Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ЗОЛА
Añadido 06 dic. 2025

ЗОЛА

@LapinFromUkraine
Número de suscriptores: 12 605
Fotos: 7,490
Videos: 2,060
Enlaces: 5,110
Descripción:
Official channel

👥 Número de suscriptores

12 605
Promedio/Día:: +7
Promedio/Tiempo:: -3
Promedio/Mes:: +44

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 922
Promedio/Día:: 2,290
Promedio/Tiempo:: 2,436
ERR: 23.18%

📊 Mensajes por Día

5.2
Último día: 7
Promedio semanal: 4.3
Promedio por día: 5.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 6,490 26-05-01 15:06
Ця подія відбулася в Києві.​Київський окружний адміністративний суд (КОАС) ухвалив це рішення 15 травня 2024 року.​Основні деталі рішення:Суть справи: Суд визнав протиправним та скасував наказ Державної служби України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС).​Контекст: Наказ стосувався затвердження висновку релігієзнавчої експертизи Статуту про управління Української православної церкви (УПЦ). Ця експертиза встановила наявність церковно-канонічного зв’язку УПЦ із Московським патріархатом (Російською православною церквою).​Наслідки: Це рішення суду фактично поставило під сумнів юридичну силу експертизи, яка була основою для подальших кроків держави щодо обмеження діяльності релігійних організацій із центром у країні-агресорі.​Варто зауважити, що ДЕСС одразу заявила про намір оскаржити це рішення в апеляційному порядку.Результат на сьогодні такий: Шостий апеляційний адміністративний суд скасував висновок релігієзнавчої експертизи, яка визнавала зв’язок УПЦ із Московським патріархатом.​Постанова була ухвалена ще 6 квітня 2026 року, але офіційно з’явилася в реєстрах та медіа лише вчора — 30 квітня 2026 року.​Ключові наслідки рішення:Висновок ДЕСС скасовано: Наказ Держслужби з етнополітики (ДЕСС) від 27 січня 2023 року, яким було затверджено експертизу, визнано незаконним.​Процесуальні порушення: Суд став на бік Київської митрополії УПЦ, визнавши, що ДЕСС припустилася суттєвих порушень. Зокрема, йдеться про ігнорування заяви УПЦ про відвід експертів, що, на думку суду, ставить під сумнів їхню неупередженість.​Зобов’язання переглянути: Суд зобов’язав ДЕСС провести повторний розгляд і переробити висновок експертизи.​Грошове стягнення: З бюджету ДЕСС мають стягнути понад 20 тисяч гривень судового збору на користь УПЦ.​Чому це важливо зараз?​Це рішення фактично вибиває юридичне підґрунтя під санкціями та іншими обмеженнями, що базувалися саме на результатах цієї експертизи. Тепер державі (в особі ДЕСС) доведеться або проходити процедуру заново, або намагатися оскаржити це рішення у Верховному Суді.​Постанова апеляційного суду набрала чинності з моменту її проголошення.Бляді
👁 2,600 26-04-30 00:29
❗️ Заява ГАР МОУ щодо справи «Мідас»У зв’язку з тим, що суспільство отримало неверифіковані, але вагомі свідчення про зв’язки між колишнім Міністром оборони України Рустемом Умєровим, підсанкційним бізнесменом Тимуром Міндічем та компанією «Fire Point», Громадська антикорупційна рада при Міністерстві оборони України повідомляє про наступне 🔽З матеріалів, які мають антикорупційні органи, випливає, що фактичним власником компанії «Fire Point» колишній Міністр оборони вважає Тимура Міндіча. Всі дані беззаперечно вказують на те, що Тимур Міндіч справді є або одним з бенефіціарів компанії, або єдиним справжнім бенефіціаром.Коли цей факт підтвердиться юридично (наприклад, рішенням суду), компанія «Fire Point» повністю втратить можливість постачати свою продукцію у Сили оборони України через те, що Тимур Міндіч перебуває у санкційних списках. Вже зараз зрозуміло, що компанія «Fire Point» надала завідомо неправдиві дані щодо бенефіціарів. І, як наслідок, має отримати штраф та набути статус ризикової для постачальників.