"ПРИПИНЕННЯ ВОГНЮ У ТРАВНІ МОЖЛИВЕ"? Інформація ще нічна. На цьому тижні повинні були відбутися переговори російської та американської делегацій присвячені "нормалізації відносин" та "українському питанню". Після крайньої наради у "Білому домі" Президент США прийняв рішення відкласти переговори на невизначений термін бо "не бачить реальних значущих кроків росії у справі можливого припинення вогню". Про це було повідомлено спецпредставнику путіна Дмітрієву спецпредставником Трампа Уіткоффом. Після цього Трамп отримав лист від путіна у якому останній просить зокрема (звісно що нам ніхто весь текст для ознайомлення не дасть):Не закривати тільки нещодавно відкрите вікно можливостей та обов'язково провести переговори делегацій у найближчий час.Припинити практику ігнорування та відвертої зневаги які деякі особи у Адміністрації Президента США проявляють до спецпредставника Дмітрієва.Знайти можливість розблокувати заморожені у рф російські активи та пристати на пропозиції які висловив Дмітрієв Уіткоффу у цьому питанні. Посприяти визнанню європейськими лідерами, в першу чергу Президентом Франції як основним переговорником який буде представляти інтереси України на майбутніх переговорах про перемир'я, Дмітрієва особою, з якою тим доведеться мати справу у ході майбутнього переговорного процесу. Після цього відбулися переговори Радників з Безпеки Президентів Франції та США. Уолтц передав Бонну прохання путіна до Макрона на що отримав відповідь, що Президент Франції вважає правильним та необхідним мати справу з офіційними посадовцями росії і тому контакти з Дмітрієвим теоретично можливі, але вочевидь не бажані". Радник Бонн підтвердив "тверду та послідовну позицію Президента Франції" - активи рф у Європі будуть заморожені до тієї пори, коли з відсотків на них не буде повністю виплачена сума наданих Україні збитків. Піднімалося "санкційне питання". Бонн заявив, що Президент Макрон "не бачить можливостей" хоча б часткового мінімального скасування санкцій введених проти рф до повного припинення вогню". Уолтц заявив, що така позиція Президента Франції "значно звужує можливість укладення "Угоди про припинення вогню" яку просуває президент Трамп". Радники домовилися про майбутні прямі та термінові контакти між Президентами двох країн. Станом на зараз Президент США не відправляв відповідь путіну, рішення по його пропозиціям буде оголошено на цьому тижні і існує можливість зустрічі двох делегацій якщо так вирішить Трамп. Не хотів взагалі сьогодні нічого писати, але цю інформацію таки вирішив дати, бо у пошті багато питань щодо можливого припинення вогню у травні. путін просить переговори, бо ситуація з цінами на нафту "стрімко погіршилася"? Не плекаю жодних надій на швидке припинення вогню, проте чекаю на чергові поступки у позиції путіна на майбутніх переговорах. Чи будуть ті поступки значущими? Навряд. Але побачимо. Гарного вечора.
ДВІ КОРОТКИХ НОВИНИ. 1. Після крайньої ракетної атаки росії Головком Сирський вперше з часу вступу Трампа на посаду Президента США провів розмову з головою ОКНШ генералом Грейді Розмова відбулася за ініціативи американської сторони. Головком Сирський повідомив про складнощі у роботі ППО які не дозволили перехопити більшість балістичних.ракет якими рф атакувала Україну. Сторони домовилися активізувати організаційні та технологічні зв'язки для покращення ситуації. Сторони домовилися про те, що "у найстисліші терміни" будуть проведені переговори з американськими виробниками систем ППО які знаходяться на озброєнні України з тим, щоби вони запропонували кроки які підвищать ефективність цих їсистем.2. За ініціативи уряду Японії після крайньої ракетної атаки рф відбулися "інтенсивні консультації" між Міністром Оброни Японії Геною (не реготати) Накатані, головою Мінстратегпрому Сметаніним та "представниками військово - промислових корпорацій Японії, які працюють у сфері розробки та виробництва систем ППО та боєприпасів до них". Сторони домовилися "активізувати військово-технологічне співробітництво задля забезпечення надійного захисту повітряного простору двох країн". Подібні переговори плануються з представниками Німеччини та Південної Кореї, з останніми вже сьогодні. Це офіційно. Неофіційно. Усі вищеназвані країни стурбовані "новими модифікаціями російських балістичних ракет які дозволяють обходити системи ППО та новою тактикою їх застосування" тому, що рф може поділитися своїми розробками з Іраном, Китаєм та КНДР. Що поставить під загрозу США, Японію, РК, Тайвань та Ізраїль. Очікуємо на розвиток подій. Впевнений у тому, що в цьому випадку інтереси США, України, Німеччини, РК та Японії збігаються абсолютно і ми в результаті отримаємо підвищення ефективності нашої ППО.
