Fuente
OLEKSANDR KLIMOV⚠️ | За джерелами “Бомка“, т.в.о. генерального директора підприємства Павло...
3 770 Vistas/Alcance
2025-07-01 15:54
Mensaje №2012
За джерелами “Бомка“, т.в.о. генерального директора підприємства Павло Овчінніков у змові з іншими посадовцями — т.в.о. заступника гендиректора Сергієм Стародубцевим, директором з економіки та фінансів Олександром Абрамовим та заступником з правових питань Олексієм Жеребком — організували схему розкрадання коштів через фіктивні акти на постачання гірничо-шахтного обладнання та послуги з його ремонту.За вказівками керівництва працівники шахт підписували фіктивні документи про приймання обладнання від підконтрольних підприємців. Це дозволяло легалізувати привласнення державних коштів.Посилання 👉 https://bomok.net/novyny/kerivnytstvo-dp-lvivvugillya-pidozryuyut-u-rozkradanni-byudzhetnyh-koshtiv/Ключову роль у координації схеми відігравав Сергій Стародубцев, який залучив до неї Андрія Ластовиченка — новопризначеного заступника директора. Саме він проводив зустрічі з представниками компаній-постачальників та погоджував суми «відкатів» за участь у схемі.Одним із таких постачальників був підприємець Петро Танчин. Він надавав послуги з перевезення працівників підприємства, значно завищуючи обсяги робіт. До розкрадань також залучався його спільник — Володимир Танчин.