Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - AC Garage News
Añadido 06 dic. 2025

AC Garage News

@ACgarageNews
Número de suscriptores: 1 923
Fotos: 11,800
Videos: 454
Enlaces: 916
Descripción:
Канал про ретро рух в Україні. Авто, мото, вело і не тільки. Головні події, поради експертів і тільки перевірена інформація

👥 Número de suscriptores

1 923
Promedio/Día:: +8
Promedio/Tiempo:: +5
Promedio/Mes:: +62

👁️ Vistas promedio por mensaje

342
Promedio/Día:: 344
Promedio/Tiempo:: 332
ERR: 17.78%

📊 Mensajes por Día

2.5
Último día: 0
Promedio semanal: 5.4
Promedio por día: 2.5

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 661 26-04-09 09:30
Перший український пригодницький екшн про автоперегони «На драйві» уже в кінотеатрахПодії стрічки розгортаються у прифронтовому Харкові. Компанія друзів знаходить покинуті авто в зачиненому через війну торговельному центрі й влаштовує справжні перегони. «Драйв, швидкість та незламний Харків. На великі екрани вийшов фільм «На драйві». Це кіно про молодь, яка навіть у прифронтовому місті знаходить силу жити на повну. Пишаюся командою, яка працювала над стрічкою. Дивіться українське, бо наше – це завжди про якість і справжні емоції», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.Ідея проєкту народилась у 2023 році. Режисер – Артем Литвиненко, продюсерка – Альона Тимошенко. Робота над фільмом розпочалася у 2025 році компаніями Dream Film та A17 Production. Перший етап знімань пройшов у Харкові, тож на тлі пригод головних героїв глядачі можуть побачити зруйновані або пошкоджені після обстрілів будівлі. Основні ж зйомки відбулися у Києві – у великому покинутому паркінгу торгівельного центру,
👁 417 26-04-07 07:21
А от і причини, чому ніякого автомузею на кіностудії в Києві бути не могло. Прокуратура через суд вимагає скасувати незаконну реєстрацію права власності на неіснуючу нерухомість на державній земельній ділянці вартістю 150 млн гривень, що перебуває у користуванні кіностудії імені О.Довженка Шевченківська окружна прокуратура міста Києва звернулася до суду з позовом про усунення перешкод у користуванні державною земельною ділянкою, скасування реєстрації права власності на неіснуючий об’єкт нерухомого майна, та скасування реєстрації земельної ділянки в Державному земельному кадастрі. Йдеться про земельну ділянку 1 га по вул. Молдавській у Шевченківському районі столиці. Ця ділянка є частиною земельної ділянки площею 16 га, яка перебуває у користуванні ДП «Національна кіностудія художніх фільмів імені О.Довженка». Водночас встановлено, що ТОВ незаконно зареєструвало право власності на неіснуючий об’єкт нерухомості. Надалі незаконно сформували земельну ділянку площею 1 га у Державному земельному кадастрі
👁 222 26-04-05 10:30
З таким архівним постом є сенс нагадати і те, чим зараз займається Ілля Ільїнський. Бо тоді в кінці 2000-х він з'явився в тусовці #detroitclan вже після десятків машин, які він робив в рамках передачі "Алло-Гараж", плюс був декілька років ведучім драгу на СК "Чайка" в часи, коли це був проект нашого Сергія «che_guevara».Отже, основна справа Іллі - це ILINSKIY CARS: повноцінне дрібносерійне українське виробництво реплік Shelby Cobra. В якості бази використовується Chrysler Crossfire, він же Mercedes SLK (R170). Років 10 тому я люто срався з Іллею на цю тему і казав, що це колхоз легенди. Але потім мав змогу на заводі Factory Five в США спробувати всі їхні, "автентичні" варіанти. І Cobra різних конфігурацій, і Daytona...