Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Максим Микитась 🇺🇦 Укрбуд
Añadido 14 jul. 2024

Максим Микитась 🇺🇦 Укрбуд

@MaksimMikitas
Número de suscriptores: 1 624
Fotos: 919
Videos: 325
Enlaces: 416
Descripción:
✍️ для комунікації пишіть на [email protected] 🇺🇦 я тут і на сторінці в ФБ Максим Микитась Укрбуд ‼️ Приєднуйтеся. Буде гаряче

👥 Número de suscriptores

1 624
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: -36
Promedio/Mes:: +514

👁️ Vistas promedio por mensaje

872
Promedio/Día:: 403
Promedio/Tiempo:: 634
ERR: 53.69%

📊 Mensajes por Día

0.5
Último día: 0
Promedio semanal: 0.4
Promedio por día: 0.5

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Починаємо перезавантаження ключових державних підприємств, які працюють у галузі енергетики. Паралельно з повною перевіркою фінансової діяльності має відбутись оновлення управління цими компаніями. Сьогодні разом із Премʼєр-міністром України Юлією Свириденко та міністром економіки Олексієм Соболевим визначили порядок дій. «Енергоатом»: за тиждень мають бути забезпечені всі умови для формування нової і фахової наглядової ради компанії, а завдяки цьому – повне перезавантаження правління «Енергоатому». Укргідроенерго: термінове проведення конкурсу на нового керівника компанії і доформування наглядової ради. Оператор газотранспортної системи України: доформування наглядової ради й термінове проведення конкурсу на посаду генерального директора компанії. У «Нафтогазі України» з огляду на те, що контракти поточного складу наглядової ради завершуються в січні наступного року, має бути оголошений і проведений конкурс на роботу в наглядовій раді компанії так, щоб цей новий склад зміг запрацювати вже в січні 2026 року. У решті великих енергетичних державних компаній має відбутись оновлення представників держави в наглядових радах. Також доручив урядовцям бути в постійній та змістовній комунікації з правоохоронними й антикорупційними органами. На будь-яку виявлену схему в компаніях повинна бути і буде оперативна й справедлива відповідь. Повна прозорість і чистота процесів в енергетиці – це абсолютний пріоритет. Слава Україні!
🇺🇦 - атомні справи. До України вже(!!) екстрадували екс керівника такої собі конторки фунтів ТОВ «БК КБР» Дмитра Нестерука - фігуранта справи про заволодіння 100+ млн грн Енергоатому. "Пташка вже співає" - там мега цікавий кейс. Фірма що займалася ремонтом столичних туалетів "раптом" виграє тендер на будівництво ЦХОЯТ (центрального хранилища ядерних відходів). Ціни - космос... Все секретять і втаємничують від суспільства під грифи таємності. А роботи перепродують по колу: "роблять" на папері одне і теж і "білетять" бюджети... рахунки зухвало виставляли навіть на роботи що були виконані ще попередніми підрядниками !!- Тема зберігання своїх ядерних відходів для України стратегічна!! Ціна питання - сотні мільйонів доларів щороку, що платилися раніше росії. Тож, нам край як треба будувати своє. В Україні. Якісно, терміново. Будівництво у атомці унікальне і специфічне: добре його знаю, бо мій батько і я будували у Чорнобилі досі єдиний та унікальний Конфайнмент, що захистив і захищає Світ від радіації навіть зараз.Тож, Будівництво і справжніх Будівельників в Атомці знаю. А тут "завели" нікому невідомий, відвертий зброд з вулиці: фунт на фунті, крадій на крадії... без репутації серед атомщиків, без досвіду робіт у цій галузі, без спеців, без дозволів, без допусків... відверто "по бєспрєдєлу" взяли і завели туалетних спеців на стратегічний атомний об'єкт України !!