Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ЗАКРИТА ЗОНА | Володимир АРʼЄВ
Added 14 Jul 2024

ЗАКРИТА ЗОНА | Володимир АРʼЄВ

@zakrytazona
Number of subscribers: 38 948
Photos: 872
Videos: 165
Links: 1,130
Description:
Про що ніколи не скажуть на єдиному телемарафоні ❌📺 Авторський канал Володимира Арʼєва

👥 Number of subscribers

38 948
Average/Day:: -63
Average/Week:: -257
Average/Month:: -234

👁️ Average views per message

16 081
Average/Day:: 12,100
Average/Week:: 20,830
ERR: 41.29%

📊 Messages per Day

0.7
Last day: 2
Week average: 1
Average per day: 0.7

Name change history

ЗАКРИТА ЗОНА | Володимир АРʼЄВ 2026-02-07
ЗАКРИТА ЗОНА 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 13,700 25-10-18 04:35
Результат зустрічі у Вашингтоні, точніше його відсутність, ще раз показав - не треба створювати завищених очікувань. Рупори влади, особливо в Телеграмі, часом до істерики переконували що буде огого, а вийшло ледве ой. Трамп крутиться між бажанням закінчити чергову для нього війну і отримати купу запропонованих політичних та бізнес-смаколиків від росії, яка війну завершувати не збирається. А путіну вдається водити американського президента за ніс і, на жаль, ефективно. Так, у США є серйозні інструменти впливу, які можуть завдати рф суттєвої шкоди. Тому в москві весь час намагаються використати слабкості Трампа, щоб вчергове пропетляти і не дати використати болючі засоби.Чому українській стороні при цьому не вдається так само ефективно стимулювати сильні сторони Трампа для підняття його рішучості зупинити росію? Це питання стратегам з ОП і якості підготовки та проведення безпосередніх переговорів. Результат наразі на табло.А нам, українцям, варто зрозуміти, що солодкі прогнози і очікування не дадуть нічого, окрім розчарування. Навіть якщо Трампу вдастся призупинити війну на поточній лінії зіткнення, це не буде остаточного миру. Лише короткостроковий передих, протягом якого нам треба робити з України військову фортецю. Ворог не заспокоїться поки існує і здатний накопичувати сили - план Трампа, на жаль, не передбачає протидії агресору, якщо його вдасться переконати припинити бойові дії. Тому ми повинні думати про свою безпеку, захист, зброю і армію самі.
👁 12,000 25-10-06 08:07
Як і очікувалося, НАЗК відбілили єрмаківських улюбленців - Свириденко і Милованова. Та коли я читав нарешті надану аргументацію «відсутності» конфлікту інтересів, то виявив, що мене ще можна здивувати.Нагадаю, нинішня премʼєрка Свириденко у бутність міністеркою економіки подала Милованова кандидатом у наглядову раду Укроборонпрому, а очолюваний Миловановим університет КШЕ взяв Свириденко викладати із зарплатою в 6000 доларів на місяць. Здавалось би, все зрозуміло, але викрутили навпаки.Отже, за версією НАЗК, цитую «Свириденко Ю.А. особисто не здійснювала відбору кандидатів до складу наглядових рад АТ «Укроборонпром» та АТ «НАЕК «Енергоатом». Тобто, виходить що тоді ще міністерка економіки не знала, хто від Мінекономіки подається на розгляд уряду в наглядову раду Укроборонпрому? Ух ти! До речі, щодо Милованова та сама історія: «Національне агентство встановило, що уМилованова Т.С. відсутні повноваження щодо працевлаштування Свириденко Ю.А.або інших викладачів до Університету «КШЕ» чи щодо визначення розміру їх грошовоївинагороди». Президент університету не має відношення до штату і зарплат? Та ладно)))За такою логікою, міністри не несуть відповідальності за кадрову політику міністерства? Та загалом, керівник не відповідає за рішення підлеглих або відповідає вибірково? Такий підхід є антиєвропейським по суті, але коли йдеться про захист людей Єрмака, всі засоби і аргументи добрі.
👁 18,900 25-09-13 12:18