🔺 Тож маємо складну, багатошарову проблему. Де-юре підсанкційний бізнесмен і досі не має жодного відношення до вказаної компанії і теоретично може перебувати в цьому статусі ще довгі роки, поки триватимуть суди та апеляції. Де-факто все суспільство переконалося у зв’язках Міндіча і компанії «Fire Point». І це закріпиться у свідомості як українців, так і міжнародних партнерів.Зараз держава має обрати найменш шкідливу стратегію для Сил оборони України, які активно користуються виробами «Fire Point». Водночас, виконуючи всі вимоги закону, надважливим залишається моральна сторона питання. Керівництво держави зобов’язане повністю відсторонитися від колишніх та теперішніх дружніх стосунків з людьми, які використовували своє становище, посади і зв’язки для власного збагачення. Ми трактуємо дії Рустема Умєрова як такі, що мають ознаки зловживання владою (ст. 364 ККУ); щодо просування інтересів Міндіча у кейсах з «ізраїльськими бронежилетами» та компанією «Fire Point» — розголошення державної таємниці особою, якій вона була довірена або стала відома по службі (ст. 328 ККУ). Ми трактуємо дії Тимура Міндіча як такі, що мають ознаки зловживання впливом (ст. 369-2 ККУ); підбурювання до нецільового використання коштів (ст. 27 ч. 4; ст. 210 ККУ).Виходячи з вищезазначеного, ГАР МОУ закликає:📌 Негайно відсторонити Рустема Умєрова від посади Секретаря РНБОУ.📌 Президенту України як Голові РНБОУ ініціювати процес селективної (часткової) націоналізації компанії «Fire Point» в українських резидентів, що дозволить, за виконання деяких умов, продовжити безперебійне постачання продукції на фронт без збагачення осіб, долучених до корупційних зловживань.📌 Міністерство оборони України утворити робочу групу з представниками Генерального штабу ЗСУ, родів та видів сил, які використовують продукцію компанії «Fire Point», а також антикорупційних та слідчих органів для проведення всеосяжного аудиту контрактів і ціноутворення компанії та мінімізації шкідливих наслідків для Сил оборони України.ГАР МОУ готова долучитись до роботи відповідної групи для найшвидшого вирішення проблеми.
👁 2,580 26-04-29 04:39
#БлогерКлубСенсDmitro:Дві найбільші катастрофи для України за останні 100 років це вибух на Чорнобильської АЕС, та вибори Зелемськага.Vladislav Pronoza:Начебто на дворі 2026 рік, а відчуття, що 1917.Вся мр..зь - пролетарії-галабародьки, швондєри і шарікови, бандити, наркомани, алкоголіки, вори, відбиті на голову садисти, їхні кінчені ляді-елочки-щукіниприйшли до влади.І що погано, що немає ніяких орієнтирів, ніякого просвіту в тому, що колись Ця пліснява зникне.Гине еліта нації, а ці істоти живуть своє найкраще життя, хоча їхнє місце в тюрмі.Сергій Погребецький:Коли Порошенко пробивав безвіз із ЄС, було прийнято 140 євроінтеграційних законів.Коли запускали децентралізацію, було прийнято близько 500 законів і нормативних актів.Коли запускали реформу ЗСУ, було прийнято близько 200 законів і нормативних актів для переходу до стандартів НАТО.Станом на початок 2019 року було прийнято понад 40% усіх законів необхідних для входження до ЄС.І це незважаючи на опір проросійських партій у парламенті.Зеленський, маючи більшість у парламенті, за 7 років не ухвалив і 9% євроінтеграційних законів для вступу до ЄС із 310 необхідних, список яких перебуває у ВР.Зеленський неодноразово заявляв про необхідність одержання від НАТО чіткого переліку реформ для вступу, проте в Альянсі заявляли, що чіткого списку критеріїв немає, а важливі загальні стандарти: боротьба з корупцією, системні реформи у секторі безпеки, оборони та правосуддя.Це все, що треба знати про безмежне бажання Президента Зеленського вступити до ЄС та НАТО.