- Було і особисте. В ті роки після рейдерства Укрбуду і грабунку його активів йшов перерозподіл сфер впливу і шалений, шалений тиск на нас, справжніх укрбудівців. Як інформаційно, так і через каскад замовних справ. Приписували нам все: чужі мости... навіть "вкрадені юристи" були) ... хіба що в космос мене тоді здається не відправляли і там нічого не приписували, а так на конвеєр наїздів кидалося все. І атомка тоді теж була - така от "подяка" за все що ми з батьком зробили !!Лише уявіть: на стратегічні об'єкти заходить оця туалетна чудо фірма КБР, актує й приписує собі зроблене до них, а в ЗМІ саме добродії, що у цей час шматують наші активи і проєкти занедорого ширять атомні небилиці про того всюдисущого Микитася... і завершувалися ті дописи, що от тепер все буде "прозоро, якісно і швидко - профі з КБР все дороблять". Зробили: гроші вкрали, з країни втекли й роками їх з Європ виковирювали.Я упевнений, туалетний спец Нестерук вже співає і багатьом тепер буде непереливки. Тож маємо ще одну зарубку: ще один з тих хто "прикурив" на грабунку Укрбуду, його активів і як у цьому кейсі наших проєктів - вже прилетів. Що правда, і далі виглядаю коли і наш російський ресторатор Федотенков з Відня екстрадується "до хати", бо біди Укрбуду почалися саме з цього чудо "інвестора"!!- тож, Всім Енергійного робочого тижня. Далі точно Буде - Ваш М
Через кількість запитань на мейл щодо "контролю коштів", черговості будівництва, термінів тощо - відповім тут ✔️Маю інформацію щодо високих ризиків втрати значної частини виділених грошей, як тільки вони будуть доступні на рахунках. За останній час були штучно сформовані величезні заборгованості... переважно, перед структурами які афілійовані з паном Кушніром.Ці міфічні борги в "засаді" і чекають живих грошей... Більшість публічно обговорених та заявлених "реструктуризацій" - фількіна грамота. І як тільки кошти з'являться в доступі (а через своїх людей пан Кушнір буде знати про це першим), то почнеться стрімке вимивання. В тому числі через суди...Вілли в Монако і бізнеси в Києві самі себе не прогодують... Тож звертаю увагу ІГ та Інвесторів: після процедур з цінними паперами наприкінці листопада, появою свідоцтва і наступних етапів - високий ризик спроб "умикнути" ці гроші. В цій схемі задіяно багато людей як серед міських чиновників, так і серед старих кадрів КМБ. - Тож Має бути Контроль !!
Кремлівський поплічник Дмитро Федотенков, що має статус підозрюваного у цілій низці кримінальних справ, зокрема й у фінансуванні тероризму, спокійно собі живе у Відні. І звідти продовжує оббирати людей, яких йому раніше вдалося ошукати — ЗМІЦе той самий Федотенков, що у 2019 році по-рейдерськи захопив "Укрбуд", обікравши його інвесторів на суму, що перевищує 200 мільйонів гривень. Тепер він усіма силами намагається замести сліди своїх оборудок та зробити так, щоб вкрадені активи ніколи не повернулися до законних власників.Яскравий приклад - компанія "Філософія девелопменту", що свого часу володіла частиною складів заводу "Арсенал", а потім була вкрадена Федотенковим. Зараз робляться відчайдушні спроби уникнути її банкрутства та повернення активів. В хід пускають увесь набір брудних методів: від незаконного переписування компанії на мешканця окупованого Маріуполя до абсурдних спроб звалити всю провину на такого неоднозначного персонажа, як Максим Микитась. Скільки ще чекати, поки нарешті ОГП оголосить Федотенкова в міжнародний розшук і запустять процедуру його екстрадиції? Як довго інвестори "Укрбуду", яких він обікрав, мають спостерігати за його безтурботним життям у Відні, поки в Україні вони чекають на справедливість?Україна Online | Підписатись
