Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ФК Нива Вінниця
Añadido 14 jul. 2024

ФК Нива Вінниця

@NyvaVinnytsya
Número de suscriptores: 436
Fotos: 3,990
Videos: 160
Enlaces: 261
Descripción:
Вболівальницька спільнота зелено-білих в Telegram 💚

👥 Número de suscriptores

436
Promedio/Día:: +2
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: +4

👁️ Vistas promedio por mensaje

297
Promedio/Día:: 278
Promedio/Tiempo:: 258
ERR: 68.12%

📊 Mensajes por Día

1
Último día: 0
Promedio semanal: 1.1
Promedio por día: 1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 266 26-06-16 06:02
На декілька запитань клубної прес-служби відповів нещодавній іменинник Ярослав Побережець❇️🎙️Ярославе, які відчуття в зв’язку із тим, що в такому юному віці граєте в професіональному клубі?🎤 Зараз в Другій лізі багато молодих футболістів. Тому тут немає нічого незвичайного🎙️Як і де зараз відпочиваєте під час нинішньої відпустки?🎤 Вдома, у м. Погребище🎙️Коли почнеться перший літній збір «Ниви»?🎤 22 червня🎙️Що очікуєте від наступного чемпіонату України?🎤 Хочеться, щоб наша команда провела його так же вдало, як друге коло попереднього чемпіонату🎙️Із чим пов’язано, що «Нива» круто відіграла другу половину сезону?🎤 Далася взнаки якісна робота тренерського штабу, який сформував таку команду. А лідери «Ниви» вели за собою на полі колектив🎙️Слідкували за власною статистикою за минулий сезон?🎤 Всього за сезон зіграв 20 матчів. Із них 6 разів вийшов в стартовому складі. Забив 2 голи🎙️Що найбільш запам'яталося в сезоні?🎤 Наші успішні матчі з ФК «Лісне» та «Куликів-Білкою»🎙️З ким з наших гравців товаришуєте?🎤 З усіма 🎙️Чи маєте дівчину? 🎤 Так🎙️Ваше хобі?🎤 Дуже полюбляю риболовлю
👁 364 26-05-13 05:25
Нічийний результат в столиці прокоментував головний тренер вінницької «Ниви» Юрій Ярошенко🎞️🎤 Дуже добра гра. Як розглядали уважно суперника, який знаходиться на даний момент позаду нас в стратегічній боротьбі за третє місце, так від нього і очікували важкої гри. Цікавий видався матч, емоційний, комбінаційний. Але нічия…. Це футбол!🎙️Багато глядачів запитували стосовно відсутності в стартовому складі Артура Загорулька, ще й взагалі не зʼявився на полі. Чому так склалось ?🎤 Ближче до матчу підчепив якийсь вірус. До гри йому було погано, під час гри почував себе не добре. Взяв зараз паузу на відпочинокСьогодні його дуже добре замінив Погорілий. Звичайно, майстерність Загорулька це одне, і я гадаю, що з тих всіх моментів, які ми сьогодні створили, він би забив🎙️В наступному 32-му турі Ваша команда повинна була зіграти проти футбольного клубу «Лісне». У звʼязку з тим, що команда «Лісне» не бере участі в чемпіонаті, і цей матч не відбудеться, як плануєте заповнити пропуск в чемпіонаті ?🎤 Ми зараз даємо 2 дні вихідних, а потім починаємо працювати. Ще й тижневий цикл, обовʼязково проведемо спаринг і будемо готуватись до останнього виїзду в Ужгород. Все по робочому плану🎙️Сьогодні Ваша команда мала дуже гарячу підтримку. Як Вам така підтримка, антураж, атмосфера?🎤 Це дуже добре добре. Хлопці їздять зараз з нами і підтримують команду. Команда розвивається, рухається впередУ фанів своя атмосфера, вони нас дуже палко підтримують. Ми дуже цьому раді
👁 223 26-05-07 19:39