Тоді в мене був в наявності ідеальний донор під такий проект у вигляді foxbody Mustang, чиї агрегати використовують американці. І мені дуже хотілося Cobra. Але! Коли я спробував їх всі, то зрозумів - експлуатувати ЦЕ при здоровому глузді та на дорогах України (та й США) я не буду. І рятує концепцію саме сучасна ергономіка Crossfire/SLK, де інженери Daimler-Chrysler вирішували задачу зручності їзди цивільного водія та пасажира у XXI столітті! Довша колісна база, ширші дверцята, зручне розміщення керма та педалей відносно крісла, а крісла відносно кузовних панелей дозволяють отримати задоволення без компромісів. Прийшлося публічно вибачатися перед Іллею, що я вважав колхозом як раз робочу схему перетворення Cobra з музейної репліки на готовий до їзди рестомод.Свіжий тізер в інсті ilinskiy_cars також демонструє наступний проект в цьому ж напрямку, який мені особисто ще більш цікавий: Daytona Coupe! Чекаємо на деталі.Але, не кобрами єдиними. Більш ексклюзивні проекти Іллі також пройшли великий шлях з 2000-х. Правда, копія гоночного Alfa Romeo (останнє фото), хоча мені подобається, виходить за межі тематики @ua1888cars. А ось стретч-версія Polaris Slingshot (!!!), розтягнута на 850 мм для того, щоб отримати 4 дорослі + 1 дитяче місце, як раз цілком американська техніка. Ну й особиста Tesla з іменними номерами ILINSKIY на задньому фоні фоток нагадує, що хоча він шанує весь спектр автопрому, серце майстра все ще лежить саме до АА. Що не може не радувати 🤠Успіхів йому у бізнесі та творчості. З радістю слідкую за розвитком проектів і радий розповідати про прогрес!P.S. Двері-метелики ідеально підходять осучасненій Cobra 😍
👁 240 26-04-04 05:51
Але в архівах не було фото цього авто, лише опис та креслення. То звідки ж фото? У Києві цей Panhard&Levassor довго не затримався. Оскільки київський округ шляхів сполучення на той час охоплював території і сучасної Білорусії і навіть Криму, у 1900 році його переміщують до Ялти, де стає першим авто на півострові. Там його запримітив князь Олександр Михайлович (на прізвисько Сандро), який мав маєток Ай-Тюдор на південному узбережжі. На цьому авто катається до Ялти його родина і у серпні 1900 року робить декілька фото з ним. Згадка про це авто міститься і у їх спогадах.Так фото першого київського автомобіля потрапляють до Історичного Автоклубу завдяки фотосесії Романових у Ялті. Зате тепер ми бачимо саме цей Panhard&Levassor. І зображення цього авто на Подолі - це вже фантазія від ШІ.У Криму автомобіль проїздив до 1905 року, але згодом вийшов з ладу і його було списано. А копії документів про перший київський автомобіль будуть зберігатися у Виставковій залі української авто та мототехніки у м. Києві.
👁 574 26-03-29 08:37
#ІсторичнийАвтоклуб продовжує розповідати про досягнення наших підприємств.Перший в СРСР автобетонозмішувач було виготовлено у Києві на заводі «Червоний екскаватор» у 1938 році. Це була машина СССМ-738/С-49 на шасі ЯГ-6. Згодом було виготовлено ще одну модифікацію вже на 3-вісному шасі ЗіС-6.Цікаво, що перший бетонозмішувач мав барабан ємністю лише 1,5 м3 і окремий бак на 240 л для води. Змішування суміші відбувалося зі швидкість 9 об/ хвилину, а при транспортуванні - 4,9 об/хв.Київські автобетонозмішувачі випускали до 1939 року. Але війна змінила пріоритети і на «Червоному екскаваторі» почали виготовляти військову продукцію. Але такий факт був в історії Києва. Саме тут був виготовлений перший в СРСР автобетонозмішувач! Зараз завод «Атек» вже давно нічого не виробляє та й мало хто памʼятає, що це взагалі був лідер з виробництва екскаваторів всіх типів. Саме в Києві виготовляли не тільки навісні, а й повноповоротні гусеничні та самохідні колісні моделі, а згодом і екскаватори на шасі автомобілів КрАЗ.
👁 479 26-03-17 07:19
