Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Хтива Письменниця
Añadido 06 dic. 2025

Хтива Письменниця

@MKoroly
Número de suscriptores: 472
Fotos: 555
Videos: 35
Enlaces: 158
Descripción:
Колись, так сильно мріяла бути танцівницею, що написала про неї книгу і стала письменницею✨ Затишний куточок, де є не завжди затишні книги 😏 Реалії написання книг, щирі емоції від читання і взагалі Правда і тільки правда☝🏻

👥 Número de suscriptores

472
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: -12

📊 Mensajes por Día

0.4
Último día: 0
Promedio semanal: 0.3
Promedio por día: 0.4

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 233 26-04-07 18:20
Не пройшло і року, як я пишу #відгук_на_книгу, а якщо чесно, то дилогію «Листи зачарування»Оцінка: 💔💔💔💔💔Для кого: фентезі; якщо ви не боїтеся теми війни; любите не зовсім повільне, але і не занадто швидке кохання. Що мені сподобалося: - головна героїня, що має безліч амбіцій, незламна і неймовірно рішуча; - ідея з друкарськими машинками;- міфи, що розписані настільки гарно, що не залишається жодних запитань до світу;- описи війни болючі і занадто реалістичні;- побудова сюжету і роль персонажів.Що мені не сподобалося:- смерть персонажів. Чесно кажучи, я не дуже мала бажання читати про війну. Мій психічний стан цього не дуже сприймає. Але тут... Я не могла зупинитись. Їхній біль ранив моє серце. Описи війни – розбили його на маленькі кришталики. Багато плакала. Багато сподівалась. Але війна без смертей неможлива.Якщо ви вже читали другу частину, то зрозумієте мене. Адже я так сподівалась, що в одного з героїв нарешті життя наповниться фарбами... Але він загинув тримаючи за руку... На цьому моменті мене прорвало, бо в той день у нас також була схожа ситуація. Навіть зараз пишучи цей відгук, у мене мурахи по шкірі і смуток в душі. Ця історія показує неймовірні цінності, яким нам моментами не вистачає. Вона несе багато добра, надії, розпачу і перемог. Я дуже сподіваюсь, що ви захочете прочитати цю дилогію, бо вона варта всіх позитивних відгуків!!!
👁 215 26-02-19 18:03
#відгук_на_книгу, а точніше дилогію «Vampire Royals»Вдячна всім, хто рекомендує цю книгу, бо тепер і я в цьому числі!!! Оцінка: 👄👄👄👄👄Для кого: фентезі; для тих хто любить політичні ігри та гарно прописану любовну лінію, що викликає метеликів.Що мені сподобалося:– сама історія про те, що вона повинна його вбити, а потім... – почуття головних героїв, які тримали мене протягом двох книг; Класно прописані думки, відчуття, а найголовніше, що герої живі;– від деяких сцен я хотіла засунути руку в труси, а там навіть сексу не було. Авторка майстерно володіє словом;– політичні ігри. Я підозрювала всіх і вся. Але кінцівка все одно була неочікуваною і я бісилась. Що не сподобалось: такого немає. Мене дуже бісила сім'я головної героїні, але знову ж таки, в цій історії вони вписались ідеально. В мене немає жодного докору. Ця дилогія ввійшла до моїх улюблених книг. Я сто відсотків буду її перечитувати. Якщо ви досі не читали, то це ваш знак.Бенедикт у нас король і від його рішень залежить все. Але що поробиш, коли на твоєму шляху стає така прекрасна дівчина, як Флоренс. Їхня чесність, любі друзі, це момент, коли я плакала. Настільки мило було (інколи боляче). Мені подобається, що у цих книгах безліч емоцій. Один розділ сміюсь, інший збуджуюсь, а в наступному плачу. Та шо тут вообще казати? Я прожила цю історію всім тілом. Переживала всі моменти разом із ними. Обожнюю, коли книга зачіпає так сильно. Тому дуже рекомендую, якщо ще не читали і щиро вам заздрю. А хто вже читав діліться своїми враженнями! Мені дуже треба обговорити прочитане🙈
