Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - За Велику Україну!
Added 14 Jul 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Number of subscribers: 598
Photos: 110
Links: 431
Description:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin

👥 Number of subscribers

598
Average/Day:: -1
Average/Week:: +1
Average/Month:: +1

👁️ Average views per message

120
Average/Day:: 139
Average/Week:: 104
ERR: 20.07%

📊 Messages per Day

1.8
Last day: 2
Week average: 1.9
Average per day: 1.8

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

АНОНС СЬОГОДНІ ПЛАНОВА ГРОМАДЯНСЬКА СЕРЕДА ОРГАНІЗАЦІЇ "ПОСТУП"Онлайн-конференції відбуваються в Телеграмі. В аудіоформаті.ПОРЯДОК ДЕННИЙ.1. Підготовка другої ітерації акції "Потужність".2. Питання критеріїв ефективності руху "Поступу". Перелік показників сформовано. Оцінюємо їх.3. Актуалізація поступівського сайту. Виділяємо 15-20 хвилин.(Починаємо з питання "Прочитайте перед тим, як вступити в «ПОСТУП» дану статтю".)4. На яку мотивацію ми розраховуємо в створенні Громадянського руху?Пояснення поступівської концепції пропаганди. (Пповторюємо в разі наявності вікна).Питання розглядаються в будь-якому порядку. Порядок визначає модератор наради. Модератор визначається перед початком обговорення.***ГОСТІ запрошуються.Наші конференції носять робочий характер. Гості можуть приймати участь в обговоренні всіх поступівських питань. Для гостей попередніх реєстрацій чи попереджень не потрібно.Якщо гості мовчать і просто слухають (на екскурсії), то можуть не представлятись.Якщо у гостей будуть питання, то виділяємо для цього до 30 хв. часу. Але бажано попередити.Початок - о 19:00. Завершення - о 20:30. Конференція проводиться на базі спеціально створеного для цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")".В цьому каналі є посилання для приєднання до конференції. Приєднатись до цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")" можна за посиланням: https://t.me/gsPostup
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 6"2+3" - це назва переліку задач. Ті, які ведуть нас до мети! Ті, які якраз і є "конкретні дії". Швидкість досягнення нашої цілі напряму залежить від кількості поступівців (і непоступівців також), які долучені до виконання зазначених задач.Від якості також залежить. Але в першу чергу - кількість.Задачі (2+3): №1 (кадри) - залучення нових людей в "Поступ" (зараз це робота по лінії запрошення до ТЛГ-каналу "За Велику Україну!"). №2 (кадри) - залучення поступівців для роботи по задачі №1. №3 (пропаганда) - діяти як індивідуальний пропагандист (це власне і є пропаганда, і заради цієї задачі виконуються всі інші чотири). №4 (пропаганда) - залучення поступівців (і непоступівців), щоб ставали індивідуальними пропагандистами, тобто робили задачу №3. №5 (пропаганда) - приймати участь в створенні контенту для пропаганди, в розробці та реалізації акцій.Завдання третє і п'яте можуть виконувати і не члени організації "Поступ". Це також нас просуває вперед.Принцип перший: все має робитись виключно на добровільній основі! Тільки добровільно, це ПРИНЦИПОВО! Якщо себе заставляєш - не роби! Значить щось не розумієш або з чимось не згодний.Принцип другий: в пріоритеті задача №1. Якщо стоїть вибір, зробити завдання №1 або щось інше - то роби завдання №1!Хоч все і працює заради третьої задачі (пропаганди), але потужність пропаганди залежить від збільшення кількості людей нашого руху.ГОЛОВНЕ - усвідомити, що ТІЛЬКИ ЦІ ДІЇ ВЕДУТЬ НАС ДО МЕТИ! Всі інші дії - ні! Це і є "конкретні дії" або "реальні дії"І ще одне треба усвідомити. Крім "Поступу" більше ніхто не рухається не тільки шляхом побудови Великої України, а взагалі хоч якимось шляхом. Всіх цікавить лише добратись до корита влади. Це погано що ми єдині. Погано, бо ми продовжуємо бути маленькими, більшість продовжує спати летаргічним громадянським сном.