Гру проти стрийської «Скали» прокоментував головний тренер вінницької «Ниви» Юрій Ярошенко🎞️🎙️Як оцінюєте результат сьогоднішньої гри? Ми втратили два очки чи здобули одне ?🎤 Як воно є, так і є. Одне очко. Якби два, то воно б на табло відображалось. Дуже добре, що хлопці в меншості не загубились, а зуміли забити. Молодці. Характер є, молодь чудова. Дорослішаємо потихеньку🎙️Команда грала в меншості добре та ефективно. Таку гру відпрацьовували на тренуваннях ?🎤 В нас є характерне заняття зі структурою гри в меншості/більшості, обмежений простірТе, що ми планували, зуміли виконати на відсотків 50. На жаль не вийшло виконати все заплановане. Це футбол. Мабуть була десь моя недооцінка, не зумів донести хлопцям всього, що хотівНа теорії суперника «розібрали» дуже добре. Віддаю йому належнеПерегляну ще разу гру, зроблю певні висновки та проаналізую свої помилки. Будемо рухатись вперед🎙️Проти «Скали» ми не дуже добре виступаємо останнім часом. Мали перед собою завдання реваншуватись за минулу поразку ?🎤 (посміхається) В кожному матчі потрібно добиватись позитивного результату. Цього ми сьогодні і хотіли. Але я дуже задоволений сьогоднішньою грою, в меншості контролювали мʼяч. Хотілось, щоб в атаці діяли більш агресивно. Дещо і погодні умови вплинули 🎙️Чим Вас сьогодні здивував суперник ?🎤 На сьогоднішню гри ми мали два варіанти : з трьома захисниками та флангами (фулбеки) та 4-4-2. Але вони грали 4-2-3-1. Дуже якісні атакуючі футболісти, тут нам потрібно було дуже добре в обороні зіграти. На жаль на розминці я бачив , що група оборони не була готова до тих дій, які нам могли запропонувати суперники. Хоча на теорії ми це все бачили, розмовляли. Коли йде позитивна динаміка результатів гравці десь заспокоюються. Але то вже будемо розмовляти опісля, зараз потрібно відновитись та відпочити перед грою з «Атлетом»🎙️Знову перед матчем з «Атлетом» у нас проблеми зі складом. Буде відсутній Іван Рябий. Як будете компенсувати його втрату? Чи можливе залучення гравців з U-19 до цієї гри ?🎤 Сьогодні ми відпустили хлопців до столиці на важливу гру. Будемо дивитись, маємо варіанти. Переживав, щоб Антон Власенко не отримав картку. Він дуже цінний звʼязний футболіст , гарно рухається по полюВ цілому команду прогресує🎙️Гра проти «Атлету» стане ключовою для «Ниви» у боротьбі за бронзу в нашій групі…🎤 Безсумнівно. Перед матчем я гравцям говорив, що у разі сьогоднішньої вікторії ми маємо найкращі шанси закріпитись на третій позиції і в останньому матчі довести справу до кінця. Але ми маємо пройти дане випробування і довести, що недарма працювали весь даний сезон🎙️Багато питань навколо Віталія Гемеги. В заявці є, але не грає…🎤 З Віталієм була розмова. Його стан здоровʼя не дозволяє грати на високому рівні. Тому він прийняв рішення покинути команду
👁 226 26-05-04 05:49
Ексклюзивне інтерв’ю сайту SportArena надав гравець вінницької «Ниви» Артур Петленко🎞️🎙️Вас визнали найкращим гравцем туру у Другій лізі. Наскільки для вас ця подія є важливою? Сподівалися отримати це визнання, адже конкуренція суттєва зараз у чемпіонаті?🎤 Приємно отримувати визнання від авторитетних спеціалістів, але насамперед це заслуга всієї нашої команди. Без партнерів та тренерського штабу цього всього не було б. Конкуренція у Другій лізі зараз серйозна, тому ця відзнака є особливо цінною. У кожному матчі намагаюся максимально допомогти команді досягнути бажаного результату. Головне – це результати «Ниви», а особисті досягнення відходять на другий план.