Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 504
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Fuente

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ВИБОРИ, ВИБОРИ. Розумію, що жоден притомний українець не бажає проведе...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
10 400 Vistas/Alcance 2025-06-01 07:23 Mensaje №1322
ВИБОРИ, ВИБОРИ. Розумію, що жоден притомний українець не бажає проведення виборів у наших далеко не ідеальних, а якщо казати чесно, то вельми хрінових умовах, але може статися так, що дивним чином вони відбудуться вже цього року. Зараз спробую пояснити - чому саме.  Справа у тому, що вибори в Україні - вимога путіна. Ця сволота хоче виборів в Україні щоби "підписати мирний договір (капітуляцію) з "новою, законно обраною владою України". Мета проста, я про неї казав не один раз. Розколоти українське, і так не монолітне, суспільство, максимально послабити волю до спротиву та привести до влади якщо не проросійські, але капітулянтські сили. У кремлі вважають це цілком можливим і саме це постійно кажуть Уіткоффу і путін, і Ушаков. І той саме це вбиває у голову Трампа.  Сам Трамп станом на зараз волею своєї жадібності та недалекоглядності опинився у дивному становищі. Він теж бажає зміни влади в Україні на більш поступливу до його "хотєлок", але він повністю легітимізував Зеленського та ВРУ які "освятили" підписану "Угоду про надра", Фарш назад не провернути. І Трамп уже нервує, по словах посадовців з його уряду, коли путін каже про "нелегітимну українську владу" - у очах Трампа після підписання "Угоди" наша влада "в законі".  Але Трамп бажає закінчення війни та "Нобелівки" і він готовий йти на будь які поступки путіну задля досягнення своєї "програмної" цілі. І якщо ПЕРЕД підписанням цієї "Угоди" він був згоден з європейцями та українцями з їх позицією - "Жодних виборів під час війни та до підписання "Угоди про перемир'я", то зараз, після тривалих умовлянь Уіткоффа, Трамп знову наказав Держсекретарю на всіх переговорах з українською стороною піднімати тему можливих виборів в Україні зі скороченою передвиборчою кампанією у три місяці замість шести.  путін обіцяє Трампу, що у випадку якщо Україна погодиться такі вибори провести та зафіксує це документально, то він погодиться на 90та денне припинення вогню.  І всі б забаганки двох пристаркуватих маразматиків були б нам та європейцям по боку, якщи не наміри Зеленського переобратися на другий термін на хвилі дипломатичного успіху який, об'єктивно, він зараз має. І станом на зараз Єрмак та Умеров ведуть "важкі позиційні дої" по основних питаннях, і обидва одночасно заявили Спецпредставнику Келлогу, що їх шеф "принципово не проти" проведення виборів, але, "для них потрібно створити умови". А "умови" путін "організує", він бажає дестабілізації України. А переоберуть українці нашого чинного Президента - "Вибори пройшли с порушеннями, ми не визнаємо легітимність Зеленського", і війна спалахнути може знову - за три місяця рф підсилиться, ми ж послабимо свою волю до спротиву через внутрішній розкол. Про те, що в Україні станом на зараз немає з кого обирати, що абсолютно весь наш корупційний, непрофесіональний,  популістський, безвідповідальний, пост-радянський політикум повинен бути знесений і Україна буде у вічній глибокій дупі якщо, "зелені" та їх очільник залишаться при владі, або якщо на зміну ним прийде таке ж "опозиційне" вонюче лайно.  Я писав та пишу, проте це окрема тема для розмови. Побачимо, як будуть розгортатися події, але Європі треба давити на Зеленського з тим, щоби він, на догоду Трампу, путіну та собі, ненаглядному, не утнув погане та його переговорники та він сам не пристали на пропозиції американців та росіян. Інакше  отримаємо дестабілізовану Україну з "війною у розстрочку". Іншого не дано.  Зеленський та Порошенко - обісраті лузери яким не місце в українській владі. Ніколи більше. Десь о четвертій дам "Їбенею", а ввечері буде мемуарне. Маю надію на те, що як мінімум деяким жінкам мій "Тест-драйв для нареченої" таки сподобається - по меншій мірі колишня дружина дозвіл на публікацію дала, сміялася коли це читала, хоча потім стукнула мене по шиї та вчергове заявила, що я "падлюка лісна".))  Гарного дня. Відпочивайте - вночі може бути знову дуже гучно.