Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 360°
Añadido 14 jul. 2024

360°

@NOVUNU_360
Número de suscriptores: 169
Fotos: 6,600
Videos: 2,290
Enlaces: 8,180
Descripción:
Новини про політику, економіку, світові тренди, цікава аналітика і звичайно багато гумору, який не покажуть по ТБ🙂 Просто про складне і цікаво про звичайне 👍 ✅ Замовити рекламу тут 👉 @kilinichvadym Запрошувальне посилання: https://t.me/NOVUNU_360

👥 Número de suscriptores

169
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -3

👁️ Vistas promedio por mensaje

35
Promedio/Día:: 35
Promedio/Tiempo:: 33
ERR: 20.71%

📊 Mensajes por Día

2.3
Último día: 0
Promedio semanal: 2.7
Promedio por día: 2.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 31 25-12-20 13:51
Цілі росії на 2026 рік. Після поразки під Києвом і відступу в 2022 році росія провалила чотири стратегічні цілі: політичну дестабілізацію України, економічне та енергетичне виснаження, розкол суспільства, підрив міжнародної підтримки. Єдине, що лишається в рф - присутність їх армії на частині українських територій. Втім, на фронті також росія не досягла своїх цілей. російська економіка ослаблена, армія несе великі втрати, а режим і еліти існують тільки завдяки війні, яку підживлює ідеологічно пропаганда. Саме тому 2026 рік стане роком гібридної ескалації.путін не знає, що таке мир, якщо це не «капітуляція України», якої не буде. Тому продовження ескалації для рф за будь-якого сценарію - неминуче. У 2026 році росія буде діяти по кількох напрямах. 1. Саботаж - удари (диверсії) проти європейської оборонної промисловості, логістиці та ланцюгах постачання зброї Україні. Перші спроби вже відбувалися, підрив колій в Польщі, пожежі на оборонних підприємствах Європи. Цією діяльністю займається ГРУ та СЗР рф. 2. Дезінформація і когнітивна війна - максимальний тиск під час виборів у Європі, зокрема в Угорщині, та на виборах у США - неминучий. Фінансування пропаганди зростає на мільярди. 3. Примус і залякування - системні військові демонстрації, порушення повітряного й морського простору, ядерна риторика як інструмент психологічного тиску, «орєшніки» - традиційна стратегія страху для ультиматумів у дипломатії.Але варто розуміти: економіка війни для росії нежиттєздатна без підтримки країн Глобального Півдня. Реальні воєнні витрати наближаються до пізньорадянських рівнів, доходи від нафти й газу впали на третину, суверенний фонд тане, а війна коштує значно дорожче, ніж Кремль визнає публічно. росії вигідна пауза.Конвенційні можливості вичерпуються: темпи наступу вимірюються десятками метрів на день, втрати - сотнями тисяч, радянські запаси техніки закінчуються, а нове виробництво не перекриває втрат, хоча росія нарощує кількість ракет, дронів, танків і гелікоптерів. Водночас Європа досі не вибудувала повноцінного стримування гібридних атак - саботаж, кібератаки та диверсії часто сприймаються як окремі «інциденти», а не елементи системної війни. Європа уникає реальності, мілітаризація вкрай повільна, готовність суспільств до загроз - незадовільне. Система протидії дезінформації відповідає мирному часу, а не активній когнітивній війні, яку вже декілька років проти Європи активно веде рф. Стратегічний вибір Заходу простий - подвоювати тиск, якщо режим путіна обере війну. Обмеження російського ВПК, якщо рф обере мир. Формула, в якій путін прикривається миром і продовжує мілітаризацію гарантує ще більшу війну з часом.путін робить ставку на те, що Захід не готовий карати росію нижче порогу статті 5. 2026 рік дасть розуміння, чи Європа засвоїла цей урок - або Кремль спробує зламати Захід гібридно там, де не зміг військово. І потім почне новий наступ на Європу.
👁 49 25-12-10 10:10
Є дуже сильна істина в нашій державі:«чим далі від піхоти – тим більше хочеться воювати». З цим нічого не вдієш, завжди все вирішував час. В таких сценаріях один логічний кінець — бажання воювати закінчиться у всіх, коли закінчиться піхота.Ще одне нагадування:1) СЗЧ та дезертирів близько 300 тисяч. Повернути до служби їх фактично неможливо, а якщо і можливо то це процес, що триває щонайменше 4-5 місяців;2) Місячне комплектування підрозділами ТЦК та СП у показниках просіло щонайменше на 20%;3) Рекрутинг на державному рівні – це реклама від операторів мобільного зв’язку за гроші в/ч. Окрім 5-6 підрозділів ніхто так і не спромігся створитися підрозділ з добровольців та вмотивованих людей;4) Вже фактично на 4 рік війни, ми отримали згенеровані ШІ відео перемоги на офіційних каналах наших підрозділів СОУ;5) UPD. Грошове забезпечення у військових досі нижче ніж зарплатня в охоронця АТБ. Дякую що нагадали. Починаючи від міндічей, закінчуючи багатьма потужними воєводами у війську – вже час зробити висновки. Інакше не здобудемо українську державу, а загинемо у боротьбі за неї. Загинемо Ми, але не депутати та міндічі.
