Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Максим Микитась 🇺🇦 Укрбуд
Añadido 14 jul. 2024

Максим Микитась 🇺🇦 Укрбуд

@MaksimMikitas
Número de suscriptores: 1 624
Fotos: 919
Videos: 325
Enlaces: 416
Descripción:
✍️ для комунікації пишіть на [email protected] 🇺🇦 я тут і на сторінці в ФБ Максим Микитась Укрбуд ‼️ Приєднуйтеся. Буде гаряче

👥 Número de suscriptores

1 624
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: -36
Promedio/Mes:: +514

👁️ Vistas promedio por mensaje

872
Promedio/Día:: 403
Promedio/Tiempo:: 634
ERR: 53.69%

📊 Mensajes por Día

0.5
Último día: 0
Promedio semanal: 0.4
Promedio por día: 0.5

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

⚡️ОГО! Поліція накрила стрип-бордель Палатного і Кличка - «Tootsie Karaoke Club»❗️Зловмисники утримували понад 30 жінок в цьому клубів та примушували надавати сексуальні послуги.Оце так гаряча новина🔥🔥🔥Всім в місті відомо, що на Богдана Хмельницького, 30/10 вже третє десятиліття функціонує стрипуха, де будь-яку дівчину можна зняти і на секс під час замовлення «приватного танцю»!Саме в цьому будинку мешкає і мер Кличко, на останніх двох поверхах у нього пентхаус.До того ж, Артур Палатний і Віталій Кличко вели в борделі «Tootsie Karaoke Club» приховану відеозйомку за «клієнтами», тобто, слідкували за ними для подальшого шантажу, а також продавались наркотики.Раніше, замість «Tootsie Karaoke Club» був легендарний в бандитських колах Києва 90-00х роках клуб-бордель «Rio», а ще раніше, перше казино нашого мера і його друга дитинства Палатного.Зокрема, про це розказував і колишній київський бандит та помічник Кличка - Костя Бєдовой.Так, крім тісних ділових і дружніх стосунків з Палатним, причетність Кличка до клубу «Rio» підтверджувалась й офіційно. Родич нашого мера - його дядько Шура Буліно - довгий час був у складі засновників фірми Палатного «Ігрові технології», яка, по суті, і була самим борделем і донедавна знаходилась за цією ж адресою.Там було дві кімнати для приватних зустрічей. Не для приватного танцю, а саме для приватних секс-зустрічей. І клієнтами цих кімнат були більшість політиків та силовиків України різних часів. Їх там знімали. Тож, у Палатного і Кличка є велика фільмотека видатних людей з проститутками, які вступають у близькість.Набирали дівчат на інтимну роботу як по звʼязках, так і у відкриту через РЕКЛАМУ У МЕТРО, де і зараз пропонують роботу танцівниць (думаємо всі бачили цю рекламу у вагонах метро).Повії тільки цього борделю могли приносити Палатному і Кличку щомісячний прибуток орієнтовно $100 тис… Сьогодні, опера Департаменту міграційної поліції спільно зі слідчими поліції Київської області встановили організаторів та учасників злочинної групи (зрозуміло, що це підставні фунти), які організували торгівлю людьми - починаючи від організації та адміністрування, закінчуючи охороною так званого клубу. Двоє з них - іноземці, які в минулому вже відбували покарання за аналогічні злочини. Вирішується питання щодо обрання запобіжних заходів, а також щодо повідомлення про підозру іншим учасникам, відповідно до їхніх ролей у протиправній діяльності.@khreschatyk36
❗️Проросійська корупція в КМДА імені Комарницького (Комахи)!Колишній заступник керівника КП «Спецжитлофонд» - громадянин рф отримав підозру за спробу віддати у приватну власність комунальну земельну ділянку та нерухомість на Печерську!За процесуального керівництва Печерської окружної прокуратури міста Києва заочно повідомлено про підозру ексзаступнику КП «Спецжитлофонд», який уклав договір, за яким комунальна будівля та земельна ділянка на Печерську переходили у приватну власність (ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 364 КК України).Досудовим розслідуванням встановлено, що експосадовець, який є громадянином рф, на початку лютого 2022 року, в порушення законодавства про інвестиційну діяльність, без проведення інвестиційного конкурсу, який є обов’язковим, уклав зі столичним товариством договір на реконструкцію приміщення на Печерську площею майже 1300 кв.м.За умовами договору це товариство після реконструкції ставало власником 88 % площ нежитлових приміщень та паркомісць цієї будівлі, а також земельної ділянки, на якій розташована нерухомість. Таким чином, за вказаним договором фактично безоплатно передавалося у приватну власність комунальне майно в центрі столиці вартістю у майже 31 млн гривень. Однак реалізації цієї угоди завадили правоохоронці. ❗️Нагадаємо, що КП «Спецжитлофонд» наприкінці минулого року Київрада виділила цілих 3 млрд грн на додаткову корупцію! Лобістами цього рішення виступили секретар Київради Бондаренко Володимир Володимирович та депутати Київради на зарплаті у Комарницького - Аллка Шлапак та Юрка Зубко.@khreschatyk36
