Була доповідь щодо наших санкційних кроків. Є вже відповідні рішення сьогодні – кілька нових пакетів.Перший – це 36 компаній і 5 фізичних осіб, які працюють у різних юрисдикціях: не тільки в російській, але обслуговують саме російське військове виробництво. Зокрема, це постачальники титану, металургійні підприємства, компанії, що працюють у галузі енергетики, у машинобудуванні. Частина з них уже під санкціями партнерів. Загалом синхронізуємо наш санкційний тиск і санкції світу проти Росії за війну. Другий пакет санкцій сьогодні – це 106 субʼєктів, які своєю діяльністю активно підтримують присутність окупанта в нашому Криму, на території Донецької та Луганської областей України та займаються постачанням для окупаційної армії.Третій санкційний пакет – це 9 осіб, із них 7, на жаль, мають громадянство України, які повʼязали свою долю з пропагандою в інтересах російської держави та виправдовують війну, здійснюють активні інформаційні операції на шкоду Україні та нашому захисту у війні. Працюємо, щоб в юрисдикціях партнерів були підтримані обмеження для цих та інших підсанкційних осіб.Доручив готувати й наступні санкційні кроки.
Для мільйонів українців Великдень - не лише світле свято, а й знак життя, що перемагає смерть. І навіть під звуки повітряних тривог, навіть крізь темряву війни, українці знаходять спосіб поставити паску на стіл і сказати головне: Христос воскрес!Це свято - не про безтурботність. Це про силу. Про те, як деякі українські родини моляться у бомбосховищах через росіян. Як наші військові ховають освячене яєчко в кишеню бронежилета. Як у прифронтових селах роздають паски - не на продаж, а від чистого серця.Сотні храмів пошкоджено або зруйновано росіянами. Тими, хто називає себе християнами. Вони вбивають священиків заради забави, а потім моляться для картинки.Чимало духовних лідерів загинули або були викрадені ними.Але ми будуємо каплички на руїнах і знову запалюємо свічки там, де ще вчора була тиша окупації.І як воскрес Христос - так воскресне й Україна, яка зберегла незалежність. Бо ми віримо. Не просто віримо в перемогу. А віримо одне в одного. Віримо, що з кожною звільненою громадою, з кожним врятованим життям, із кожною молитвою за наших - ми стаємо сильнішими.Світло завжди перемагає темряву. Дякую кожному, хто допомагає це світло берегти.Слава Україні 🇺🇦
Цієї неділі, на Великдень, родини по всьому світу зберуться разом для святкування. Проте для тисяч українських дітей, яких викрала Росія, це свято пройде вдалині від дому та їх сімей. Стартувала міжнародна кампанія #ChildrenAreNonNegotiable від ініціативи Президента України Bring Kids Back UA, мета якої нагадати світу, що Росія забрала в нас найцінніше — наших дітей.Тисячі українських хлопців і дівчат були незаконно депортовані, відірвані від своїх родин, дому, мови, культури. РФ змушує забути, хто вони є, стирає їх ідентичність і перетворює на зброю для війни проти їхньої рідної країни.Головним атрибутом кампанії стали светри, які символізують повернення дітей додому. Цього тижня, на знак солідарності, сотні політичних діячів, активістів, знаменитостей та лідерів думок по всьому світу вдягають ці светри, аби ще раз наголосити — повернення всіх українських дітей, яких викрала Росія, має бути безумовною частиною мирного процесу.Цього Великодня ми закликаємо: згадайте про українських дітей, які досі залишаються в російській неволі. Вони мають повернутись додому. Без винятків та умов.#BringKidsBack
