Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ✙ Разом до Перемоги! ✙ Igorz_UA 😎
Añadido 06 dic. 2025

✙ Разом до Перемоги! ✙ Igorz_UA 😎

@IgorZ_ua
Número de suscriptores: 533
Fotos: 2,520
Videos: 1,030
Enlaces: 6,940
Descripción:
Новини, війна, політика, аналітика. Руzzкій воєнний корабль йди нахуй! Слава Україні! 🇺🇦 Свої рекомендації надсилайте сюди: @IgorZubkov_ua

👥 Número de suscriptores

533
Promedio/Día:: +2
Promedio/Tiempo:: +3
Promedio/Mes:: -1

👁️ Vistas promedio por mensaje

215
Promedio/Día:: 201
Promedio/Tiempo:: 259
ERR: 40.34%

📊 Mensajes por Día

1.4
Último día: 2
Promedio semanal: 1.7
Promedio por día: 1.4

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Сергій МісюраДеталі про сьогоднішній ракетний обстріл. Спойлер, він знову унікальний, але давненько такого не було.Стосовно унікальності, то півні частіше роблять "штатний" обстріл, ніж "унікальний". В таких випадках з'являється якась креативність, нововведення, чіткий прорахунок часу синхронізації ударів ракет з дронами і т.д. Таке враження, що унікальні - планують вищі штаби, а штатні - нижчі, де багато розуму не треба. Перша деталь. Чому з'явились заголовки про Іскандер-І, якщо навіть букви і у півнів немає в алфавіті?)) Максимум, це можливі випробування "нового" Іскандера-1000 (логічна назва для збільшеної дальності до 1000км), який є просто зміненим балістичним Іскандером-М, із зменшеною БЧ, але більше палива для двигуна. Було 500кг на 500км, роблять тепер 300кг до 1000км. Логічно і раціонально. А Іскандер-і до чого?)Друга. Рекордне збиття балістичних ракет. Навіть не так. РЕКОРДНЕ ЗБИТТЯ ЗА ОДИН РАЗ. Тому що, 8 листопада було запущено 32 БР (7 з них Кинджали), але збили наші ППО всього 9 ракет.Сьогодні ж було запущено 18 балістичних ракет, а збили аж 14! Але не було запущено Кинджалів. І всеодно, це означає, що у нас не вистачало в листопаді ракет ПАК-3 для Петріотів, а сьогодні вже були. Нам їх передали якраз після нового року. І тут можна пов'язати роботу розвідки та дипломатичного корпусу. Деталь третя. Робота розвідок.Пояснюю. ГУР каже, що найближчим часом будуть масовані не просто ракетні удари, а саме балістичні. Бо розвідка півнів дізналась, що у нас мало ПАК-3 ракет і передала своїм, що ми зараз найбільш вразливі до цього типу ракет. Тому, маючи дані від нашої розвідки, дипломатичний корпус, а точніше вже Буданов на новій посаді - вибиває достатню кількість ракет ПАК-3 для відбиття саме балістичних ударів. Тому й такий рекорд у збитих 14 з 18 балістичних ракет)Четверта. Ракета Циркон.Думаю, за відсутності Кинджалів (можливо, пов'язано з проблемами з літаками Міг-31К, які заточені сугубо для запуску Кинджалів) та планування "унікального" удару, для комбінування крилатих (Х-101), балістичних (Іскандер-М/KN-23 та С-300), аеробалістичних гіперзвукових Цирконів та "Шахедів" і давав добро тільки вищий штаб для доповнення саме Цирконами. Плюс, після десятиріччя випробувань і допилювання цих гіперзвукових ракет для роботи не тільки проти кораблів, але й по цілевказанню по наземним цілям, та ще й НАЗЕМНОЇ установки, в умовах таких морозів - саме тестували Циркон.Кинджали не змогли. Значить прийняли рішення перевірити наземний пуск, а не з фрегата, в морози, по наземній цілі - Циркону.П'ята деталь. Головна. У півнів проблеми. 1. 1000 Шахедів одночасно запустити не можуть.2. Запуск Кинджалів - проблематичний.3. Використання Ту-160 - проблематиче, тому лише Ту-95МС з ракетами Х-101.4. Ту-22 з ракетами Х-22 взагалі скоро історичним явищем буде, яке було дуже давно. 5. Циркон, хоч надводний, хоч наземний запуск - допилюють. Пуск штучний, з великим інтервалом, немає ракет. 