❗️Про чергові підозри в КМДА.Столичним главком Служби Божої викрито корупційну схему в ДЮСШ «Атлет», що підпорядковується Департаменту молоді та спорту КМДА.Посадовці школи підозрюються у розтраті 1,2 млн грн, виділених на розвиток спортивної інфраструктури.За даними слідства, між школою, бухгалтерією та підрядником ТОВ «Кірабуд» було укладено договір на придбання спортивного майданчика з полем 50x30 м і побутовими приміщеннями загальною вартістю 3,1 млн грн. Проте обладнання не відповідало технічним умовам, а вартість завищена. Експертизи підтвердили збитки.10 січня 2025 року директору школи Дмитру Павленку оголошено підозру за ч. 5 ст. 191 ККУ – розтрату майна шляхом зловживання службовим становищем.Бачимо, що СБУ продовжує системну роботу з викриття корупції, сприяючи прозорому використанню бюджетних коштів і відновленню довіри громадян до влади.Буде цікаво спостерігати, коли кожні проекти рішень КМДА та Київради будуть проходити через робочу групу «Прозорість і підзвітність» створену Київським Тимуром, де також залучатимуть аналітиків СБУ.@khreschatyk36
❗️Ще одна підозра чиновникам КМДА! На цей раз з ритуального крила заступника мера Пантелеєва!Понад 2 млн гривень збитків під час будівництва колумбарної стіни на Лісовому кладовищі - повідомлено про підозру інженеру з технічного наглядуЗа процесуального керівництва Деснянської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду за фактом неналежного виконання службових обов'язків під час будівництва колумбарної стіни на кладовищі.Слідством встановлено, що фізична особа-підприємець відповідно до договору з Ритуальною службою в період 2019-2021 років здійснювала технічний нагляд за будівництвом колумбарної стіни на Лісовому кладовищі.Однак інженер належним чином не перевірив які саме матеріали використовували будівельники, внаслідок чого підписав Акти приймання виконаних будівельних робіт, не помітивши використання не тих гранітних плит, що були передбачені проєктом.За ці роботи з бюджету було перераховано понад 2 млн гривень. ❗️Раніше за фактом розтрати бюджетних коштів вже було повідомлено про підозру колишньому директору Ритуальної служби спеціалізованого комунального підприємства «Спеціалізований комбінат підприємств комунально-побутового обслуговування» КМДА, його заступнику та підряднику.@khreschatyk36
‼️ - Продовжуємо тему скандального новорічного подарунку біглому злодію з КП "Київський метрополітен" Брагінському в 1 млрд. і майже 200 млн., про який я тут повідомив постами вище.Журналісти в своїх нових матеріалах по гарячих слідах почали висвітлювати подробиці цієї злочинної оборудки з фіктивним ТОВ "КБ "Теплоенергоавтоматика": "... основним власником ТОВ "КБ "Теплоенергоавтоматика" з літа 2020 року записана Тетяна Белецька. Її біографія та професія максимально далека від метро: Белецька – балерина... Разом з тим, за даними журналістів, Белецька найімовірніше є тещею давнього колеги та бізнес-партнера Брагінського – Кирила Кривця. В середині нульових чоловіки одночасно працювали в структурах Нафтогазу, пізніше, в 2007-2012 роках, разом займалися бізнесом. Після ж того як Брагінський в 2014 році очолив КП "Київський метрополітен", Кривець став власником одразу кількох компаній-підрядників, які постачали товари й виконували роботи для метро.- "Теплоенергоавтоматика" не мала і не має жодних трудових і матеріальних ресурсів для виконання підписаних з нею контрактів. Вона завжди була лише звичайною прокладкою для відмивання коштів і на даний момент має численні відкриті кримінальні справи щодо відмивання коштів КП "Київський метрополітен" в інтересах Брагінського...".Вимагаємо зупинити цю відверту крадіжку державних коштів Брагінським і його спільниками (яким видно дуже кортить стати відомими, одержати підозри і ...) 🇺🇦 - Далі буде.https://www.obozrevatel.com/ukr/ekonomika-glavnaya/economy/operator-gts-planue-perevesti-1-2-mlrd-grn-kompanii-yaka-stala-figurantom-rozsliduvannya-shem-v-kiivskomu-metro-hto-mozhe-otrimati-groshi.htm
