Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 504
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen

👥 Número de suscriptores

21 504
Promedio/Día:: -5
Promedio/Tiempo:: +107
Promedio/Mes:: +945

👁️ Vistas promedio por mensaje

17 474
Promedio/Día:: 23,000
Promedio/Tiempo:: 16,443
ERR: 81.26%

📊 Mensajes por Día

2.1
Último día: 3
Promedio semanal: 1.9
Promedio por día: 2.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ 2025-12-03
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. 2025-04-24
БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

ТРИ КОРОТКИХ НОВИНИ. Сьогодні нас епічно припахали наші європейські сохазяї, часу на повноцінний допис не вистачає. Але є три новини котрі дати все ж таки треба. 1. Президент США виключає можливість зустрічі з Президентом України на полях саміту НАТО та вимагає мінімізувати спогади про Україну у підсумковому комюніке. Це суперечить позиції абсолютної більшості учасників майбутнього саміту. Досі йде дискусія на тему - яким чином "вбудувати" допомогу України у оборонний бюджет НАТО і переконати Трампа не чинити спротив такий ініціативі. Розробляються декілька запасних варіантів щоби обійти позицію Президента США. Чекаємо на розвиток подій.2. Президент США призначив Спецпредставника Уіткоффа та Віце-Президента Венса переговорниками з іранським урядом з метою "якомога скорішого врегулювання іранської кризи без військового втручання США". Чим цікаве таке призначення? Якщо deal з Іраном буде укладено на умовах США (не Ізраїлю - у того жорсткі вимоги які не влаштовують ані Іран, ані США), то Трамп всю славу забере собі, якщо знову будуть довготривалі та безрезультатні переговори, то винними будуть ці обидва і в першу чергу Венс, який останнім часом віддалився від чинного Президента. Також чекаємо на розвиток подій. 3.  Розмовляв з командиром одного дивізіону ПРО. Мене, як і усіх нас, цікавить - коли бідлячим дронам таки надають по закрилках? Пряма відповідь Андрія - Думаю що через місяць все відчутно зміниться. Рішення прийняте, працюють. Далі був вже мій монолог з матюками на адресу нашої влади. Мене до сказу доводить її абсолютна нездатність приймати перспективні рішення, відсутність будь якого стратегічного бачення майбутнього, нездатність формувати самій повістку денну, а не йти за обставинами, та виконавча імпотенція. Наші "зелені" гравці у "Чапаєва" вже ніколи в житті не стануть шахістами і чекати від них здатності думати на два-три хода наперед у військово-політичний грі не доводиться. На превеликий жаль.   Гарного вечора. Тримаємося та чекаємо на зміни на краще а також на наші чергові "далекобійні сюрпризи", а вони точно будуть.
І НЕХАЙ Я ЗНОВУ БУДУ КЛОУНОМ... Є у Горенці своя Стана Плачу. Знаходиться вона на нашій сільраді. На цю стіну прикручують все нові та нові таблички з іменами наших загиблих на війні односельців. Сумне місце. І до неї не ходять горенські "герої" які, за їх словами, "Захищали Мощун, ходили у атаку у Ірпені та горіли у танку на Варшавці". Все тихіше звучать спогади справжніх воїнів які билися з бидлом у наших краях під час "Київської облоги" - вони гинуть, а ті, що залишилися у живих, не шукають піару, вони тихо та мовчки роблять свою справу - захищають нашу Україну.  І на різного роду ветеранських та волонтерських зборах у нас лише у малий долі присутні справжні волонтери та ветерани - в основному там саме "Свідки облоги" які зайняті лише одною справою - пошуком лохів які проковтнуть їх брехню про власні подвиги та щось дадуть "на потреби армії", а фактично ним на прокорм. Ким був до війни наш головний "ветеран-аферист" Гарнік Карнгалцян? Жебраком який потрохи крав допомогу бійцям АТО у 14му - 22му році. Зараз він міняє автівки та будує собі новий дім замість конури у котрій жив до війни. Він і ветеран, і "рятівник Мощуна та Горенки", а разом з тим фарцовщик пам'ятними медалями від ГУР та посвідченнями УБД які на шару роздає лише тим, хто згоден підтвердити його "подвиги", яких не було.  