Fuente
Хтива Письменниця | відгук_на_книгу "Напівкровка" від АрментраутЯ завжди буду повторювати,...
201 Vistas/Alcance
2025-12-28 18:40
Mensaje №1223
#відгук_на_книгу "Напівкровка" від АрментраутЯ завжди буду повторювати, що мені подобається грецька міфологія. Якщо у книзі є бодай одна згадка — я її купую. Але у цій історії є набагато більше.Оцінка: ⭐️⭐️⭐️⭐️Для кого: фентезі, фанатам історій про Богів та їхніх дітей.Що мені сподобалось: — заборонене кохання— любовний трикутник— світобудова та сили— головній героїні 17 і ВОНА ВЕДЕ СЕБЕ НА 17!!!!Перед тим, як читати цю книгу, попереджаю, є тема втрати. Вона описана дуже гарно, видно, як наша гг Алекс мечиться у думках, намагається зрозуміти, як їй поводитись. Іноді це все перескакує до кохання, але згадуючи, що вона підліток, розумієш шо це ок. Вона проживає усе так, як може. Окрема тема — кохання. Тут немає відкритих сцен сексу, але їх і не треба. Іскри між Ейденом і Алекс... Те, як їм не можна, але як вони хочуть... А потім коли з'являється Сет.... Боже заберіть усі мої гроші, я хочу наступну частину!!!Книга не є дуже динамічною, але саме через це ти бачиш, що усе рухається так, як має бути. Немає нічого зайвого. Останній розділ розчулив мене максимально. Я отримала багато емоцій, бо відчувала їх у Алекс. Злість, біль, страх, закоханість чи радість. Вона бунтарка і я сама опинилась у своєму підлітковому періоді. Так змогла це відчути. Однозначно варто прочитати. Лише один Аполіон, який може піти проти Богів чого вартий...Це я так змушую вас прочитати, щоб зрозуміти про кого я тут кажу☕️