6. Нинішні ракети Х-101 (з джерелами Defence Express) взагалі випущені в ПЕРШОМУ КВАРТАЛІ 2026 РОКУ! А де ж резерви попередніх років? Які в першу чергу треба запустити, щоб свіжіші ракети покласти в резерв? Тобто, з конвеєра ракети їдуть на програмування та одразу запускаються.7. Використання ракет РМ-48У, що являються мішенями для навчання екіпажів С-300/400. Сама ж "мішень" створюється з старих ракет до цих же С-300, а значить також вміє в наземний удар.8. Вони спішать використати останні ресурси для ударів по нашій енергетиці, поки є морози. Далі ці удари будуть не актуальні. 9. Спішать, бо на фронті штопор, відпав Купянськ, Покровськ не береться, Запоріжжя заглохло. СБС ставить рекорди у знищені півнів за добу. А колотить народ холодом, щоб почати говорити владі "зупиніть війну, бо всі нафіг перемерзнемо" - зараз саме воно. 10. Проблеми вони не бачать, як і в 22 році, коли щось нааналізували, що ми будемо півнів з квітами зустрічати. А вийшло вінками, з чорними пакетами.Так і буде з теплом і світлом.Вони нас просто не розуміють))Підписатись на канал
Юрій Луценкопутін усвідомив, що подолати ЗСУ у нього немає шансу. Всі його надії на літню, потім на зимову, потім знову на літньо-осінню військові кампанії розбилися об незламність українських бійців. Відстань в 50 км від Донецька до Покровська равлик міг би проповзти за 2 місяці. Русня встеляє ці кілометри трупами вже 4 роки. Тож цієї зими ворог вирішив бити в найслабіше наше місце - в енергетику. Чому воно найслабіше? 1. Тому, що з осені 2023, коли віце премʼєр Кубраков отримав погодження Президента на програму захисту ключових 22 обʼєктів енергосистеми України, лише на декількох обʼєктах роботи були повністю виконані. З моменту приходу в Мінрегіон О.Кулеби жодні роботи по захисту цих трансформаторних обʼєктів не велися. Про це ми й чули на плівках Міндіча "Я б почекав. Шкода грошей. Марна трата»Це особливо вражає, якщо згадати: саме О.Кулеба є одночасно начальником Штабу по захисту обʼєктів енергетики і Штабу по підготовці до опалювального сезону. 2. Тому, що запропонована тим же Кубраковим програма створення альтернативної роззосередженої енергетики на базі нових технологій когенерації у квітні 2025 була заблокована міністром енергетики Галущенком. Без відкату він поставив усіхінвесторів на шлагбаум. А Премʼєр міністр Свириденко скасувала цю диверсію тільки 25 грудня 2025 року. 3. Після враження ворогом столичних ТЕЦ пропало не тільки тепло для Лівого берега та Центру, але й е/е для котелень решти столиці. А генераторів для роботи насосів, що мали би подати тепло на поверхи, не закупили в достатній кількості. 4. Тому, що аж три роки тривали переговори керівництва України ( Зеленський- Єрмак) з американським інвестором виробництва дронів-перехоплювачів з ШІ проти Шахедів. І тепер антишахедний пояс лише будується. 5. Тому, що війну, в тому числі й енергетичну, не можна виграти лише обороною. А обіцяних в листопаді 2024 Зеленським 3 тисяч ракет, які вдарять по ворогу і забезпечать блекаут в Москві - так і нема. Висновок. Нинішня енергетична криза - це спільний результат путінських ракет та українських зрадників, корупціонерів та популістів. Чи вистоїмо ми в цій енергетичній битві? Так. путін прорахувався і тут. Тому що, як і на фронті, все залежить не від влади, а від героізму рядових громадян нашої країни та допомоги союзників.#ФактПідписатись на канал
Чергове варварське бомбардування Києва та інших українських міст росіянами — і в цьому випадку епітет «варварське» не є пафосним перебільшенням, адже йдеться про спроби позбавити мільйони людей опалення й води у пік зимових морозів — супроводжувалося ударом сумнозвісним російським «Орєшніком» по Львівщині.Це вже друга така атака після демонстративного удару по Дніпру. Очевидно, що перший удар був потрібен саме для того, щоб продемонструвати: росія має на озброєнні комплекс, який не піддається системам протиповітряної оборони, що захищають Україну. А для чого ж тоді потрібен другий?Як на мене, це в останню чергу спроба залякати українців. Українців примушують до капітуляції всім арсеналом засобів, які є у розпорядженні путіна, і «Орєшнік» тут відіграє далеко не найголовнішу роль — порівняно з людожерським бажанням «заморозити» Київ чи Одесу. Але от налякати європейців путін прагне.