Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - За Велику Україну!
Added 14 Jul 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Number of subscribers: 598
Photos: 110
Links: 431
Description:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Source

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (21 липня 2025 р.)Вчимось ловити Росію на брехні...

Telegram community logo - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
144 Views/Reach 2025-07-21 10:18 Message №1888
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (21 липня 2025 р.)Вчимось ловити Росію на брехні разом.Всі вже, мабуть, чули, що РФ сфальсифікувала історію. Привласнила нашу історію України (Русі ) собі.Але як вдалося і вдається викривати ці історичні фальсифікації?Ось свіжий приклад.Російські ЗМІ видають таку новину:"Украина в 1991-м подписала Беловежские соглашения в качестве одного из учредителей СССР, а в 1922-м во время создания Союза она подписывала соглашение, не имея ни Малороссии, ни Одессы, ни Харькова, ни Крыма, ни Севастополя.Об этом в интервью РИА Новости рассказал бывший премьер-министр России Сергей Степашин".Ми маємо дякувати російським діячам такого рівня, що своїми словами дозволяють нам викривати їх брехню.1. Якщо Україна була такою маленькою на момент створення СРСР у 1922 році, без південних територій, без Одеси, без Харкова, Криму, то чому все це потім стало Україною? Чому влада комуністів нарізала для "маленької" України всі ці території і назвала їх потім українськими? Що, добрі такі були? Ні. Зробили це для того, щоб зафіксувати реальні етнічні території проживання українців. Бо інакше потрібно було їх назвати кимось іншими, але цих "інших" там фізично не було. 2. Як бачимо, пан Степашин не назвав територій сьогоднішніх ЛДНР. Чому? Значить вони тоді, виявляється, були Україною. 3. Якщо рішення про створення СРСР приймала дуже маленька частина України, то не було ніякого волевиявлення українського народу щодо створення СРСР. Це юридично було фейком. Таким самим як є юридичним фейком створення "нових російських територій" сьогодні.Бачимо, що балаканина окремих посадовців на Росії дають можливість хватати їх за язика та виводити на чисту воду. А також очевидно, що на РФ відсутня єдина узгоджена стратегія просування своєї брехні. Правда переможе. Вона завжди перемагає. Це питання часу. Не існує ніякого російського народу. І територій російських також не існує і ніколи не існувало. Існують різні народи і їх території. Які до фейкового утворення під назвою "Росія" не мають ніякого відношення. Наше завдання допомогти всім цим народам розібратись із цими питаннями і отримати незалежність один від одного. Тоді і їм стане краще жити і іншим загрози не будуть нести.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"