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (21 липня 2025 р.)Вчимось ловити Росію на брехні разом.Всі вже, мабуть, чули, що РФ сфальсифікувала історію. Привласнила нашу історію України (Русі ) собі.Але як вдалося і вдається викривати ці історичні фальсифікації?Ось свіжий приклад.Російські ЗМІ видають таку новину:"Украина в 1991-м подписала Беловежские соглашения в качестве одного из учредителей СССР, а в 1922-м во время создания Союза она подписывала соглашение, не имея ни Малороссии, ни Одессы, ни Харькова, ни Крыма, ни Севастополя.Об этом в интервью РИА Новости рассказал бывший премьер-министр России Сергей Степашин".Ми маємо дякувати російським діячам такого рівня, що своїми словами дозволяють нам викривати їх брехню.1. Якщо Україна була такою маленькою на момент створення СРСР у 1922 році, без південних територій, без Одеси, без Харкова, Криму, то чому все це потім стало Україною? Чому влада комуністів нарізала для "маленької" України всі ці території і назвала їх потім українськими? Що, добрі такі були? Ні. Зробили це для того, щоб зафіксувати реальні етнічні території проживання українців. Бо інакше потрібно було їх назвати кимось іншими, але цих "інших" там фізично не було. 2. Як бачимо, пан Степашин не назвав територій сьогоднішніх ЛДНР. Чому? Значить вони тоді, виявляється, були Україною. 3. Якщо рішення про створення СРСР приймала дуже маленька частина України, то не було ніякого волевиявлення українського народу щодо створення СРСР. Це юридично було фейком. Таким самим як є юридичним фейком створення "нових російських територій" сьогодні.Бачимо, що балаканина окремих посадовців на Росії дають можливість хватати їх за язика та виводити на чисту воду. А також очевидно, що на РФ відсутня єдина узгоджена стратегія просування своєї брехні. Правда переможе. Вона завжди перемагає. Це питання часу. Не існує ніякого російського народу. І територій російських також не існує і ніколи не існувало. Існують різні народи і їх території. Які до фейкового утворення під назвою "Росія" не мають ніякого відношення. Наше завдання допомогти всім цим народам розібратись із цими питаннями і отримати незалежність один від одного. Тоді і їм стане краще жити і іншим загрози не будуть нести.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(20 липня 2025 р.)Влада робить перетасування в Уряді. Замість Прем'єра Шмигаля призначають Свириденко. Яка була Першим віцепрем'єром і одночасно міністром економіки України.А Шмигаль стає міністром оборони. Також робляться і інші аналогічні зміни.Тобто ми бачимо зміни всередині владної команди. Звичайні "перетасовки".Крім того, Президент Зеленський похвалив Шмигаля за його роботу Прем'єром. Сказав, що його досвід дуже цінний.Приїхали.Прем'єр, який всі роки влади Зеленського ніяких реформ не робив. Тільки говорив про них, виявляється робив все вірно. Це оцінка Президента.Це означає, що влада буде діяти так, як і діяла. Тобто чекати від влади Зеленського дій по реформах не доводиться. Тобто економіка і надалі буде олігархічною. І надалі Україна буде йти в прірву. Також не буде встановлено справедливість. Бо ніхто не збирається змінювати і правоохоронну систему.Не на часі! Бо зараз війна! Саме такий контраргумент завжди використовує чинна влада. А люди ведуться на це "не на часі". Хоча насправді саме під час якихось катаклізмів, і в першу чергу, коли йде війна, простіше всього робити зміни в країні. Про це свідчить досвід історії.Влада ж користуючись війною, просто консервує стан справ в Україні. Бо це їй вигідно.Поки тут нічого зробити не можна. Крім одного – добиватись, що всі громадяни все це зрозуміли. Настане час, коли все має бути розставлено на свої місця. І всі за все мають дати відповідь.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (19 липня 2025 р.)Досвід Німеччини відновлення після Другої Світової війни.