🇺🇦 - Сталося як і прогнозували. Як і писав вчора. Бондаренко пішов і в Київській міській раді нова реальність...Але мені не зрозуміле інше...Всі розуміють, що кризова ситуація з ЖК КМБ і УБ має самий безпосередній і прямий зв'язок з владною вертикаллю міських чиновників. Тож Вимагати і Тиснути зараз було і треба у Кличка - що терміново необхідно розпочати будівельні роботи вже цього літа, а не безкінечно продовжувати ці бюрократичні маневри!!І сьогодні була чудова нагода поставити перед новою конфігурацією в КМР питання наших ЖК руба!! Узгоджений майданчик перед КМДА був, до цього багато хто спричинився )). Увага столичних ЗМІ (що не під директором міста)) до значної події в залі КМР була!! Кілька десятків міських буйних на тому майданчику були, більше сотні невдоволених і політично активних киян були - ще б додати три сотні активу Інвесторів наших ЖК з вже наявними транспарантами, гаслами, все як зазвичай є, і ... УСЯ ПОДІЯ, розголос, увага до проблем з добудовою ЖК - НАШІ!!Але дехто серед активу ІГ чує, на жаль, лише Андронова. І його 'рекомендації': чекати у моря погоди по їхньому сценарію - ще рік дивитися виставу засідань 'комісій', зборів, дочекатися наприкінці року 2.5 ярда докапіталізації, на більшу частину яких вже є бенефіціари через старі борги... тощо. А далі - по новій у наступному році просити гроші на давно сплачене будівництво.- Зрозуміло, що потрібні 5-6 ярдів для впевненого старту добудови для всіх ЖК!! Зрозуміло, що вони в чиновників Є!! 2.5 ярди вже обіцяли, 3 зависли в спецКПшках під Комара, купа не освоєних коштів з бюджету минулого року... Є 7-8, які можуть спрямувати на добудову. Але не має політичної волі і стимулу - Тиску!!- Гадав, що дехто, ті ж Сміян, Бойко, Петров і ко це добре розуміють і чутимуть не лише заспокійливе від ... , а й більшість Інвесторів. Але 🤗- Весна триває. Події будуть розгортатися. Шанс є. Але чи будуть акції і тиск від Інвесторів з таким підходом 'купки Андронова' - велике питання.P.S. не хочу влазить ще й в дрязги довкола ІГ КМБ. Але за такого підходу при цій каденції чекати чогось зась ((
Чи впаде завтра улюбленець директора міста й ключова в роботі схем Комара особа - спікер КМР Бондаренко?- Тут справжня вилка ). Якщо Кличко і ко включать тиск на корпус нардепів і врятують через арифметику голосів цю свою, тепер вже цілком зашкварену вивеску - одна ситуація, єдність збережено, усю міську владу дискредитовано, вони під ковпаком, роботу по їхніх схемах буде паралізовано... - розпишуться так би мовити колективно у 'співучасті'.А якщо зіллють свого піонера як фунта і віддадуть на 'органи', слідства й тощо - то одержать час і поле для маневрів, але втратять єдність і впливи буде значно переформатовано... - Складний вибір для "туалетних" схемників мера )). Або / Або...В усіх свої резони 🤗, мені тут болить лише одне - який розклад буде кращим для швидкого просування питання "працюючих кранів" з добудови ЖК КМБ і УБ для наших людей. Ваш Мhttps://politeka.net/uk/kompromat/449995-v-kijivradi-8-kvitnya-proyde-golosuvannya-za-vidstavku-volodimira-bondarenka-yakiy-figuruvav-na-plivkah-nabu-shchodo-bandi-komarnickogo
Продовження ☝️☝️ нашої поки(!!) коротенької затравки про космічні пригоди в іспанському Королівстві і не тільки (початок і конкретику дивіться у попередніх 3-х постах!!)- Тож, врешті решт, піарники юристів від Черновецьких вкинули в ЗМІ і поширили свою 'офіційну версію', що ці значні кошти космонавти ніяким чином не "відмивали" і вони "були отримані від продажу акцій українського "Правекс-банку" у 2008 році на користь Intesa Sanpaolo". І все це просто непорозуміння з фін бюрократією ЄС і такі собі трабли юридичного оформлення цих коштів... Іспанці, можливо і безкорисно (насправді, не думаю)), таке схавали... Але у нас в Києві всім добре відомо, що і як екс депутат Київради космонавт Степан активно допомагав