Відмова влади випустити в США батька вбитої Ірини Заруцької на похорон доньки є вкрай поганою історією з двох сторін. По-перше, з точки зору простої людяності відповідальні особи продемонстрували себе з протилежного боку. Можливість виїхати з гуманістичних (чи гуманітарних) причин теоретично є. Практично - самі розумієте. І це дуже поганий знак - і влада, і немала частина суспільства зачерствіли. Коли емпатія та співучасть перестають бути прийнятими чеснотами, далі відбуваються страшні речі.По-друге, з точки зору дипломатії і іміджу України в США. Для нас важливо тримати позитивне ставлення збоку американців, навіть якщо їхній істеблішмент перебуває в темряві. Для американців важливо розуміти, що вони підтримують Україну, яка бореться за близькі для них ідеали. Вбивство українки Ірини Заруцької зараз одна з топових тем в США. Заборона батькові поїхати на похорон дочки руйнує уяву про спільні цінності. Крім того, Україна через формалізм і байдужість посадовців втратила сильний голос в Америці на свою підтримку - батька почули би. Мовчання президента на цю тему має, на додачу до всього, кумулятивний ефект.Якщо підсумувати коротко, влада повинна усвідомити: не тільки світ має розуміти нас, а і ми маємо розуміти світ. Робити і говорити не не тільки про те, що потрібно нам, а і слухати та розуміти інших. Емоційні реакції перших років вторгнення позаду. Якщо ми хочемо добитись успіху, треба змінити підхід до партнерів зі споживацького на співрозуміння. Ну і спробувати залишитись людьми.
👁 18,300 25-09-12 16:01
Росіян повертають в ПАРЄ. Не держдумівських, а умовно «хороших», з так званих, демократів. На політичному комітеті Асамблеї ухвалили рішення про створення «Платформи для діалогу з російськими демократичними силами» і пропонують навіть надавати їм слово на сесійних засіданнях ПАРЄ.Легке дежавю. Я у 2019 пішов звідти, бо туди повернули росіян - не міг сидіти на одному гектарі зі злочинцями в іституції, яка мала би боротись за верховенство права. Після 2022-го думав, що їх дуже довго там не буде. Виходить, вистачило лише на 3,5 роки? Я написав доповідачу, естонському колезі Ееріку Кроссу, що це передчасне рішення щодо запрошення «хороших» росіян і тим більше надання їм слова. Проте, якщо резолюцію таки проголосують, як колишній голова делегації, запропонував би нинішнім делегатам ВР у ПАРЄ поставити російським «демократам» кілька питань:1) Чий Крим?2) Як саме росія буде повертати окуповані території?3) Який механізм репарацій Україні вони бачать?4) Чи ви готові будете видати путіна і його оточення міжнародному суду? Відповідь стане маркером, чи діалог можливий в принципі. А до того - не варто навіть грати в те саме, що призвело до трагедії. Нинішній росії плювати на все, крім реально застосованої проти неї сили. А розмова з російськими демократами? Поговоримо після припинення вогню. Не раніше. Якщо буде про що.
👁 10,100 25-09-11 05:02
Експерт з українсько-польських питань Євген Магда в коментарі Радіо Свобода наголосив, що російські війська розраховували на можливість завдати удару по польській території. А заява польського прем’єра про закриття білоруського кордону на час навчань стала поштовхом.«Ці навчання мають передусім на меті психологічний тиск. А це Росія вміє робити, бо відточила навички інформаційно-психологічних операцій на війні з Україною надзвичайно вправно. Робить ворог це послідовно. Те, що прилетіло кілька дронів, свідчить, що війна не просто поряд з Польщею, а фактично постукала в її двері, не чекаючи дозволу. Україні і Польщі треба знайти можливість для політичних і військових консультацій. Сьогодні Польща збільшує витрати на оборону, чисельність армії, але позиція «страуса» в Європі неприпустима. Якщо в Європі думають, що Росія зупиниться, то ціна буде велика. Польщі слід відмовитись від політичного протистояння всередині країни і зосередитись на захисті безпеки.Сьогодні потрібен спільний польсько-український порядок денний спільного захисту. Розумію, що війна в Україні, а Польща тільки відчуває її подих. Але якщо ми забудемо, що Польща ‒ надійний тил України, то матимемо серйозні проблеми. Бо без надійного тилу вести війну в сучасному світі проти такої потуги, як Росія, надзвичайно важко. По обидва боки українсько-польського кордону є достатньо людей, які розуміють загрозу, яку несе сучасна Росія», ‒ каже Євген Магда.