"ВІЗИТ ПРОЙДИСВІТА". ПІСЛЯМОВА. Після візиту у Вашингтон спецпредставника путіна у Біломіу домі пройшла "велика нарада" у який приймали участь Голова Пентагону, кандидат від Трампа на посаду Голови ОКНШ, Голови ЦРУ, РУМО. АНБ та Нацрозвідки, спецпредставник Уіткофф, Радник Уолтц, Міністри фінансів та торгівля та Держсекретар Рубіо. Дехто, зокрема Держсекретар, приймали участь у нараді у форматі он-лайн. Дали дуже маленький шмат інформації даю все. Відбулися "напружені дискусії між учасниками наради". Голова ЦРУ, кандидат на посаду Голови ОКНШ, голова АНБ, Держсекретар Рубіо та Радник Уолтц "після вивчення всього об'єму інформації яка надійшла після останнього туру переговорів у Джидді та після візиту Дмітрієва" заявили, що путін "майже напевно" тягне час намагаючись здобути максимум успіхів на полі бою у найближчі три - п'ять місяців перед тим, щоби почати змістовні переговори про перемир'я та про припинення вогню. Посадовці пропонували Президенту поступово вводити нові санкції проти рф "до досягнення необхідного результату". Уіткофф, голова Нацрозвідки та Голова Пентагону стверджували що "відбувається певна деескалація у бойових діях, і ми повинні обережно, не прив'язуючись до часових рамок, вести конструктивний діалог з росією задля досягнення результату". Їх думку, "з певними застереженнями", підтримали Міністри фінансів та торгівлі. Застереження стосувалися "наявності неспростовних доказів недоброчесності путіна", Бессент заявив, що "у випадку отримання таких підготовлені санкції проти рф повинні бути введені миттєво та у повному об'ємі" У ході дискусій Президент Трамп не прийняв нічию сторону і заявив, що буде чекати на двадцяте квітня, строк, який він окреслив як дед-лайн для отримання чіткої відповіді від путіна на питання - "Чи збирається той припиняти вогонь"? І ще одне. У Держдепі США Дмітрієва та Уіткоффа багато хто, без імен, називають Дмітрієва та Уіткоффа "пройдисвітами та чорними ділками які вирішують перш за все свої особисті, а не державні питання, і тому вони обидва є загрозою для реалістичного ставлення Президента США до взаємовідносин з росією та путіним особисто". До чого призведе "боротьба фракцій" у Білому домі та яка з них згодом більш вплине на Трампа - невідомо, але те, що не всі розділяють думки "пройдисвітів та чорних ділків" є безсумнівним благом. Цікавий факт - Маск не був запрошений на цю нараду. Зірка його невпинно згасає. Завтра ремонт, навчання, я дам деякі відповіді на ваші питання адмінам Ютуба, потім відпочинок. Дописів завтра не буде. Гарних вихідних.
