Fuente
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Тепер щодо нічного обстрілу. Очікувано, попереджав усіх і про "Другу с...
9 690 Vistas/Alcance
2025-07-10 11:43
Mensaje №1416
Тепер щодо нічного обстрілу. Очікувано, попереджав усіх і про "Другу серію" позавчорашнього, і про Київ як основну його ціль. Знову під ударом підприємства ОПК, будівля ГУР та системи ППО. Прикрашати ситуацію не збираюся - знову пошкодження, по одній локації суттєві. Позитив є. Наші стали більше застосовувати "Петріоти" і підвищився до "нормальних показників" відсоток збиття балістики - звук від його "виходів" я до кінця життя не переплутаю з ніяким іншим. Добре відпрацювали дрони-перехоплювачі. Я ще звикаю зі звуками їх роботи. Знову ж таки, якщо порівнювати дві атаки на Київ, минулу та цю, то результати для росіян набагато більш скромні. Проблем вистачає, але реальність така, що ми, хоч і з великим запізненням, вчимося на своїх помилках та більш успішно боремося з російським терором. Тримаємо кукуху у холоді, пам'ятаємо про інформаційну гігієну, допомагаємо війську останнім та готуємося до будь якого варанту розвитку подій, від найкращого, до найгіршого - легше буде сприймати будь яку середньозважену реальність. Гарного дня та гарних новин. P.S. Характеристики Петра сьогодні не буде - у сина ДН, не хочу відволікатися на черговрий срач у чаті. Завтра постараюся його доробити та дати на загал. P.P.S. Ги - я знову першим зі "Світових ЗМІ" повідомив про відправку в Україну партії ракет до "Хаймарсів". Хай ці лузери мені гроші на катера дають - може й буду їм трохи новин давати.))