Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ЗАКРИТА ЗОНА | Володимир АРʼЄВ
Added 14 Jul 2024

ЗАКРИТА ЗОНА | Володимир АРʼЄВ

@zakrytazona
Number of subscribers: 38 948
Photos: 872
Videos: 165
Links: 1,130
Description:
Про що ніколи не скажуть на єдиному телемарафоні ❌📺 Авторський канал Володимира Арʼєва

👥 Number of subscribers

38 948
Average/Day:: -63
Average/Week:: -257
Average/Month:: -234

👁️ Average views per message

16 081
Average/Day:: 12,100
Average/Week:: 20,830
ERR: 41.29%

📊 Messages per Day

0.7
Last day: 2
Week average: 1
Average per day: 0.7

Name change history

ЗАКРИТА ЗОНА | Володимир АРʼЄВ 2026-02-07
ЗАКРИТА ЗОНА 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 53,200 25-08-25 09:39
Офіс президента готується до виборів. Причому, до швидких - так щоб, крім них ніхто не зміг підготуватись. Всі ознаки. У мене нема іншого пояснення раптовій появі різноманітних од і панегіриків Зеленському. Не силам оборони, не борцям за свободу і незалежність, яких згадують на річницю великої дати - лише одній людині. Притомні і відповідальні тепер намагаються допомагати фронту, де ситуація вкрай важка. Але влада концентрує ресурси на місцях, навіть за рахунок закупівель на потреби оборони і я не виключаю, що гроші скирдують в тому числі і на виборчу кампанію.Прифронтове Запоріжжя. Фірми, осіб, близьких до ставленика Зеленського, голови обласної військової адміністрації Івана Федорова, отримали без тендерів 66 млн грн і понад 6,4 млн вже в підозрі на розкрадання - завищували ціни на колючий дріт та стовпчики. ТОВ «МЕЛСІТІ» (ЄДРПОУ 41490056) та ТОВ «ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ “АКВІ-БУД”» (ЄДРПОУ 41400018) за часів його правління містом вигравали практично всі великі тендери та регулярно потрапляли у місцеві корупційні скандали. Зараз справа в БЕБ - цікаво чи новий, незалежний директор Бюро зможе довести її до кінця?Одночасно з будівництвом фортифікацій в Запорізькій області розгорнулася ще одна схема на будівництві протирадіаційних укриттів для шкіл. За даними розслідувань, завдані державі збитки з робіт на 5 обʼєктах перевищують 47 мільйонів гривень. І тут також не обійшлося без компаній, пов'язаних із головою ОВА. Замовником виступало державне підприємство «Місцеві дороги Запорізької області». Воно уклало договори з низкою підрядників. Ключовими фігурантами цієї справи БЕБ стала та сама компанія, що будувала і фортифікації ТОВ «МЕЛСІТІ», а також ТОВ «Адонія компані» та ТОВ «Компанія Позитив». Згідно з висновками БЕБ, механізм був банальним: завищували ціни в кошторисі, влаштовували фіктивне постачання з підписанням недостовірних актів виконаних робіт та мили кошти через ланцюжок підконтрольних фірм з переведенням в готівку. Тепер питання - хто з вас вірить, що це суто мародерська «партизанщина» окремих фірм, над якими немає ніякої владної «криші»? Сподіваюсь, наївних немає. Система влади зараз жорстко вертикальна - як при Януковичі. Уявіть собі який потік складається з таких розкиданих фінансових струмочків?Потім на ці гроші купуватимуть лояльність блогерів і цілих медіа задля збереження влади тими, хто на горі харчового ланцюга, де збереження влади стає зараз питанням номер один. Але для всіх, кому ці гроші можуть стати привабливими, нагадаю лише, що вони видерті з оборони. А чи криваві вони, вирішуйте самі.
👁 11,000 25-08-24 07:17
За Незалежність, яка дісталась у подарунок, довелось боротись. Спочатку її по-справжньому цінували лише ті, хто відсиділи в таборах або відчули що таке пильне око КГБ та інші нечисельні кому Україна була не порожнім звуком ще за часів СССР. Більшість над нею кепкували, просторікували про неспроможність, мріяли про єдіноє вєлічіє або просто порожньо ставились до символів державності.Повага до Незалежності росла по чайній ложці в день - домінування імперсько-російського в усіх сферах сприймалась як нормальне, а нас, хто протидіяв пост-колоніальному впливу вважали нациками або просто зневажали. Я памʼятаю як важко Наталка Фіцич створювала і просувала телепроєкти про українську автентику чи про шістдесятників, тоді ще живих. Тепер на її фундаменті інші будують цілий бізнес. Але для нас це було сподвижництвом.Давайте говорити чесно - навіть перша російська агресія у 2014 році принесла швидше страх, ніж справжній патріотизм. Інакше у 2019-му ми мали зовсім іншу країну. Але історія не терпить слова «якби». Тому, нашій незалежності по-справжньому не 34, а 11 і з них тільки три останні роки вона стає твердою. Відчуття своєї країни вимірюється не цифрами.Пафос дати має змінитись на щоденні зміни - заради того, щоб Незалежність стала міцною. Ми навчились захищати державу і єднатись перед загрозою. Сміливості українцям не позичати. Тепер залишилось навчитись мудрості будівництва державної системи і розуму не піддаватись на маніпуляції. Ну і якось забути про того кума, який може все порішать. Ми відбулись як сила. Тепер я бажаю нам всім відбутись, як демократична, європейська країна. В усьому! Бо це не лише виживання - це гарантія. А ще ніколи не забувати про свої корені. З Богом, Україна! Мудрості тобі!