Ізнов за рибу гроші... Міські чиновники Кличка у справі свого розкраденого Київміськбуду розпочали медійний прогрів з "переведення стрілок" і похід на Уряд з новими срачами. Андронов з КМДА: "Для вирішення проблемної ситуації, яка склалася навколо Київміськбуду, та стабілізації його фінансового стану розроблено проєкт рішення Київради про звернення до Кабміну щодо компенсації Київміськбуду сумарного запланованого збитку, пов’язаного з добудовою проєктів будівництва Укрбуду". Я вже десятки разів коментував цю ситуацію. Коротка ретроспектива - приватну компанію, лідера ринка столиці Укрбуд у 19-му рейдернули, вигідні будівельні об'єкти під час драчки розійшлися, частину відвоювала собі комунальна будівельна компанія при КМДА. За весь цей час вклали +/- 2 ярда у готові від Укрбуду на 90-99% ЖК. А з іншого боку, 4+ ярда одержали з укрбудівських проєктів через прямі продажі, каскадні здорожчання, розстрочки, зміни проектів забудови, теми з землею і десятки інших фінтів... Гроші... спустили, проїли, тощо, відтермінувавши банкрутство КМБ на кілька років. А тепер малюють просто неба якийсь неіснуючий "запланований борг", показуючи вкладене, але паралельно 'забуваючи') показати одержане вдвічі більше з проєктів Укрбуду!! І виставляють липовий рахунок Уряду для покриття з бюджету. Повторюю - вимагають державні кошти для комунальної компанії на "компенсації" у вкрадені в приватної компанії активи, з яких ще й добряче свого часу наварили... і платить за липові "збитки" від оборудок КМБ тепер чомусь має Держава.Я добре розумію позицію деяких Інвесторів - багатьом, врешті решт, до одного місця хто дасть гроші на покриття втрат від "господарювання" КМБ - на добудову омріяного житла. Але ж треба розуміти і те для чого насправді міські чиновники зараз цю кампанію з вибивання грошей з Уряду затівають. Бо див не буває... "Переведуть стрілки" на Уряд, прикриваючись липовою арифметикою і будуть грати в протистояння з центральними органами влади - імітувати політичну боротьбу за "інтереси" Інвесторів. Самі ж при цьому не вкладаючи достатніх коштів у свою комунальну компанію для реального розв'язання кризи, яку самі й заподіяли. До того ж, значна кількість недобудов ЖК напряму авторства самого Київміськбуду - то як авантюра з липовою арифметикою до Уряду по Укрбуду стосується вже цього питання і цих ЖК? Чи вже втретє наварити - від Укрбуду, від Інвесторів, а тепер ще й від бюджету?)Тому, це просто хитрий хід, відмазка. Маневр з переведенням стрілок для затягування часу і політичних бонусів для директора Міста, а не шлях до реального вирішення проблеми. Це слід також розуміти... і не дати чиновникам услизнути від задач реальної добудови ЖК на цю їхню політичну гру з імітації.https://vechirniy.kyiv.ua/news/104094/
Росія повинна назавжди втратити контроль над Україною і втратити навіть бажання такого контролю.Це гарантія життя для України. І водночас – гарантія спокою для Європи.І щоб ми досягли цього, я прошу вас працювати на єдність в Україні та України – з партнерами. Переконувати партнерів. Бути тими, хто працює невтомно.Я дякую кожному й кожній, хто працює саме так заради України. Хто воює заради України.Я дякую всім, на чиїх плечах стоїть Україна.Іноді в час війни буває так, що суспільство поляризується. Але саме завдяки повазі один до одного та вдячності суспільство зберігається.Попри поляризацію. Ми не воюємо один з одним.Ми воюємо з Росією на полі бою, у міжнародних відносинах, в економіці, в інформаційній сфері та в людських серцях.Ми досягали й досягаємо результатів у битвах завдяки нашій єдності. Тому, будь ласка, не втрачаємо єдності. Працюємо разом. Заради України. Заради перемоги України.Якщо втратимо єдність в Україні – втратимо єдність у Європі.Якщо втратимо єдність у Європі – втратимо підтримку світу.Якщо втратимо підтримку світу – програємо в цій війні, як було століття тому.План перемоги, серед іншого, дозволяє нам усім в Україні об’єднатись ще більше навколо спільної мети.Хай наша спільна робота за Планом перемоги якнайшвидше обернеться миром для України.🇺🇦🇺🇦🇺🇦