У Києві триває ліквідація наслідків російської атаки. Працюють усі необхідні служби на місцях. Цієї ночі понад 100 дронів випустила Росія проти нас. Пошкоджено звичайні багатоповерхівки в декількох районах міста. На жаль, станом на зараз відомо про трьох загиблих внаслідок атаки. Щирі співчуття рідним. Десятки людей поранено, і серед них є діти.Кожен удар Росії – це спроба завдати якнайбільше шкоди звичайному життю. Цього тижня це удари по житлових будинках, по наших людях, по дітях, цивільній інфраструктурі. Це і є найголовніші мішені для росіян. Тисячі ударів різними типами зброї – лише за один тиждень майже 1200 ударних дронів, більш ніж 1360 керованих авіаційних бомб та понад 50 ракет різних типів застосувала Росія проти України.Під усіма цими ударами Україна продовжувала активно захищатися: на полі бою, у небі, у дипломатії. Є вагомі результати тиску на Росію – 19-й санкційний пакет Євросоюзу та нові санкції Сполучених Штатів проти російської нафти. Ми вдячні партнерам за ці кроки, але важливо не зупинятися. Розраховуємо на синхронізацію цих санкцій у юрисдикціях «сімки» та інших партнерів. І, безперечно, потрібні додаткові тарифні та санкційні обмеження проти Росії та всіх, хто допомагає їй триматися на плаву. Тиск обов’язково спрацює на мир. Дякую всім, хто допомагає.
США та ЄС душать економіку агресора.Вчорашній день став важливим етапом у притягненні росії до відповідальності за злочинну війну проти України. Вашингтон та Брюсель завдали чергових болісних ударів по економіці держави-агресора. США посилили обмеження проти російської нафтової галузі. Тим часом ЄС затвердив жорсткий 19-й санкційний пакет. Напрями ударів:🇺🇸 США б'ють по нафтових китах:• "Роснєфть" та "Лукойл", а також їхні дочірні компанії потрапили під нові обмеження, що ускладнюють їхню діяльність на міжнародних ринках. Обмежено доступ до фінансування та технологій, необхідних для видобутку та переробки нафти. Ці санкції спрямовані на зменшення доходів, які йдуть на фінансування війни. Причому вони матимуть подвійний ефект, адже постраждають також і покупці російської нафти.🇪🇺 ЄС закручує гайки:• Газовий зашморг: повна заборона на імпорт російського скрапленого природного газу (LNG) – серйозний удар по енергетичній галузі рф.• Полювання на "тіньовий флот": розширення санкцій на судна, які допомагають росії обходити нафтові обмеження. Євросоюз прагне отримати більше повноважень для огляду суден "тіньового флоту" і планує призначити спеціального представника з питань санкцій, який буде займатися боротьбою з обходом обмежень.• Цифровий бан: обмеження на використання російських електронних криптоплатіжних систем.• Б'ють і по помічниках: санкції проти китайських компаній, які допомагають росії обходити обмеження та постачають товари подвійного призначення для потреб її ВПК.Ці рішення – результат єдності та рішучості наших партнерів. Ми вдячні кожному, хто долучився до цього процесу. Започаткований президентом Трампом принцип "мир через силу" дає свої плоди.Україна – каталізатор санкційного тиску:Завдяки енергії Володимира Зеленського, активній роботі команди Офісу Президента, дипломатичного корпусу та громадських організацій вільний світ усвідомив: альтернативи жорстким заходам проти агресора немає – росію до миру треба рішуче примушувати. Наші пропозиції щодо посилення санкцій, зокрема, щодо блокування російської нафти, були враховані в 19-му пакеті санкцій ЄС.Що менше в москви прибутків, то менше буде смертей. Санкції серйозно обмежують фінансові можливості росії продовжувати війну, завдають потужного удару по її енергетичному сектору, ВПК та перспективах розвитку. Агресор мусить платити.🇺🇦🤝🇺🇸🇪🇺
