ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (12 липня 2025 р.)Російські ЗМІ передають таку інформацію:"Никаких разговоров о том, что Россия "уйдет" из новых регионов - ДНР, ЛНР, а также Запорожской и Херсонской областей, вестись никогда не будет, заявил в интервью РИА Новости бывший премьер РФ Сергей Степашин".Це явне ІПСО.Якщо на Росії про це заявляють, то це означає, що такі розмови сто відсотків будуть вестися або вже ведуться. Повернення всіх окупованих територій є питанням часу.І ніяка сила не здатна цьому зашкодити.Є фундаментальна істина: Україна без Росії здатна і розвиватись, і побудувати Велику Україну.А Росія без України буде продовжувати шлях деградації. Це пов'язано із самою сутністю державного утворення під назвою Росія. Воно створено із різних народів і територій, які нездатні між собою асимілюватись. Це намагаються робити сотні років, але нічого не виходить. Тому все трималося на слов'янському ядрі. А головна частина цього слов'янського ядра - це Україна. Плюс Білорусь. Білорусь, як бачимо, не сильно йде в склад Росії. І не просто так. Бо не хочуть цього білоруси і не захочуть. Настане момент, коли виживання Росії буде залежати від України. Тоді і настане момент, коли всі території Росія поверне сама, без особливих зусиль. Але це буде лише наслідком. Бо особливі зусилля потрібні для іншого. Для розвитку України. Для побудови Великої України. Економічно потужна Україна, лідер Східної Європи - це і є та сила, яка змусить Росію робити те, що потрібно. МИРНИМ ШЛЯХОМ! Проблема на цьому шляху є. І дуже велика проблема. І вона не в Росії, і не в США. А в українській олігархічний владі. Яка використовує Україну і її народ як майданчик для збільшення свого капіталу. В цьому єдина проблема.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 16Яких людей шукає "Поступ"?Беремо гіпотетичне припущення.Термін побудови Великої України складає, наприклад, не менше 150 років.Це умовне припущення. Припускаємо, що робота має бути декількох поколінь українців. Але є умова. Потрібно працювати кожен день. Кожен день! Для цього потрібна громадянська сила. Саме такою силою і є організація "Поступ". Потужність нашої сили нас абсолютно не влаштовує, але іншої в Україні просто не існує. Тепер питання:Будуть люди, які скажуть, що якщо мету досягнути при їхньому житті неможливо, а тільки через 150 років, то їх це не цікавить. Ані така робота, ані така організація. Скажуть, що хочуть швидкого результату, який би побачили при своєму житті.І будуть такі, які без вагань будуть працювати і приєднуватись до нас задля роботи на майбутнє нашої Ураїни. Їм треба тільки розібратись із нашим шляхом: чи дійсно він веде до необхідного результату, хоч і через 150 років, навіть.Люди другого типу є і їх досить багато. Соціологія каже, що не менше 10% від всього населення.Наша задача - їх знаходити. І разом з ними вибудовувати Велику Україну. Цікаво, але досвід історії каже, що саме такі люди чомусь в більшості випадків досягають необхідного результату ще при своєму житті. Тобто отримують те, на що не розраховували взагалі - абсолютну владу і досягнення мети! І мотивацією їх було саме майбутнє своєї країни, а не отримання влади чи якихось бонусів від громадянської діяльності. А потім ці люди становились владою (надовго) і керували тими, хто "хотів успіху швидко і при власному житті".