І отакі Гарніки зараз пишуть свою історію. Ту історію, у який немає місця справжнім Героям які боронили та боронять нашу землю. Я п'ять разів звертався до "компетентних органів" з тим, щоби вони припинили діяльність цього афериста - байдуже, той, майже напевно, вправно ділиться отриманими грошима від реалізованої допомоги з "сильними світу цього".  Ви можете вчергове проігнорувати мої прохання, але я не перестану вас просити допомогти нашому меру Ларисі зібрати гроші на книгу "Розстріляна весна"  у якій будуть інтерв'ю зі справжніми воїнами нашої ДФТГ, "Азову", 72ї бригади, спогади військових та цивільних, світлини тих зовсім невеселих подій які відбувалися під час "Київської облоги". Я розумію, що зараз це начебто не на часі, але загроза того, що після війни наші бійці та волонтери повернуться не у мирну Україну Правди про війну, а в Україну продану та куплену псевдо-ветерансько - владною мафією не просто істотна - вона кричуща. Допоможіть нам, я дуже вас прошу. І я гарантую, що жодного слова у цій Книзі про мене не буде. Я не Герой та таким себе не вважаю. розстріляна веснаРозстріляне весна: форпост Києва🎯Ціль: 455 000.00 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/85qqMRpFrk💳Номер картки банки4441 1111 2402 3841На даний момент зібрано більше ніж 212 000 - практично екватор збору. Я вже не прошу нічого на ремонти, а потреби є завжди, допоможіть закрити цей збір, і я від вас відчеплюся зі своїм жебракуванням. Дай Боже що назавжди.send.monobank.ua (https://send.monobank.ua/jar/85qqMRpFrk)Безпечний переказ коштівНадсилайте безкоштовно та безпечно кошти
Абсолютна влада розбещує абсолютно. Я можу як завгодно негативно ставитися до діяльності Петра Порошенка та Віталія Кличка, перший по брехні та популізму вже переплюнув свого начебто нездоланного на цей ниві політичного ворога - Зеленського, а другий вимазався у київському корупційному лайні як свиня у багнюці . Але в умовах абсолютної відсутності в Україні опозиції  навіть ерзац від ЄС та УДАРу та особисто Порошенка та Кличка - велике благо. Наш Президент грає у вкрай небезпечну гру. Згадайте кроки Януковича по узурпації влади - той був на цьому шляху набагато більш прихильний до дотримання букви Закону ніж наш чинний Президент.  Ще при Байдені Зеленський зрозумів, що він абсолютно вільний у своєму самодурстві та правовому нигилизмі, бо США не могли покинути Україну напризволяще та обрізати допомогу при проявах непокори чи порушень законодавства  нашим Президентом. Зараз саме у таку гру грає Зеленський вже по відношенню до ЄС - Європа в принципі не може дозволити собі покинути Україну та здати її путіну.  І ЄС постав зараз перед ділемою. Йому або доведеться змиритися з корумпованою автократією Зеленського у якості союзника у ближній перспективі і вже після війни намагатися "загнати його у стойло" фінансовим та військово-допоміжним батогом, або вже зараз починати розмовляти з Президентом мовою ультиматумів та вимог. Станом на зараз є тільки початок у вигляді демаршу голови ЄК яка попередила Зеленського, що переслідування опозицій віддаляє Україну від омріяного членства у ЄС. Чи підтримають його лідери Держав ЄС? Побачимо згодом, але цілком зрозуміло, що Україна яку будує Зеленський Європі не потрібна, як не потрібна така Україна більшості її громадян.
