотів бачити іншого суперника для «Ниви» в 1/8 фіналу ?🎤 Частково. Суперник нам по силам, хотілось би бачити команду з Премʼєр-ЛігиАле надіюсь, що здолаємо «Локомотив» і в наступному раунді буде команда УПЛ
👁 222 25-08-31 10:15
Домашню поразку від «Ужгороду» прокоментував головний тренер вінницької «Ниви» Юрій Ярошенко🛜🎙️Юрію Миколайовичу, що сьогодні не вийшло задля досягнення позитивного результату ?🎤 Не вистачило загальнокомандної гри. А саме, щоб скористатись помилками суперника на основі тих відео, які ми переглядали. Дуже багато дрібних помилок, які в цілому вилились у результат, який ви спостерігаєте на таблоЧомусь втратив концентрацію Власенко, який міг завершувати момент, але вирішив другим темпом закінчити атаку. Не реалізувавДуже багато потрібно трудитись і розуміти, що у молодих гравців є чудова можливість розвиватись🎙️В другому таймі на позицію лівого захисника перейшов Дмитро Чигур. На скільки добре він впорався з цим завданням ?🎤 Відразу, що можу сказати - це помилка, яка призвела до другого голу. Невміння грати «один в один»Ми спробували його зліва, щоб він йшов вперед з мʼячем, віддав лівою ногою передачу. Вирішили поекспериментувати, оскільки глибина складу в нас не така вже й велика. Ще й Лотоцький з Катеринкою заліковують свої пошкодження🎙️Заміни, які були проведені за рахунку 0:3, були зроблені задля ігрового часу для молоді ? Чи вирішили поберегти тих гравців, котрі були «на картці» ?🎤 Ми планували дати ігровий час хлопцям , оскільки до ігор чемпіонату зіграли ще й в Кубку. Ну і не забувайте, що в команді є травмовані гравці. Тому, в процесі матчу, ми чітко знаємо, в кого який функціональний стан. Петрику, Балокіну та Побережцю ми планувати дати час пограти. До того ж нам ще їхати в Чернівці на гру🎙️ Травмований Лотоцький, Катеринка, дискваліфікація Колчіна, Євтіхова викликали до студентської збірної України Як виходити з цього положення перед наступною грою чемпіонату ?🎤 Щодо Євтіхова це питання вирішуватиме президент клубу. Я розумію, що це гарна можливість отримати міжнародний досвід, але, в першу чергу, ти маєш діяти в інтересах клубу! Тому вирішуватиме Артур Юрійович
👁 321 25-08-26 07:08
Кубковий матч проти футбольного клубу «U.C.S.A» прокоментував захисник вінницької «Ниви» Костянтин Колчін 🛜🎙️ Костянтине, команда поступилась своєму супернику, який виступає у дивізіоні класом вище. Чи вважаєш ти закономірним рахунок матчу по грі ?🎤 Вважаю, що результат матчу не є закономірним. Адже ми могли здобувати перемогу🎙️Тобі вдалось відзначитись першим забитим мʼячем у футболці вінницької «Ниви», з чим тебе і вітає зелено-біла спільнота🤝🏻Які емоції тебе переповнювали, коли побачив мʼяча у сітці воріт суперника після свого удару ?🎤 Дякую за привітання. Дуже радий відзначитися своїм першим голом за вінницьку «Ниву». Прикро, що цей гол не допоміг нам здобути позитивного результату🎙️ Команда вже до 27-ї хвилини програвала 0:2, пропускаючи після комбінацій з флангів Несподівано атакував суперник чи власні помилки призвели до такого рахунку ?🎤 Звичайно, що моменти у суперника зʼявляються після нашим помилок. Просто суперник вміло скористався цим та реалізував свої шанси🎙️ Наступний поєдинок «Нива» проведе проти закарпатського «Ужгороду». Як вважаєш, чи дозволить гра проти першолігової команди додати більше впевненості перед грою з суперником в чемпіонаті ?🎤 Сподіваюсь, що так. Гра буде дуже не простою, сподіваємося на позитивний результатМи, в свою чергу, будемо докладати максимум зусиль
👁 305 25-08-25 05:49
Поразку вінницької «Ниви» в кубковому матчі прокоментував її воротар Єгор Коломієць 🛜🎙️Єгоре, «Ниві» не вдалось здолати свого суперника та продовжити боротьбу в Кубку України Чого не вистачило команді задля здобуття позитивного результату?🎤 Напевно не вистачило футбольного фарту та реалізації біля воріт суперника.Перший тайм говорить сам за себе : перший та другий гол, морально дуже сильно важко було. Але у другому таймі ми мали більшу перевагу з мʼячем, більше контролювали гру та створювали багато моментів. Третій гол - моя провина. Сам «привіз» 11-метровий удар і, тим самим, вбив інтригу в матчі.🎙️В трансляції було видно, як ти не встигаєш першим дістатись до мʼяча. Що вплинуло на твоє рішення здійснити вихід з воротарського майданчику ?🎤 Важко щось конкретизувати, адже це було в моменті, досить швидко в динаміці. Кінець матчу, 90+, треба було ризикувати…🎙️Ти вгадав кут напряму удару, але не зумів парирувати його. Сильно розчарувався вже після даного епізоду ?🎤 На відео все досить гарно видно. Можете самі передивитися даний епізод🎙️Сам формат розіграшу Кубку цьогоріч видозмінений. Як ти ставишся до подібної інновації ?🎤 На мій погляд - це гарне рішення. Адже даний турнір став набагато цікавішим не тільки для футболістів, а й вболівальникам також. Подібного роду коректив вважаю доречним🎙️Наступний матч «Нива» знову проведе в рідних стінах проти футбольного клубу «Ужгород»Чи вдасться нашій команді провести вдалий матч ?🎤 Як гравець вінницької «Ниви» скажу наступне - надіюсь, що нам вдасться перервати чорну смугу, яка нас переслідуєБудемо грати на перемогу!