👁 9,520 26-04-28 14:32
3000 крилатих ракет до кінця 2025 року і блекаут в Москві – хрипко, але впевнено обіцяв нам Найвеличніший лідер світу. ️На Укрправді (посилання в коментах) вийшов матеріал з аналізом всіх відомих на сьогодні у відкритих джерелах випадків використання крилатої ракети Фламінго. 1) Армянськ (Крим) | 31.08.2025Запущено: ≥3 | Долетіло: 1 | Збито: невідомо | Влучило: 02) Орел (ТЕЦ) | 13.11.2025Запущено: ≥4 | Долетіло: 0 | Збито: ≥1 (ймовірно всі) | Влучило: 03) Котлубань (арсенал ГРАУ) | 12.02.2026Запущено: ≥6 | Долетіло: 1 | Збито: ≥5 | Влучило: 1 4) Капустин Яр (полігон) | ~27.01.2026Запущено: ≥4 | Долетіло: 1 | Збито: 0–1 | Влучило: 05) Воткінськ (завод) | ~20.02.2026Запущено: 3 | Долетіло: 1 | Збито: ≥2 | Влучило: 1 6) Чапаєвськ (Промсинтез) | 28.03.2026Запущено: ≥3 | Долетіло: 2 | Збито: 0–1 | Влучило: 0📊 Ключова цифра (і вона дуже показова):23 запуски6 долетіли2 влучили (+1 спірне)👉Суха реальність з відкритих джерел: ~26% долітають~9% точних влучань. Я усвідомлюю, що розробка крилатих ракет – це тривалий, вартісний і складний процес, особливо коли ним займаються твої корєши за державний рахунок. Ви ж дорослі дітки, ви розумієте, що треба чимало часу, щоб ці астрономічні суми освоїти і правильно пристроїти. Знову ж таки, необхідний розумний, грамотний і своєчасний піар, бо без нього ворожі ракети не прилетять в правильне місце по правильному цеху, і тоді не стане приводу все списати і отримати з бюджету новий транш на відновлення. Але скажіть мені, оті понти про 3000 ракет і блекаут в Мск навіщо були потрібні? Я ще розумію, сцяти в очі ворогу.А своєму народу навіщо це робити?
👁 3,190 26-04-27 06:09
Ситуація в Малі – це початок зачистки усієї Франсафрики від російського впливу. Але для місцевого населення все це лише зміна напрямів експорту золота з Малі та урану з Нігеру – не більше. Питання лише у форматі неоколоніалізму: російського чи західного. Простими словами, хто стане бенефіціаром місцевих ресурсів шляхом контролю національних політичних еліт. Місцеве населення нічого не отримувало від видобутку природних ресурсів, що за французів, що за росіян. Але тут спостерігаються й значніші тенденції. Події у Франсафриці – це повторення сирійського сценарію. З початку нульових для контролю за своєю сировинною периферією у вигляді країн, що розвиваються, Захід робив ставку на "демократичні уряди", які скидали місцеві "сувереністські диктатури" в ході "народних, вуличних революцій". Але виявилося, що такі нові еліти, які складаються з випускників двотижневих літніх курсів у Гарварді чи Оксфорді, приходячи до влади, не можуть її утримати. Це призводить до того, що такі країни стають частиною експансії РФ та/або Китаю. Тому Захід зняв білі рукавички і почав робити ставку не на випускників літніх гарвардських курсів, а на випускників літніх військових польових таборів, тобто на релігійних фундаменталістів або на націоналістів. Наприклад, Близький Схід: курди – націоналісти, Хайят Тахрір аш-Шам – фундаменталісти. Франсафрика: туареги – націоналісти, Джамаат Нусрат аль-Іслам валь-Муслімін» (JNIM) – фундаменталісти. До речі, і ХТШ у Сирії, і JNIM у Малі – це "уламки" Аль-Каїди. Тобто ставка не на грантових "задротів", а на хлопців із непростою долею. По суті, Захід формує кілька націоналістичних і фундаменталістських буферів у Північній Африці та на Близькому Сході як "вовки війни" для стримування РФ і Китаю. "А як це узгоджується із гуманітарною ідеологією ЄС"? - Запитайте ви. "А ніяк", - відповім я. Прагматичний інтерес безпеки виявився для Європи важливішим за права африканців і сирійців.(Олексій Кущ)
👁 2,710 26-04-26 11:38
