Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - За Велику Україну!
Added 14 Jul 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Number of subscribers: 598
Photos: 110
Links: 432
Description:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Source

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(02 серпня 2025 р.)Отримали коментар щодо Доктрин...

Telegram community logo - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
164 Views/Reach 2025-08-02 04:05 Message №1909
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(02 серпня 2025 р.)Отримали коментар щодо Доктрини "Громадянська республіка" (це поступівська програма дій):"Дякую за Доктрину, підтримую понад 80% наведених причин наших бід і заходів щодо їх подолання.Але є суттєві розбіжності.У Доктрині, у вступі, п. 3 зазначено: …управління державою є обов'язком громадянина, …вибори не потрібні. Влада контролюється Громадянами, а не народом. Тут принципова різниця.Я вважаю:в Україні є декілька високоосвічених політиків, які спроможні вирішувати державні проблеми, їх необхідно знайти та привести  їх  до влади (за принципово новим законодавством)".Людина каже, що треба "знайти" високоосвічених політиків і "привести" їх до влади.Що означає - "знайти"?Хто буде визначати, що вони "високоосвічені"?Хто їх буде "приводити" до влади?А що значить "привести до влади (за принципово новим законодавством)"?Хто це "принципове нове законодавство" буде встановлювати та примушувати його дотримуватися?Питання можна продовжувати. Але ці питання не мають відповідей.Громадяни мають запам'ятати: до влади ніхто, ніколи та нікого не приводить. Владу беруть! За владу борються! Владу захоплюють! За владу воюють!Так, громадяни можуть прийти до влади, але не при діючій демократичній системі влади. Бо працює схема: гроші - вибори - влада - повернення грошей із прибутком". Тобто до влади приходить капітал. Він і править. Поєднання влади та бізнесу називається олігархією. Олігархія вирішує сама, хто для неї "високоосвічені". От таких вона і ставить на владні пости виконувати свою волю.Для того, щоб щось змінилось, дійсно, має бути принципово нове законодавство. Яке ліквідує діючу демократичну систему влади та встановить іншу. Але олігархія, яка знаходиться при владі, таке нове законодавство робити не буде. Її влаштовує те що діє на даний час.Для змін потрібно створювати Громадянську силу. Яка буде інструментом влади громадян, формуватися громадянами, контролюватись громадянами та правити в інтересах громадян. Ця сила сама не створюється. ЇЇ потрібно створювати. Це і є завданням кожного українця. Якщо, звичайно, такий українець хоче, щоб його країна розвивалась та ставала потужною! Наразі, поки що в Україні цим займається лише "Поступ". Погано, що він тільки один, але це факт.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"