👁 264 25-08-19 07:41
Гру проти дубля житомирського «Полісся» прокоментував головний тренер вінницької «Ниви» Юрій Ярошенко🛜🎙️В кінці Ваша команда зуміла забити гол та перевернути хід гри. Але чого, все таки, не вистачило, щоб зачепитись за очки ?🎤 В першу чергу, не вистачило майстерності. Плюс класу та рівня польових гравців, як в «Полісся»-2. Вони можуть собі дозволити робити якісний відбір футболістів. Ми, нажаль, в цьому плані залежимо тільки від своєї школи. Нам потрібна дуже довга та терпляча працяСвоїм хлопцям я вдячний, могли витягнути результат. Але футбол не обманеш, рахунок який є, такий і є🎙️ Сьогодні на полі ми побачили Артура Загорулько. Наскільки відомо, у нього була травма. Чи відновився він повністю і чи зможе грати ?🎤 Так, у нього була травма. І сьогоднішня його участь була під питанням. Надіємось, що на кубкову гру він буде готовий Ми заявили Погорілого на перспективу, тому будемо виходити з того ресурсу, який матимемоМоментами грали добре, але все ж більше часу проводили на своїй половині поля. А хочеться бути попереду. Тому не вистачало сьогодні Артура Юрійовича🎙️ У вас зʼявився новий гравець - це Владислав Погорілий. Чи відчуваєте ви, що він може стати лідером у нинішньому складі ?🎤 Однозначно! Але йому потрібно перезапустити свою футбольну карʼєру. Краще зробити крок назад і потім два впередЯ дуже задоволений, що ми його підписали
👁 277 25-08-18 03:49
Знайомтесь🛜 Гравець вінницької «Ниви» ➡️ Олександр Балокін📶 Велика подяка батькам Олександра (за дозвіл на дане інтервʼю) та Дмитрові Богоявленському (за комунікацію)😉 🎙️Олександре, нещодавно ти приєднався до основної команди на постійній основі. Зважаючи на твій вік, який формат договору у тебе з клубом ?🎤 Оскільки я, на даний момент, виступаю за команду як студент, то клуб мене готує для подальшої професійної діяльності. Або, якщо говорити юридично, оформив зі мною договір про спортивну підготовку🎙️Наскільки для тебе відчутна різниця у тренуваннях з основною командою ?🎤 З основною командою набагато важче, але, разом з тим, і цікавішеТренуюсь я з повною віддачею. Мене навчають як правильно володіти мʼячем, швидко приймати рішення, чудово грати як з мʼячем, так і без нього🎙️Нещодавно тобі вдалось дебютувати в офіційному матчі. Якими відчуттями ти був переповнений, коли вперше зʼявився у футболці вінницької «Ниви» на полі ?🎤 Я був переповнений радістю та гордістю, що тренер надав мені можливість зіграти і офіційному матчі🎙️Як оціниш старт «Ниви» в поточному чемпіонаті ?🎤 Початок видався вкрай невдалим, але сподіваюсь, що далі справи підуть краще🎙️Чого не вистачало команді задля здобуття позитивного результату ?🎤 Гадаю, що нам не вистачало банального везіння🎙️Синтетика та натуральне поле. Наскільки відчутна різниця для футболіста в ігровому процесі ?🎤 Особисто для мене немає різниці з яким покриттям буде поле, але схиляюсь грати та тренуватись більше на синтетиці🎙️Нещодавно «Нива» дізналась свого суперника в Кубку України. Як оціниш жереб для нашої команди ?