🎙️З якими очікуваннями підходили до гри у Самборі? Розуміли, що навіть на виїзді проти одного із лідерів групи можете грати з позиції сили?🎤 Підходили з максимальною відповідальністю, адже розуміли, що суперник — один із лідерів. Ми готувалися зіграти у свій футбол і їхали за результатом. Навіть на виїзді намагалися грати з позиції сили, контролювати м’яч і нав’язувати свій футбол. Думаю, це і дало свій результат🎙️У першій половині зустрічі у вашої команди не все вдавалося. Чим була зумовлена така обережна гра?🎤 У першому таймі справді грали більш обережно. Це пов’язано з тим, що обидві команди  були налаштовані на перемогу. Також потрібно було адаптуватися до натурального газону. Десь не вистачало точності в завершальній стадії. Але головне — ми зберігали дисципліну, не давали супернику створювати моменти і поступово вдалося знайти свою гру🎙️Перед самою перервою ви ефектним ударом поцілили у дальню «дев’ятку» після пасу Загорулька. Це поки що найбільш видовищний ваш гол серед професіоналів?🎤 Гол дійсно був ефектним, але головне, що допоміг команді відкрити рахунок. Напевно, це поки що найбільш красивий мій забитий м’яч, але впевнений, що точно не останній. Я просто намагаюся якісно виконувати свою роботу і приносити максимум користі команді🎙️Як змінилася гра команди після перерви? Можливо, тренерський штаб вніс якісь корективи?🎤 Тренер наголосив на наших помилках і ще раз вказав на слабких сторонах суперника. Ми додали в агресії та контролі м’яча — і саме це допомогло нам набрати три очки🎙️На 61-й хвилині ви першим встигли на добивання і збільшили перевагу команди. Після цього вже відчули, що перемогу не віддасте?🎤 Звичайно, другий гол додав впевненості, але ми розуміли, що гра ще не завершилася. У футболі все може змінитися дуже швидко, тому намагалися не розслаблятися й тримати концентрацію до фінального свистка. Добре, що змогли довести матч до переможного результату🎙️Ви вже забили шість м’ячів і віддали шість результативних передач. Наскільки задоволені такою своєю статистикою?🎤 Це приємна статистика у порівнянні з минулим сезоном, але завжди хочеться більшого. Для мене головне — щоб команда перемагала, а особисті показники вже є наслідком спільної роботи. Тому не зупиняюся на досягнутому і буду намагатися ще додавати🎙️У весняній частині сезону «Нива» ще не програвала : п’ять перемог та нічия. Наскільки для вас особисто така вражаюча серія команди є очікуваною? Розкрийте секрет успіху?🎤 Ми просто якісно працюємо на кожному тренуванні, добре підготувалися до весняної частини сезону і виходимо на кожну гру з максимальним налаштуванням. Плюс тренерський штаб добре готує нас до кожного суперника. Також хочу відзначити президента, який додає додаткової мотивації команді.🎙️Погоджуєтеся з тим, що велика заслуга у таких результатах належить Юрію Ярошенку, який вже не один рік з вами працює і сформував боєздатний колектив?🎤 Юрій Ярошенко вже не перший рік працює з командою, добре знає кожного гравця і вміє будувати боєздатний колектив. У нас є чіткі вимоги, дисципліна і розуміння гри. В цьому велика заслуга тренерського штабу🎙️«Нива» зараз посідає третє місце у групі А. Перед командою стоїть завдання завершити сезон в топ-3?🎤 Конкретного завдання немає, але кожен гравець нашої команди прагне завершити сезон якомога вище. Ми рухаємося від матчу до матчу і намагаємося демонструвати свій максимум.