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 38Як ми відносимось до критики?Якщо критикує не поступівець - то повний ігнор.Якщо він критикує з метою нам допомогти, то чому не долучається до нас і разом не працює по покращенню нашої роботи?Якщо просто критикує, бо хоче нашкодити нам або так самостверджується, то навіщо нам на таку критику реагувати?Якщо критикує поступівець, то тут є два варіанти.Критика може бути конструктивною і неконструктивною.Конструктивна критика завжди конкретна.Чітко пояснюються позиції, які, на думку критика, невірно робляться.Одночасно даються пропозиції які потрібно змінити, що потрібно зробити. Але навіть якщо критика і конструктивна, проте поступівець не працює по напрямку роботи, яку він критикує, то чому його ми маємо слухати? Так, можливо йому щось не подобається. Можливо. Погано. Але це не 100 доларів, щоб комусь подобатись.Якщо людина не приймає участі в процесі, який критикує, то це в більшості випадків свідчить про небажання щось робити. І критикою така людина формує надуману причину, яка виправдовує відсутність своїх дій.Якщо ж все-таки не працює саме через те, що не згоден, а не тому, що просто не хоче працювати, то є простий шлях вийти з ситуації. Такому критику пропонується взяти і все самому організувати. Організувати роботу, яка буде альтернативною тій, яку він критикує. Висновок: ми сприймаємо лише конструктивну критику і тільки від поступівців. І в разі, якщо вони приймають участь в процесі, який критикують.
АНОНС СЬОГОДНІ ПЛАНОВА ГРОМАДЯНСЬКА СЕРЕДА ОРГАНІЗАЦІЇ "ПОСТУП"Онлайн-конференції відбуваються в Телеграмі. В аудіоформаті.ПОРЯДОК ДЕННИЙ.1. Пояснення поступівської концепції пропаганди. (З ЦЬОГО БАЖАНО ПОЧАТИ, як вступ. ПОВТОРЮЄМО)2. Інформування від Штабу Потужності.3. Питання критеріїв ефективності руху "Поступу". Перелік показників сформовано. Оцінюємо їх.4. Актуалізація поступівського сайту. Виділяємо для цього 15-20 хвилин.(Починаємо з питання "Прочитайте перед тим, як вступити в «ПОСТУП» дану статтю".)5. Головне питання: прискорення, масштабування, збільшення потужності нашої роботи. ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ РОБОТИ (організація роботи).Практичне питання: як досягнути, щоб Актив перетворився на ядро? Метод солоних огірків.Задачі 2+3 - кількість і якість. Про яку якість і кількість йде мова? Часу для цього багато не потрібно, але що потрібно, щоб цей процес було запущено? Повертаємось до обговорення питання Активу і Ядра. Що це таке? Звідки береться і що з цим робити? Навіщо потрібне саме Ядро, що від нього залежить?6. Відпрацьовуємо "Одне питання" по напрямку Кадри, (при наявності К.С.).7. На яку мотивацію ми розраховуємо в створенні Громадянського руху?Питання розглядаються в будь-якому порядку. Порядок визначає модератор наради. Модератор визначається перед початком обговорення.***ГОСТІ запрошуються.Наші конференції носять робочий характер. Гості можуть приймати участь в обговоренні всіх поступівських питань. Для гостей попередніх реєстрацій чи попереджень не потрібно.Якщо гості мовчать і просто слухають (на екскурсії), то можуть не представлятись.Якщо у гостей будуть питання, то виділяємо для цього до 30 хв. часу. Але бажано попередити.Початок - о 19:00. Завершення - о 20:30. Конференція проводиться на базі спеціально створеного для цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")".В цьому каналі є посилання для приєднання до конференції. Приєднатись до цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")" можна за посиланням: https://t.me/gsPostup