🎤 Нам випав серйозний суперник. На всі 100 відсотків буде не легко, але ми докладемо максимум зусиль, щоб перемогти🎙️ Чому ти вирішив обрати футбол з-поміж багатьох інших видів спорту ?🎤 Тому, що з самого дитинства у мене була тяга до футболу! Я завжди був у захваті від гри, коли спостерігав за своїм кумиром Криштіано Роналду. Тому я кинув собі виклик бути максимально схожим на нього і в майбутньому спробувати досягнути подібних результатів 🎙️Яку позицію на футбольному полі ти займаєш ?🎤 Атакуючий півзахисник🎙️ Згідно свого амплуа , зможеш назвати топ-5 атакуючих півзахисників в історії футболу ?🎤 Давайте спробуємоФлоріан Вірц, Джамал Мусіала, Коул Палмер, Бруно Фернандеш та Джуд Беллінгем🎙️За який футбольний клуб вболіваєш ?🎤 Звісно, що вболіваю за вінницьку «Ниву», а також за мадридський «Реал»🎙️Окрім футболу, чим ще займаєшся у повсякденному житті ?🎤 Зараз я навчаюсь в школі, тому самі розумієте мій графік (посміхається)Тому, окрім навчання та тренувань, я ще ввечері люблю побігати та зайнятись велопрогулянкою🎙️Який музичний напрямок тобі довподоби та які пісні тебе мотивують на самовдосконалення ?🎤 Я люблю спокійну музику, вона допомагає сконцентруватись, налаштуватись на гру. Допомагає відкласти зайві думки, так би мовити🎙️І декілька слів для вболівальників 💚🤍🎤 Я дуже вдячний нашим вболівальникам за їхню підтримку та віру в команду, незважаючи на результати гри💚🤍
👁 280 25-08-05 16:21
Нічийний результат 2-го туру для вінницької «Ниви» прокоментував її гравець Євген Мороз 📡🎙️ Євгене , команда здобула перший заліковий бал в поточному чемпіонаті. Якою для тебе видалась дана гра ?🎤 Гра була складною, хороший суперник нам протистояв. Вважаю, що могли й виграти цю гру, але, як то кажуть, не треба гнівити Бога.Добре, що здобули перший заліковий бал🎙️ Чого не вистачило задля здобуття максимально позитивного результату ?🎤 Реалізації своїх моментів та концентрації в обороні, особливо в кінці матчу🎙️ Ти відзначився своїм другим забитим мʼячем у футболці «Ниви». Що відчуває номінальний захисник, коли після його удару мʼяч залітає у ворота ?🎤 Як і всі гравці, радість.Адже захисники не часто забивають голи, тому приємно, коли вдається допомогти команді в здобутті результату.🎙️ Перебуваючи в розташуванні «Ниви» попереднього разу, твоєю позицією на футбольному полі було місце центрального захисникаЯку роль у побудові гри команди ти відіграєш на даний момент ?🎤 На даний момент, граю опорного півзахисника. Так бачить тренерський штаб. Звичайно, комфортніше і звично грати для мене центрального захисника, але головне грати та приносити користь команді та здобувати результат.Футболіст має бути професіоналом в першу чергу та універсалом, грати на будь якій позиції, якщо це принесе користь команді! У кожного гравця команда має бути на першому місці, а не якісь особисті забаганки🎙️ Наступну гру проведемо в рідних стінах проти столичного «Атлету»Як готуватиметься команда до цього матчу ?🎤 В звичайному режимі,як і до всіх суперників!Нам дуже потрібна перемога, тим більше вдома. Тому будемо працювати плідно на тренуваннях, щоб якісно відіграти та здобути перемогу в цій грі.