Слід пояснити окремо про звіт Міши Федорова за його перші 3 місяці на посаді міністра оборони. Бо більшість у цьому “звіті” – брехня та маніпуляції.Власне, ці 3 місяці виповнилося ще 14 квітня 2026. Саме у цей день я і написав свій “звіт” про його (без)діяльність, ось: https://cutt.ly/LtKUV6a5 Але Міші знадобилося аж 11 днів щоб а) порахувати на пальцях дні; б) почитати мій допис та зрозуміти усі букви; в) написати шось хороше про себе, коханого.А про що Міша НЕ написав? Звісно, про мобілізацію. За умови його злочинної бездіяльності, масштаб проблеми лише стрімко збільшується. Найгучніші інциденти сталися саме у період протирання Мішею штанів у дорослому кріслі.Хоча ні, трохи таки написав. Виявляється, протягом останніх 100 днів єдине, до чого додумалися Федоров у його “радники” для вирішення “проблеми бусифікації” – це заводити кримінальні провадження проти “ухилянтів”. Наразі це поки що штрафи – тобто адміністративна відповідальність. А тепер вони хочуть прямо в тюрму саджати. Поки міндічі, баканови та єрмаки живуть своє краще життя. “Закручування гайок” – це все, на що здатні колишні “цифровізатори”. У яких немає найменшого уявлення про службу в армії, бо ніхто там ніколи не служив. І не збирається. Дістати кийок товстіше, і лупити ним частіше – ось і вся “стратегічна візія” криворізько-запорізької шпани. До речі, назва першої команди КВН, до якої приєднався В. Зеленський – “Криворізька шпана”. Це так, до відома. Ще Міша хвалиться “новими цифровими процесами у SAP”. Хто не в курсі, то я поясню: у певному сенсі SAP є найдорожчим програмним забезпеченням у Світі. Ліцензія вартує космічних коштів, а використовується у МОУ у кращому випадку на 10%. Так, під час війни Україні її надали безкоштовно. Але після - коштуватиме просто астрономічних грошей. І відмовитися буде неможливо – до того часу SAP вже стане фундаментом усіх ІТ-систем МОУ. І щоб “спригнути” з голки SAP - треба буде будувати усі системи МОУ знов, з нуля. Саме для реалізації такого наркоманського трюку “підсажування на голку вендора” - головна лобістка SAP була призначена Федоровим на посаду заступника міністра оборони з питань цифровізації – навіть ще до його призначення міністром оборони.Тобто це у чистому вигляді продаж корпорації майбутнього України: хабар за це рішення взяли зараз – а розплачуватися будуть наші нащадки.Хвалився Міша також “приватною ППО”. Насправді її ідея полягає не у підвищенні ефективності системи ППО, а тупо “розводити бізнес на гроші”. І якщо так можна було - виникає питання: а навіщо нам тоді загально-національна армія? У якій солдат отримує 20 тис. грн на місяць, але робить рівно ту ж саму роботу, що і “приватна ППО”. Яка, до того ж, невідомо як координується з усією іншою протиповітряною обороною. Чи підкоряється “приватники” командирам ЗСУ? Хз. Чи розповсюджуються на них Статути ЗСУ? Ой сумніваюся. Чи можуть вони перестати виконувати свою роботу у разі невиплати зарплати? Отут можливо. Про “команду професійних радників” – це навіть смішно. Наприклад, Стернено у чому військовий професіонал, нагадайте? Ну крім блогерства та зборів грошей.Відкриття “оборонного центру штучного інтелекту” – це історія тупо про нецільове витрачання коштів, яких і так не вистачає. Завідомо тупиковий прожект.А вихваляння “здійснення експериментальних закупівель на 5 мільярдів грн.” –буквально означає “ми спиZдимо 5 ярдів”. Тому що “спрощені процедури” це - “без тендерів”, “без конкуренції”, “без прозорості” – тобто розпил між “своїми”.Ну головний прикол з цієї цієї урино-офтальмології: “березень (2026) став рекордним за втратами російських сил – знищено близько 36 тис. військових”. Хоча, згідно публічних даних Генштабу ЗСУ, “у грудні 2024 року окупанти втратили 48 670 осіб, за січень 2025 - 48 240, за лютий - 36 570, а за березень - 41 160”.
