Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ЗОЛА
Añadido 06 dic. 2025

ЗОЛА

@LapinFromUkraine
Número de suscriptores: 12 605
Fotos: 7,490
Videos: 2,060
Enlaces: 5,110
Descripción:
Official channel

👥 Número de suscriptores

12 605
Promedio/Día:: +7
Promedio/Tiempo:: -3
Promedio/Mes:: +44

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 922
Promedio/Día:: 2,290
Promedio/Tiempo:: 2,436
ERR: 23.18%

📊 Mensajes por Día

5.2
Último día: 7
Promedio semanal: 4.3
Promedio por día: 5.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,120 26-04-21 04:32
Аналітики Reuters зробили підрахунок збитковості іранської війни. Отож:• 50 днів війни в Ірані призвели до втрати нафти на 50 млрд доларів.• Зі світового ринку зникло 500 млн барелів нафти (це найбільше переривання постачання енергоносіїв у сучасній історії).• Втрата 500 млн барелів нафти еквівалентна зупинці авіяперельотів на 10 тижнів, зупинці руху бензинових автомобілів на 11 днів та зупинці світового судноплавства на 4 місяці.• 500 млн барелів нафти – це місячна потреба на нафту в США або півтора місяця для всієї Європи.• 500 млн барелів нафти – це 6 років споживання палива збройними силами США.• За час іранської війни країни Перської затоки втратили 8 млн барелів нафти на добу, що дорівнює сукупному обсягу видобутку двох найбільших нафтових компаній світу.• Експорт авіяційного палива впав і 20 млн барелів до 4.• Цього обсягу вистачило б на 20 000 рейсів туди й назад між Нью-Йорком і Лондоном.• Втрати на нафті дорівнюють річному ВВП таких країн, як Латвія чи Естонія.• Наземні запаси нафти скоротилися на 45 млн барелів. • Для повернення родовищ важкої нафти в Кувейті та Іраку до нормального рівня видобутку може знадобитися 5 місяців, тобто влітку буде криза.• Відновлення зруйнованого заводу з виробництва скрапленого газу в Катарі займе кілька років.Питання за засипку:ну і кому сильно шкодить наша недолуга війна, яка вже 5 років нікому не шкодить? Отожбо. Наша війна саме тому й може тривати вічно, бо, на відміну від іранської, вона для світової економіки не коштує 1 млрд доларів у день. Прекрасна війна. Цілком нешкідлива.(Остап Дроздов)
👁 2,110 26-04-20 07:52
Вчора в барі гість став неадекватно поводитися в залі. Після того, як його попросили вийти, заприскав очі хостес перцевим балончиком, заприскав зал, через що гостей довелося вивести на вулицю, бо всі почали задихатися, а також заприскав кухаря, який побіг його наздогнати, щоб він не втік до приїзду поліції. Поліція і швидка були оперативно, нападника затримали, допомогу надали, покази потерпілих зібрали.Якесь весняне загострення. І я вважаю, що такі речі не можна вибачати і пропускати. Має бути вчасне покарання. Бо завтра він візьме не балончик, а рушницю Голосіївський стрілок мав напередодні кримінальну справу за побиття, але її закрили за згодою сторін.У 2011 році відомого фотографа Віталія Розвадовського вбив 17-річний Ярослав Полушкін - 19 ударів ножем в лице та шию. Двома роками раніше цей же Полушкін у супермаркеті побив однолітка до втрати свідомості, але тоді мама підлітка проявила доброту і заяву в поліцію не написала. Будь-яка непокарана агресія повертається у більших масштабахОлеся Остаф'єва
👁 2,500 26-04-19 02:25
Укрправда розродилася матеріалом "Прощання зі стадіоном" де намагається проаналізувати травму українців щодо виборів 2019 року і "відпустити" умовний стадіон. Зеленського вони порівнюють з Петлюрою і Бандерою, а Порошенко, на їх думку, тягне хіба на Скоропадського. Те, що раша розцінила стан України у 2022 році як слабкий в усіх сенсах і дуже підходящий для захоплення, нам подають ледь не як рішення Зеленського героїчно протистояти рф супротив політики Порошенка, який йшов на "принизливі компроміси", щоб війни уникнути. Автор навіть стверджує, що в суспільстві зростало бажання "воювати по справжньому" а не оце все. Тобто, типу якісь українці хотіли війни. Цитата: "На виборах-2019 Петро Порошенко