Початком розквіту країни можна вважати 20 червня 1948 року, коли батько дива Людвіг Ерхард скасував державний контроль за цінами на товари і скасував 90% регуляторних обмежень бізнесу. Ідеологія німецького економічного дива загалом була ліберальною: скасування держмонополій і водночас стимулювання конкуренції та інвестицій, запуск механізмів приватизації. Другим найважливішим етапом стало проведення фінансової реформи. Рейхсмарку, що діяла на той момент (замість якої населення використовувало валюту, цигарки або каву через гіперінфляцію), замінили на німецьку марку за курсом 100:6,5. В основі економічного зростання лежало відновлення та переорієнтація військових підприємств на легку, харчову, текстильну промисловість, виробництво побутової техніки та автомобілів.Істотну роль відіграла і допомога США. По-перше, Штати дозволили Західній Німеччині відновити заборонене на той час виробництво, зокрема алюмінію та верстатів. По-друге, з Америки до Німеччини було поставлено товарів на суму $3,8 млрд (з них $1,5 млрд – у рамках плану Маршалла), кошти від реалізації яких спрямовувалися до спеціальних фондів та банків на розвиток економіки країни. Велику роль зіграли прямі іноземні інвестиції, теж переважно американські. За період з 1950 по 1957 р. обсяг інвестицій у Німеччині збільшився на 81%. Окрему увагу в повоєнній Західній Німеччині приділяли фіскальній політиці. Держава та місцеві органи влади мінімізували свої бюджети. Валютні обмеження знімали поступово, у цій сфері лібералізму не було. Було випущено державні облігації, ресурси від продажу яких спрямовували на підтримку підприємств. Основна маса видатків держбюджету була спрямована на розвиток бізнесу. У рамках податкової реформи високу диференційовану ставку корпоративного податку (близько 65%) замінили на єдину ставку 50%. Було також використано метод прискореної амортизації виробничих приміщень (у перші два роки можна було списати 50% їх вартості).Для стимулювання експорту держава давала податкові пільги, а під великі контракти – фінансування. Фізособи, чиї доходи були нижчі за 2400 марок на рік, платили 18% податку, а ось ставку податку на доходи понад 250 тис. марок на рік підняли до 95%. Крім того, було знижено податки на доходи за цінними паперами.РЕЗУЛЬТАТ: У 1962 році рівень промислового виробництва в Західній Німеччині перевершив довоєнні показники втричі. ФРН займала друге місце за величиною золотовалютних резервів, третє місце (після США та Англії) за обсягом промислового виробництва. Середньорічні темпи економічного зростання 1950–1966 рр. становили близько 9,2%.(підготовлено на основі статті члена ГО "Поступ" Сергія Китаєнка)ЗВЕРНІТЬ УВАГУ З ЧОГО ПОЧАЛИСЯ РЕФОРМИ!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 5 Важливим є завдання - досягнути щоб всі поступівці (і непоступівці також) розуміли, що єдиний шлях до побудови Великої України полягає в створенні потужної Громадянської сили. І могли б пояснювати це іншим. Бо тільки така сила здатна рухати вперед країну. Створення такої сили досягається тільки одним - масовою і довготривалою пропагандою. Інструмент - велика кількість індивідуальних пропагандистів (поступівців і непоступівців). Не тільки всі члени "Поступу" мають такими стати, але до цього мотивувати і непоступівців. Індивідуальний пропагандист - це коли людина ДОБРОВІЛЬНО, самостійно, без нагадувань і прохань викладає у себе в профілі будь-який матеріал "Поступу" або про "Поступ". Хоча б раз на тиждень. А сам свій профіль робить більш популярним і цілеспрямовано НАПОВНЮЄ його підписниками (друзями).Принциповим є саме добровільність. Людина має хотіти побудувати нову країну і в цьому приймати участь. Саме це хотіння і є головним мотивом. Тоді пропаганда працює. І тоді інші заражаються таким самим хотінням. Це механізм дії пропаганди. Принциповим є також розуміння людиною, що вона поширює. Саме "диванна робота", через інтернет в соцмережах, і є шлях до досягнення мети. Бо тільки так можна формувати підтримку широких мас. Підтримка широких мас забезпечує владу політичним ресурсом для проведення реформ. Тобто "диванна робота" - це шлях до зміни країни! Це і є ті "конкретні справи", про які багато хто любить говорити. ДИВАННА РОБОТА!