ТРИ НОВИНИ ЯКІ МЕНІ ПОДОБАЮТЬСЯ.Просто поділюся, без коментарів. Федеральний бюджет Росії за січень-лютий 2025 року виконано з дефіцитом 3,8 трлн рублів, що суттєво перевищує попередні оцінки. Про це повідомляє Федеральне казначейство РФ.Так, доходи бюджету за цей період становили 3,9 трлн рублів, тоді як витрати – 7,76 трлн рублів. Водночас Мінфін РФ раніше прогнозував дефіцит у 2,7 трлн рублів і оцінював доходи у 5,3 трлн рублів, а витрати – у 8 трлн рублів. Європейський Союз може обмежити доступ американських товарів та компаній до свого ринку у відповідь на запроваджені мита. Брюссель розглядає жорсткі заходи, включаючи заборону на участь американських компаній у тендерах та фінансованих ЄС проєктах. Президент США Дональд Трамп оголосив, що для Росії встановлено «психологічний дедлайн» для згоди на припинення вогню в Україні. Від себе - Трамп повідомив Держсекретару Рубіо у відповідь на заяву останнього про те, що "путін відкрито зневажає Вашу позицію та навмисне тягне час", що якщо путін до 20го квітня не пристане на його пропозиції та не буде досягнуто "Угоду про повне припинення вогню", то він "буде вимушений діяти". Як "діяти", згодом побачимо. Вірити Трампу - себе не поважати, але - чим рижі чорти не жартують? Тихої ночі, хоча би відносно.
FUTURE OF UKRAINE. РЕМАРКА. Панове, я дав ці версії не для того, щоби ви у помирайку лізли і тим більше не для того, щоби дискредитувати когось з українського політикуму - той без мене чудово порається на цій ниві. А дав АМЕРИКАНСЬКИЙ ПОГЛЯД" НА НАШЕ МАЙБУТНЄ. І це в принципі не означає що саме так воно і трапиться. Вірити американцям у абсолюті чи переважно у всьому, що стосується нашої внутрішньої політики - не поважати себе. Тим більше тому, що ці ""Версії" багато у чому протирічать фактажу який направляється до США у тому числі нашою системою. Тому сприймайте це як пізнавальний матеріал, виключно так, бо будь який реал перекреслить будь які оці американські "новобудови". Я в принципі оптиміст у тому, що стосується майбутнього моєї Держави і в принципі не збираюся з неї тікати як не збираються мої діти. Припиняємо риття помирайок та зрадойобство, бо вимкну коментарі. Все буде значно краще ніж нам малюють оці провидці. Гарного вечора та доброго гумора коли читаєте погляди на нас з-за океану.
ЯК ПОКАРАТИ ЧУБЧИКА ТА ДІВАНСА? Приліг відпочити. По телевізору Коля Кейджян бігає за "Скарбами нації", розслабився, тут реве у телефоні "Van Hallen" - домагається мене колега. Беру слухавку, чую залишок діалогу.- Та х...й ти вгадав - вдавиться та посиніє!- Сама х..й вгадала - хай ці два пі...си без причиндал кочетами співають... Я починаю розуміти, що Антон з Ірен знову зціпилися з приводу можливої кари на яку, на їх думку, заслуговують Чубчик та Діванс. Ірен одержима ідеєю покарання у вигляді затокмачення Чубчикових памперсів у обидві горлянки "щоб ці пі...си посиніли та здохли", а Антон вважає за необхідне "каструвати цих виблядків та віддати обох у цирк оперні арії співати". Як колеги у своїх фантазіях до цього дійшли - мене не питайте, але ідея можливого покарання вже більше місяця ходить по офісу як привід комунізму по Європі у часи Маркса. Ірен мені запитала дещо по роботі, з'ясували дві теми, а на кінець від неї питання "на нерві":- Слухай, Сергію, ти от чесно скажи - ти за памперси у горлянки, чи за придурошну Тохину кастрацію? Я декілька секунд ошелешено зважував на відповідь, а потім обережно сказав, що я європеєць, а тому, на мій погляд, французька гільотина для обидвох буде в самий раз. - Та пішли ви обидва в сраку, ліберали зачухані! - роздратовано вигукнула Ірен і відключилася навіть не побажавши мені доброї ночі. От лежу і думаю - що я такого сказав щоби мене "лібералом зачуханим" назвали? О, і ще є питання. Тут якось синхронно на трьох ресурсах майже одночасно, в нашому чаті зокрема, прилетіли ідентичні звинувачення від "борців з жидовською кланово-олігархічною системою" у тому, що у мене єдина ціль - набрати підписників а потім розводити тих на гроші. Я не образився та не збираюся до кінця війни прикривати канал - пореготав над закидами, бо більше не звернуся про допомогу хлопцям навіть під загрозою Антонової кастрації))), проте просто цікаво - чи багато так народу думає? Можете не відповідати - просто поставте улюблених клоунів під цим постом. )) Тихого, по можливості, вечора та Добраніч. Завтра розповім про те, що я дізнався про зустріч у Парижі. Небагато, але - що є.