👁 262 26-04-21 14:15
Знайомтесь 📸 Новачок вінницької «Ниви» ➡️ Максим Васін🎙️Максиме, розкажіть, звідки Ви родом? І як почали футбольну кар’єру?🎤Я родом із Черкаської області, з міста Ватутіне (нині – Багачеве). Почав займатися футболом в місцевому ДЮСШ у шість років. У 13 років перейшов до Олімпійського коледжу імені Піддубного (Київ). Там пограв пів року, а потім почалася повномасштабна війна. Тоді із батьками виїхав до Португалії. Грав у команді, яка є філією «Бенфіки»🎙️Чому вирішили із батьками повернутися в Україну?🎤 По-перше, у філії «Бенфіки» не було реального продовження футбольної кар’єри. По-друге, потрібно було їхати додому, тому що дідусю і бабусі потрібно допомагати🎙️Де тренувалися і грали надалі?🎤 Після повернення в Україну я потрапив в академію «Олександрії», грав за її команду U-16. Звідти пішов в команду «U.C.S.A.» U-17, там відіграв рік. Отримав можливість потрапити на збори разом з першою командою. Все вийшло добре, тоді підписав перший професіональний контракт🎙️Отримували ігрову практику у ФК «U.C.S.A.»?🎤 Грав на зборах майже кожен матч. Але в сезоні провів тільки один поєдинок. Це була кубкова гра саме у Вінниці🎙️Тоді наша команда поступилася (1:3). Але ФК «U.C.S.A.» був покараний технічною поразкою за перебір «легіонерів» на полі. Як Ви це сприйняли?🎤 Спочатку був дуже щасливий, бо це був мій дебют на профі-рівні, а команда виграла. Емоції відчував шалені. Коли ж ми дізналися, що отримали технічну поразку, дуже засмутився. Адже навіть не знав, чи зарахований буде мій дебют у професіональному футболі🎙️Як сприйняли інформацію, що Вас відправляють в оренду до «Ниви»?🎤 Я хотів грати, виходити на поле. Сподіваюся, що у Вінниці все добре складеться. Оскільки я отримав травму, лише зараз вийшов на тренування. Хочу допомогти новій команді та самому набратися досвіду🎙️Де Ви отримали травму, в матчі чи на тренуванні?🎤 Це було на зборах, на тренуванні. Реабілітацію пройшов в Києві, за допомогою клубу «U.C.S.A.». Зараз вже залікував травму, готуюся вийти на поле. В складі «Ниви» поки що грав тільки на зборах🎙️Що будете робити, аби отримати ігровий час на полі?🎤 Буду робити на тренуваннях максимум можливого. А далі все залежатиме від рішення тренера🎙️Чого хочете добитися у «Ниві»?🎤 У «Ниві» хочу спочатку пробитися до стартового складу. Потім закріпитися та отримувати ігровий час в матчах. Після повернення до «U.C.S.A.» буду прагнути подолати аналогічний шлях. Після чого, дай Бог, піти далі🎙️Будете розглядати варіант, щоб і надалі залишатися у Вінниці, після закінчення терміну оренди?🎤 Про це будемо розмовляти з директором ФК «U.C.S.A.»🎙️Хотілося б грати на більш високому рівні, ніж Друга ліга?🎤 Звичайно, хотілося б грати в УПЛ. Але поки, як є🎙️Яка Ваша позиція на полі?🎤 Центральний захисник🎙️Хто Ваш кумир на цій позиції?🎤 Серхіо Рамос🎙️Зараз триває Ліга чемпіонів УЄФА. За яку команду вболіваєте?🎤 Вболівав за «Барселону», але вона, на жаль, «вилетіла». Тож далі буду вболівати, скоріше за все, за «Арсенал»
👁 283 26-04-20 13:08
Нічийний результат з дублем житомирського «Полісся» прокоментував головний тренер вінницької «Ниви» Юрій Ярошенко🛜🎙️Юрію Миколайовичу, чого сьогодні не вистачило, щоб здобути чергову перемогу ?🎤 В першу чергу хочемо привітати наших вболівальників. На початку третього кола команда демонструє гарні результати. Не вистачило нам, однозначно, глибини складу. Тих футболістів, які роблять різницю на футбольному полі. У нас, на жаль, заміна не підсилила гру, а послабила. Ми дуже ретельно розбирали цього суперника, дуже добра команда, молодь дуже добра. У них є баланс, який освіжив і додав потужності у відповідальний момент У нас цього зробити не вийшло. Потрібно трудитись і виховувати нашу молодь. Але я радий за ті результати, які ми показуємо цією командою. Хотілось сьогодні здобути перемогу, але й нічийний результат варто занести собі до активу🎙️Що скажете про наступного суперника ? Хотілось би зберегти переможну серію ?