САНКЦІОНОВАНИЙ ТЕРОР. Спробую бути максимально об'єктивним, хоча вночі під час атаки загинула колишня наша колега. Будуть факти, будуть припущення.  Президент Трамп знав про атаку Києва - амбасада США та влада України були попереджені про можливість атаки за два дня до неї. У мене немає інформації про переговори Трампа та путіна - вони проводилися у форматі віч-на-віч, без залучення, як зазвичай, Рубіо чи інших радників. Але після розмови Президент США вчергове сказав Держсекретарю, що "путін вважає що зможе зламати Зеленського, він хоче воювати - я йому не буду заважати це робити. Побачимо, що у нього вийде".  По факту Президент США, вочевидь, це на рівні мого розуміння, вчергове підтвердив карт - бланш путіну на "ламання Зеленського", а з тим і України. Атака цієї ночі, тупа, невибіркова, майже чисто терористична - це лише один з інструментів такого "ламання". Трамп вважає, що після таких бомбардувань Україна буде готова до укладення deal, тобто капітуляції,  з путіним. Ще даю інформацію - американська розвідспільнота "бачить ознаки" проведення у червні від двох до чотирьох подібних сьогоднішній атак, причому не обов'язково ціллю буде Київ.  І ще одна новина. Президент Трамп покинув саміт "Великої сімки" у Канаді начебто "щоби вирішити головне питання - давати чи ні Ізраїлю протибункерну зброю, та долучатися, чи ні, США до бойових дій проти Ірану". По факту, Президент США вважає що він "все сказав стосовно України та можливості введення санкцій", а тому подальша участь його у саміті - згаяний впусту час. По факту путін працює у рамках "заранее согласованого с шефом" плану. Трампу набридла Україна, яка не здається. Трампу набридла Європа та Японія які в принципі не збираються приставати на вимоги путіна.  Даю ще одну новину. Трамп не хоче проводити переговори, тим більше зустрічатися найближчим часом, з Президентом України, про що неодноразово заявляв своєму "міжнародному оточенню". Хоча і Рубіо, і Келлог, і Бессент настійливо пропонують йому змінити свою політику стосовно України та її Президента. Якщо його "міжнародне" оточення таки продавить це питання, то Зеленський отримає телефонну розмову з Трампом яка буде абсолютно пустою по змісту - жодних рішень після неї не буде.  Вже не новина те, що Президент США вимагає першочергове введення санкцій проти рф з боку ЄС, і тільки після цього він буде вирішувати - чи доєднається до них Америка. Трамп відкрито заявив усім лідерам "Сімки", що він не збирається перешкоджати введенню санкцій проти рф Конгресом, проте "Я буду бачити - чи підтримую я такий закон"? Єдина гарна новина з "Трампівського пулу новин" - Президент США доручив Бессенту та Рубіо "Вирішити питання продажу Україні зброї", Я точно знаю про те, що обидва підтримують такий продаж. Чекаємо на новини.  У нас є всі можливості, є гроші та зброя щоби вистояти до осені, та й до кінця року всього цього вистачить.    Фактично санкціонований Президентом США терор рф проти України буде продовжено. І ціллю його буде переважно наше цивільне населення. Європа повинна прийняти вісімнадцятий пакет санкцій, тільки потім Трамп буде вимушений всерйоз розглянути питання введення санкцій з боку США. Не по бажанню, але по примусу - тиск з боку Конгресу тільки зростає. Нам нічого не залишається як вистояти - якщо нас доламають на капітуляцію на умовах рф, то не буде України, не буде тих, хто її захищав - вб'ють усіх, і я не перебільшую. Тримаємося. Не ігноруємо тривоги, хоча я це не про себе, розуміємо, що немає ЖОДНИХ ознак того, що ми почнемо валитися. Стійкості всім, впевненості та віри - не вічний ані Трамп, ані його свята віра у хуйла, ані його вплив на Конгрес. Світ змінюється і зовсім не на користь США. Що мене відверто радує.  Ввечері буде одна європейська новина, але з моїми розлогими поясненнями і стосується вона призначення нового Генпрокурора та європейських занепокоєнь з цього приводу.