ЦЕ ЩЕ НЕ "ОБІСРАВСЯ"?" Ми прагнутимемо досягти миру стільки, скільки буде потрібно. Це не означає, що я можу гарантувати вам, що угода буде укладена через тиждень чи місяць. Я просто не можу встановити часові рамки, тому що це не залежить від нас. Це залежить від росіян і залежить від українців. Це також залежить від наших партнерів у Європі, які мають санкції, які, я вважаю, повинні враховуватися в рамках будь-якої остаточної угоди", - заявив він.Рубіо зазначив, що про готовність до укладання цієї угоди буде відомо, "коли прийде час підписувати", якщо "буде опір з одного чи іншого боку", але "ми ще не на цій стадії". Один з небагатьох притомних у команді Трампа - Держсекретар Рубіо, відкрито заявив, що його шеф, так би мовити, брехло і без України та ЄС нічого врегулювати неможливо в принципі. До речі - "Два-три тижні до досягнення припинення вогню" про які нам розповів Уіткофф закінчуються 18го квітня. Віримо? Просто для інформації У оточенні Трампа "тривають жорсткі дискусії" по "російсько-українській темі" - шукають винних у тому, що "крокодайл не ловиться". І можу дати анонс - Уіткофф та його "фракція" зараз у позиції тих, що тримають оборону, вже ні про які миротворчі ініціативи від них не чутно. Чекаємо на кадрові чистки та вигнання тих, хто "Не оправдали оказанное им высокое доверие КПСС и лично догогого Леонида Ильича Брежнева", пробачте - Трампа.
ДОСИТЬ.Принесли тільки що друзі. Це коментарі з стороннього ресурсу де мене репостять. Сьогодні ще перечитав коментарі у себе. Зробив висновки. Завжди кажу та казав дві речі. 1. Мене читають дупою.2. Секту "Свідків Святого Петра" не вилікувати ані лоботомією, ані стримати галоперідолом. Нона Зірка.Спікся наш автор. То волав «ви йолопи! Сказав—все досягнуто і обговорено!!! Чекайте, зе треба памʼятник з золота вилити». А тепер уже «ні, все зіпсував путін…….». Пішов він у сраку. Вибачте за грубість, ну я цитую його улюбленого зе. Нона Зірка. путін піде на перемирʼя, якщо за справу візьметься Порох. Тоді, всі разом, з Трампом, можуть нахилити путіна. Саме тому я зневажаю таких балаболів як ваш Сергій Сергієвичь Прозелений. Геннадій Твердохліб. він такий же мій, як і ваш. )) Нона Зірка.Та я знаю. )) Я більше місяця майже не згадував ім'я Порошенка у негативному контексті - двічі або у позитивному, або у історично - інформативному. Та й взагалі, більше місяця не згадував його ім'я у принципі, як і обіцяв. Вчора об'явив "День свободи слова" і забороняв адміну банити прихильників Порошенка. Мав надію на те, що вони це оцінять та навчаться хоч трохи поважати людей з іншою точкою зору. Не сталося. Вони як путін - будь які прояви поваги до них та їх точки зору сприймають як слабкість та починають скаженіти у хамстві до опонентів. Згадувати Петра не буду і надалі - я не треплю дохлих левів і не займаюся політичною агітацією. Але толерантність до "Секти Святого Петра" назавжли пішла у минуле разом з толерантністю до "Секти Святого Володимира". Не можна бути з ментальними агресивними та тупими кацапами європейцем. Завтра буде допис по останній серії переговорів США - Україна - рф. Треба розставити крапки над "і". Бо знову ж таки мій звіт багато хто прочитав дупою. Гарного вечора. До завтра.