👁 15,900 25-08-13 07:50
Верблюд - це кінь, розроблений колективом авторів. (С) Tom WaitsКолектив авторів офісу президента вже створив з системи державного управління верблюда, який краде все, до чого може дотягнутися, плюється на всі боки і нікуди не хоче рухатись. Інтелектуальний рівень одного з керівників колективу авторів вдалося оцінити. Для мене висновок зрозумілий: якщо все це залишити так, як є і з тим самим колективом, то будемо існувати в системі «У верблюда два горба, бо життя це боротьба». І йдеться не про боротьбу із зовнішнім ворогом, яку ми програємо завдяки самозакоханому, підступному, злобному і крадійкуватому верблюду. І взагалі, це калібрований ідіотизм влаштовувати Chatham House Rule на зустрічі з одним спікером. Зараз поясню чому.Правило Chatham House - а я брав участь в десятках таких заходів - це коли можна наводити цитати з дискусії, але не можна називати автора. На зустрічі студентів з Єрмаком не було інших речників. Речник був один - Єрмак, інші лише ставили питання. Тому, наводити цитати із зустрічі з одним Єрмаком, не називаючи його прізвища - це квінтесенція дурості, бо ньюзмейкер один.Отже, вся ця істерика єрмаківської обслуги в особі мілованових-лещенок - це лише наслідок їхньої власної недолугості і втрати здатності до дискусії. Зі спікером включно. І суспільство нарешті змогло зрозуміти рівень тих, хто опинився на чолі країни в її найважчий час.
👁 31,200 25-08-09 03:43
Все, що відбувається зараз - це лише реалізація мрії Трампа отримати Нобелівську премію миру. Зупинена війна росії проти України, за переконанням президента США, має стати останнім аргументом для Нобелівського комітету. Після урочистого підписання миру між Азербайджаном і Вірменією або історією з конфліктом між Індією і Пакістаном, сумісність Трампа і Нобеля вже не виглядає нісенітницею.Але ця премія буде за наш рахунок, якщо «обмін територіями» є умовою лише припинення вогню, яке росія завжди порушує. Це не кінець війни і дуже навряд чи тривала пауза. Фашистська росія не втрачає нічого і припинення вогню буде лише підготовкою до нової війни і проти нас, і проти Європи. Саме тому Євросоюз не є частиною перемовин. Ми теж - нас ставлять перед фактом. А термін «обмін територіями» - це взагалі верх цинізму, тому що всі території належать Україні. Ми на вимогу Америки віддали ядерну зброю і скоротили звичайні озброєння. Тепер ще від нас хочуть оплатити своїм суверенітетом Нобелівську премію для президента США. Це варто запам’ятати. Особливо в усіх майбутніх розмовах з Вашингтоном - ми не повинні просити, ми повинні виставляти рахунки. Виставляти Америці рахунки може лише сильна держава з сильними інституціями. З професійними, а не суто лояльними управлінцями, без розкрадання і корупції 5-6 менеджерів і далі вниз по авторитарній вертикалі. Україна разом з Євросоюзом має стати високотехнологічною фортецею, яка змусить російську мерзоту добре подумати, чи нападати знову. Ми не переможемо ворога кількістю, ми маємо стати в число перших у світі в оборонній промисловості і технологіях.Якби останні роки Україна витрачала кошти не на дороги, а на озброєння, зараз була би інша розмова і з Вашингтоном, і з москвою. Але українці в критичний момент обрали жартувати з Незалежністю, а не укріпити її. Іі це варто памʼятати, щоб не повторити електоральний суіцид. Si vis pacem para bellum. Хочеш миру - готуйся до війни. Лише так зможемо вижити. І з часом повернути своє.
👁 15,700 25-08-01 16:00
