Птахи СБС нанесли ураження по низці військових та інфраструктурних обʼєктів на ТОТ Донецької, Луганської, Запорізької обл та АР Крим.Візит ввічливості нанесено на 10 обʼєктів у ТОТ та на 2 обʼєкти у глибині болот ( інформування про ураження котрих здійснює Генштаб ЗСУ):🔥Нафтобаза Ровеньки (Луганської обл, ТОТ, операція сумісно з СБУ) 🔥база плавзасобів 92 бригади річкових катерів (Оленівка, АР Крим, ТОТ)- Птахи 1 оц СБС🔥знищено трикоординатну радіолокаційну станцію- РЛС «СТ-68» (Оленівка, АР Крим, ТОТ, Птахи 1 оц СБС)🔥три пункти дислокації спецпідрозділу «Рубікон-Д» (Селідове, Донецької обл, ТОТ, Птахи 1 оц СБС)🔥два пункти дислокації живої сили противника зі складу 74 омсбр та 589 мсп (Селідове, Донецької обл, ТОТ, Птахи 1 оц СБС)🔥ПС «Мелітополь» (нп Мелітополь, Запоріжської обл, ТОТ, Птахи підрозділу «Граф» СБС)🔥 ПС «Молочанськ» (нп Молочанськ, Запоріжської обл, ТОТ, Птахи підрозділу «Граф» СБС)СБС набирає обертів, мастіть очечо, хробаччо, ну ви в курсі. Очі та Жало- хробачий жах. Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦31.12.25🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР 👥RB📷МАДЯР 🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
Одного разу я мав честь спілкуватись з генералом Віктром Муженком - і був вражений рівнем його знань та глибиною розуміння складних армійських механізмів.Здавалось, що говорю з комп'ютером, настількі точні і об'ємні були тези, повні цифр, дат, деталей, за якими вгадувалась не тільки академічна освіта, але і серйозний багаторічний досвід управління військами.Такі військові керівники в умовах 2014 не допустили катастрофи, забезпечили мобілізацію і реформування, змусили пУтіна припинити вогонь - а потім створили ЗСУ, які в 2022 зірвали путінський бліцкріг.Тому не дивна ненависть до них деяких скороспілих "полковників" та "генералів", які "академієв не кончалі" та не командували навіть взводом, впритул не бачили смертельної загрози (зокрема для Маріуполя, яким за Муженка ходили парадами), зато підмахували "сойтісь посєрєдінє" - і тепер просто змішують з багном чужі здобутки і компетентність, бо своїх не мають.Якщо суспільство знову поведеться на дешеву пропаганду "нових ліц" замість професіоналізму державників, то вчергове отримає Щорса замість Маннергейма - бо бажання українців завжди збуваються, як бачите.via Valeriy ProzapasПідписатись на канал
Олексій Петровпутін вигадав причину, щоби нанести черговий ракетно-дроновий удар по території України? Та ви що? Серйозно? Та бути такого не може….А що ж тоді було позавчора? Яка була причина чергового російського ракетного енурезу? Кабаєва не дала? Собака на килим насрала? Медведєв нажерся в гівно і прислав Кабаєвій дік-пік? Лавров забув розповісти смішний анекдот?…Йому не треба вигадувати причини, аби відправити ракети та дрони по «браццкай стране». Як тільки пʼятниця/субота, чекай привітів від представників «аднаво народа». Бо що? Бо можуть… Правда ми теж можемо! Зараз яяяяяяяк запустимо тисячу своїх балістичних ракет. Яяяяяяк влаштуємо блекаут в Москві! Так, Володимире Олександровичу? Ну так же? І щоби зірвати переговори, (якщо про них мова) потрібні трохи вагоміші причини, ніж фейкова атака якихось БПЛА по резиденції. Бо у відповідь можна від того ж Трампа отримати дані його розвідки, що ніяких дронів з боку України не було. Або фото влучання «шахедів» в українські будинки! Хто зна, що там у того Донні в телефоні…Підписатись на канал
Дмитро "Калинчук" Вовнянко Ви бачте що робиться?! НАБУ провело обшуки в будинку де мешкає президент - і вся країна заговорила про корупцію у владі. НАБУ провело обшуки у давнього ділового партнера президента - партнер втік з України, а кілька міністрів злетіли з посад.НАБУ провело обшуки у голови офісу президента - голову звільнили, хоча це виглядало фантастикою. Тепер НАБУ провело обшуки в будівлі комітетів Верховної Ради і в офісі президентської партії... Мене аж підбиває вигукнути - за Порошенка такого не було! Слухайте якщо Порошенка називали "барига і мародер" (за сім років не доказали ні фіга) - то як тепер назвати чинну владу? Чи доречно запитати - хто насправді барига і мародер? Може нинішні? І ще питання - а це все пов'язано з тим, що нині влада має монополію на телебачення і переслідує опозицію - аж до санкцій проти лідерів опозиції? А то я чув, що запорука від корупції у владі це плюралізм думок і дієва опозиція. До речі, за Порошенка було і перше, і друге. Нинішня влада тому й владою стала, бо існувала опозиція і не існувало монополії влади на телебаченні. Як зараз.Підписатись на канал
