Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 504
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Fuente

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ЗА ЩО? Почитав коментарі. Сумно. Досі не розумію - що я такого зробив ...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
9 000 Vistas/Alcance 2025-05-25 16:51 Mensaje №1306
ЗА ЩО? Почитав коментарі. Сумно. Досі не розумію - що я такого зробив людям щоби вони бажали мені деменції, Альцгеймера та амнезії одночасно? Вони бажають щоби я забув навіки прізвище "Порошенко", наше давнє знайомство, нашу спільну роботу. Бажають щоби я забув як по його наказу вирізали всі високотехнологічні цеха "Ленкузні" під нуль, як він водив по приречених тих цехах в'єтнамців, білорусів, китайців та навіть італійців щоби загнати тим кращі заводські станки, на яких Лукашенко навіть зараз виробляє зброю для бидлостану. Бажають щоби  я забув як Януковіч пригрозив забрати у Порошенка "Машмайданчик" "Ленкузні" біля Вокзалу, який останній знищив майже повністю віддавши приміщення під Базари, "Фуршети", "Мегамаркети" та інше, якщо Петро не погодиться працювати у його Кабміні. Що мені робити, якщо таке не забувають? Як і його бурхливу, на словах, діяльність по підвищенню нашої обороноздатності? Повіситися щоби прихильників Порошенка не турбувати? Я знаю - наскільки мерзенна, потворна, крадійська та не професійна у нас влада у якої в принципі немає навіть натяку на стратегічні плани розвитку Держави та її промисловості. Не вміють майже нічого, не бажають вчитися майже нічому, окрім як їздити українцям по вухах і обіцяти, обіцяти, обіцяти, під ті обіцянки будуючи авторитарну країну централізованої корупції. Я знаю, скільки з-за її тупості та бездіяльності загинуло наших людей...  І саме тому я ставлю знак рівняння між Порошенком та Зеленським - маю на то право, бо володію відносною повнотою інформації про їх діяльність та, на жаль, прекрасну пам'ять. Ніколи більше, ні за які гроші світу обидва не можуть бути при владі у мирній Україні. Обидвох я б з великим задоволенням поставив на чолі бидлостану. Став би там Порошенко - вирізав би під нуль весь ОПК розповідаючи бидлу про зростання економіки, про конверсію яка то зростання забезпечує та про зростання міжнародного впливу мирної росії у світі.  Зеленський зробив би приблизно те ж саме під скандування Ермака та його вірного дятла Мілованова - "Нам взагалі не потрібна промисловість, тому що ми у ній нічого не розуміємо", Вони обидва - кращий вибір для росії, з української точки зору. Але не дай Боже продовження експериментів цих, пробачте, обісратих лузерів, над нашою побитою Україною. Ніколи більше. Ні при яких обставинах вони не можуть більше мати владу у нашій державі, та й взагалі наш наявний топ-політикум..  Більше всього я бажаю зараз чотири речі. 1 Завоювати мир.2. Побачити народження другого онука, чи онуки, ще невідомо. 3. Побачити створення нової політичної партії за участі моїх колег, багато з яких вже колишні (дякувати Трампу).4. Закрити на хрін цей канал навіки віків, обрізати усі зв'язки з політично залежними знайомими, звільнитися з роботи, взагалі не читати новини та повернутися на суднобудівництво..  Я не збираюся припиняти писати, не збираюся канал прикривати - війна, я зобов'язаний інформувати наших людей, але у кінці кожного допису буду приписувати: "Зеленський та Порошенко - обісраті лузери яким не місце в українській владі. Ніколи більше". Може хоч тоді мені залишать у спокої їх палкі прихильники, відпишуться від каналу, забудуть сюди дорогу та припинять тягати на канал "подвиги" цих двох діячів які спільно довели мою Країну до наявного важкого стану.  Гарного вечора та тихої, хоча б відносно, ночі.