Єдиний поліграф, який спадає на думку, коли читаю новини - це Шаріков. Поліграф Поліграфович. Совок і пролетарій в його найгіршому прояві. Він, здається, і є символом нинішньої влади - малоосвіченої, але дуже нахабної, самовпевненої і необґрунтовано амбіційної. Для якої закон ніщо, а забаганки керівника - замість закону. Де ієрархія організована за системою курника - хто сидить вище, той гадить на голови нижчим.Ідея премʼєрки Свириденко перевірити переможця конкурсу на директора БЕБ - це ідея офісу президента, а не маріонетки, яка ту маячню озвучила. Бо першим про поліграф написав у своєму законопроєкті Зеленський - щодо перевірки НАБУ і САП. І байдуже, що проходження детектора брехні взагалі не має процесуальних наслідків - головне щоб цим можна було маніпулювати. Буде як з відомими аналізами перед виборами 2019 року тільки на поліграфі. Призначити керівника БЕБ уряд зобов’язаний негайно. Так вимагає закон. А всі штучні перешкоди суттєво вплинуть на європейську інтеграцію та партнерську фінансову допомогу. Бо завтра ОП заманеться вимагати пройти флюорографію, післязавтра принести висновок окуліста, а потім будуть плюватись на партнерів, яким вже уривається терпець.
👁 18,700 25-07-14 13:20
В Україні встановлено неконституційну монархію? Зеленський пише, що він запропонує кандидатуру премʼєр-міністра. По-перше, за Конституцією парламентська більшість пропонує президенту кандидатуру премʼєр-міністра президенту для внесення у ВР, а не навпаки.По-друге, звільнення чинного премʼєра - це припинення повноважень всього уряду. А у законі про правовий статус воєнного стану - пряма заборона припиняти повноваження кряду. Тому, всі, хто братиме в цьому участь, гарантують собі в майбутньому кримінальне провадження за перевищення повноважень.По-третє, сама кандидатура Свириденко - це пекло. Вносити чиновницю, яка вже три місяці під перевіркою НАЗК на предмет корупційного діяння (конфлікт інтересі) до закінчення перевірки і оприлюднення результатів - це дуже по-русскі. А якщо хтось вважає, що «Держава - це я», варто нагадати чим у Франції закінчилося правління тої династії, представник якої вимовив це гасло абсолютизму. До того ж сьогодні французи відзначають День взяття Бастилії. Прикметно і символічно. Тільки наш неконституційний монарх не читав історію.
👁 9,820 25-07-11 16:29
«Спочатку вони прийшли за комуністами. Я мовчав, бо не був комуністом. Потім вони прийшли за профспілковими діячами. Я мовчав, бо я не був профспілковим діячем.Потім вони прийшли за євреями. Я мовчав, бо я не був євреєм. Потім вони прийшли за мною і не залишилося нікого, хто міг би допомогти мені.» Пастор Мартін Німеллер якнайкраще описав причини перемоги диктатури Гітлера в Німеччині.Я далеко не завжди був згоден з Віталієм Шабуніним, часто опонував йому через надмірності, але це була рівноправна дискусія у вільному суспільстві і кожен з вас вільно обирав хто більше має рацію. Те, що зараз влада Зеленського влаштувала проти Шабуніна, як і проти всіх інших, хто критикує офісно-президентську республіку - це чистий авторитаризм з прицілом на диктатуру. Завтра ви прокинетесь в білорусі, бо при новому Януковичі ми живемо прямо зараз.Обшуки без ордера вже нікого не дивують, хоча це злочин збоку правопохоронців. Сфабриковані кримінальні справи, тиск,спроби залякування, незаконного обмеження прав і свобод, абсолютно не повʼязаних з потребами оборони - все це й набагато більше є арсеналом проти опозиції і громадянського суспільства. І цьому треба покласти край. Сьогодні Шабунін, завтра ви. Диктатури проростають в суспільстві, яке розділене і мовчазне.
👁 8,100 25-07-01 15:00
Найбільш цинічні відповіді органів влади починаються зі слів, що вони діють «у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України». Сьогодні отримав такий лист від однієї неконституційної структури, яка керує всією державою. У відповідь на питання чому не дали ходу петиції Ігор Лапін до Зеленського з вимогою очищення судів і прокуратури від людей Портнова, офіс президента написав, що вона не відповідала статті 23-1 закону про звернення громадян. Беремо закон і читаємо статтю. Ось єдина згадка про обмеження, цитую: «Електронна петиція не може містити заклики до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганду війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, заклики до вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини»У мене питання до ОПи: очищення прокуратури і судів від впливу російського агента Портнова - це повалення ладу чи порушення територіальної цілісності? Чи може пропаганда насильства? Або посягання на права і свободи продажних прокурорів і суддів, які обʼєдналися в правову мафію і послугами якої користувався президент і його офіс? Дуже не хочеться ОПі позбуватись портновських звʼязків, за допомогою яких вони грабують підприємців, розправляються з опозиційними політиками і їхніми родинами, тиснуть на активістів і незалежних журналістів. Але колись настане момент, коли стаття кримінального кгпро перевищення повноважень буде застосована проти кожного, хто так цинічно брехав про свої дії «у спосіб, передбачений Конституцією і законами»