🎤 Це вже показуватиме гра, як ми з цим зуміємо впоратись. Зараз найголовніше відновитись тій групі футболістів, які провели більше 45 хвилин. Також іншій групі підтягнутись у функціональному плані. Гра вже в пʼятницю. Сьогодні явно не вистачало Петленка. Маємо обойму в 11 футболістів і якщо хтось з них випадає, то потім важко рівноцінно підмінити. Будемо дивитись, старатись та рухатись вперед🎙️Цього сезону вінницька «Нива» вперше не програла «Поліссю»-2Чим відрізняється сьогоднішній поєдинок від попередніх ?🎤 Ми переглядали попередній домашній матч ще раз. І, якщо порівнювати перший тайм тоді і зараз, то ми його дуже і дуже непогано провели. Були більш організовані. Треба більш розвиватись. Хочу ще раз наголосити, потрібен сильний «другий ешелон», щоб ми могли додавати. Ми в Куликові просіли, сьогодні просілиНаший сьогоднішній суперник за організацією - це найкраща команда! Я переглядаю всю Другу лігу, однозначно вони найкращі
👁 240 26-04-16 13:34
На декілька запитань клубній прес-службі відповів новачок вінницької «Ниви» Мендес Ріела Ікару 🛜Окрема подяка Максиму Васіну, котрий допомагав з перекладом у побудові даного інтервʼю 🤝🎙️Ікару, розкажіть, звідки Ви родом?🎤 З міста Куритиба (столиця штату Парану із населенням близько 1,8 млн осіб). 🎙️Коли почали займатися футболом?🎤 У чотири роки я вперше пішов на футбол. Після наполегливих тренувань ще в Бразилії став професіональним гравцем. Мені тоді було 18 років. 🎙️Як опинилися в Україні?🎤 Я добре показав себе на професіональному рівні у Бразилії. І з’явився варіант із переходом до іншої країни. Мій агент Пабло Буено рекомендував мене до команди «U.C.S.A.». 🎙️Чому і як потрапили до Вінниці?🎤 У ФК «U.C.S.A.» я мав не дуже багато ігрової практики. І новий спортивний директор запропонував варіант піти в оренду до «Ниви» (Вінниця). 🎙️Можете порівняти рівень футболу у Першій і Другій лігах України? Адже Ви маєте досвід виступів у обох цих дивізіонах.🎤 Різниця чимала. В першу чергу те, що у Першій лізі футбол більш інтенсивний, ніж у Другій. Рівень команд цього дивізіону, а також і у Другій лізі – достатньо високий. 🎙️У «Ниві» Ви вже провели кілька матчів. Який особливо запам’ятався?🎤 Крайній, коли ми подужали в гостях одного із лідерів «Куликів-Білку». 🎙️Які емоції відчуваєте, коли виходите в стартовому складі?🎤 Дуже сподобалося грати з перших хвилин. Хочеться, щоб так було і надалі.🎙️Яку мету в футболі маєте?🎤 Хотілося б робити історію. Прагну перейти в один із хороших європейських клубів.🎙️Маєте дівчину?🎤 Так. Але вона поки що мешкає у Бразилії.🎙️А як Вам наше місто, Вінниця?🎤 Подобаються і люди, і саме ваше місто – охайне, доглянуте.
👁 208 26-04-09 15:30
Домашню звитягу над одеським «Реал Фарма» прокоментував головний тренер вінницької «Ниви» Юрій Ярошенко 🛜🎙️Юрію Миколайовичу, в першому таймі не вдалось забити, хоча моменти були! В другому таймі команда розвʼязала цю проблему захисту суперника. За рахунок чого вдалося розвʼязати дану проблему і здобути перемогу ?🎤 Та ні, в першому таймі дуже добре діяли футболісти. За виключенням того, що потрібно було забити. Потім команда до суперника почала потихеньку розкриватись і знаходити моменти. На жаль в першому таймі не вийшлоВ перерві про це дуже добре з хлопцями поговорили і гарно виконали🎙️Вболівальників цікавлять питання травмованих гравців. На даний момент маємо низку травмованих гравців, які є в заявці команди. Той таки Кирило Кудима, підписали гарного флангового гравця Віталія Гемегу. В чому причина ?🎤 Це здоровʼя. У Віталія щось було з мʼязами, ключиця в нашого перспективного центрального захисника. Вважаю, що має вийти футболіст , а далі будемо бачити🎙️Коли можемо очікувати на їхнє повернення ?🎤 Вони вже працюють в загальній групі, але на даний момент вони ще не готові. Тим паче через 3 дні вже граНа наступний цикл вже будуть в заявці 🎙️Команда входить у триместр важких поєдинків і протистоятиме лідерам чемпіонату. Зайве попередження отримав Артур Загорулько. Як плануєте вирішувати дане питання?🎤 Замінити його буде надто важко. Чому? Тому, що майстерність у нього на висоті. В епізоді першого забитого мʼяча він вміло розібрався, на досвіді. Будемо намагатись гарну гру продемонструвати на виїзді