батькові "освоювати" земельний фонд української столиці і що значна частина коштів цього спрута походженням саме звідси. Лише у липні 2020 року якось непримітно з'явилася непідтверджена ніде і ніяк офіційно інформація, що Апеляційний суд Барселони вирішив припинити розслідування проти Черновецьких. Тут важливо, що офіційних підтверджень цьому, окрім розповсюджених прес-релізів їхньої компанії "Chernovetskyi Investment Group" через найняту ними ж фірму "PR Newswire", з орієнтованою на іншомовні(!!) ЗМІ подачею - і більше офіційних джерел цієї інформації немає ніде!! Тож, не все там так як поширили піарники3 космонавтів 😎Чи закрив таки суд Іспанії справи щодо відмивання коштів Черновецькими?)- Чи ніт?) І космонавти не хочуть тримати оборону на два фронти - і в ЄС, і тут, у Києві... А звідси і нові хвилі недолугих піар сторіз про марокканські тракторні війська від благодійника Степана, про які вже було в мене на каналі раніше.... Комар "підписав" багатьох: і теми, і справи, і скелети там далеко не іспанські - шлейф тягнеться значно далі й глибше. І не тільки до космонавтів 😉Тож, найближчим часом буде розгортання сюжету далі...
- І, щоб вже двічі сьогодні за каву не сідати, продовження теми до попереднього поста вище ☝️☝️). Ще один важливий і цікавий аспект до уваги 🇺🇦 :У 2020 році Комарницький ще не мав достатньо власних фінансових ресурсів для політичних маневрів і формування депутатського корпусу Київради під себе і такі масштабні схематози. Причому, далеко не лише земельні як чомусь багато хто зараз вважає... - "рєшалі" вони в столиці майже все!!Тож зараз з повною відповідальністю заявляю, для формування зручної частини складу Київміськради під себе і задач з "освоєння" столиці - значні кошти на це були виділені в тому числі і ... тадам - Степаном Черновецьким. Молодого космонавта можна цілком слушно вважати одним з чільних бенефіціарів цієї мафіозної структури - надбудови її політичного даху. Нагадаю, офіси Комарницького й Палатного та багатьох інших причетних "сусідували" поруч в IQ центрі (хто в темі - зрозуміє і решту). І роль Черновецьких там була далеко не останньою, якщо не сказати більше.Також Степан Черновецький відіграв неабияку роль і в розкраданні активів Укрбуду. Але про це згодом. Так що, після 17-ти підозр іншим учасникам - певно, надходить черга і до наступних зі списку хто "добряче прикурив на грабунку Укрбуду", а список там довгий 😉 - зокрема, і до Степана Черновецького. В Лондоні, та в 'його' Іспанії, в ділових та правоохоронних колах мають дізнатися про оборудки панів Черновецьких. Докази з автентичними підписами теж згодом буде надано. Та перед цим, для розігріву, буде цікава й пікантна історія про іспанські пригоди космонавтів. І для чого Степану Черновецькому були потрібні зараз ці казки про "марокканські танки чи то пак білоруські трактори"...- Так, Степане?) - Але це вже зовсім інша історія - Тож до понеділка ✊😉 Ваш М
🇺🇦 - Важливо. Зашкварена конторка-прокладка Брагінського до державних грошей в 1.2 ярда так поки і не дісталася. Я першим повідомив про цю злочинну спробу ще наприкінці минулого року - https://t.me/MaksimMikitas/851Тож бліцкриг з чергового крадівництва в України цієї великої суми державних грошей на "газовому" тендері в хлопців буксує ✌️😉‼️ - Чекаємо на результати аудиту від Наглядової Ради ТОВ «Оператор ГТС України», зокрема, від її іноземних членів - Девіда Чарльза Девіса та Яна Чадама.