Fuente
OLEKSANDR KLIMOV⚠️ | Частина третя. Як Акім по гетконтакту, а Віталій по життю взув шептиць...
2 050 Vistas/Alcance
2025-07-14 08:11
Mensaje №2025
Частина третя. Як Акім по гетконтакту, а Віталій по життю взув шептицьких слідчих.Понад два місяці шептицькі слідчі викидали на пальцях йти в суд чи не йти по ухвалу про арешт автомобіля, який шахрайським методом був проданий працівнику одеської поліції. Причому в день винесення ухвали працівник одеської патрульної поліції, цілий майор Віталій перереєстрував «ліву» Хонду на іншого власника.Тепер шептицькі слідчі можуть роздрукувати ухвалу про арешт на фотопапері, розмістити її у рамку та повісити у кабінеті начальнику слідства Шептицького РВП Тарасу Жмурі з назвою: «Осічка-2025»Два місяці коту під хвіст. Ну, тут сумнівів немає, що цим усім парадом керує сам начальник слідства Тарас Жмура, бо не може простий слідчий так просто зливати справу, ігнорувати вказівки прокурорів. А от як начальник слідства вміє зливати справи – ми вже знаємо. Нещодавно він ледве не вилетів зі своєї «прибуткової» посади за підозру у зливі справи адвокату обвинуваченого. Посмикали його трошки і, видно, «порішав». Але і далі продовжує покривати беззаконня своїх підлеглих. Детальніше 👉 https://www.facebook.com/share/15qnx6Jyp3/?mibextid=wwXIfr