Мені вже доводилося стверджувати, що путін бажає швидкого завершення війни не менше, а можливо й більше, ніж Трамп чи українці. Він не може не усвідомлювати складної ситуації у власній економіці та масштабів жертв російської армії на українському фронті. Проте російський очільник хотів би, щоб війна завершилася саме на його умовах — на умовах капітуляції України.І путін цілком може вважати, що європейці зі своєю готовністю допомагати Україні заважають здійсненню цих мрій. Рішення Євросоюзу виділити Україні грант у розмірі 90 мільярдів доларів — а це саме ті кошти, які дозволять Україні протриматися наступні два роки, — стало для російського президента неприємним сюрпризом. Як і готовність провідних європейських країн продовжувати обговорення теми власного військового контингенту на українській землі.Так, наразі мова все ще йде про розміщення цих військ після підписання мирної угоди та припинення вогню. Проте ніхто не знає, як розвиватиметься ситуація, коли стане остаточно зрозуміло, що до миру путін не прагне. Отже, російському президентові потрібно, щоб на цей момент європейці були налякані й навіть не мріяли про будь-яку військову присутність.Ну і, звісно, це сигнал Трампу — щоб американський президент і не думав узгоджувати якісь умови миру з Володимиром Зеленським та європейськими лідерами. Щоб він усвідомив: домовлятися потрібно тільки з путіним і виключно на його умовах. А Зеленському та європейцям — просто повідомити про те, про що домовляться путін з Трампом, і примусити погодитися з цими пропозиціями. А інакше — війна і «Орєшнік».Я, звичайно ж, не стверджую, що путін блефує. Недооцінювати противника, а тим більше — недооцінювати його неадекватність та завзятість, — прямий шлях до краху й поразки. Дії путіна та його наміри варто сприймати як реальну і серйозну загрозу. І як погрозу.Але й до загроз і погроз можна ставитися по-різному. Можна лякатися і шукати шляхів порозуміння на умовах агресора. А можна знаходити власні сигнали сили — тим більше, що саме на такі сигнали у путіна реальної відповіді, як правило, немає.Він нічим не зміг допомогти своєму союзникові Башару Асаду, змушеному терміново тікати з Сирії до Москви. Він не зміг нічим допомогти й своєму союзникові Ніколасу Мадуро, який опинився під судом у Нью-Йорку. І, до речі, згадаймо, як у 2014 році він нічим не зміг допомогти своїй жалюгідній маріонетці Віктору Януковичу, коли той накивав п’ятами аж до Ростова.Отже, коли з путіним розмовляють мовою тиску, санкцій та знищення його енергетичних кампаній — він розуміє.А коли бачить, що з ним намагаються домовлятися, — запускає «Орєшнік» поблизу європейських кордонів.via Vitaly PortnikovПідписатись на канал
Володимир Ар'євЯк під час війни вижити країні, якою керують дурні? Я не знаю як назвати їх інакше. Укрзалізниця виконує забаганку Зеленського і починає безкоштовно возити усіх бажаючих на 3000 кілометрів. Поганий стан фінансів УЗ нікого не обходить. При цьому державна компанія має боргів на мільярд доларів і зараз настає час виплачувати 700 мільйонів. Грошей на це немає. Отже, Укрзалізниця оголошує технічний дефолт - нездатність платити борг - і оголошує про намір домовитись з кредиторами.Кредитори цілком могли би зрозуміти - війна це серйозна причина, щоб піти назустріч і почекати. Але при цьому вони хочуть бачити, що боржник буде адекватно себе поводити. Роздавати безкоштовні послуги при дефолті - це неадекватно.Це наче ви винні сусіду гроші, кажете йому що зараз нема як віддати, але одночасно влаштовуєте гулянку для всього будинку. Щоб ви зробили на місці сусіда? Отож.Те, що робить уряд Зеленського не піддається здоровому глузду. А без нього партнери будуть на нас дивитись відповідно. Саме тому, терміново потрібно робити уряд професійних менеджерів замість лояльних дурнів.Підписатись на канал