Цікава роль Китаю, який володіє "Іранськими акціями" ніяк не у меншій кількості ніж рф чи США. Пекін не поспішає втручатися у конфлікт, проте у найближчі три дні заплановані консультації між Китаєм, США, Францією, Німеччиною та Великобританією по "Іранській проблемі". Абсолютно впевнений у тому, що Китай підтримає "законний уряд Ірану" і навіть, цілком можливо, допоможе придушити протести, які можуть початися проти чинної влади у його великих містах. І тут Пекін, дуже вірогідно, що отримає підтримку Вашингтону, який у особі Президента бажає не знищення влади Ірану, а "приведення неї до притомного стану" який дозволить без обтяжливої війни, при "Міжнародному посередництві "Великих Китаю, рф та США та моєму особисто", як потім заявить Трамп, досягти "компромісної угоди" яка абсолютно точно не влаштує Ізраїль.   Що робити далі Нетаньягу? Він обрав "білет у один кінець". "Або США ведуть мене у Вашингтонський РАГС де ми вчергове одружимося", тобто допоможуть Ізраїлю повністю знищити "ракетну" та  "ядерну" програми Ірану, і тоді Нетаньягу знову виграє вибори чим уникне кримінальних переслідувань. "Або США ведуть мене до китайсько-російського прокурора", де буде укладена "міжнародна угода" яка лише відтермінує іранські "ядерні амбіції" після чого Нетаньягу реально може сісти за грати за свої численні корупційні та не тільки подвиги.  По факту ми зараз маємо не гарний розклад. Від цієї війни виграють Трамп, путін та Сі - вони поділять свій зростаючий на "іранському питанні" вплив порівну. Програють, по великому рахунку, ЄС, Україна та Ізраїль яких ці троє "вершників долі світу" будуть намагатися примусити прийняти свої умови. Саме тому зараз Нетаньягу шукає протекції своїй політиці вже не переважно у Вашингтоні, але й у Парижі та Берлині. Чи зіграє його дипломатія? Згодом побачимо, але у Мерца та Макрона він вже здобув певні преференції.  Що ж стосується України, то єдиний наш великий плюс з "іранського питання" - знищення ракетного та "шахедного" потенціалу Тегерану. І невеликий плюс - підрив міжнародного реноме рф яка вчергове показала, що "жодна угода з рф не варта ціни паперу, на якому вона написана", що "русские своих сдают всегда, дело только в цене". Але це нам невелика втіха - то і так всі знають. Усе інше, від відвертання уваги від нашої Визвольної війни до зростання "міжнародного впливу рф у частині "розподілу сфер впливу з Китаєм та США" нам на шкоду.  Ну і, об'єктивно, Нетаньягу не вічний, а якщо брати національні інтереси Ізраїлю та України, держав, які існують у якості "відморожених" та борються за право існування проти набагато могутніших супротивників, то вони, не при Нетаньягу, об'єктивно мають зблизити наші країни в умовах фактичної зради США єврейської Держави.  Дуже багато новин. Навіть не знаю, з чого розпочинати. Цього тижня спробую розібрати "інформаційні завали" та дати новини і по переговорах Трампа зі світовими лідерами, і по наших "американських перспективах", і по надходженню озброєння, і по багатьох інших темах. Продуктивного тижня та гарного дня.
ПРО ІРАН ТА НЕ ТІЛЬКИ. 1. Прем'єр Нетаньягу мав розмови з путіним та Президентом США Трампом. У останній він повідомив Трампа про зміст переговорів з росіянином.  путін повідомив Нетаньягу, що отримав запит від Ірану на постачання БПЛА, систем ППО та боєприпасів до них. путін повідомив Нетаньягу, що росія в наявних умовах війни з Україною фізично не зможе задовольнити запити іранської сторони, проте "розгляне це питання на рівні кабміну". путін повідомив Нетаньягу, що росія, вочевидь, сама буде мати певний дефіцит озброєння та боєприпасів на поле бою постачання якого забезпечував Іран, а тому "навряд чи ми зможемо суттєво допомогти іранському народу згідно підписаного нещодавно договору".  