👁 26 25-12-08 16:00
У перемовинах стосовно потенційної угоди про завершення російсько-української війни США продовжують наполягати, що Україні варто погодитись без бою вийти з Донеччини, — PoliticoУ статті цитують деталі від анонімного європейського посадовця про те, що США у переговорах далі наполягають, що Україні варто погодитись на вимогу віддати під контроль РФ решту Донецької області, яка ще не в окупації. "З територіальних питань, позиція американців проста: росія вимагає від України віддати території, а американці далі думають, як цього досягти… Американці наполягають, що Україна має вийти з Донбасу так чи інакше", – зазначив співрозмовник. Україна продовжує наполягати, що потенційна "заморозка" має відбутись по поточній лінії фронту. Українські перемовники намагаються донести до США, що якщо віддати Путіну те, що російській армії з шаленими втратами не вдалося захопити за всі роки війни, це лише розбурхає його апетити. Також, зазначають у публікації, Україна відчуває тиск у тому, з якою швидкістю хочуть рухатися США."Можливо, Трамп хоче, щоб це відбулося швидко, і його команда змушена пояснювати йому, чому не вони крайні у тому, що цього не відбувається так швидко, як він хотів", – каже європейський співрозмовник. "Важливо, як буде діяти Америка – як посередник, чи схиляючись на бік Росії?", – підсумовує співрозмовник видання у своїх коментарях. @pekhno_news
👁 25 25-11-29 10:33
Для Зеленского Ермак был опорой, человеком, который решает вопросы и организовывает процессы, освобождая президента от скучной текучки.Для гражданского общества Ермак был Гримой Гнилоустом, нашептывающим президенту всякую охмуряющую херь.Но мы должны понимать, что Ермак - это функция.Зеленскому нужен человек, который всегда будет рядом, который возьмет на себя описанное в первом предложении. Такая уж у него психология.Вначале эту функцию выполнял Андрей Богдан, но делал это громко и "без уважения". Продержался недолго (в том числе стараниями Ермака).А сам Ермак делал ровно то, что президенту было нужно. Через 5 лет работы в тандеме сложно было понять, где заканчивается Зеленский и начинается Ермак. Его увольнение - это как разделение сиамских близнецов.Я без понятия, кто теперь возьмет на себя этот функционал. Кстати, не обязательно, хотя и наиболее вероятно, что "человеком рядом" станет новый руководитель ОП.Но кто-то будет обязательно, потому что Зеленскому такой человек-функция просто необходим.
👁 43 25-11-21 17:40
🇷🇴 Румунія підтримує санкції США проти Lukoil і готує наступні крокиУряд Румунії підтвердив, що повністю солідарний із санкціями США, які набувають чинності 21 листопада для наф­то­пе­рероб­ного заводу Pétrotel і 13 грудня — для мережі автозаправних станцій.📌 Речниця уряду Іоана Доджою повідомила, що готується постанова, яка встановить «загальний механізм», застосовуваний у таких випадках. 📈 Міністр економіки Раду Міруце та міністр енергетики Богдан Іван наголошують: у Румунії достатньо дизеля й бензину, тож підвищення цін через санкції не виправдане. Регуляторний акт має гарантувати, що працівники компанії й населення не опиняться в заручниках ситуації.🏭 Румунія не буде націоналізовувати нафтопереробний завод Lukoil-Pétrotel, хоча такий варіант серйозно розглядався: йдеться про приблизно 200 мільйонів євро, які потрібно для швидкого запуску заводу — а наразі для цього грошей немає. Натомість обрано стратегію «продажу під державним наглядом»: спершу завод у Плоєшті, потім — мережа із близько 300 АЗС. Завод забезпечує близько 20% внутрішніх потреб у паливі — відтак справа пріоритетна.📅 Уряд має прийняти один норматив до 21 листопада, щоб запустити процедуру продажу заводу. Другий норматив — до 13 грудня для мережі АЗС.
👁 24 25-11-16 18:03