👁 213 26-02-02 16:02
#відгук_на_книгу «Тобі боляче?» від Х. Д. КарлтонЩе один прекрасний досвід із червоним прапорцем😏Оцінка: 🦈🦈🦈🦈Для кого: дарк-роман; для тих хто не боїться тригерів і сексу біля акул.Що мені сподобалось: — атмосфера книги, яка змушує бажати поїхати до океану; — сварки головних героїв, а саме на маяку і під кінець книги; — жарти й підколи Енцо та Соєр;— секс сцени; — головна героїня, яка робить не дуже гарні вчинки, але все одно залишається людяною. Що не сподобалося: — Енцо не став моїм другим Зейдом( Я думала, що у цій книзі так само, як і в Аделіні, я зможу виправдати головного героя. Однак тут я була на стороні Соєр. Звісно неприємно, коли тебе таким чином обманюють — це я не виправдовую, але деколи ставлення Енцо було трохи дивним. Не знаю чому. Сам сюжет мені дуже зайшов. Ти відразу розумієш шо тут шось не так, але не розумієш чому. А коли все дізнаєшся, то ПУПУПУ... Тому можу сказати, що монстри є гірші і я зрозуміла анотацію з іншої сторони. Емоцій отримала багато завдяки сутичкам і жартам героїв. Не можу оминути і напруження, яке залізло в моє тіло й не покидало до кінця. Історія не стала моєю улюбленою, але сподобалась і вам рекомендую.А ви читали?
👁 174 26-01-02 18:05
#відгук_на_книгу «Вище неба» від Ліз Томфорд Вітайте мене у клубі цих ваших спортивних романів і зелених чоловічків🍾Оцінка: 🎀🎀🎀🎀🎀Для кого: спортивний ромком; для усіх хто любить посміятись і зелені прапорці.Що мені сподобалося: — щирість та чесність персонажів, відчуття, ніби вони оголені перед тобою зі своїми проблемами і травмами;— те, що у Стіві сів вібратор!!! це топ сцена і я хочу навчитись бути такою прямою, як і вона; — підколи та іскри між головними героями;— Зандерс і його хіть, а також доброта. Він шикарний чоловік.Я завжди вірила, що здорові стосунки у книжках — нудно. Але тут я перевзуваюсь 👢 Враховуючи той факт, що я люблю дарк романи, то я максимально здивована відчуттям спокою під час прочитання. Ніби тебе огорнули теплим пледом, на вулиці весняне сонце, все починає цвісти, а ти пʼєш чай і посміхаєшся. От, що я відчувала під час читання. Зандерс викликав у мене повне розуміння, я навіть відчула себе на його місці. Всі ми колись надягали маску. Але його бажання змінюватись і все таки полюбити себе і прийняти любов інших — найбільший показник свідомості. А Стіві? БОЖЕ ТА ВОНА УОСОБЛЮЄ ДІВУ!!! І вона бореться зі стереотипами, які є у повсякденному житті кожної жінки. Я не думаю, що спортивні романи мені до душі, але «Місто вітрів» дочитаю точно.А ви що скажете?
👁 174 25-12-31 18:08
З прийдешнім НОВИМ РОКОМ, моя родина, яку я зібрала за 2025 рік! Я публікувала свої антипідсумки, але зараз варто відзначити найважливіше. Ви зʼявилися у моєму житті. Ви читаєте мене. Я вдячна кожній і кожному, що вірите в мене. В Новому 2026 році, я бажаю нам миру, бо це головне. Щоб рідні були здорові й ви змогли сидіти за одним столом. А ті хто вже не поруч, щоб отримали бажане умиротворення, а ви свій спокій. Бо вони завжди у наших серцях. Живі, поки їх памʼятають. Звісно не омину побажань про збільшення фінансів, щоб кожен міг купити стільки бажанок скільки забажає. І звідси одразу виходить наступне: бажаю вам мати час на усі ці бажанки. Банальне, але таке важливе: щастя, здоров'я, здійснення мрій, яскравих моментів і гарних людей в оточенні.А закінчу фразою, яку напевно знає кожен книголюб: «За зірки, що чують, і мрії, які збуваються!»Оскільки мрії мають збуватися — поділіться в коментарях одним своїм бажанням на 2026 рік. Нехай цей пост стане нашим спільним місцем сили та візуалізації!