Понад 12 годин тривала масована російська атака на Україну. Звірячі удари, свідомий та цілеспрямований терор проти звичайних міст – майже 500 ударних безпілотників та понад 40 ракет, зокрема «кинджали». Вранці знову в нашому небі російсько-іранські «шахеди».Основними напрямками ворожої атаки були Київ та область, Запоріжжя, Хмельниччина, Сумщина, Миколаївщина, Чернігівщина, Одещина. Внаслідок обстрілу у столиці пошкоджена будівля Інституту кардіології. Станом на зараз відомо про чотирьох загиблих у Києві, серед яких 12-річна дівчинка. Мої співчуття всім рідним та близьким. Загалом в Україні відомо про щонайменше 40 поранених людей, серед яких є й діти.Під обстрілом були підприємство з виробництва хліба, завод автомобільної гуми, приватні й багатоквартирні будинки та об’єкти цивільної інфраструктури. Всі необхідні служби працюють на місцях.Ця підла атака відбулася фактично як завершення тижня Генасамблеї ООН, і саме так Росія заявляє про свою реальну позицію. Москва хоче далі воювати та вбивати й заслуговує лише на найжорсткіший тиск світу. Кремлю вигідно продовжувати цю війну й терор, доки є кошти від енергетики та діє тіньовий флот. Ми будемо й надалі завдавати ударів у відповідь, щоб позбавляти Росію цих можливостей заробляти та примусити до дипломатії. Кожен, хто хоче миру, має підтримати зусилля Президента Трампа і припинити будь-який російський імпорт. Час для рішучих дій давно настав, і ми розраховуємо на міцну реакцію США, Європи, «сімки», «двадцятки».
🇺🇦 - Друзі, щодо посту ☝️☝️ вище - Даю його репост, бо Вірю... але почуття все одно двоякі. Коли мене під час грабунку Укрбуду рейдери запхали до СІЗО, щоб не заважав їм - я, вибачте за мою французьку, з усіх щілин волав що російські ресторатори Фєдотєнкови п*здят... мою компанію, наші ЖК, ваші квартири. Так, дехто з Вас мені потайки писав, відповідав... Але більшість слухали "козачків" - сміялися і слали зсилочки на замовлені фєдотєнковими статті з фотами дорогих машинок куплених з прибутків ще задовго до цього ... Фєдоти крали, я сидів за гратами, а "козачки" бавилисяЯк Фєдотєнков і ко втекли з грошима у свої Відні - почали обслуговувати вже Кравченко і його шайку... Я їм кричу: "через дірку ТОВки "Каса народної допомоги" зникають залишки Ваших сотень мільйонів, які ви віднесли в той чортів Житло-Капітал. От вам юристи - он правоохоронці, суди - треба зупинити Кравченко!" Вони сміялися і шерили замовні публікації вже від цих добродіївПотім замітати сліди від КМДА зайшла похоронна команда Олійника і я за два роки з десяток разів розписував тут у каналі і для медіа яким маршрутом вони все поведуть ... "аудит", комісії, бюрократія, закриття боргів своїм, проїдання, розпил, банкрутство. Навіть двічі вдалося через адекватних людей підняти Інвесторів на спротив і мітинги.Та вони кожного разу тягли своє: "а нам Андроїд пообіцяв", "а ми з Поворозом вже домовилися", "сам Боксер нам посміхнувся" і номер свого телефона дав, а от Олійник папірець підписав... Я їм: "вас розводять, лише працюючі крани - справжня гарантія, необхідні гроші у міських чинуш на це є, мінімум 6 ярдів щороку... потрібний важіль тиску - і лише загрози втратити трамплін на президентські вибори кличка спрацює саме як такий важіль тиску".- Реакції: нуль на масу!!