У Антона Подлуцького вийшов цікавий і досить грунтовний матеріал по поточній справі злодія Кравченка, власника "Житло-Капіталу". Принаймні, по тому одному кейсу з багатьох в хроніці злочинів і оборудок цього фігуранта чисельних махінацій. Матеріал грунтовний і досить фактологічний - ті що "поділилися" з журналістами дали досить широку картину. Є, правда, кілька фактологічних помилок і журналістських припущень. У тій частині де йдеться про зв'язки з деякими неназваними в матеріалі менеджерами Укрбуду. Так, деякі персонажі, які завели Кравченко до співробітництва з Укрбудом і курували контакти з ним користувалися тоді моєю довірою і зловживали нею. Але помилка з довірою не знімає повністю відповідальності за все що накрутили "кравченкі". Що правда, не розумію навіщо в останній момент хлопці Подлуцького розмістили мій портрет на фото колажі публікації, адже йдеться в ній не про мене. Гадаю, це просто момент по підвищенню цікавості до матеріалу. З часів демонізації мого образу в медіа кампаніях рейдерів й зацікавленими в грабунку Укрбуду це стало досить розхожим в деяких журналістів.Але матеріал гідний уваги. Ми уважно спостерігаємо за справою злодія Кравченка. Вона, в решті, за оптимістичного сценарію може дати поштовх для багатьох процесів з відновлення справедливості щодо Інвесторів і їх інтересів. https://kyivvlada.com.ua/texts/mahinacziya-na-282-miljony-figuranty-spravy-shhodo-pryvlasnennya-majna-kyyivmiskbudu-postanut-pered-sudom/
Чому саме Суджа: цікаві деталі про наступ на Курщині▪️Україна захопила газовимірювальну станцію «Суджа» (згідно інфі від WP). Контроль над об'єктом дає Україні важіль тиску на Орбана;▪️Суджа знаходиться за 10 кілометрів від кордону з Сумською областю і за 45 – від обласного центру. Це створює велику «санітарну зону на території рф», це має суттєво зменшити обстріли прикордоння;▪️Наступ іде з височини, бо місто розташоване в низині, що дає вогневий контроль над логістичними шляхами;▪️Там іде важлива залізнична лінія, яка забезпечує російське угруповання «Північ» та також ускладнить логістику росіянам;▪️Це дуже сильний психологічний удар по росіянам, які на 3 рік есвео втрачають важливий райцентр на своїй(!) території, а їхня влада ніяк цьому не може протидіяти;▪️Це явно посилює українські позиції перед гіпотетичними переговорами, такий собі «Саміт миру» з позиції сили, додатковий важіль тиску на русню;▪️А ще дуже цікавий факт – Суджа з 29 листопада по 27 грудня 1918 року була столицею радянської України. 60% населення вважали рідною мовою українську. Очевидно, настав час згадати про коріння😉ТРУХА⚡️Україна | Надіслати новину
❗️Ми вже розповідали про посаду “брата мера” в Києві, але завдяки журналістському розслідуваннювиявилось, що у столиці існує ще й посада “друг мера” - і це приносить неабиякі доходиОлексій Владіміров став відомий завдяки своїй червоній Lamborghini, на якій він приїжджав просто у двір КМДА до свого друга Віталія Кличка. За інформацією джерел УП, Владіміров заробляє на державних будівельних підрядах у Києві, використовуючи дружбу з мером. Завдяки якій він може забезпечити будь-який підряд. 🙈При цьому єдиний офіційний бізнес Владімірова - збитковий ресторан, який, звісно, не може бути джерелом появи дорогих тачок та вартісних відпусток, а є лише прикриттям.А ще - місцем, де Олексій Владіміров щодня грає в карти зі своїм близьким другом Дмитром Половко. Згідно з даними YouControl, у 2021 році мати Дмитра, Анжеліка Сергіївна Половко, стала співзасновницею будівельної компанії ДСЗ у Дніпропетровській області. 🎉Після початку повномасштабного вторгнення компанія матері друга Владімірова починає активно вигравати тендери у Києві. Тим часом Дмитро з дружиною подорожують найкращими місцями Європи.На відео, що набрало мільйони переглядів у соцмережах, Половко з дружиною приїжджають до казино Монте-Карло на Rolls-Royce. Вони вже другий місяць живуть на Лазуровому березі Франції, поки компанія матері Дмитра облаштовує сквери та бомбосховища у Києві. Як компанія ДСЗ розвивається так стрімко? У більшості київських тендерів компанія матері Половка навіть не мала конкурентів. Нещодавно, наприклад, таким чином 8 мільйонів гривень було витрачено на реконструкцію підпірної стінки в парку "Позняки".Владіміров дружить не тільки з Кличком і Половком, а й з очільником ДП “Спецтехноекспорт”, яка займається закупівлею зброї, і який є колишнім СБУшником.☝️За даними наших джерел, цей очільник починав у СБУ разом з батьком Олексія Владімірова, який теж довго служив у "конторі". Старі зв'язки "рішають"!🤔 До речі, рішення про звільнення начальника київського метрополітену Віктора Брагінського було прийнято буквально через кілька годин після виходу журналістського розслідування. А зараз мер чогось мовчить. Може тому, що в цій ситуації звільнятися треба йому самому?..