👁 201 25-12-28 18:40
#відгук_на_книгу "Напівкровка" від АрментраутЯ завжди буду повторювати, що мені подобається грецька міфологія. Якщо у книзі є бодай одна згадка — я її купую. Але у цій історії є набагато більше.Оцінка: ⭐️⭐️⭐️⭐️Для кого: фентезі, фанатам історій про Богів та їхніх дітей.Що мені сподобалось: — заборонене кохання— любовний трикутник— світобудова та сили— головній героїні 17 і ВОНА ВЕДЕ СЕБЕ НА 17!!!!Перед тим, як читати цю книгу, попереджаю, є тема втрати. Вона описана дуже гарно, видно, як наша гг Алекс мечиться у думках, намагається зрозуміти, як їй поводитись. Іноді це все перескакує до кохання, але згадуючи, що вона підліток, розумієш шо це ок. Вона проживає усе так, як може. Окрема тема — кохання. Тут немає відкритих сцен сексу, але їх і не треба. Іскри між Ейденом і Алекс... Те, як їм не можна, але як вони хочуть... А потім коли з'являється Сет.... Боже заберіть усі мої гроші, я хочу наступну частину!!!Книга не є дуже динамічною, але саме через це ти бачиш, що усе рухається так, як має бути. Немає нічого зайвого. Останній розділ розчулив мене максимально. Я отримала багато емоцій, бо відчувала їх у Алекс. Злість, біль, страх, закоханість чи радість. Вона бунтарка і я сама опинилась у своєму підлітковому періоді. Так змогла це відчути. Однозначно варто прочитати. Лише один Аполіон, який може піти проти Богів чого вартий...Це я так змушую вас прочитати, щоб зрозуміти про кого я тут кажу☕️
👁 304 25-12-10 17:31
#відгук_на_книгу «Вимикач» від Пенелопи Дуглас Пожежа, метелики в животі та Деймон-мудак, якого я обожнюю! ❤️‍🔥Оцінка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Я щиро вражена тим, що захотіла розтягнути задоволення й надовше залишитись із цією історією. Для кого: темний роман, 18+, фанатам сильних емоцій і складних стосунків.Найбільше пропрацьовані персонажі Дуглас? Це суто моя думка, але я вважаю, що ТАК! Я ще не читала про Вілла тому все може змінитися, але поки що так. Що ж, почнемо. Розділи минулого часу — це пожежа. Їхня комунікація, його бажання, її ніжність. БОЖЕ ЦЕ БУЛО НЕЙМОВІРНО!!!!Окремо зазначу, що описи авторки від Вінтер... Те, як вона чує навколишній світ і те, як вона асоціює усе з кольорами... Це геніально прописано. Коли вони мчали на мотоциклі, то в мене метелики в животі пурхали. Я ще ніколи не відчувала кольори, але тут я змогла. Це дуже приємний досвід. Але теперішнє... По-перше, Деймон мудак, враховуючи, як потрапив у будинок Ешбі, але. Звісно тут буде «але», адже він мені найбільше подобається. Сцени у фонтані, у парку на Хеловвін. Блять, я тоже хочу!!!! Ну ви прикиньте... Вася, я хочу фонтан!!! "кричу своєму коханому, щоб він усвідомив усю серйозність бажання ". 🙄Мені навіть немає на що возмущатись, бо все сподобалось. Я зрозуміла мотивацію Деймона і те, чому він саме такий який є. Усі відповіді отримала та мені дуже шкода, що йому довелося стільки жити у жаху та брехні. Сюжетні повороти тут єбєйші!!!! У мене всьо. Пишіть у коментарях, як вам ця історія.