👁 2,750 26-04-24 13:59
🖥 Підсумки «Рамштайну»👥 За результатами засідання Контактної групи у форматі «Рамштайн» Україна отримала нові масштабні пакети підтримки для посилення протиповітряної оборони та розвитку безпілотних спроможностей.🗂 Фінансування та допомога партнерів🟡Загалом партнери спрямували $4 млрд на посилення ППО та понад $1,5 млрд на розвиток і закупівлю БпЛА.🟡Окремий акцент на постачанні ракет до систем Patriot та підтримці ініціативи PURL.🟡Нові внески до PURL надали Бельгія, Норвегія, Болгарія, Литва та Естонія.📊 Ключові рішення країн🇬🇧 Велика Британія найбільший пакет підтримки у сфері дронів цього року;🇩🇪 Німеччина — $4 млрд на ППО та ще $600 млн на deep strike і mid strike спроможності;🇳🇱 Нідерланди — €248 млн на БпЛА;🇳🇴 Норвегія — $560 млн на забезпечення бригад дронами та $150 млн на логістичний хаб;🇪🇸 Іспанія — €215 млн у межах SAFE та додаткові ракети до Patriot;🇨🇦 Канада — $15 млн до фонду NSATU, $42 млн на чеську ініціативу та $17 млн на інженерне обладнання;🇱🇹 Литва — $39 млн на чеську ініціативу, $29 млн на PURL та додаткова військова підтримка;🇧🇪 Бельгія — €75 млн на чеську ініціативу, €75 млн на ППО та €85 млн на коаліцію дронів;🇪🇪 Естонія — $13 млн на посилення ППО в межах PURL.💳 У межах ініціативи з посилення ППО, започаткованої Борисом Пісторіусом, вже залучено €2 млрд на термінові поставки. Також представлено новий проект для тренування ШІ на бойових даних.📊 Поточний фокус України🛑посилення ППО;🛑розвиток дронів і ракет;🛑забезпечення фронту далекобійними боєприпасами.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 2,900 26-04-23 21:14
Ми 35 років виховані в аксіомі, що остаточна монополія на силу належить лише державі, яка цю монополію пречудово конвертувала у власне перетворення на поліцейську державу, в якій знеправлений недогромадянин уже народжувався і зростав із думкою про те, що держава його не захистить, бо вона націлена не на обслуговування Вільного Громадянина, а на його контроль, репресію, нейтралізацію.Держава весь час поводилася стосовно свого громадянина не як партнер, слуга чи підзвітний держапарат – а як пан, наглядач, контролер, поневолювач. Виходячи з такої традиції взаємин, наскрізь перверзійних і антизахідних, годі очікувати позитивних зсувів у частині надання Громадянам більших прав ціною їх утрати державою. Утворення, яке 35 років звикло лише розростатися і бетонуватися, самовільно не захоче ділитися своїми монополіями з Громадянином, а тим паче віддати Громадянинові право на збройний самозахист. Радше навпаки: монстр ще більше ужорсточить права поліції та інших силових органів. Бо лише це лягає в органіку узурпаторів. Вільний, а тим паче озброєний Громадянин до усрачки лякає їх. Тому не варто обманюватися: дракони так просто не відрізають собі голівоньки.
