Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - OLEKSANDR KLIMOV⚠️
Añadido 06 ene. 2025

OLEKSANDR KLIMOV⚠️

@KlimovSany
Número de suscriptores: 2 376
Fotos: 1,300
Videos: 288
Enlaces: 581
Descripción:
Важлива інформація нашого регіону
Fuente

OLEKSANDR KLIMOV⚠️ | Як накерувалися керівники міста з директором Шептицької лікарні. Зв тр...

Logotipo de la comunidad de telegram - OLEKSANDR KLIMOV⚠️ OLEKSANDR KLIMOV⚠️ @KlimovSany
2 300 Vistas/Alcance 2025-12-09 14:29 Mensaje №2151
Як накерувалися керівники міста з директором Шептицької лікарні. Зв тривалий час закрили:1) дермато-венерологічне відділення;2) урологічне відділення;3) гінекологічне відділення;4) офтальмологічне відділення;5) гемодіаліз (віддали приватнику).Розірвали пакет НСЗУ:1) інсультний;2) радіологічний;3) хіміотерапія? (швидше за все, не законтрактуються на 2026 р.).Ще чекаємо на закриття пологового? Що чекати далі? Лікувати будуть подорожником?А найголовніше, що ще створили цілий відділ охорони здоров'я, де призначили керувати депутата. Докерувалися.Тепер оголошують черговий конкурс на посаду директора лікарні. Судячи зі складу комісії, немає сумнівів, що переможе «папєрєднік». А де весь час був міський голова, який підписує з керівником контракт? Весь цей час, коли лікарня перетворювалась на звичайну «амбулаторію»? Де був контроль? Хто буде за це відповідати? А згодом ми втратимо кластерність. Зате в цей час, коли лікарня втрачає пакет за пакетом, ми пишаємося відкриттям приватного басейна та ковзанки.Думаю, Андрій Іванович, цю каденцію люди запам'ятають надовго.