АНОНС СЬОГОДНІ ПЛАНОВА ГРОМАДЯНСЬКА СЕРЕДА ОРГАНІЗАЦІЇ "ПОСТУП"Онлайн-конференції відбуваються в Телеграмі. В аудіоформаті.ПОРЯДОК ДЕННИЙ.1. Пояснення поступівської концепції пропаганди. (ПОВТОРЮЄМО)2. Інформування від Штабу Потужності.3. Питання критеріїв ефективності руху "Поступу". Перелік показників сформовано. Оцінюємо їх.4. Актуалізація поступівського сайту. Виділяємо для цього 15-20 хвилин.(Починаємо з питання "Прочитайте перед тим, як вступити в «ПОСТУП» дану статтю".)5. На яку мотивацію ми розраховуємо в створенні Громадянського руху?Питання розглядаються в будь-якому порядку. Порядок визначає модератор наради. Модератор визначається перед початком обговорення.***ГОСТІ запрошуються.Наші конференції носять робочий характер. Гості можуть приймати участь в обговоренні всіх поступівських питань. Для гостей попередніх реєстрацій чи попереджень не потрібно.Якщо гості мовчать і просто слухають (на екскурсії), то можуть не представлятись.Якщо у гостей будуть питання, то виділяємо для цього до 30 хв. часу. Але бажано попередити.Початок - о 19:00. Завершення - о 20:30. Конференція проводиться на базі спеціально створеного для цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")".В цьому каналі є посилання для приєднання до конференції. Приєднатись до цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")" можна за посиланням: https://t.me/gsPostup
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 13 Погано, але факт. У нас ще є поступівці (а непоступівці, то майже кожен перший), які продовжують мислити стереотипно, шаблонно. Вважають, що для досягнення мети потрібні гроші. І, відповідно, без грошей мету досягнути неможливо. Таке бачення свідчить, що людина взагалі не розуміє ані того, що ми робимо, ані того, як принципово наша мета може бути досягнута. Або не здатна це зрозуміти. Бо давлять стереотипи. Чи рівень розвитку недостатній. Або не хоче це зрозуміти. Або просто не знає цього і звикла так думати, бо "всі так кажуть". Причому навіть у "Поступі" є люди, які з такими думками вже багато років в організації. Звичайно, вони нічого і не роблять. Тільки внески сплачують. Але і на цьому - дякуємо!Спочатку запам'ятаємо! Наша мета за гроші НЕ ДОСЯГАЄТЬСЯ! І ніколи не досягалась. Ніде, ні в якій країні і ні з яким народом, і ні в які історичні часи!! Бо досягнення нашої мети пов'язане із вкладанням в суспільство громадянської ідеології. Вкладання ідеології в маси досягається лише як розповсюдження віри. Тобто методом зараження. Заразити може лише "заражена" людина. За гроші цього ефекту досягнути не можна.За гроші можна і треба робити політпроекти. Наприклад, передвиборчі кампанії. Тобто агітацію, а не пропаганду. От коли дійдемо до необхідного рівня - то будемо робити виборчу кампанію. Тоді так, фінанси, можливо будуть потрібні. Але також менше, ніж звичайні (не ідеологічні) виборчі проекти. Хоча на той час у нас буде проблема інша. Не те, де гроші взяти, а вибрати, у кого їх взяти. Бо буде черга бажаючих нам догодити грошима. Так завжди буває, коли бачать майбутню владу. Це називається - політична страховка. Але це не зараз і до цього ще дуже далеко. Багато хто плутає політпроекти (агітацію) і пропаганду. Пропаганда ідеології не діє через рекламу. Тільки методом зараження одних людей іншими. Саме це ми і робимо. Ще раз: "заразити" за гроші неможливо! За гроші неможливо зробити, щоб людина повірила в Бога. Але віра в Бога - це також результат дії пропаганди! Тут всі з прикладом Богом розуміють, а вже з громадянськими процесами чомусь розуміння не вистачає.Можна сказати і іншим чином: на політпроекти потрібні гроші, а пропаганда ідеології, навпаки, сама приносить гроші. Це сказано грубо, схематично, але відповідає дійсності.P.S.Хтось скаже, що в такому разі нам гроші взагалі не потрібні зараз, тобто до моменту агітації, тобто коли потрібно буде до влади рулити. Ні, тут також помилка. Гроші не потрібні для реклами нашої ідеології. Бо має передаватись вона від людини до людини. Але гроші потрібні для створення медійних продуктів, які потім люди і будуть розповсюджувати. Для створення якісного і професійного ролику гроші потрібні. А от для його розповсюдження - ні. Можна, звичайно, витрачати бюджет на це. Але це так само, як гріти воду в океані. Ролики мають розповсюджуватись не за гроші через рекламу, а через людей, які САМІ будуть хотіти їх передавати іншим. І не тому, що сподобались, а тому що це ПОТРІБНО РОБИТИ для справи! Ось це діє.
