Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Наші Гроші
Añadido 14 jul. 2024

Наші Гроші

@NashiGroshiUA
Número de suscriptores: 12 594
Fotos: 1,810
Videos: 20
Enlaces: 2,330
Descripción:
Новини про тендери, корумпантів, хижацькі та злодійські ціни. nashigroshi.org
Fuente

Наші Гроші | Перед тим як порвать Жумаділова на тряпки – послухайте. (Да, це не жар...

Logotipo de la comunidad de telegram - Наші Гроші Наші Гроші @NashiGroshiUA
2 140 Vistas/Alcance 2026-04-21 05:20 Mensaje №3072
Перед тим як порвать Жумаділова на тряпки – послухайте. (Да, це не жарт, це я пишу)Так, його «Агенція оборонних закупівель» продовжує як ні в чому не бувало віддавати сотні мільйонів угрупуванню Глиняної. Так, ми всі чули плівки НАБУ, на яких Глиняна доручає своїм фабриканткам робити тушонку з сухожиль, щоб збільшити маржу на поставках солдатам на фронті. Але насправді Жумаділов тут - раб лампи. Бо ніяких вироків по справі ще нема. А навіть якщо і будуть – теж мало що зміниться. Бо в юробличчях Глиняної вже давно нові засновники і керівники. Тобто формального приводу для недопуску її компаній до тендерів все рівно не буде і після вироків. А якшошо - вона заснує взагалі нульові «прокладки», які прийдуть на тендери взагалі з чистим бекграундом.Тому для досягнення вищої справедливості у багатьох чешуться руки запровадити «чорні списки» фірм. Тобто коли проштрафившися фірми можна не допускать до торгів. Але я вам розповім, як вже через пять сєкунд на «чорних списках» поставлять Корупційну Касу. Недоброчесний замовник запхає в список усіх чєсних фірмачів-підарасів, які не хочуть носить в клювіку йому відкат, а приходять на тендер і проторговують вниз очікувану ціну, в яку замовник дбайливо загортував маржу для майбутнього відкату. Приводом стануть будь-які придирки, навіть якщо вони будуть висмоктані з пальця. Наприклад, Замовник видасть повідомлення, що постачальник привіз сосіскі не круглі, а овальні. І все – формально претензія є. І навіть якщо сосиски були нормальні, то фірма має йти в суд, доводити що на неї наклеветали, а ця тяганина реально може затягнутись на роки, під час яких фірма буде в «чорному списку», а значить поза тендерами, які ділитимуть між собою бариги замовника і ніхто не вичавить маржу як росу на сонці. Ось так це працюватиме.Тому для любителів простих рішень у мене важливе повідомлення – простих рішень нема. Треба не тільки вироки, а й налагоджена система прийомки товарів в Міноборони. Щоб корумповані начпроди не приймали гамно і вєткі в обмін на маєтки на Мальдівах. Щоб «АОЗ» вчасно і по ділу викатувало штрафи всім, хто косячить. Щоб отримати не мертвий ринок, на якому димляться руїни правих і винуватих. А всі нормальні змогли підтягнути якість і ціни до справедливого балансу. Бо навіть фірми Глиняної– це вже давно не «прокладки». У них справді є виробництво. Треба поставити в стойло всіх, хто хоче на цьому влаштувати кормушку. А от з цим проблема. Бо як ти їх поставиш, якщо військова омбудсмен Решетілова днями заявила, що солдати тупо не жалуються на якість харчів, тому проблем з харчами нема. Простіше зривать гнів на Глиняній, по якій тюрма плаче, але вона сидить в Європі і бабулєси щитає. Тайтаке.