Нетаньягу застеріг путіна від подібної передачі, особливо систем ППО, і пообіцяв в обмін своє "сприяння ініціативам путіна щодо врегулювання "української кризи" та вирішення питання щодо послаблення санкцій" введених проти його країни. Також Прем'єр Ізраїлю пообіцяв своє сприяння налагодженню діалогу між США та рф у тому числі на найвищому рівні.  Нетаньягу повідомив Президента США про те, що Ізраїль "зосередить всі зусилля на знищенні військово-промислового комплексу Ірану і в першу чергу його "Ядерної програми".  Нетаньягу просить США та їх союзників по НАТО підключитися до справи відбиття повітряних атак Ірану та бути готовими до того, що у найближчі місяці потреби Ізраїлю у системах ППО та боєприпасів до них будуть тільки зростати.  Нетаньягу просить Трампа забезпечити дипломатичне прикриття дій Ізраїлю, взамін же обіцяє "суттєву підтримку майбутній передвиборчій кампанії республіканців на виборах у Конгрес". Як я розумію, це стосується в першу чергу спонсорства з боку єврейської спільноти у США та не тільки.  Я не буду писати про свої висновки з всього комплексу "іранського питання". Нам дали завдання підготувати такий на понеділок - я дам загальний по всьому комплексу тут, на каналі. І ще одне. Ми ще у середу мали деякі дані по майбутніх навчаннях у Білорусі від американської Розвідспільноти. НА ДАНИЙ момент немає ЖОДНИХ ознак які свідчать про намір рф та Білорусі створити ударне угруповання яке може загрожувати Україні вторгненням з боку останньої. Більше. "Перекидання російської техніки для участі у навчаннях у Білорусі здійснюється у об'ємах, які свідчать про нижчий, ніж очікувалося, рівень представництва російських військ на цих навчаннях, та у райони, віддалені від прикордоння України".  Я чудово знаю, що наша влада, як би я її не зневажав, зараз тричі перестраховується і не тільки не перекидає війська з північного, зокрема Білоруського напрямку, але й нарощує їх присутність - краще перебдіти ніж допустити повторення лютого 22го. Я поважаю пана Жоріна як військового який захищає нашу Країну. І вважаю його конченою сволотою коли він лякає, вже втретє, пересічних, і без того наляканих українців, черговою "бульбонавалою". Або Головком чи Верховний "запхають йому у рота смердючі шкарпетки" та категорично заборонять відкривати свого поганого рота на ці теми, або вони будуть прямо винні у розповсюдженні через Жоріна російського ІПСО прямо спрямованого на деморалізацію українського суспільства. Я сказав все. Дощ скінчився, сонце вийшло - я пішов на берег. Не турбувати, не будити, при пожежі чи цунамі виносити першим.
ДЕ? Лютий 2024. "Іран передав рф 400 балістичних ракет". Березень 2024. "Іран передав рф пускові до балістичних ракет, російський персонал проходить навчання на полігоні у Воронезькій області. Я. "Брехня. Не передавали ані ракети, ані пускові". Початок травня 2025року. "Іран передає рф пускові до переданих у 2024му році балістичних ракет. Протягом місяця іранські спеціалісти проведуть навчання російського персонала, ракети планують почати використовувати проти України у найближчі три -чотири тижні. Я. "Брехня. Як не передавали ракети, так і не передавали пускові. Все можливо у майбутньому, станом на зараз у рф немає іранських ракет та пускових до них". Сьогодні. Я. "Ізраїль зробить все щоби по максимуму знищити ракетну програму Ірану. Перспектива постачання іранських ракет до рф мізерна". Два питання. 1. Може все ж "Ройтерс" та деякі західні військові все ж держали всіх за лохів коли заради досягнення зовнішньополітичних та дипломатичних здобутків брехали про передачу іранських ракет рф? 2. Може я все ж правду кажу про реальні та уявні загрози Україні? Адмін тре коменти тих, хто закликає прикрити канал. Я проти. "Глас народний - глас Божий".