Кирило ДанильченкоЗастосування рф балістичної системи середньої дальності, що отримала назву «Орєшнік», є прямою відповіддю на низку критичних поразок у конвенційній та економічній сферах. Першочерговим тригером стала активізація «танкерної війни» з боку США, зокрема законне затримання двох суден та атака на третє, що транспортували нафту в обхід санкцій. До цього додалося повне фіаско російських систем ППО у Венесуелі.Експортні зразки винищувачів Су-30 та зенітно-ракетних комплексів С-300В, які тривалий час позиціонувалися як основа сучасної оборони, виявилися неспроможними протидіяти координованим ударам сучасними засобами ураження. У ситуації, коли традиційні військові інструменти не приносять результату, а ключові канали експорту енергоресурсів опиняються під прямою фізичною загрозою, Кремль вдався до демонстрації можливостей стратегічного стримування, намагаючись нав’язати Заходу логіку ескалації.Те, що офіційна пропаганда називає «зброєю на нових фізичних принципах», при детальному аналізі виявляється модернізацією радянської спадщини. Технічні характеристики вказують на те, що «Орєшнік» є або глибокою переробкою радянського комплексу РСД-10 «Піонер», або ж подальшим розвитком проєкту РС-26 «Рубєж» (фактично скороченою версією МБР «Тополь-М»). Основною особливістю системи є використання роздільних головних частин індивідуального наведення (MIRV). Ця технологія була розроблена для подолання ешелонованих систем протиракетної оборони (ПРО) шляхом насичення простору хибними цілями та обломками котейнерів, що маскують реальні бойові блоки.Проте удар по району Стрия продемонстрував виключно психологічний характер місії: у цій локації відсутні сучасні комплекси ПРО, здатні перехоплювати об’єкти на таких швидкостях (10–12 Махів), тому демонстрація «непереможності» відбувалася в умовах повної відсутності протидії.Енергетичний шантаж та геополітичні наслідкиВибір цілі в районі Стрия має чітку логіку енергетичного терору. Окрім великих підземних газосховищ, у цьому районі розташовані об’єкти вітрової генерації та вузлові підстанції, що забезпечують імпорт кіловатт з Європейського Союзу. Москва намагається донести до Вашингтона пряме повідомлення: подальший тиск на нафтовий флот призведе до ударів по критичній інфраструктурі, що зв’язує Україну з ЄС. Це спроба змусити Захід піти на послаблення санкційного режиму та припинити абордаж танкерів. Проте такий підхід, швидше за все, викличе зворотну реакцію — прискорення інтеграції європейських систем ПРО та посилення морської блокади російського тіньового флоту, оскільки використання носіїв ядерної зброї у відповідь на юридичні процедури затримання суден-порушників остаточно закріплює за рф статус держави-пірата.Підписатись на канал
Карл ВолохПогодьтеся, звільнення (під час війни!) керівника головної спецслужби країни - подія непересічна. І суспільству (не кажу вже про парламент, як зумовлює закон -К.В.) непогано б пояснити, за що. Бо про системні проблеми в работі Служби нам мало що відомо, крім традиційного доїння бізнесу (але кого це коли в українському керівництві турбувало? -К.В.)А от про блискучі спецоперації, як і серйозну участь у війні на морі, знає цілий світ. У чому ж справа? Знаєте, у мене є з цього приводу своя версія. Памʼятаєте, коли втратила крісло Генпрокурор Венедиктова? Коли пішла в термінову одноденну відпустку замість підписати підозру Порошенку. А як вважаєте, наскільки випадковою була відставка Шмигаля з премʼєра, коли він відмовився підписати відоме санкційне фуфло? А те, що премʼєркою після цього стала Свириденко, котра це фуфло таки підписала? У Малюка таких страшних гріхів перед президентом, щонайменше, два. Він також відмовився брати участь у тому санкційному балагані - й Офісу довелося затягнути в скандальну історію фінмонітора Проніна, що жодним законом не передбачено. А нещодавно він «підвів» ще капітальніше - не погодився роздати підозри у держзраді центральним діючим особам, що викрили «міндічгейт» (як би я не ставився до масового зливу в пресу матеріалів НСРД - К.В.)Ось тоді й було вирішене питання з його відставкою. Бо таким є при нинішній владі головний критерій оцінки успішності керівника СБУ, а не якась там Павутина. Дрібʼязкове, мстиве, закомплексоване МЗЧ.Підписатись на канал