👁 2,250 26-04-23 08:53
📣 Юрій Максимів:Сім років нищення країни !!!Це час, коли Україну свідомо та методично заганяли в прірву, поки купка покидьків набивала власні кишені. Таке трапляється, коли на чолі держави опиняється людина, позиція якої звучить як «какая разніца».Поки військові та волонтери витягують країну на плечах, пристосуванці влаштували мародерство на оборонних закупівлях, перетворюючи гроші на власні статки. Вони обкрадають армію, обкрадають людей і нахабно дивляться в очі, розповідаючи про «світле майбутнє» через ручні телемарафони.Це влада цинічних ділків та корупціонерів, які витіснили професіоналів. Жодної відповідальності, жодного каяття - тільки збагачення, піар та знищення залишків демократії. Свобода слова зруйнована, опозиція переслідується, а будь - яка спроба назвати речі своїми іменами таврується як ворожа діяльність.❗️ Сім років брехні, за які заплатили життями найкращі, найбільш гідні і мужні. Наші Герої. Сотні тисяч наших Героїв. А нижче далеко не весь список причетних:* Андрій Єрмак - узурпація влади, побудова кадрової вертикалі лояльності.* Олег Татаров - блокування антикорупційних справ, символ безкарності.* Андрій Смирнов - незаконне збагачення.* Олексій Резніков - корупційні оборонні закупівлі («яйця по 17»).* Владислав Трубіцин - хабарництво, втеча за кордон.* Сергій Кузьміних - хабар на медичних контрактах.* Юрій Кісєль - організація схем, торгівля голосуваннями.* Ігор Негулевський, Євген Пивоваров - системна корупція, підкуп у Раді.* Юрій Корявченков («Юзік») - розподіл тіньових потоків.* Олександр Трухін - спроба підкупу поліції після ДТП.* Людмила Марченко - продаж дозволів на виїзд через систему «Шлях».* Сергій Гунько - спроба позбутися грошей під час затримання.* Тимур Міндіч - офшорні схеми, втеча перед обшуками.* Олексій Чернишов - корупція в енергетиці, регулярні втечі від слідства.* Олег Кулініч - державна зрада, робота на ворога.* Якоб Хартмут - виведення коштів «Енергоатома» через офшори.Цей список - наочна демонстрація того, як «нова влада» за сім років перетворила державу на майданчик для власного збагачення, де корупція стала головним інструментом управління.❗️Час називати речі своїми іменами: це не управління, це знищення. І за це обов’язково доведеться відповідати.
👁 1,450 26-04-22 09:44
​​ВАКС вкотре не зміг розпочати допит обвинувачених у справі Юрченка, тому прокурор просить суд взяти нардепа під вартуСьогодні, 21 квітня, Вищий антикорсуд вчергове був змушений відкласти судове засідання у справі народного депутата Олександра Юрченка та його експомічника Івана Фіщенка через неявку нардепа. Тому прокурор САП попросив суд взяти Юрченка під варту.Зокрема, прокурор звернувся з клопотанням про зміну запобіжного заходу Юрченку на тримання під вартою із звернення застави розміром 3 млн грн у дохід держави. Цікаво, що вже майже два місяці судове засідання не можуть продовжити через неявку когось з обвинувачених.Сьогодні Юрченко не з'явився до суду, оскільки нібито поїхав у 4-денне робоче відрядження до Дніпропетровської та Запорізької областей.Ба більше, Юрченко сам ініціював це відрядження, звернувшись до голови Верховної Ради Руслана СтефанчукаСлід зазначити, що раніше САП і ВАКС повідомляли Стефанчука про графік засідань, а також просили не відправляти Юрченка у відрядження в ці дні.Однак Стефанчук все ж відправив його у відрядження. І тут виникає питання: чи не допомагає спікер нардепам уникати судових засідань, аби затягнути розгляд?Це вже не вперше, коли обвинувачені не зʼявляються в суд через сумнівні причини. ❗️Вони навмисно затягують розгляд, адже розуміють, що  одна із членкинь колегії незабаром може перейти до Апеляційної палати ВАКС, тому справу вже втретє можуть слухати повторно. Аби запобігти таким зловживанням, прокурор прийняв рішення звернутись до суду з клопотанням про зміну запобіжного заходу на тримання під вартою та стягнення застави, яка раніше вносилась за Юрченка Розглядати це клопотання планують на наступному засідання, яке заплановано на 28 квітня. Звичайно, якщо Юрченко з’явиться.  Нагадаємо, Юрченка обвинувачують у тому, що він у завуальованій формі попросив передати йому через свого помічника Фіщенка 10 тисяч доларів (плюшки) для себе та 200 тисяч – для членів комітету. Гроші нібито призначались за голосування за зміни до законодавства на користь іноземної компанії. Йдеться про «зелений тариф» на електроенергію для підприємств, які утилізують сміття.Підписатись | Підтримати нас