Зеленський у різдвяному зверненні заявив, що українці мають одну спільну мрію - мир для України.Він згадав різдвяне повір’я про «відкриті небеса» та наголосив, що країна бореться й молиться за справедливий мир.__Це огидно.По-перше: ти не маєш права впарювати російську угоду, яка нав'язується Україні підконтрольними росії шахраями завдяки небувалій корупції в твоєму безпосередньому оточенні під час війни, як "справедливий мир". Не кажучи вже про те, що переважна більшість українців, згідно з усіма опитуваннями, це не підтримує. Причому впарювати це непопулярне лайно на Різдво нібито "всі це підтримують"По-друге: якщо я щось і хотів почути від президента на Різдво - то це раціональний план "Б" на випадок, якщо Україну продовжить атакувати і путін, і його рижа шмата.Раціональний план про те, як Україна буде себе захищати в цих умовах, а не нові версії історій, придуманих чоловіком з лицем і поведінкою дебіла про "рак путіна".Якщо в нас президент замість раціонального плану перемоги, продає всій країні якусь фанатичну віру на рівні карт таро і екстрасенсів - то йому просто не місце на цій посаді.По-третє: ні, я не бажаю, щоб путін сконав. Тому, що на відміну гадалки на найвищій посаді, я не вважаю, що проблема тільки у путіні. Я бачив як розстрілювали і катували українців. І робив це не путін. На місце путіна прийде інший пригожин і нічого не зміниться. Тільки ідіоти після 400 років катувань, голодоморів і геноцидів можуть вважати, що проблему вирішить сконання путіна.І ні, я не вважаю що "сконання" - це моє бажання і справедлива форма покарання. Воно має жити і його на ланцюгу мають возити по попелищах, показуючи "Ось тут колись була Москва", "А в цьому болоті затоплений збудований на кістках українців і інших поневолених народів Члєнінград", демонструючи йому та іншим до чого приводить імперіалістичні хотєлки.По-четверте: ні, я не бажаю "миру". Бо це слово - найбільш лицемірне, маніпулятивне і гівняне слово в історії людства, починаючи від радянського "за мір во всьому мірє" з десятками іноземних втручань, та Голодоморами, Геноцидами і розстрілами під час "миру" (наслідком обдурювання українців в часи УНР. Ті, кому хотілося миру тоді, через 15 років спостерігали як під час "миру" пухнуть з голоду їхні діти).... і закінчуючи "справедливим миром" від трьох нарцисичних уйобків, які переслідуючи свої дрібні одноденні цілі, готові втопити у ріках крові українську націю знову, черговий раз.І останнє: якщо я про щось і мрію - то це про те, про що говорив і чомусь забув Зеленський у своєму передноворічному звернення-2023. Про те, як українці повернуться додому у рідний Мелітополь на черешню.І про те, про що Зеленський не говорив. Що українці повернуться додому в український Крим.Що ця псяча орда заплатить за кожну жертву, за кожного вбитого українця.Що кожна обіцянка "помстимось" після чергової трагедії не буде забута і буде виконана. За кожну сльозу дружин, батьків і дітей-сиріт. Заплатить за зранених, розбитих.Заплатить за ненароджених українців.Заплатить за століття замордованих в концтаборах, спухлих в Голодоморах, спалених в Батуринах і закатованих в новітніх Бучах і Ізюмах.Щоб одинокі батьки синів, які не дали їм онуків, зможуть знайти розраду в тому, що їх сини стали героями на Своїй Землі (а не черговими зрадниками-нацистами в підручниках окупаційної влади) і не загинули задарма.Щоб діти-сироти, батьки яких віддали найдорожче, отримали всі шанси в житті. Коли Україна не зможе повернути їм батьків, але зможе забезпечити їм достойне майбутнє фінансоване мільйонними (в доларах) репараціями.Щоб кожен, хто втратив кінцівки чи здоров'я не ходив по вулицях, збираючи гроші до кінця життя, а він і його сім'я більше не мала потреб у фінансуванні достойного життя.Я мрію про це, а не про черговий відкладений "справедливий Голодомор" і чергове знищення українців як м'яса в російських імперіалістичних війнах, чому що хочеться знову в рейтинги побавитись, після того як на гарячому застукали.⬇️⬇️⬇️