виступав як кандидат пасіонаріїв – хоч фактично був президентом обивателів. А Володимир Зеленський здобув перемогу як кандидат обивателів – але з волі історії став президентом пасіонаріїв і виявився дуже органічним у цьому амплуа". Це на річницю "стадіону" напередодні 21 квітня, коли почнеться восьмий, чи який там вже рік правління Зеленського, нам підсовують "канхвету тузік вкусну", замість правдивого аналізу. Хоча той аналіз кожен мислячий українець давно зробив. А найкраще про 2019 рік сказав Віталій Портриков. Він сказав, що тоді нам владу обрала коаліція українофобів з ідіотами. Перші хотіли повернути Україну в орбіту раші, другі - не усвідомлювали політичних наслідків своїх дій. Чи усвідомлюватимуть надалі, от питання.(Леся Москаленко)
👁 2,990 26-04-17 20:07
Про нещодавню заяву про "завезення" в Україну 300 тис. мігрантів щороку. Я давно вже пишу – це грантова тема, на неї підсадили у нас і чиновників, і академічні інституції. Це вже вирішене питання. Наразі Україна забезпечує для ЄС безпеку і Європа готова фінансувати цю геополітичну послугу. Після війни Україна допомагатиме ЄС мінімізувати мігрантську кризу, прийнявши до 3 млн осіб за 10 років і частково замінивши українців, які виїхали до Європи. І за це теж Україні платитимуть великі гроші. Потрібно розуміти, що політичні еліти у нас рентоорієнтовані, тобто націлені на постійний пошук фінансових рент (або всередині економіки за допомогою "схематозу" або на зовнішньому контурі у вигляді кредитів та грантів). Правлячий клас у нас завжди "йде за грошима". Він завжди "голодний". Тому правлячий клас постійно робить саме те, що забезпечує приплив фінансових рент для подальшого розподілу між кількома "сім'ями". Прийом мігрантів у нас обгрунтовуватимуть необхідністю "заслужити" вступ до ЄС. Чи є альтернатива рентоорієнтованим політичним елітам? Є – сильний республіканський соціальний проект. Хотів написати – націлений на середній клас. Але середній клас у нас у меншості та ставкою на нього вибори не виграти. Тому – сильний солідаристський республіканський проект. У рамках якого ставка робиться не на лояльність ідеології, а на соціальну солідарність у контексті спільності виживання в бурхливому світі. А це і мультикультуральність, і інклюзивність (хоч це слово і заїхали). Можете мені не вірити, але будь-який інший політичний проект, глобалісти просто з'їдять і навіть не поперхнуться.Олексій Куш
👁 9,200 26-04-17 09:46
Війна в розпалі, але все більше вкидів на тему «Україна повинна прийняти мільйони мігрантів з Бангладешу, Індії, Африки та Близького Сходу, інакше нам кінеееець!!! Іншого шляху немаааа!!!».В Західній Європі масова міграція з тих самих регіонів світу призвела лише до катастрофи, з якою не ясно що робити. Там асимілювати та змусити працювати нікого не вийшло, але у нас все вийде, звичайно ж. Сплеску етнічної злочинності, релігійного екстремізму, тероризму, появи небезпечних для корінного населення районів у великих містах, реальної загрози втрати своєї ідентичності цілими країнами внаслідок міграції — такого ж ніде у світі немає, де ви таке бачили! Тому і в понівеченій війною Україні цього не буде! За це ж ми і боремося, за мільйони мігрантів! Іншого шляху нема!Давайте відверто, професура і кваліфіковані працівники до нас їхати не будуть. Будуть їхати охочі виїхати хоч кудись у пошуках хоч трохи кращого життя без чітких цілей і розуміння чим займатися (таких більшість і це пряма дорога у кримінал і соціальний паразитизм) і готові працювати курʼєрами в кращому разі. Без курʼєрів з Бангладешу проживем якось, не помрем. Тим більше скоро ця професія зникне, як і професія водія, наприклад. Бо робити все це будуть дрони і автопілот. З розвитком ШІ у недалекому майбутньому придумати би як людей працевлаштувати штучно, а не мігрантів завезти. Збережемося як нація — виберемося з цієї біди і будемо жити та розвиватися на своїй землі. Цікаво, а чому в Ізраїлі ніхто ніколи не завозив мігрантів не-євреїв? Там людей завжди не вистачало, але чомусь все робилося і робиться для того, щоб до Ізраїлю їхали лише євреї. Як думаєте, чому? Сила ж у багатоманітності! Хм, цікаве питання, є над чим подумати. А, зрозуміло! Але нам так не можна! Чому — бо тому. Іншого шляху нема, давай 33 мільйони з Африки і Бангладешу.(Андрій Іллєнко)