👁 287 26-04-03 20:31
Перемогу над дублем чернівецької «Буковини» прокоментував головний тренер вінницької «Ниви» Юрій Ярошенко🛜🎤 Дуже важкі 3 очки, ми цього очікували. Дуже добра молодь «Буковини», ще після минулого туру переглядали їхню гру. Чудова зарядженість на єдиноборства, комбінаційність. Додам те, що у них було відсутні майстерні гравці. Очікувався важкий матч, так воно і вийшло. Ми трішки роками старші, більше майстерності. Підсумували нашу перемогу🎙️Вашій команді вдалось потужно стартувати у весняній частині сезону. Дві гри - дві перемоги. Наскільки високо оцінюєте шанси вінницької «Ниви» у цьому сезоні поборотись за призові місця ?🎤 Успіх полюбляє тишу! У нас гарна молодь. Хочеться, щоб все розвивалось, все рухалосьА стосовно цього, час покаже яке місце ми займемо🎙️Декілька слів про рівень Вашого сьогоднішнього суперника. Що можете сказати про «Буковину»-2 та наскільки ця команда ускладнила гру ?🎤 Дуже гарна команда. В першому таймі мали 3 моменти. Реалізуй їх і нам було б дуже важко!Ви бачили, що мʼяч від нас ніяк не хотів залітати в їхні ворота. І гол ми забили на добиванні , другим темпом. Видно, що це клас трохи вище у футболістів, які пройшли гарну школу. А молодь, вона дуже хороша. Їх все очікує попередуІ хочу свою команду привітати. Те, що ми планували, фрагментами виходило дуже добре. Так що футбол сьогодні потримав у напруженні добротно. Тому бажаю удачі першій команді. Видно, що в місті свято футболу. Гарного Вам футбольного настрою
👁 246 26-03-31 14:24
Першу офіційну перемогу в новому році прокоментував головний тренер вінницької «Ниви» Юрій Ярошенко🛜🎙️Юрію Миколайовичу, вітаємо Вас з перемогою над непоступливим суперником. Що вдалось сьогодні, а що ні ?🎤 В першу чергу, хочу привітати наших вболівальників з перемогоюПо-друге, наший суперник дуже кваліфікований, їхні футболісти пройшли хороший спортивний шлях підготовки. Ще тонус. Вони першу гру грали, ми перший тур пропускали. Тому дякую командіТе, що планувалось, вийшло дуже добре в першому таймі. Єдине, що не вийшло - завершальна стадія. Це майстерність. В Загорулька був єдиний момент і він його реалізував, для порівняння Радий, що ми взяли 3 очки. Придбали. Вважаю, що придбали. Дякуємо супернику за гарну гру🎙️Протягом зимової паузи команда втратила провідних гравців : Лотоцького, ЄвтіховаНатомість прийшли інші виконавці, як Петрук, Ікару…Наскільки для «Ниви» це трансферне вікно можна вважати вдалим за 5-бальною шкалою ?🎤 Я дуже задоволений, як ми закрили позицію Лотоцького. Це Ваня Рябий. Молодий хлопчина, чудово працює. Буде розвиватись та стане гарним футболістомНікіта Петрук в центрі поля дуже добре взаємодіє з Власенком. Бразилець Ікару сильний індивідуально, якраз сьогодні він свої вміння і продемонстрував. В тактичній роботі та при відборі мʼяча йому ще потрібно добре попрацювати. Хлопцями я задоволений Не забувайте, що Погорілий доєднався до тренувального процесу лише нещодавно, граючий президент важко хворів. А це класові гравці, які «роблять погоду» в атаці 🎙️В наступному поєдинку у нас буде недоступний Антон Власенко. Чи є у нас опції в складі, щоб закрити дану проблемну позицію ?🎤 Так, ми вже думаємо над цим (посміхається) Будемо робити деякі перестановки, які робили на зборах. Ми завчасно готувались до таких моментів, щоб потім «нас вдарили по голові і ми не знаємо, що з цим робити»Тому стосовно цього має деякі задумки