👁 13,700 25-06-15 07:15
Епопея з хмельницькими прокурорами з фейковою інвалідністю триває. Прочитав я відповідь генпрокуратури на моє звернення і у мене є лише три варіанти - ідоти, прикидаються ідіотами, відверто знущаються.З інформації ОГПУ випливає:- звільнили (чи звільнились) тільки 12 з 67 прокурорів;- кримінальна справа за шахрайство порушена лише по одному, але деталі суспільству знати не можна (ну, правда, це ж не вивалювати недоведену інформацію по опозиційних політиках і їхніх родинах - це можна);- на медкомісію прийшли лише 29 із 55, які залишились в прокуратурі.Решта 26 вертіли генпрокуратуру на органі своїх внутрішніх справ. Внутрішнє розслідування вертіли теж, бо ви тільки прочитайте - «у разі встановлення ознак дисциплінарного проступку в діях працівників прокуратури Офіс Генерального прокурора розгляне питання щодо ініціювання перед Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів питання пропритягнення їх до дисциплінарної відповідальності»! Як страшно, а? Насправді чітко дали зрозуміти - в прокуратурі робитимуть все, щоб відмазати - з листа зрозуміло, лише 5 прокурорів теоретично можуть покарати за неявку на переосвідчення.Така прокурорська математика свідчить про зневагу системи прокуратури до закону. Коли влада одноосібно контролює всі слідчі і правоохоронні органи, чекати іншого не доведеться. Після зміни влади цю систему треба ламати нещадно.
👁 23,400 25-06-14 08:04
Бачу спробу розділити суспільство на «партію ТЦК» і «партію ухилянтів». Загнати явище у чорно-білу дихотомію є ознакою совка. У вільному суспільстві так не буває, навіть під час війни. Ніщо не може стати виправданням порушення закону, ані збоку ТЦК, ані ухилянтів. Мобілізація повинна йти з суворим дотриманням законодавства. Доцільність всупереч праву - ознака авторитарного режиму. Тому, я вважаю, що для позбавлення мобілізації іміджу вселенського зла треба зробити наступне:1. Доставкою затриманих мають займатись не військові, а поліція. Вони і так залучені до заходів з виявлення осіб, які ухиляються2. Зробити ВЛК реальною і об’єктивною перевіркою здоров’я, а не фікцією. Чим допоможе фронту людина з інвалідністю, наприклад, через кардіологічні хвороби чи епілепсію? Кількість придатних для звіту не означає якість для оборони, а навпаки3. Заборонити доставку в ТЦК осіб, які при собі мають документи на законне право на бронь чи відтермінування. Хочете перевірити правомірність цих документів - є можливість це зробити на місці4. Заборонити вилучення у затриманих особистих речей і не обмежувати контактів з рідними та близькими. Навіть в СССРі давали 24 години на збори. Не зʼявився? Тоді винен. А в телефонах у людей інформація для комісії - і медична, і інша. І передати ключі друзям, якщо в квартирі залишились тварини - невідʼємне право людини5. Добровільно мобілізованим та контрактникам гарантувати право служити в обраному підрозділі на обраній спеціальності без переведення в інший6. Поширити повноваження військового омбудсмена на осіб, які перебувають в процесі мобілізації з можливістю вільно подавати скарги на дії ТЦК. Всі центри мають бути обладнані відеоспостереженням для фіксації всіх обставин, які стають основою для скарг7. Надати НАБУ повноваження ловити корупційні схеми в ТЦК, які дають можливість ухилятись від мобілізації особам з влади чи з грошима.8. За наведення порядку в системі мобілізації має взяти відповідальність президент - він має це робити за закономМожна весь час посилатись на Конституцію, де написано про обов’язок громадянина захищати державу. Проте в Конституції так само міститься обов’язок держави на дотримання честі і гідності громадянина. Так склалось з часів Совєтського Союзу - коли порушує держава, тим самим відповідає громадянин. Цей негласний суспільний договір залишився дотепер і його статтями чи постами не змінити. Якщо завдання провести мобілізацію, то вона не повинна бути синонімом жорстокості і несправедливості. Комсомольські гасла у вільному суспільстві не працюють, повага до гідності і законність для всіх - так. Не можна ставати драконом в боротьбі з драконом. Тоді перемога України над злом стане реальністю, а не примарою.