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 27В даний час в організації "Поступ" відбуваються паралельно п'ять процесів.ПЕРШИЙ.Організовано роботу пропаганди. Пропаганда робиться. Систематизуємо, щоб це було не хаотично, а вкладалось в певну стратегію. Після цього маємо це масштабувати. Мова йде про збільшення потужності пропаганди. Потужність пропаганди має збільшуватись в трьох вимірах: - кількісне зростання індивідуальних пропагандистів;- якісне зростання ефективності індивідуальних пропагандистів;- якісне зростання пропагандистських матеріалів.ДРУГИЙ.Залученню нових людей в "Поступ". Знайомимось із людьми і соцмережах. Пропонуємо їм долучитись до нашого тлг-каналу "За Велику Україну!". Це самий перший крок з комплексним знайомством із "Поступом". Потім йдуть інші кроки. По мірі того, як людина повністю з нами ознайомиться, визріває питання буде вона до нас долучатись чи ні. Якщо ні - то ні, може пізніше приєднається. А може і взагалі ніколи, просто буде споглядати зі сторони. А якщо приєднується, то займаємось адаптацією до організації нового громадянина, який виявив бажання рухатись з нами.Із пропозиціями людям до вступу в "Поступ" - не поспішаємо. Нам не потрібні просто ті, які напишуть заяви на вступ в організацію і не будуть нічого робити при цьому. ТРЕТІЙ.Йде внутрішня кадрова робота по схемі: дізнатись (що ми робимо) - зрозуміти - погодитись - діяти.Якщо поступівець НЕ пройде перші три етапи, то або діяти не буде, або його дії можуть наносити шкоду.ЧЕТВЕРТИЙ.Участь "Поступу" в інформаційній війні проти ворога. Для цього діє інструмент Інформаційного Спротиву. Одночасно цей інструмент задіяний і для поступівцської пропаганди та агітації.П'ЯТИЙ.Йде формування ядра кадрового моноліту "Поступу". Тобто досягнення ефекту, коли Актив організації буде являти собою моноліт як з точки зору згоди по основних наших задачах, так і по методах наших дій. Навколо такого ядра має, нашаровуватись вся організація. По мірі вирішення цього завдання сам "Поступ" буде перетворюватись на ядро кристалізації нової громадянської сили в Українському суспільстві. Сили, здатної прийти до абсолютної влади і навести лад в країні.
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (06 липня 2025 р.)На Росії поступово розгортається конфронтація із Азербайджаном. Підливає вогонь в цей конфлікт сама РФ.Публікують інформацію такого типу:"В Азербайджане начали закрываться русскоязычные школы. Родители сообщают, что в связанные со школами WhatsApp группы поступили соответствующие уведомления". "Из Азербайджана пишут, что в Азербайджане проходят рейды. Полиции поставлена задача выявлять и задерживать россиян с российскими паспортами".А ось так реагують самі росіяни:"Всех айзеров на родину!!!!! Нехрен им тут делать!"."Как надоели эти " братские народы", которым от России кроме денег ничего не надо.."."В ответ на это, в рамках дружбы народов, надо срочно открыть пару тысяч азербайджанских школ (не забыть про таджиксие, узбекский, киргизские, а теперь ещё и афганские)"."Это мы идём по пути Лохов, которых имеют все кому ни попадя.Также заигрывали и лошились с Украиной, теперь гибнут десятки тысяч молодых пацанов.Предатели и коррумпированные Лохи"."Спасибо российской власти, что позволяет вытирать о себя ноги, а страдает народ. Людей у власти на выборах надо менять. Восток понимает силу"."Это только начало( похоже была проведена блестящая операция и война началась( уже сочувствую нашим в Азербайджане, похоже начнется массовый отъезд, если хотят выжить( "."25 год под руководством Владимира Владимировича, который занимается внешней политикой. Итог - читайте новости"."Нам сначала надо с Украиной закончить, а потом с этими наглецами разбираться. Все правильно делает Путин. Лишний раз убеждаюсь, насколько он мудрый и хитрый политик".Ще один ворог Росії - це плюс один друг для нас!Поступово Росія деградує. На її місці має виникнути декілька нових країн. Це питання часу. Скоріш за все одна з таких країн попаде під вплив України і стане нашим інструментом проти інших частин РФ. Це буде час згадати для них все! В нас попереду - Велика Україна! Її потрібно будувати! І ніякі "слуги" та інші олігархічні клани не зможуть цьому протидіяти!