Володимир Ар'євНовини сьогодні геть не різдвяні. Перше. 20 пунктів потенційної угоди. Хто там казав про неможливість Мінська-3? Проєкт, оприлюднений Зеленським, значно гірше мінських угод. Мінські втягували путіна в зону відповідальності за агресію в Криму і на Донбасі, це дозволило запровадити санкції проти рф, а запропонована угода навпаки позбавляє росію відповідальності за скоєні злочини. Мінські угоди дали можливість відтягнути час і дозволити вибудувати українську армію з нуля, 20 пунктів дають путіну шанс на передишку, зняття санкцій і відновлення сил для нового нападу - бо ніхто в здоровому глузді не вірить в підписи росії на «гарантіях» про ненапад. Тому, якщо Зеленський підпише 20 пунктів, життєвий інтерес України - почати готувати сили оборони до нової війни, яку москва гарантовано розвʼяже.Друге. Зеленський прагне зберегти владу будь-яким чином. З інтернет-голосуванням не вийде. За порушення Конституції ніхто з посадовців не захоче брати на себе відповідальність - вже наочно переконались що захисту не буде. І тепер зʼявляється нова ідея президента - провести президентські вибори під час воєнного стану, а парламентські і місцеві без нього. Серйозно? Про авторів таких пропозицій кажуть - простий, як двері. Тобто, як обмеження воєнного стану на зібрання, свободу слова і балотування військових - то це будь ласка, аби переобратись? Таку вибірковість не сприймуть ані партнери в Європі, ані значна кількість громадян України. Це зробить переможця нелегітимним і призведе до внутрішнього конфлікту замість обʼєднання зусиль задля відбудови і підготовки оборони до нового вторгнення. Зеленський має зрозуміти, що крім купки відданих фанатів, його більше не люблять - його терплять. Спроба продавити любов виборчими маніпуляціями після всього призведе до неприємних наслідків не лише для України, а і для нього особисто. Гарантовано. Тому, він має забути про жонглювання правилами. І думати геть не про те як зачепитись за владу - виклики занадто великі.Підписатись на канал
Дмитро "Калинчук" Вовнянко56% українців вважають, що в умовах воєнного стану провести прозорі і чесні вибори неможливо. Такі результати дало опитування "Ділової столиці" і New Image Groupe.Результат малоприємний для влади, він означає, що легітимність виборів під час війни більшість українців ставить під сумнів. Неприємні й інші дані - 47% не підтримали проведення виборів різних рівнів найближчим часом, в той час як підтримали лише 36,5% опитаних.Водночас 65% вважають, що неможливо провести безпечні для громадян вибори в умовах воєнного стану.Не стану ніяк коментувати ці результати. Я вважаю, що ніяких виборів до закінчення війни не буде, а всі оті робочі групи у ВР, то лише ігри з Трампом. І не треба мені просторікувати про якесь неймовірне всесилля зелених. Можуть вони, на щастя, далеко не все. Марченка, Червінського і офіцерів УДО були змушені випустити, а Єрмака - звільнити.Але настрій суспільства - промовистий. І зараз не 2019-й. Тотальної довіри до зелених давно нема.Підписатись на канал
Володимир Ар'євДосі немає відповіді як потрапили в Україну знайдені у Міндича долари, марковані банками Федеральної Резервної Системи США. Слід точно є, оскільки готівка потрапляє в Україну через банки-кореспонденти в Європі і потім до замовника кеша в Україні. Тільки досі тиша. Нацбанк, який понад місяць тому обіцяв на ТСК зайнятись цим питанням, зайнявся натомість іншою справою. Перейменування копійки на шаг, яку керівництво НБУ пробивало із неймовірною силою виявилось важливішим, ніж знайти сліди корупції в банківській системі. І це мовчання банківських ягнят зашагає Україну у пастку. Світова преса (посилання в коментарях) пише, що розкрадання $100 млн з «Енергоатому» було неможливим без сприяння або свідомої злочинної бездіяльності банківської системи, яку контролює НБУ. Автори статті назвали це ефектом собаки, що не гавкала. Бо хазяїн дав команду «сидіти!» І Нацбанку і Державному фінансовому моніторингу. Головний маркер корупції – повна відсутність звітів про підозрілі транзакції (STR) від банків щодо фігурантів схеми Міндіча. Ситуація, коли $100 млн проходять через систему без жодного «червоного прапорця», свідчить про ручне керування фінмоніторингом з командою «засліпни!» на ці фокуси, яку голова фінмону Пронін виконав на відмінно. На частині чорної готівки (з $4 млн), яка вилучена НАБУ, стоїть маркування державного «Сенс-банку». Кошти для корупційних «бек-офісів» видавалися через його каси цього. Як мільйони гривень готівкою могли покинути банк без спрацювання фінмоніторингу – питання. Та державну кишеню друзі президента використовували як власну.