Ситуація з російською нафтою краща ніж у "Газпромі", є прибутки від її продажі, але про фінансову сторону ми поговоримо у фінансовій таки частині "Їбенеї", зараз поговоримо про перспективи галузі. А вони точно такі ж, як і у "Газпрому". Нових родовищ вистачає, особливо у Арктиці, але санкції не дозволяють їх розробляти. Абсолютна більшість видобутої нафти приходиться на старі родовища які вичерпуються. Необхідні технології для подальшої експлуатації виснажених родовищ та постачання абсолютно переважного "західного" обладнання для такого видобутку. Без зняття санкцій перспективи російської нафти як мінімум не райдужні. Санкції ж не будуть зняті без припинення війни в Україні.  У короткочасній та далекостроковій перспективі локомотивом економіки рф, по планах її уряду, повинна була стати обробна промисловість, яка б постачала на зовнішні ринки російські  товари з високою доданою вартістю. І ситуація на цьому фронті... теж не "весела". По різних оцінках за перше півріччя "обробка" виросте лише у ОПК і те на символічний один відсоток. У інших галузях промисловості очікується падіння від двох до семи відсотків. Висока ставка ЦБ на рівні 20ти відсотків, практична відсутність інвестицій у "мирні" галузі, санкції які не дозволяють широкий доступ до новітніх та провідних технологій та купівлі необхідного обладнання вбивають обробну галузь. Станом на зараз іде неконтрольоване "охолодження" обробної промисловості яке може перетворитися на стан вільного падіння. Далеко не факт, що так станеться, але прогноз цілком реальний.  Цікавий факт. Українські удари по російському ОПК та по НПЗ вже починають додавати свою долю у падіння російської "обробки" і цей процес може стати вкрай суттєвим у випадку продовження війни і, відповідно, нарощенню українських ударів.  Усі приховані проблеми російської економіки, які реально почали виходити назовні ще у другому півріччі минулого року станом на зараз створюють вибухонебезпечне середовище. Російський ОПК вже не може компенсувати падіння абсолютної більшості цивільних та подвійних галузей російської економіки хоча сам загружений абсолютно повністю. У російської влади є важелі впливу, як адміністративного, так і економічного, проте вони можуть спрацювати у короткостроковій перспективі - у далекостроковій вони не зможуть врятувати російську економіку від різкого падіння та дегенерації. І основне завдання влади рф буде вже наприкінці цього року - домогтися або послаблення, або скасування санкцій.  Далі буде. Фінанси. ОПК
"Якщо Україна збереже виробничу базу власного ОПК після постійних далекобійних атак рф, а це цілком можливо зважаючи на міри які здійснені та здійснюються Києвом по переносу виробничих потужностей під землю, то Україна у строк від двох до п'яти місяців може вийти на режим "Нанесення непоправних втрат" російському ОПК. Це, на нашу думку, примусить президента рф бути більш прихильним до компромісу на майбутніх переговорах про перемир'я". Як нам довели, Президент Трамп прихильно поставився до цієї тези, бо вона, в цілому, узгоджується з його позицією - "Нехай б'ють один одного сильніше, а потім я повернусь у переговорну гру та примушу путіна та Зеленського до миру". Молимося за те, щоби здійснився або середньозважений, або кращий прогноз.   Буде ще один подібний сьогоднішньому масований обстріл, не факт що центром його знову буде Київ, потім будуть "звичайні щоденні". Стовідсотково будуть подібні обстріли з нашої сторони і вони будуть все більш масштабними. Всі російські будуть направлені в першу чергу на деморалізацію українців, в другу - на "переможну картинку" для власного бидла. Тримаємося та не зважаємо на переможні чи всепропальні реляції, а про реальний стан речей я вас буду інформувати постійно. Гарного дня. І без образ - до кінця дня я беру "відгул". У мене єдиний вихідний, завтра на роботу, вночі можуть бути новини - я хочу відпочити.
РЕМАРКА З ДОРОГИ. "Ти шо, обідивсь"? - як каже Монова? Щось воно того. Не того. "Не цирульника". Основною ціллю обстрілу були наші "шведи", тобто літаючі радари завдяки одному якому був вперше у повітряному бою знищена "новітня сучка". Якось воно не задалося у нашого "мстивого" хуйла. З точки зору витрат на атаку і здобутку... "Это какой-то позор"..., як казав Швондер. Наступна "мстя", "сама рішуча з всіх надрішучих", буде у районі "мегаважливого засідання РБ". Успіх буде десь таким же, плюс-мінус. А взагалі, совки і є совки. Кампанія ударів по нафтосховищах змінює кампанію ударів по енергетиці яку змінює кампанія ударів по аеродромах яку змінює кампанія ударів по ОПК. І так по колу. І успіхи абсолютно не співпідставні витратам. Гарного дня, панове. Всім, хто відбивав "мстю", честь та повага. Не лякайтеся чергових чуток про "небувалі обстріли" - не буде нічого "за рамки". Все ми витримаємо. Це абсолютно точно. Ну і на останок коротка новина. США готові бути посередником у переговорах між Україною та рф задля досягнення "секторальних перемирій". рф вимагає припинення ударів по "цивільній інфраструктурі та об'єктах промисловості", наші згодні на поновлення "Енергетичного" та "Чорноморського" перемир'я. Чекаемо на подробиці наших атак, особливо атаки по гнізду МІГів у Савасалейці. У них там з часом теж буде своє Дубно.