👁 2,420 26-04-16 09:30
НАБУ провело додаткові обшуки в квартирах Тимура Міндіча та вилучило зубні щітки та одяг.Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура нещодавно проводили повторні обшуки у житловому комплексі в Києві поруч із Маріїнським парком на вулиці Грушевського, 9-А, де кілька квартир належать підозрюваному у справі «Мідас» про корупцію в енергетиці Тимуру Міндічу. Як пише «УП» із посиланням на джерела, цього разу під час обшуку детективи вилучили особисті речі. «Окремої уваги заслуговує нетиповий перелік вилученого під час обшуків. … Йдеться про пульти від побутової техніки, предмети особистої гігієни, взуття та одяг. Така специфіка вилучень може свідчити про підготовку до проведення біологічних експертиз — із метою встановити належність цих речей конкретним особам. І це лише один із можливих вимірів цієї історії», — зазначає видання. У той же період повістки із викликом на засідання Вищого антикорупційного суду одночасно отримали Міндіч та колишній керівник Офісу президента Андрій Єрмак. Обоє, щоправда, на засідання не з’явились. Суд мав розглядати питання накладення арешту на майно в межах кримінального провадження про масштабну корупцію.Видання зауважує, що це перший публічний випадок, коли колишній очільник ОП фігурує в одному контексті з Міндічем у межах справи «Мідас».Журналісти припускають, що виклик до суду Єрмака може свідчити про спробу слідства встановити, чи належать вилучені під час обшуку в квартирі на Грушевського, 9А речі саме колишньому очільнику Офісу президента. «Ще більшої уваги заслуговує питання: навіщо антикорупціонерам з'ясовувати, чиї речі були на об'єкті Тимура Міндіча або відбитки пальців на цих речах? Чи можуть такі дії правоохоронців свідчити, що Міндіч міг надати або подарувати Єрмаку одну зі своїх квартир?», — йдеться в матеріалі. Видання припускає, що результати цих обшуків можуть бути вирішальним в отриманні чи неотриманні підозри Андрієм Єрмаком.🚀Підтримати🤝__🤝🚀Приєднатися до ZN.UA
👁 1,400 26-04-15 09:45
Bloomberg: 1 - Експорт російської нафти впав до мінімуму з серпня 2025-го у зв'язку з українськими ударами по Усть-Лузі та Новоросійську. У тиждень 5-12 квітня Росія експортувала 3,22 млн б/д, попередній мінімум був зафіксований 24-31 серпня-2025 - 3,2 млн б/д (жовта лінія). 2 – Росія за місяць, протягом якого діяло дозвіл, розпродала чверть своєї танкерної нафти. До ослаблення санкцій на танкерах у морі знаходилося 133 млн. барелів, на момент закінчення ліцензії залишилося 103 млн. На другому графіку особливо добре видно ефект санкцій. Коли санкції було введено наприкінці жовтня, нафта поступово почала накопичуватися на російських танкерах тіньового флоту, Росія не могла її нікуди збути, танкери дрейфували десь між Індією та Китаєм, сподіваючись, що її хтось купить. Щойно США 12 березня послабили санкції, всі почали розбирати російську танкерну нафту як гарячі пиріжки, ще й за потрійною ціною. Через війну обсяги танкерної нафти РФ повернулися до досанкционному періоду. До питання про те, чому США могли вирішити не продовжувати ліцензію: можливо вони побачили, що розпродані надлишки російської нафти не мали значного впливу на ціни, а значить, сенсу продовжувати дозвіл особливо немає, та й особливого потенціалу до розпродажу більше немає, оскільки танкерні запаси повернулися до досанкціонних, а українські. Як би там не було, своїм місячним дозволом, навіть якщо воно закінчилося, США зробили лише гірше, оскільки танкери все одно завантажуватимуться в очікуванні наступного ослаблення. Про це говорить помічник одного із сенаторів-демократів, який побажав залишитися неназваним (цитата з Politico): "Тепер ліцензія [на продаж російської нафти] ще більше підштовхнула всіх російських посередників завантажувати підсанкційну нафту або в очікуванні наступного дозволу, або адміністрація Трампа сигналізувала, що швидко дивитися у бік російської нафти, щоб пом'якшити наслідки своїх дій в Ірані".