👁 278 25-06-24 08:00
Підготовку до наступного сезону прокоментував головний тренер вінницької «Ниви» Юрій Ярошенко 📡🎙️Юрію Миколайовичу, про які вже відомі кадрові зміни в складі команді?🎤 Пішли з колективу Даніїл Мельник і Даніїл Кобцов. Натомість на їхні позиції в «Ниві» наразі перебувають три футболісти на перегляді. Можливо, ще хтось приїде. Тому, сподіваємося, кістяк «Ниви» буде збережено🎙️Які позиції наразі потребують підсилення?🎤 Центрального захисника, опорний півзахисник та ще потрібен високий півзахисник. Ми маємо компенсувати кадрові втрати🎙️Чому збори проходять наразі в Агрономічному?🎤 Починали збори на базі «Ниви». А зараз тренуємося на дуже доброму  натуральному покритті в Агрономічному (краще, ніж було на «Локомотиві»). Бо готуємося до контрольних матчів на таких полях. Зокрема, із «Чорноморцем» (25 червня, в Одесі), «Лівим берегом»(28 червня, в Києві) та «Епіцентром» (30 червня, в Кам’янець-Подільському). Тоді завершиться перший етап зборів🎙️ Що буде після цих матчів?🎤 Два дні відпочинку і другий етап зборів – з 3 по 12 липня. Також у Вінниці.  5 липня приймаємо на НТБ «Нива» «Буковину»-2 (Чернівці). 9 липня у Вінниці зіграємо з ще якимось суперником. А з 14 по 20 липня буде передзмагальний тренувальний етап.Далі будемо тренуватися або на власному штучному полі, або на зеленому. В залежності від того, на якому покритті буде наступний офіційний матч.🎙️В Кубку України збираєтеся дати бій?🎤 Зрозуміло. Для початку прагнемо пройти перший етап. У нас молода команда. І хочеться, щоб хлопці отримували більше досвіду.🎙️В чемпіонаті «Ниву» попередньо поставили до іншої групи Другої ліги …🎤 Щодо логістики, то на дальні виїзди можемо рухатися потягом. А взагалі обидві групи – приблизно рівні за силою. Це все ж Друга ліга. Тепер будемо набувати досвід в іншій групі
👁 392 25-05-25 14:15
Знайомтесь 🛜 Гравець вінницької «Ниви» ➡️ Владислав Кондратюк 😎🎙️Владиславе, чим тебе зацікавив такий вид спорту, як футбол, що ти вирішив присвятити себе йому ?🎤 Футбол мене привабив, у першу чергу, яскравими емоціями, які я почав відчувати з перших тренувань. Важливо й те, що на полі я повністю занурююсь у гру, забуваючи про всі проблеми й тривоги — залишаються лише м’яч, команда та бажання ставати кращим.🎙️ Як розпочався твій шлях до дорослого футболу ?🎤 Мій шлях до дорослого футболу розпочався ще тоді, коли я грав за команду «Минай» — саме там я вперше спробував себе на більш серйозному рівні, виступаючи в чемпіонаті U-19.Після завершення сезону я вирішив повернутися до «Ниви», де продовжив тренування. Спочатку тренувався з командою U-19, а вже через два місяці мене запросили до першої команди, де я вперше вийшов на поле в дорослому футболі.🎙️ Які враження були в тебе, коли вперше вийшов на футбольне поле в футболці «Ниви» ?🎤 Перш за все я одразу відчув напругу матчу та велику відповідальність за результат. Емоції переповнювали мене, і я щиро вдячний своєму тренеру за довіру та можливість проявити себе на такому рівні.🎙️ Які в тебе враження від сезону, який щойно минув ?Як оціниш місце в турнірній таблиці, на якому розташувалась «Нива» ?🎤 Враження від сезону змішані : були як позитивні моменти, так і негативні. Щодо турнірного становища, то, звісно, результат не є задовільним для нашої команди. Проте ми дотримуємося свого стилю гри і я впевнений, що в новому сезоні зможемо показати кращий результат і зайняти гідне місце в таблиці.🎙️Твоя позиція на футбольному полі ?🎤 Опорний півзахисник🎙️Згідно свого амплуа , зможеш назвати топ-5 опорних півзахисників в історії футболу ?🎤 Йошуа КімміхФедеріко ВальвердеДеклан РайсВітіньяКаземіро🎙️ Якщо брати світовий масштаб, якому клубу симпатизуєш найбільше ?🎤 Якщо говорити про світовий масштаб, то найбільше симпатизую мадридському «Реалу». Це клуб з великою історією, переможним духом і неймовірною атмосферою.🎙️Давай уявимо, що ти маєш змогу потренуватись у будь якого тренера нашої планети. Що це буде за фахівець ?🎤 Важко вибрати одного, але потренуватися під керівництвом Пепа Гвардіоли та Карло Анчелотті — моя мрія.🎙️ Окрім футболу, чим ще займається у повсякденному житті Владислав Кондратюк ?🎤 У повсякденному житті я навчаюся в Торгово-економічному університеті, займаюся в спортзалі та інколи збираємося з друзями пограти в CS/GO🎙️ З якого музичного напрямку складається твій плей-лист?🎤 Мій плейлист — це суміш хіп-хопу, трепу, R&B та поп-репу з акцентом на сучасне американське звучання.🎙️ І декілька слів для вболівальників 💚🤍🎤 Грати за «Ниву» — це честь. А грати для таких уболівальників, як ви, — це подвійна мотивація. Дякую вам за віру — ви наш 12-й гравець на полі!