Нагадаю, Наглядова рада ТОВ «Оператор ГТС України» після скандальних розслідувань ініціювала аудит проведеного тендеру по реконструкції компресорної станції з кошторисом у майже 1 млрд 200 млн грн. Таке ж і відносно скандального 'переможця' ТОВ «КБ «Теплоенергоавтоматика», фактичним власником якої являється Брагінський, а офіційна власниця-фунт - балерина Белецька. Саме через оборудки з цією прокладкою в київському метрополітені він оголошений правоохоронними органами України у розшук і переховується за кордоном.Також, чекаємо на чітку позицію Нацбанку України щодо виданої банківської гарантії на аванс у 400 млн грн - компанії із зобов’язаннями в 500 млн грн. Цікавить: "Чи взагалі цей так званий банк-гарант мав право це робити і під яке тоді забезпечення? Яким чином балерина-фунт, офіційний власник ТОВ «КБ «Теплоенергоавтоматика» буде повертати державі кошти?"Загалом, дана компанія являється звичайною «прокладкою», яка попри численні відкриті кримінальні справи щодо відмивання коштів в інтересах Брагінського та інших посадових осіб КМДА і по сьогоднішній день займається корупційним розпилом бюджетних грошей. Газосховища України спустошені, зараз потрібний терміновий імпорт газу. А вони і далі собі пиляють... В результаті українці можуть залишитись або без газу взагалі або газ коштуватиме за космічними цінами!🇺🇦 - Але поки що плани злодіїв буксують!! За це кричуще свавілля з державними коштам – усі учасники схематозу повинні понести відповідальність згідно чинного Законодавства України.
🇺🇦 - Друзі, ера Комара фсьо.Далі лише догонялки по його злочинам і ярдам, які він і ко вкрали...
‼️ - Але зараз не про це, а про Головне. Щоб наша Україна вистояла. І щоб наше Місто - Київ - розвивалися далі. Потрібні єднання і стійкість. І повернення справедливості. Інвесторам, Бізнесу...Тож треба працювати над цим.Треба вирішувати питання життєдіяльності Міста. Треба допомагати ЗСУ як ми це і робимо. Треба забезпечити добудову ЖК УБ, яке зупинилося через рейдерство російських гнид Фєдотєнкова і ко. Треба повернути кошти вкрадені Кравченко з Житло-Капіталу в Інвесторів і повернути їх в добудову.Треба продовжити будівництво ЖК КМБ, які зупинилися через інші системні кластерні причини.Там багато чого було. Ви не все знаєте...Потрібні прозорі правила роботи з відновлення розвитку Столиці, а не політичні ігрища. - І на це зараз Є шанс!!
🇺🇦 - Разом з Україною!!Разом з діючим Президентом.Ми працюємо, ми йдемо уперед!!Ваші пропозиції та зауваження чекаю на
[email protected] 🇺🇦 - ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!!
Готуємо перше засідання робочої групи "Прозорість і підзвітність". Це також перша в історії міста ініціатива, яка дозволить поглянути на проблеми управління ресурсами столиці не лише з погляду логіки чиновників, але й з колективною експертизою правоохоронців, антикорупційних органів. Вирішили перше засідання присвятити розгляду резонансних розслідувань НАБУ щодо так званих "туалетних схем". Земельний дерибан не лише б'є по бюджету міста. Він також шкодить чесним підприємцям. Є непоодинокі реальні кейси сумлінного бізнесу, який страждає від недоброчесних маніпуляцій зі столичною землею.Звертаюся до громадськості, до підприємців, які постраждали від "туалетних схем". Якщо ваші права були порушені через оборудки за принципом "туалетної схеми", якщо вам відомо про інші подібні випадки – прошу заповнити форму зворотного зв'язку: https://forms.gle/SAqKHPXpT9bydVr4A З вами зв'яжуться представники КМВА, проговорять особливості кейсу, від якого ви або інші сумлінні платники податків постраждали. Приймемо рішення щодо можливості вашої участі в засіданні групи.Представники правоохоронних органів матимуть змогу зрозуміти, наскільки чутливим є ігнорування законних інтересів громади. І як це б'є по інвестиційному клімату столиці. Це, прямо скажу, дуже важлива історія з погляду нашої довгострокової безпеки.