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 28ПОСТУП займається виключно балаканиною!Все вірно. Такі є! Це і є пропаганда і агітація. Саме балаканина є те, що управляє людьми. Це те, що створює потужні сили, які здатні управляти країнами. Здатні змінювати владу. Здатні утримувати владу. Здатні зробити все!Балаканина - це єдине, що створює силу. Бо балаканина є мотивація людей до дій. Балаканина перетворює натовп в силу! Якою можна керувати знов-таки через балаканину!І є дві категорії людей. Перші - це ті, які не здатні зрозуміти цього. Друга - ті, які користується балаканиною (агітацією і пропагандою) і управляють першими. "Поступу" потрібні не просто ті, хто це все розуміє. А й ті, які ще вміють або хочуть вміти і хочуть робити якісну балаканину. Які хочуть не просто впливати на події в Україні, а самі встановлювати правила життя. Які стануть абсолютною владою. І надовго! Щоб разом побудувати Велику Україну!Пропаганда править всім. Пропаганда править світом. Хто в пропаганді сильніший, той і перемагає. Балаканина і є пропаганда. Так побудоване людство.Але є ще значення і те, що ти пропагуєш.
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (13 липня 2025 р.)Отримали коментар на наш черговий Спротив:"Це велике питання, що (не)ефективніше, діяти самостійно чи у складі партії. Такі як Шарій і без партії понавпливали так, що не дай боже. З іншого боку партій зареєстровано сотні, але який вплив вони мають, якщо не пройшли до парламенту? Тому я би не оцінював людей категорично за наявністю в їх кишені партбілета".Нагадаємо, це був коментар на нашу позицію, що існує чотири можливих варіантів поведінки Громадянина стосовно своєї країни: - приєднатись до якоїсь громадянської організації чи партії (по аналогу "Поступу") що діє, і разом з нею будувати Україну;- створити свою власну організацію і почати діяти щодо розбудови України;- діяти самостійно по розбудові України, але це не є ефективним і сприймається як неадекватність;- нічого не робити, бути соціальним дроном.При чому тут партії? Партія - це інструмент отримання влади. А ми говоримо про інструмент управління країною. Це різні речі. Для управління країною потрібна не партія, а сила, яка здатна це робити. Тобто формальне або неформальне об'єднання Громадян які мають бажання і мету розвивати свою країну. Іноді такі Громадянські сили створюють партію. Просто для того, щоб легалізувати владу що існує. І РОБЛЯТЬ це, а не просто розповідають, як це робити. Індивідуально діяти можна. Але індивідуум ніколи не буде "об'єднанням Громадян". І, відповідно, ніякої Громадянської сили створити не зможе. А якщо почне набирати популярність і буде залишатись один, то його нейтралізують конкуренти. І досить швидко.Коли людина розповідає, що можна діяти індивідуально, то цим просто виправдовує власну громадянську бездіяльність.І тепер про впливовість. Запам'ятайте, якщо на владу потрібно впливати, щоб вона почала робити реформи, то таку владу потрібно змінювати на іншу. А не впливати на неї. Впливати можна лише на СВОЮ владу. Якщо ти знаходишся в ній. Якщо ти є її частиною. Тобто тоді, коли будь-який Громадянин є частиною єдиної Громадянської влади. Тоді впливати доцільно, бо це своє, для себе і таких як ти.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"