Дмитро "Калинчук" Вовнянко Василь Малюк тепер з приставкою "екс". Колишній голова СБУ. Вражає. Малюк був одним з найбільш успішних голів СБУ. Можна уявити як сьогодні радітимуть у Кремлі. Шампанське рікою поллється. За що звільнили? Думаю - за недостатню вірнопідданість перед найвпливовішим. Малюк, нагадаю, відмовився брати участь в історії з санкціями проти Порошенка. Крім того нічим завершилася історія з тиском з боку СБУ на НАБУ, затриманий детектив НАБУ вийшов на свободу. Влада намагалася давити на НАБУ руками СБУ - спроба завершилася провалом, а потім НАБУ в'їхало з обшуком до низки нардепів-служок, аж Юзик за кордон втік. Все зрозуміло? Ще один факт - протягом одного тижня змінено керівників ГУР, СБУ і Служби зовнішньої розвідки. Хоча назвати їхню роботу поганою просто не повертається язик. Справді незрозуміло. Навіщо в такий важкий час міняти керівництво зразу трьох основних спецслужб України? Не розумію. Розумію інше - в Кремлі тріумфують. Рішенню Зеленського держава-агресор аплодує стоячи. Малюк їм стільки сала налив за комір, що в Москві давно мріяли аби Малюк не керував СБУ. Вже не керує. Навіщо таке робити? Для чого? Щодо нової кандидатури голови СБУ сказати не можу нічого, я нічого про нього не знаю. Єдине що дивує - те як активно понеслося від ЗЕботви "Хмара безпосередньо керував операцією "Павутина". Що мені це нагадує? Правильно: "Сирський безпосередньо визволяв Харківщину. А ваш Залужний..." Тоді результат не вразив. Що буде зараз - побачимо.Підписатись на канал
Кирило ДанильченкоПоки Кремль марить про «можемо повторити», а диктатори трясуть золотими автоматами, США за 3 години закрили питання з Венесуелою. Без багатомісячних м'ясних штурмів. Без «другої армії світу». Просто технологічний каток.150 літаків в одній хвилі, вимкнена кібератакою та стіною перешкод ППО, «Джеральд Форд» біля берегів і Мадуро в наручниках на борту десантного корабля. Російські «Антеї» та С-300, на які молилися чавісти, навіть не зрозуміли, що їх вбило.Але найцікавіше не це. Найцікавіше почнеться завтра, коли Chevron відкриє венесуельський вентиль, а нафта полетить до $40 за барель. Для Кремля це страшніше за будь-які ATACMS.Зараз Z-канали б'ються в істериці і тикають пальцем: «Дивіться, ось як виглядає справжній "Київ за три дні"! Чому ми так не змогли?».Відповідаємо. Так, ви маєте рацію. Воювати так — можна. Але є нюанс. Для цього потрібно вкладати трильйони в технології і супутники, а не в яхти для ескортниць. Потрібно будувати суперавіаносці, а не палаци з аквадискотеками і кімнатами для бруду (правильно грязелікування але там пірнає бруд). І головне — потрібно мати армію, де цінують інтелект, а не вміння роками цілувати зморщену дупу диктатора, доповідаючи, що «все є», поки солдати воюють у страйкбольних бронежилетах. Корупція має ціну, і сьогодні цю ціну заплатили ваші союзники.Підписатись на канал
Не треба ображати нарцисів.Трамп дуже боляче сприймає удари по власному его. Коли у Білому Домі так зробив Зеленський, Україна на якийсь час опинилась без постачання зброї і ледь не втратила розвідувальні дані. Тепер Сі Цзіньпінь відверто зверхньо поставився до спроб американської адміністрації вирішити питання ненападу на Тайвань, влаштував показові навчання і в новорічному зверненні пообіцяв приєднати острів до КНР. Одночасно путін відверто зневажив і зірвав миротворчу місію Трампа і на додачу збрехав про атаку на резиденцію. Трамп відповів у своїй соцмережі, що росія є перешкодою для миру.