Зараз у воюючий Державі Президентом працює Зеленський і з цим доводиться миритися. Як мені сьогодні написали на Трубі - "Не може підтримувати справжній Бандерівець злочинну владу". от що таким "боротьбістам" відповідати? Саме з Президентом Зеленським нам закінчувати гарячу фазу війни, хочемо ми того, чи не хочемо. Зеленський - Президент мирного часу? Такої перспективи я тільки бидлостану можу побажати. Але зараз я буду підтримувати усі його кроки які роблять Україну сильнішою та навпаки - нещадно критикувати за шкідливі для нашої Держави.. Ще раз повторюю - ви дарма чекаєте того, що я "почну топити" за будь якого політика - вам того не дочекатися ніколи до мого сконання. Підтримати ідею, партію - можу по переконанню, але станом на зараз такої "ідейної партії" в Україні просто немає. Цей канал ніколи не буде заангажованим, жодна політична сила чи особистість його не купить за всі гроші світу - по меншій мірі доки я живий як його володар. Це не поза - я хоч зараз можу взяти гроші у Петра чи у Подоляка. Дадуть з дорогою душею та чимало, але тоді я перестану бути самим собою - старим дурним "ніщебродом" Сергієм Павлюченком який таким є тому, що в житті не торгував своїми принципами та переконаннями та у якого всього у житті що залишилося - його добре ім'я. Чекаю на вал "відписників" з обох наших "двопрезидентських сект". Для тих, хто залишився повідомляю, що зранку буде інформація по переговорах у Джидді. І ще скажу, що сьогодні у нас у чаті "день відкритих дверей" - банити будуть виключно рашистів, але не будуть навіть сектантів. Адмін буде на відпочинку. Наснаги, я вже підготувався до гикавки. )) Гарного вечора та до ранку. Новини дам приблизно о сьомій - потрібно буде після отримання о третьої ранку ще одну роботу зробити. До зустрічі у ефірі.
Ще розповім для ясності. У "міжнародній команді" Трампа існує своя "фракційність". Перша "фракція" - відверто проросійський "спецпредставник" Уіткофф який лобіює перед Трампом суто російські інтереси. Виключно російські, нічиї більше. Друга - радник Уолтц який скоріше підтримує ніж не підтримує позицію Уіткоффа по Україні, проте більш-менш розуміє складність питання та необхідність зваженого підходу у балансуванні українських та російських інтересів. Є "нейтральний", відносно, звісно і виключно у контексті загальної політики Трампа, Держсекретар Рубіо який має абсолютно реальний погляд на наявний стан речей і вже двічі вступав у "опосередковані суперечки" з Уіткоффом на радах у Президента США. Є відносно проукраїнський Келлог який виступає за максимально можливе, у контексті загального бачення Трампа, врахування українських інтересів. І саме у суперечках цих людей будується загальна політика щодо України. Не приймає Уіткофф одноосібних рішень. Більше - після "Підстави у Газі" існують "певні ознаки" охолодження "абсолютної прихильності" Трампа до Уіткоффа. І цілком можливо таке, що після фіаско спецпредставника на "українському фронті" восени він залишить свою посаду. бо "винні у поганому виконанні наказів Президента США повинні нести відповідальність". Це я Трампа першої каденції процитував коли він першу кадрову чистку здійснив і посаду втратив тодішній Радник з Безпеки Болтон. Все було, все буде. Однаково не треба українцям лізти у помиральну яму від моїх слів коту Кузі що я з нього капелюха зроблю якщо він буде своїх сусідських корешів на маєток приводити, так і не треба туди лізти від проплаченої маячні Уіткоффа. Життя розбиває будь які бажання та породжує нові у нових обставинах. Нам своє робити і роботи і нам, і нашій владі, і нашій опозиції до хріна та більше. А новинами у реальному часі при повній достовірності я вас забезпечу. Вам не соромно? Хотів про наше військо написати, про його перспективи, про мегацікаві новини по розміщенню у нас "миротворців", а ви мене отим покидьком усі бажання відбили... Завтра вранці дам. І ще буде відповідь на чотири ваші питання на Трубі. Гарного вечора. І не беріть дурного у голову та важкого у руки - все буде більш-менш нормально.