Українська державність на самому початку 1939 року виникла на території сучасної Закарпатської області. Там було утворено Карпатську Україну, з жовто-блакитним прапором та гербом тризуб.Відокремлення відбулося від Чехословаччини, яку фактично анексував Третій рейх. Але 16 березня 1939 року вже угорські війська увійшли до м. Хуст і почали окупацію молодої держави. Коротка історія Карпатської України руйнує наратив про те, що буцімто Україну у сучасних її кордонах створив Ленін чи Сталін. Або якісь угорці в циліндрах.Ні. Спроби створити державність на українських землях існували постійно і за це була пролита кров. Окупація Карпатської України угорськими військами відбулася при згоді Гітлера.І подивіться на ці фото - на якій мові були вивіски та гасла. Вже у вересні 1939 року почнеться Друга світова. Але перші постріли на українських землях сталися набагато раніше саме у Закарпатті.А на цих фото ми бачимо техніку на вулицях Карпатської України: агітаційну вантажівку Praga та угорські танкетки.
👁 181 26-03-07 10:34
Французький авантюрист, чиє прізвище стало назвою флагманської марки General Motors. Засновник Детройта і, цілком можливо, самозванець:Антуан Ломе де ля Мот Кадійяк / Antoine Laumet de la Mothe Cadillac5 березня 1658 - 16 жовтня 1730Народився він як Антуан Ломе у містечку Сен-Нікола-де-ла-Грав у Гасконі, четвертою дитиною в родині місцевого юриста. Справжній гасконець, як і д'Артаньян з тих самих країв: сучасники відзначали його войовничу вдачу, хижий ніс (за який отримав прізвисько le Faucon, «Яструб») і невгамовні амбіції. Навчався у школі єзуїтів, потім вступив до армії кадетом. У 1683 році, в двадцять п'ять років, відплив до Нової Франції.І ось тут починається найцікавіше. У шлюбному свідоцтві 1687 року, коли Ломе одружився з Марі-Терез Гійон у Квебеку, він записався вже як «Антуан де ля Мот, есквайр, сьєр де Кадійяк, син Жана де ля Мота, сеньйора Кадійяка, Лоне та Семонтеля». Усе це він запозичив у місцевого дворянина Сильвестра д'Еспарбе де Люссана, барона де Ламот-Бардіг, сеньйора де Кадійяк, чиї землі розташовувалися неподалік від рідного містечка Ломе. Фонетична схожість між «Ломе» та «ля Мот» допомогла створити правдоподібне нове ім'я. Відтоді і до кінця життя Антуан Ломе був відомий як Кадійяк.По прибутті до Нової Франції Кадійяк швидко зарекомендував себе як здібний, хоч і конфліктний офіцер. Він потрапив у довіру губернатора Фронтенака, у 1694 році отримав командування фортом Мішілімакінак на стику озер Гурон та Мічиган, де налагоджував торгівлю хутром із корінними народами.24 липня 1701 року Кадійяк на чолі пари сотень солдатів і колоністів висадився на березі річки у регіоні, який тоді знали як Нову Францію. Тут він вирішив побудувати форт. Ідея належала самому Кадійяку. Авторитет Кадійяка був достатнім, щоб його план підтримав граф Поншантрен, міністр короля Людовіка XIV, і побудований форт навіть назвали на честь графа: Форт Поншантрен дю Детруа (Fort Pontchartrain du Détroit, «форт Поншантрена на протоці»). Це поселення згодом стало містом Детройт.Подальша кар'єра маркіза нагадує гойдалку. У 1704 році через конфлікт з єзуїтами його заарештували і судили у Квебеку, але виправдали, і він повернувся в Детройт, де керував поселенням до 1711 року. Потім його призначили губернатором Луїзіани, де він теж нажив ворогів, через що у 1717 році Кадійяка відкликали до Франції і ув'язнили у Бастилії. Після звільнення через півтора року його зробили шевальє ордена Святого Людовіка, королівським колоніальним комісаром і мером міста Кастельсарразен, де він і помер у 1730 році.Благородне походження Антуана Ломе частина істориків оспорює, стверджуючи, що він привласнив собі ім'я Кадійяк і дворянський титул, перебуваючи в Америці. Як би там не було, на основі фамільного герба роду де ля Мот Кадійяк було створено логотип Cadillac, зареєстрований як торговельна марка у 1905 році. Коли у серпні 1902 року Генрі Леланд переконав інвесторів збанкрутілої Henry Ford Company не закриватися, а реорганізувати бізнес, нову компанію назвали саме Cadillac. Як писав Артур Паунд: «У великій сміливості, підприємливості та здібностях маркіза засновники бачили ті самі якості, які вони сподівалися привнести у компанію».