Коли вже цього року горіло "Чисте Місто": втеча Брагінського, втеча Комара... демонтаж туалетних схем - я півроку писав, звертався, з деким говорили... В листуванні чи по одному усі погоджувалися що треба Тиснути, час йде, водять за ніс, тягнуть, що капіталізація то дешева морковка перед носом віслюка... що закінчиться політикою - покажуть на Уряд який тут не до чого до муніципальної КМДАашної компанії і приватних ЖК від Житло Капіталу - і скажуть Вам "фас" для своїх політичних цілей. В особисту - так всі зі мною згодні, а у пабліках - стара пісня про того скандального Микитася та безкінечні бюрократичні ігри в комісії імені "затягни час".І, от нарешті і вони кличуть на Спротив. Я вірив і вірю, знав і знаю, що то єдиний Шлях! Але. Чи треба було усі ці роки тягнуть, підігравати мафії, виконувати їхні забаганки, виходити на акції коли це комусь там було потрібно, творити усі ці розколи, викидати сотні активних людей з активу ІГ і чатів Інвесторів...- Втратили стільки часу і можливостей 🤬 і не знаю, чи не пішов ще останній вагон... Але. - Але все одно закликаю ЗМІ підтримати проголошену у попередньому пості Акцію Спротиву Інвесторів. Прорвати інфоблоки директора Тутсі і його туалетної мафії та допомогти Людям!! Я знаю що мене зараз знову почнуть "мочить", але я не відступлю... !!🇺🇦
Зараз у наших містах – у Києві, в Сумах, в інших містах і громадах – допомагають пораненим після російського удару. Географія ударів за добу – Київ, Суми, Кременчук, Одеса, Дніпро, Кривий Ріг, Запоріжжя. В Києві ще розбирають завали – можуть бути тіла під завалами. Пошкоджено будівлю Кабміну. На цей час відомо про більш ніж чотири десятки постраждалих по країні, 20 із них – у Києві. Мої співчуття рідним та близьким загиблих. Загалом тільки в столиці повітряна тривога була більш ніж сім із половиною годин, і Київ був однією з центральних мішеней для російських дронів.Важливо, що сьогодні є широка реакція партнерів на цей удар. Очевидно, Росія старається завдати болю Україні, і удари більш наглі. Це чітка ознака, що Путін випробовує світ – чи приймуть вони це, чи змиряться. Тому важливо, щоб заяви лідерів, держав, інституцій були продовжені сильними діями – санкціями проти Росії, проти пов’язаних із Росією осіб та сильними тарифами й іншими обмеженнями на торгівлю з Росією. Їхні втрати повинні відчуватись. Саме це переконливо. А також – наша далекобійність. Путін не хоче переговорів, явно ховається від них, тож дефіцит бензину в Росії та інші економічні негаразди – логічна відповідь на російські відмови йти на припинення вогню, на зустріч лідерів.
Дуже важливе інтерв’ю Першої леді України Олени Зеленської для New York Post.Повернення викрадених росією українських дітей має бути ключовою умовою будь-яких домовленостей про мир. Це важливий меседж Олени Зеленської. Ключове з інтерв’ю:- росія насильно вивезла тисячі українських дітей. - Масові депортації: цілі школи та дитячі будинки залишалися порожні, коли дітей вивозили під виглядом «евакуації». Це була примусова депортація.- У перші тижні вторгнення родини з дітьми не могли виїхати на підконтрольну територію України - «зелених коридорів» не було, спроба втекти загрожувала розстрілом. - Фільтраційні табори: часто дітей забирали у батьків під час «фільтраційних процедур».Ці злочини - справжній геноцид. Дякую Першій леді за те, що вона піднімає цю тему, яка болить кожному. Також вдячні Першій леді США Меланії Трамп за лист до путіна, в якому вона писала про викрадених українських дітей.https://nypost.com/2025/08/15/world-news/ukraines-first-lady-demands-return-of-kidnapped-children-as-peace-terms-with-russia-are-considered/