Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - За Велику Україну!
Added 14 Jul 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Number of subscribers: 598
Photos: 110
Links: 432
Description:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Source

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (09 серпня 2025 р.)Нова Громадянська влада має з...

Telegram community logo - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
161 Views/Reach 2025-08-09 04:01 Message №1919
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (09 серпня 2025 р.)Нова Громадянська влада має запровадити люстрацію всіх нардепів всіх скликань і Президентів. Всіх, без виключень. Це ті, хто довів Україну до такого сьогоднішнього стану. Нам можуть сказати:такого не буде, тому що більше всіх будуть волати і кричати про порушення демократичних цінностей, саме старі політики корупціонери які більш як 20 років у власних кабінетах різного рівня.А ми скажемо у відповідь:сам себе ніхто люструвати не буде. Це ж очевидно. Для проведення такої люстрації потрібна Громадянська сила, яка здолає опір всіх діючих і колишніх політиків.Нам скажуть: згодні, ось тому майдани треба проводити соціальні і суспільні з чіткими вимогами до влади. Ось, наприклад, треба виходити на Майдан щоби депутати ВР України внесли зміни до КПК України, щодо відміни застави злочинцям, чиновникам, політикам і держслужбовцям за злочини пов'язані з корупцією, хабарництвом, розкраданням чужого майна і зловживанням службовим становищем.Ні - скажемо ми!Майдани взагалі не потрібні. Якщо потрібно робити Майдани для того, щоб влада почала робити те, що має і так робити, то таку владу потрібно змінювати. Майдан - це реалізація волі народу. Але це ненормально. Реалізація волі народу має йти через владу, а не через масові протести! Проте демократична система влади встановлює правління олігархії - поєднання влади і бізнесу. При демократії воля народу взагалі не реалізується. Хоча слово "демократія" і переводиться як «влада народу». Щоб змінити ситуацію потрібно змінити систему влади, а не майданити і вічно займатись поваленням олігархії, яка після чергового майдану знову починає правити.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"