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(05 липня 2025 р.)ЦЕНЗОР.НЕТ повідомляє, що 126 народних депутатів (123 з яких – з фракції "Слуга Народу") зареєстрували у Верховній Раді законопроєкт №13423, який фактично передбачає амністію за злочини, вчинені під час виконання оборонних контрактів.Зокрема, депутати пропонують виключити кримінальну відповідальність за всі види злочинів, якщо злочин вчиняється під час виконання оборонного контракту або вчиняється службовою особою підприємства, включеного до спеціального Переліку підприємств оборонного промислового комплексу. Затверджувати цей перелік буде Міністерство оборони, він буде таємним.Якщо це правда, то Слуги просто сховають розкрадання на війні!Але те як до цього відноситись, не так вже є однозначним.В Україні діє повністю корумпована система влади. Без корупції вона не здатна працювати. Це факт.Тому потрібно або діяти в корупційних умовах, або робили глибокі і радикальні реформи. Реформи влада ніколи робити не хотіла. Не тільки сьогоднішня, а й будь-яка, за весь час існування України.Це означає, що якщо прийняття закону, який буде ховати корупцію, покращить роботу нашого ВПК, то нормально. Нехай приймають. Це вимушений крок. І нічого гарного в цьому вимушеному кроці немає.Але якщо стане гірше, ніж зараз. Якщо такий закон дозволить уникнути відповідальності за злочини та розкрадання в оборонній сфері, то всіх, хто голосував "за" потрібно буде розстріляти за державну зраду. Звісно, після відповідного вироку суду. Ми не фігурально кажемо "розстріляти", а реально. Так, фізично знищити. Розблокувати через народний референдум застосування смертної кари і залучити її проти всіх мародерів заднім числом. Хтось скаже, що це не конституційно. Так, не конституційно, але справедливо. І, до речі, повністю законно. Бо воля народу вище за те, що написано в Конституції.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
АНОНС СЬОГОДНІ ПЛАНОВА ГРОМАДЯНСЬКА СЕРЕДА ОРГАНІЗАЦІЇ "ПОСТУП"Онлайн-конференції відбуваються в Телеграмі. В аудіоформаті.ПОРЯДОК ДЕННИЙ.1. Пояснення поступівської концепції пропаганди. (З ЦЬОГО БАЖАНО ПОЧАТИ, як вступ. ПОВТОРЮЄМО)2. Питання критеріїв ефективності руху "Поступу". Перелік показників сформовано. Оцінюємо їх.3. Актуалізація поступівського сайту. Виділяємо для цього 15-20 хвилин.(Починаємо з питання "Прочитайте перед тим, як вступити в «ПОСТУП» дану статтю".)4. Головне питання: прискорення, масштабування, збільшення потужності нашої роботи. ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ РОБОТИ (організація роботи).Практичне питання: як досягнути, щоб Актив перетворився на ядро? Метод солоних огірків.Задачі 2+3 - кількість і якість. Про яку якість і кількість йде мова? Часу для цього багато не потрібно, але що потрібно, щоб цей процес було запущено? Повертаємось до обговорення питання Активу і Ядра. Що це таке? Звідки береться і що з цим робити? Навіщо потрібне саме Ядро, що від нього залежить?5. Відпрацьовуємо "Одне питання" по напрямку Кадри, (при наявності К.С.).6. На яку мотивацію ми розраховуємо в створенні Громадянського руху?Питання розглядаються в будь-якому порядку. Порядок визначає модератор наради. Модератор визначається перед початком обговорення.***ГОСТІ запрошуються.Наші конференції носять робочий характер. Гості можуть приймати участь в обговоренні всіх поступівських питань. Для гостей попередніх реєстрацій чи попереджень не потрібно.Якщо гості мовчать і просто слухають (на екскурсії), то можуть не представлятись.Якщо у гостей будуть питання, то виділяємо для цього до 30 хв. часу. Але бажано попередити.Початок - о 19:00. Завершення - о 20:30. Конференція проводиться на базі спеціально створеного для цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")".В цьому каналі є посилання для приєднання до конференції. Приєднатись до цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")" можна за посиланням: https://t.me/gsPostup