🇺🇸🇨🇳З матеріалів The World Ahead 2026The Economist з GlobeScan показують важливий зсув у глобальній думці про Китай і США.📊Опитування 32 тис. людей у 32 країнах: частка тих хто хоче бачити Китай провідною світовою силою зросла на 11 п.п. до 33 %. Підтримка США впала до 46 %. Серед молоді 18–24 років США і Китай майже рівні 41 % проти 39 %. Серед 65+ Америка зберігає перевагу.Найбільший ріст симпатій до Китаю показали Латинська Америка та Європа. В Бразилії, Канаді, Мексиці, ПАР і Іспанії підтримка Китаю зросла приблизно на 20 п.п. В Індонезії 62 % респондентів обрали Китай. В Африці та на Близькому Сході вперше більшість респондентів за китайське лідерство. …Просто ідеально лягає на наратив Пекіна про роль лідера глобального півдня.Роль США слабшає. Очевидно, що на фоні хаотичної політики Трампа, тарифів і конфліктів з партнерами, тоді як Китай комбінує інвестиції в рамках “Один пояс -один шлях” з мʼякою силою TikTok, попкультури та блогерів.P.S. Одна лише Лабубу чого варта.Сайт | LifeHUGS | YouTUBE | AgentHUGS
👁 37 25-11-09 16:20
Охренеть!The Times: Норвегия может предоставить под залог €100 млрд из своего суверенного фонда, чтобы разблокировать передачу Украине российских замороженных активов.Как вы знаете, в данный момент передачу замороженных активов (репарационные займы) блокирует Бельгия, в которой базируется депозитарий Euroclear, соответственно, Брюссель опасается юридических последствий и требует от остальных стран ЕС разделить политические и финансовые риски.Как пишет The Times, на помощь может прийти Норвегия, которая не является членом ЕС (но при этом член НАТО).Суверенный фонд Норвегии является крупнейшим в мире национальным фондом благосостояния, который оценивается в €1,7 трлн и пополняется доходами от ископаемого топлива.(Это то, что могло быть у России, если бы она занималась благосостоянием граждан, а не войной. До войны в российском ФНБ было около $100 млрд ликвидных активов, на конец 2024 оставалось $50 млрд, и, по некоторым оценкам, ликвидная часть ФНБ может полностью закончиться в конце этого года для покрытия дефицита бюджета, - прим.).И теперь ряд норвежских политиков предлагает использовать $100 млрд из фонда в качестве залога, чтобы предоставить гарантии Бельгии.Идея набирает обороты в норвежском парламенте, где её в данный момент поддержали 4 из 9 партий.Премьер-министр Йонас Гар Стёре заявил, что открыт к предложению и запросил отчёт о том, как это может быть реализовано.Решение о российских замороженных активах и репарационном займе для Украины будет приниматься в декабре.__🇳🇴Норвежцы слоняры, конечно. Takk skal du ha!🐘Более того, Норвегия закладывает в своём бюджете на 2026 год рекордные $7 млрд для Украины. Для понимания, это столько, сколько ещё совсем недавно выделяла Германия.
👁 32 25-10-27 19:03
Вперше за три роки російський військово-промисловий комплекс перестав бути двигуном економіки. Виробництво танків, бронетехніки й металевих виробів обвалилось - у вересні мінус 6–20%. Росстат приховує масштаби, але навіть офіційно: зростання ВВП зупинилося, доходи бюджету впали на 21%, а дефіцит - у п’ять разів більший, ніж планували.З 1 січня кремль підвищує ПДВ до 22%, забирає пільги малого бізнесу, фактично вилучаючи гроші в середнього класу на фінансування війни. Ціни на курятину і свинину ростуть на 30%, підприємці закриваються, а путін із патрушевим уже не контролюють ситуацію навіть на ринку харчів.«Газпром» переклав збитки на населення, Мінфін урізає витрати, а нові санкції США проти «Роснефти» і «Лукойла» закривають рф індійський ринок. Єдиний покупець - Китай, але вже 30 жовтня у Пусані Трамп і Сі обговорюють майбутнє саме росії - без росії.Коли країна, що воює, не може утримати навіть ВПК, це не просто криза - це фінансовий обвал. Щоб уникнути ролі вічної колонії Китаю, рф залишився єдиний вихід - згорнути війну і рятувати економіку.
👁 49 25-10-23 18:22