👁 1,850 26-04-14 07:01
💥Наші безпілотники вранці 13 квітня атакували промислові об’єкти у Вологодській області росії, – Bloomberg Ціллю атаки став азотний комплекс череповецького підприємства «Апатит», яке входить до хімічного холдингу «ФосАгро». Це один із ключових центрів виробництва фосфорних добрив у росії та найбільший подібний виробничий майданчик у Європі. За інформацією відкритих джерел, удар міг припасти на аміачне виробництво підприємства «Череповець-Азот», яке розташоване на тій самій промисловій території.Це вже друга атака на цей промисловий об’єкт протягом останнього місяця. Попередній удар по підприємству фіксувався наприкінці березня. За окремими оцінками, під час нинішньої атаки могло бути щонайменше два влучання по виробничих об’єктах.Череповецький хімічний кластер є одним із найбільших у росії центрів виробництва мінеральних добрив. Окрім фосфорної продукції, там виготовляють сірчану кислоту, аміак та аміачну селітру — речовини подвійного призначення, які можуть використовуватися не лише в аграрному секторі, а й у військово-промисловому комплексі. Атаки на подібні підприємства мають стратегічне значення, оскільки вони б’ють по інфраструктурі, яка забезпечує не лише експорт добрив, а й постачання хімічних компонентів для російської промисловості.
👁 1,680 26-04-12 08:30
https://youtube.com/live/B_y78gK64Qs?feature=shareДля тих хто пропустив вчорашній ефірЮрій Луценко : Агресія проти України означала злам міжнародного права і світового порядоку. Трамп цим скористався і діє в Ірані за тою ж схемою. Це остаточно привело світових гравців до пошуку запасних парасоль безпеки. Як тільки дим війни розвіється, араби збудують альтернативні шляхи експорту нафти та газу. Через Ормуз - під парасолею Китаю. Через Ізраіль - під парасолею США. Через Сирію - під парасолею Туреччини. Так само вчинить із своїм експортом ЄС. І Африка. І Азія. А понти і хамство дилетантів завжди приводять до результату, подібного Угоді про ресурси України. Аналогічно - із оборонними союзами. Трамп ввів НАТО в стан коми? Значить, паралельно буде збудовано інший Європейський оборонний союз. Вже 2 роки північні країни Європи пропонують його Україні. Україна може стати ключовою ланкою європейської оборони. А наш майбутній Президент - координатором її оборонної політики. Головне тут - відповідальна поведінка нашого керівництва. І відсутність чергових тіньових схем. Бо щось екстренний візит в Туреччину і Дамаск віддає "оманським" запахом.
👁 2,280 26-04-11 06:29
Олександр Алфьоров підняв доволі важливу тему, що для небайдужих киян давно актуальна. Що ж має бути замість члєніна на Бульварі Шевченка в Києві. КМДА схоже планує черговий фонтан, як-на-мене повна дурня.На мою думку, на місці члєніна має стояти пам'ятник Ротному. Він має сидіти на ящику з-під БК в позі "мислителя", сумний, зосереджений і надзвичайно втомлений, в руках 4 рації, планшет, на колінах ноутбук, довкола розкидані папери (рапорти, акти, довідки, доповіді, карти, плани, БРки, службові розслідування, накладні, роздаточні відомості), побокам його мають смикати за рукава солдати і сержанти з якимось проханнями, скаргами. Позаду нього має бути розкидане промахане майно (речовка, зброя, коптери, каністри, згорівші автівки і техніка). Бо в цій війні, на мою думку, це найскладніша і найважливіша робота, де рівень відповідальності та навантажень не співрозмірний з людськими можливостями. Бо всі посади у війську важливі, всі не легкі (звісно, коли виконуються обов'язки в повній мірі), але ротний це надлюдина, якщо він успішний і ефективний.(Дана Ніка)