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 10ЦЕ КРИТИЧНО ВАЖЛИВО!Для того, щоб мати здатність повністю зрозуміти шлях "Поступу" і розуміти, як має рухатись Україна, потрібно МІНІМАЛЬНО (!!) прочитати і зрозуміти ось ці книги.Відсутність цих знань відрізняє пересічного громадянина від громадянина, який здатен зрозуміти, що відбувається із країною, і що треба робити! Поступівці не повинні бути звичайними пересічними громадянинами.Перша. "Психологія народів і мас" Гюстав Лебон. Викладаються принципи управління масами. Ця те, що вже підтверджено практично. Можна знайти аналог, але краще цю книгу, бо інші на ній базуються.Друга. "Маніпулювання свідомістю" Кара-Мурза. Інструменти політтехнологій та пропаганди. Можна знайти аналоги. Причому аналоги можна знайти і більш сучасні. І більш цікавіші. Але це дослідження більше підходить до нашого менталітету.Третя."Сінгапурська історія" Лі Куан Ю. Єдина книга в світі, яка комплексно демонструє, як зробити країну успішною. Написана на основі практичних вдалих дій. Аналогів не існує.Четверта."Велика шахівниця" Бжезінський. Пояснення геополітичних процесів. Дає ключ розуміння сьогоднішніх світових процесів. Написана ще в 1997 році, але практично все, що в ній написано вже підтвердилось і продовжує підтверджуватись. Аналогів не існує.П'ята."Державець" Нікколо Макіавеллі. Про сутність влади. Можна знайти аналоги, але аналоги базуються все одно на Макіавеллі.Ці книги має прочитати будь-яка людина, не тільки поступівець. Щоб бути сучасним в сучасному світі. І не бути знаряддям в руках інших. Також для кращого розуміння Доктрини "Громадянська республіка" необхідно прочитати книгу поступівця Віталія Мельника - "Сомнія".
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(29 червня 2025 р.)Які мають бути зроблені основні економічні реформи, щоб Україна перетворилася на економічно потужну країну?Осі ці:Кит перший. Лібералізація економіки (першочергові дії)Ліквідація усіх перевіряючих та контролюючих органів.Проведення податкової реформи. Податкова система має бути настільки простою, щоб у ній зміг розібратися навіть випускник школи не більше ніж за годину.Кит другий. Створення та реалізація єдиної національної маркетингової стратегії (середньострокова перспектива)Необхідно обрати мінімальну кількість найбільш перспективних магістральних галузей економіки (в ідеалі одну). Вони мають стати її (економіки) локомотивом. Усі ресурси країни (політичні, людські, фінансові, духовні та культурні) мають бути спрямовані на те, щоб ці галузі (галузь) зайняли провідне місце у світовій економіці.Експорт сільськогосподарської сировини, замість готових високоякісних та високотехнологічних продуктів, буде прирівняний до державної зради. Наприклад, за вивіз лісу — кримінальна відповідальність.До середньострокової перспективи також відноситься й реалізація пенсійної реформи. Протягом 25-30 років Україні слід перейти на накопичувальну систему пенсійного забезпечення.Кит третій. Інституалізація власностіБудь-яка власність (матеріальні та нематеріальні активи) має легко оформлятися таким способом, щоб її легко можна було подарувати, продати, передати у спадщину, обміняти.Має працювати високорозвинений фондовий ринок, де кожна людина повинна мати можливість вільно вкладати гроші в акціонерний капітал.Має бути запроваджено дієвий та ефективний механізм швидкого відчуження будь-якої власності.Реалізація цих позицій забезпечить великий обсяг внутрішніх інвестицій та унеможливить рейдерство.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"