Авантюрист, торговець хутром, губернатор, в'язень Бастилії і, можливо, самозванець, Антуан Ломе де ля Мот Кадійяк помер за 172 роки до того, як його ім'я з'явилося на радіаторних решітках. Але саме він, за іронією долі, став вічним обличчям американського автомобільного люксу.Про те, що означає кожен елемент герба Кадійяка, як з нього народився логотип марки, а також повна історія всіх назв моделей Cadillac: https://1888.media/?p=2125#героїамериканськогоавтопрому
👁 555 26-02-28 12:49
Пам'ятаєте у Київського мотозаводу були такі специфічні пожежні мотоцикли? Здавалося б вони застарілі і нікому не потрібні, але виявилося, що потреба в них існує. Такого типу транспорт дуже зручний під час пожеж на вулицях дачних кооперативів, на промислових підприємствах та лісних масивах. А оскільки Київський мотозавод подібні мотоцикли вже не виробляв, то цей сегмент техніки повністю був без оновлення.І ось в минулому році українське підприємство Д ЛАЙТ - DLight виготовило приціп для ДСНС DL-750. Пластиковий пожежний причіп DL-750 з баком на 750 л - це мобільний запас води для швидкого гасіння пожеж у місцях без пожежних гідрантів: у селах, лісах, на фермах, складах і будівництвах. Впізнаєте опис? Так, це теж саме, як позиціонувався і пожежний мотоцикл КМЗ Дніпро-156П чи Дніпро-8.922-05П.Але на відміну від мотоциклу, який був самохідним, причіп DL-750 не може самостійно пересуватися.Причеп DL-750 має пластиковий бак, який не іржавіє та служить довго. Мотопомпу для гасіння пожеж і спецінструмент.
👁 348 26-02-08 08:02
Як відомо, 1000000-й мотоцикл КМЗ виготовив 29 січня 1979 року. З конвейеру його перемістили до музею мотозаводу, а згодом він опинився в приватній колекції і надовго зник. І ось у минулому році він зʼявився на одній виставці у Києві. Організатори ствержували, що це саме той самий 1000000-й Дніпро МТ10-36 і є. Про це навіть написали у каталозі до виставки. Але щось мені одразу здалося не таким в тому зразку. Він був вже занадто сяючий, як для свого віку 47 років. І чомусь не мав шильди на рамі. Але це був лише мій субʼєктивний погляд. Згодом виказав сумніви щодо цього зразку і Виктор Чепижко, який бачив особисто 1000000-й мотоцикл в музеї КМЗ ще дитиною. Він добре запамʼятав його, бо часто бував у музеї, який був у підпорялкуванні його мами. Головна деталь, яку запамʼятав пан Віктор - це велика емблема КМЗ на колясці з написом 1000000. Вона була виконана фарбою.А далі, коли почали співставляти номер двигуна 51427 на «ювілейному» мотоциклі, виявилося, що на початку 1979 року були трохи інші номери.
👁 244 26-02-07 08:01
Нова цікава авто в Україні. Перед вами - одна з перших машин, яка отримала ексклюзивний колір екстер'єру та салону Designo.Це Mercedes-Benz E320 Cabriolet 1996 року в шикарному кольорі Designo Grün 252. Не менш вражає і салон кабріолета: екстравагантне поєднання зеленої та чорної шкіри з темним деревом.В той час 124-й седан вже не виробляли, універсал та купе також вже фактично зняли з конвеєру (у лютому та березні 1996 року відповідно), а ось варіант з м'яким дахом пропонувався аж до липня 1997-го!Із цікавого - дана автівка з самого початку була зібрана в якості офіційного прес-кару Mercedes-Benz: для демонстрації журналістам та експертам різноманіття палітри кольорів Designo. До речі, якщо для більш новіших моделей Mercedes-Benz кольори Designo трапляються досить часто, то для 124-го це справжня екзотика. Дослідники моделі вважають, що лише 11 автомобілів покоління 124 (всі кабріолети) отримали фарбу Designo. Ну а екземпляр на фото було знайдено, оглянуто та придбано для колекціонера з України.