І тут варто окремо згадати заступника голови Нацбанку Дмитра Олійника. Є дані, що саме він був куратором нагляду і в певні моменти наглядав кудись вбік. Коли корупційні гроші мародерів Міндича йшли на потрібні рахунки і що мовчання стало для нього золотом. Його родина має елітну нерухомість в Дубаї, що відображено у кримінальному провадженні НАБУ, яке розслідує незрозумілі багатства посадовця. При цьому український бізнес мені з кількох джерел підтвердив діяльність Олійника, яка скидається на корупційну – це використання наглядових повноважень на підприємців при створенні комфорту для схематозників. Ця репутаційна пляма абсолютно не хвилює голову Нацбанка Андрія Пишного – він займається шагами. Подвійні стандарти НБУ і Держфінмоніторингу прямо б’ють по довірі до фінансової системи. Поки Нацбанк блокує картки волонтерам і пенсіонерам за дрібні перекази, топ-корупціонери безперешкодно ганяють мільйони доларів. Система працює як каральний меч для «маленьких людей» і як сервіс для «недоторканних». Це також і загроза втрати довіри Заходу. Скандал б'є по найболючішому – фінансовій допомозі. Якщо партнери з МВФ та Євросоююзу побачать, що керівництво НБУ покриває відмивання грошей чи посадовців, які цю пральню кришували, це стане черговим аргументом для скептиків проти продовження фінансування Україні. І тоді байдуже буде як називатиметься розмінна монета – копійка чи шаг, бо розмін інтересів України на інтереси владних мародерів стане фатальним для економічної і фінансової системи України.Підписатись на канал
Дмитро "Калинчук" Вовнянко Новина від якої в зелені бурна істерика - суд звільнив з під варти офіцерів УДО Вадима Чучковського, Руслана Крамаренка та Сергія Волевача. Нагадаю, їх тримали 9 місяців у буцегарні за справою "флешок ФСБ".Офіцерам закидали нібито перевезення $40 мільйонів з росії у 2019 р., на підставі нібито відеозйомки з флешок ФСБ, при чому надали оті дописи особи наближені до... Віктора Медведчука. Захист офіцерів стверджував, що справа сфабрикована, відеозаписи сфальсифіковані і що офіцерів змушували дати покази проти п'ятого президента Петра Порошенка. У прагненні посадити Порошенка влада вже не обирає засобів - але всі її потуги обертаються на пшик. Спершу вилетів з ОПУ Єрмак, а тепер офіцери УДО вийшли на волю. Вкотре саме життя доводить - жодне зі звинувачень проти Петра Порошенка влада не може довести в судах. Протягом семи років. Маючи в ОПУ Єрмака, Татарова, Подоляка та Петрова. Ну от ніяк. Упевнений, ці суди - не останні. Будуть ще й суди над тими хто фабрикував справи. Все попереду. Але це - безумовно перемога.Підписатись на канал
У випадку з Шабуніним важливо не просміяти основне - частина української правоохоронної системи вже давно калькована з російської, і не здивуюсь, що координується звідти ж.Якщо згадати "брифінг" по справі Шеремета, на якому за участю вищіх посадовців були без суду вказані винні, генералів Марченка, Павловського, Назарова в клітках, ганебні арешти військових вже після катастрофи 2022 року, показове утримування в СІЗО полковника Червінського (який про ту катастрофу попереджав), буквально взяття в заручники детективів НАБУ з членами родин, знущання з офіцерів ДСО за небажання робити наклеп на Порошенка, "справи" за Томос і звільнення Донбаса проти самого Порошенка тощо - то, як бачите, сміятись насправді нема над чим.Тим більше у одного представника портновсько-татаровської "сістєми" навіть прорвалась їхня сермяжна правда - "я прийду за кожним" (с)І приходять вже давно, цей момент дезорієнтоване та оглушене "позітівом" населення теж проморгало;тому проблеми з протистоянням рФ абсолютно закономірні - важко перемагати, коли ворог буквально орудує у тебе в тилу.via Valeriy ProzapasПідписатись на канал