Сама операція у Венесуелі готувалась давно. Причина не в фентанілі, який звідти нелегально завозять на територію США. Причина - нафта. Венесуела має найбільші поклади у світі. Відповідно, хто контролює видобуток, той регулює ціну. Китай і росію сьогодні вишибли звідти разом з диктатором Мадуро. Тепер, якщо Америка встановить ефективний контроль над нафтовою промисловістю Венесуели, вплив на світовий нафтовий ринок переходить до США.Поведінка росії і Китая, які хазяйнували у Венесуелі на свій розсуд, просто підштовхнули Трампа дати команду і показати, що порушувати міжнародне право можуть не тільки вони, просто у США це виходить краще. І що велика гра сильних тільки починається. Ми входимо в еру міжнародних відносин де право сили вище сили права. Саме тому, місце України має бути серед тих, кого буде страшно зачіпати. Оборона і військова промисловість маю стати понад усе. Вижити серед змагань сильних інакше буде важко.via Volodymyr ArievПідписатись на канал
Дмитро "Калинчук" Вовнянко Отже, Буданова призначили "єрмаком". Що це нам віщує? Почнемо з позитивного. Епоха Єрмака остаточно і категорично - фсьо. Скільки б там не розповідали ніби Єрмак з Зеленським, зустрічаються і чаюють (хоч масаж одне одному роблять), весь "вплив Єрмака" тепер буде розбиватися об фігуру Буданова. Треба розуміти, хто такий Буданов? Буданов - це професійний війстковий диверсант. Практично вся його кар'єра - це спецпідрозділи ГУР МО. Буданов тривалий час був головним військовим розвідником країни. Цивільним особам важко це усвідомити. У військових - своя специфічна манера керування. Кадровий офіцер звик наказувати а не просити. Офіцери не терплять коли їхні накази ігнорують. І так, офіцер що керував ГУР, він уміє так командувати: "Лягти! Встати!" що клієнт сам починає лягати і вставати. Військові підтвердять. Мені складно оцінити яким був Буданов розвідником - ми всі пам'ятаємо його "прогнози" які ні фіга не підтвержувалися. Проте треба віддати йому належне, диверсії під керівництвом Буданова ГУР здійснював багато і професійно. Не з чуток знаю, перейти до підрозділів ГУРу з розвідок бригад ЗСУ - це успіх. Багато хто потикається. Буданову це явно плюс, як організатору. Все це означає от що. Зеленський максимально зосереджує увагу на війні. Він явно намагається виправити ситуацію наближаючи до себе військових професіоналів. Факт, нічим більше крім війни, Буданов в своєму житті не займався. Через це, на мою думку, призначення нового голови ОПУ сильно розстроїло головкома Сирського. Відтепер Зеленський матиме оцінку сииуації на фронті, відмінну від оцінки головкома і генштабу. Це - явно плюс. Щодо інших напрямків роботи голови ОПУ крім війни, сказати щось складно. Знову таки, Буданов практично все життя воював. Але можна бути певним, Буданов по-воєнному намагатиметься тримати під контролем геть все. Єрмаку в ОПУ місця більше нема. З гарантію. Чому ж власне Буданов? Я думаю, справа в тому, що Зеленський призначив особу з близького кола. Нікому іншому він більше не довіряє. Буданов з його дружиною давно дружать родинами з Марією Левченко - незмінною секретаркою Зеленського. Дійшло до того, що один період Буданов мешкав в будинку пані Левченко і її чоловіка. Марія Левченко прийшла з Зеленським з Кварталу і пережила на посаді і Шефіра, і Богдана, і навіть одіозного Єрмака. Вочевидь, їй Зеленський довіряє найбільше. Тому призначення Буданова виглядає цілком логічним. І ще. Призначення Буданова головою ОПУ убиває його перспективи на скору політичну кар'єру. Жоден з колишніх керівників адміністрації/офісу президента ще не став президентом. На відміну від екс-прем'єрів, екс-міністрів і екс-голів РНБО. Зараз після Єрмака з Буданова преса дрібну стружку зніматиме. Буданову доведеться рятувати ретинг Зеленського, що стрімко зменшується. А це саме собою справа невдячна. Тому очевидно. Зеленський відчуває сильний кадровий голод, тому й зважився на таке призначення. Зеленський довіряє тільки дуже близьким особам. "Слуга народу" консолідована як ніколи", - ви ж розумієте?!Підписатись на канал