Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 504
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Fuente

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | КОЛИ НОВИНИ НЕ В РАДІСТЬ. Важко писати про гарні новини на зовнішньопо...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
12 000 Vistas/Alcance 2025-07-19 11:37 Mensaje №1445
КОЛИ НОВИНИ НЕ В РАДІСТЬ. Важко писати про гарні новини на зовнішньополітичному фронті у той час, коли гинуть твої учні. Гинуть, коли йдуть на вірну смерть виконуючи накази, які я особисто вважаю злочинними, накази  "великих погонів", які рік як забули відвідати відданий під їх опіку шмат фронту, накази, які ретранслюють командири - "ухилянти від фронту" нижчої ланки які забули як виглядає ЛБЗ. Гинуть пацани, котрих навчав, яким бажав дожити до кінця війни, з якими обіцяв разом випити після неї розового чи вишневого лікера власного виробництва...  Щодо обстрілу скажу так. Одеса, Шостка, Павлоград - ключові хаби постачання ЗСУ на Херсонському, Запорізькому, Сумському та Покровському нарямках. Куди били та чому - ясно і дитині. Не забули про підприємства ОПК. Дуже хочеться видати у прямий ефір все, що я думаю про наше Міністерство Хаосу та Презентацій з невідповідною назвою МОУ, про наші "великі погони" та й про невеликі теж, про бездарну та брехливу владу України. Написав допис - сховав. І Неті заборонив публікувати. Не знаю, чи надовго мене вистачить...  Новин багато, новини для нас дуже гарні, новини з Японії, США, Німеччини, ВБ, Франції. Але вони не можуть перебити біль від втрат. Пробачте мене, але сьогодні дописа про них не буде - у мене день жалоби. Хочу піти у ліс під дощ і не бачити нікого. Завтра вранці все дам.  Бережіть себе. Цей обстріл - лише прелюдія. Будуть ще, один по Києву. Я про це попереджав, про це попереджають американці. Ховайтеся, якщо є така можливість. Хоча знаю, що рекомендація дурна - у нас у селі  і ховатися  нема де. Пробачте за негатив - я жива людина і бувають хвилини, коли від втрат хочеться вити. До завтра. До гарних новин.