В России начались попытки дискредитировать намерение Украины купить гриппены у Швеции. Отголоски частично залетают и к нам. Тут я бы концентрировался на фактах и контексте.1.Министр обороны Швеции Пол Йонсон озвучил идею использования замороженных российских активов для оплаты контракта по гриппенам. Это то, о чём я писал вчера. У нас нет и не будет денег, чтобы купить такой парк современных самолётов. А вот в Европе деньги есть, вопрос конкретных источников и механизмов. И это уже не совсем наша забота – как они выстроят процесс. Главное – чтоб работало.В ЕС постепенно растет вменяемость относительно оценки роли Украины. Расширение возможностей Сил обороны Украины всё чаще оценивается как запредельно выгодная инвестиция в оборону Европы. Так что в долгосрочную историю с самолётами россияне верят. Нашей публике просто не следует обвешивать этот сюжет неправильными ожиданиями. К чему наверняка будут подталкивать для подпитки зрады.2. Упомянутый Йонсон на днях сделал приметное заявление: призвал европейцев перейти в режим подготовки к войне, как минимум в ментальном плане.Причина: рост интенсивности недружественных действий со стороны РФ, в т.ч., гибридного характера.Йонсон наверняка знает больше. Но даже в публичном поле масса информации. Навскидку. 17.10 власти Боснии и Герцеговины депортировали двух россиян «из Северо-Кавказского федерального округа» из-за подозрений в причастности к терроризму. 18.10 одно из британских СМИ написало, что российские хакеры получили доступ к ряду документов Минобороны, сломав одного из подрядчиков на строительстве в интересах военного ведомства. Утечь могли документы об авиабазах, в частности – где базируются американские Ф-35.20.10 министр внутренних дел Болгарии Даниэль Митов заявил о причастности РФ к организации каналов нелегальной миграции в Европу.21.10 польские СМИ сообщили о задержании 8 человек, подозреваемых в подготовке диверсий по заданию российской разведки. В тот же день аналогичное заявление поступило из Румынии: Румынская разведывательная служба предупредила диверсию против отделения «Новой пошти» в Бухаресте. В октябре неоднократно фиксировали нарушение воздушного пространства Литвы метеозондами со стороны Беларуси.22.10 министр внутренних дел федеральной земли Тюрингия Георг Майер заявил, что партия АдГ, вероятно, шпионит в интересах России. Депутаты от данной партии забрасывают профильные органы запросами относительно критической инфраструктуры и других чувствительных моментов. В контексте тесных отношений АдГ с Россией, которые выпячиваются актами типа празднования дня рождения Путина в российском посольстве, немецкие силовики просто обязаны реагировать. Что они и делают.Тут же сразу подтянулись истории о неблаговидной роли Венгрии. «Политико» опубликовали сюжет, в котором идёт речь о венгерской шпионской сети, действовавшей в Европарламенте в 2012-2018 гг. Под ударом оказался действующий еврокомиссар Оливер Варгеи, служивший тогда послом Венгрии в ЕС. Это повысило градус дискуссии глубине контактов Будапешта с Кремлём…Похоже, имеют место встречные потоки: россияне действительно повысили активность, а европейцы перестают смотреть на неё сквозь пальцы по принципу «не провоцируйте РФ», как было ранее.Так что любой шаг Украины, особенно – с долгосрочной перспективой и шансом на качественный рост оборонного потенциала, заведомо будет атакован. Стоит делать на это поправку.
👁 29 25-10-20 14:17
После прочтения инсайдов о встрече Трампа с Зеленским у меня сложилось такое впечатление:▪️Несмотря на высказанное ранее согласие с тем, что вопрос территорий может обсуждать только Украина, Трамп все равно обсуждал его с Путиным.▪️Путин снова загипнотизировал Трампа, и на встрече с Зеленским тот нес чушь в стиле "они еще даже не начинали".▪️Трамп снова пытался нагнуть Зеленского на передачу России незахваченной части Донбасса в обмен на ничего.▪️В некоторых инсайдах звучит, что Путин согласился отдать какие-то небольшие кусочки Херсонской и Запорожской областей, и что этот "прогресс" и вдохновил Трампа. Но никакой конкретики по поводу этих "кусочков" нет, а Зеленский предполагает, что Трамп просто неправильно понял Путина.▪️Трамп вел себя грубо - матерился, отпихивал от себя карту боевых действий ("я даже не знаю, где это находится!"). Видимо, таким поведением и угрозами про страшную Россию он пытался компенсировать отсутствие пряников для Украины.▪️Но в итоге Трамп согласился, что бои должны быть остановлены на существующей линии фронта. И уже от этой линии можно будет как-то плясать.В качестве конспирологии могу предположить, что Трампа вдохновило какое-то бизнес-предложение со стороны Путина. Иначе это совсем тупо выглядит - ноль прогресса с лета.Итого. "Томагавков" мы не получили (я в это и не верил), Трамп-маятник качнулся в другую сторону (но без сильных эксцессов), теперь ждем ебанину на переговорах в Будапеште.