👁 10,100 25-09-10 08:30
«Європейський парламент висловлює стурбованість невдалою спробою української влади підірвати незалежність антикорупційних інституцій; вітає рішучий опір громадянського суспільства цим неприйнятним спробам, які змусили владу відступити; вважає цей крок влади небезпечною спробою підірвати досягнення справжньої боротьби з корупцією; підкреслює, що – якби він був успішним – цей крок лише приніс би користь ворогам України; наголошує, що це має служити суворим нагадуванням усім тим в Україні, хто з вузьколобих інтересів не боїться ставити під загрозу майбутнє країни; повторює, що боротьба з корупцією вимагає довгострокових зобов'язань та комплексних зусиль для встановлення належного управління з добре функціонуючою системою стримувань і противаг; підтримує позицію Комісії про те, що ці інституції мають вирішальне значення для порядку денного реформ України та повинні діяти незалежно для боротьби з корупцією та підтримки довіри громадськості» ❗️Європарламент закликав до відновлення свободи слова і повноцінного мовлення в ефірі всіх незалежних ЗМІ. Вперше Резолюція містить слова про сповзання до політичної цензури: «Європейський парламент, визнаючи труднощі у підтримці плюралістичних ЗМІ в умовах воєнного часу, включаючи колапс ринку, обмеження безпеки та дефіцит людських ресурсів, вважає, що динамічний інформаційний простір та свобода ЗМІ України є однією з ключових сильних сторін країни у протистоянні російському вторгненню та його пропаганді; закликає до відновлення повноцінного загальнонаціонального мовлення для медіа-провайдерів як питання політики, рішуче відкидаючи подальше сповзання до політичної цензури, застосовуючи при цьому обмеження воєнного часу, оскільки вони необхідні» 🔴 Тобто, вже не кулуарно, не натяками, а прямим текстом в резолюції владі вказали на те, що стане проблемою на шляху вступу. Проблеми забираються легко - якщо буде політична воля вищого керівництва. Якщо ні, значить воно діє проти європейського майбутнього України. Що тотожньо шкоді Україні.
👁 10,800 25-09-03 08:19
🎞️🕵️‍♂️Наше нове розслідування – про сп****ні гроші на фортифікаціях і безпеці військових. На пару сотень мільйонів. Воно мабуть найважливіше з усіх, що ми робили.🏗️У 2024 році за 372 мільйони гривень Полтавська ОВА побудувала на Донеччині замість фортифікацій … декорації. І то не завжди. Щонайменше 200 мільйонів із цих грошей просто зникли. Через «свої» фірми, договори на фіктивні послуги, накручені ціни й документи з відвертою брехнею.Позиції ми ті в результаті втратили…😥📑У нас є фото, документи, проводки, прізвища, розшифровки записів розмов конкретних чиновників, які підтверджують масштабну корупцію на одному з найгарячіших напрямків фронту. І найгірше в цій історії, що причетні не просто не покарані. 🔝Тодішній голова Полтавської ОВА Філіп Пронін і його заступник, який очевидно покривав цю аферу, отримав нові посади в столиці. Тепер за іронією долі вони відповідають за моніторинг крупних фінансових злочинів - ФінМон. Чиновники з області теж на місцях. 💸А компанії, які підписували липові поставки та дозволили собі лишити нікчемні укріплення для військових, – отримали нові державні контракти вже на мільярди. Від МінВідновлення)🎂Звичайно в ОП, хоч частково, але точно знали про цю історію як Полтавська ОДА будувала фортифікації…. але коли мова про однокурсник Кулеби та можливість заповнити ще одну посаду по квоті Єрмака, то зайва увага не потрібна 🤫🤫🤫) 📲Тож, ваш репост допоможе зараз надати ситуації потрібний розголос) Це майже єдине що спрацює….https://youtu.be/IPuDQ1e1Ssk?si=rqjW9yRxmX6WsGeJ
👁 11,700 25-09-02 15:53
Начебто, сьогодні і не той день, щоб написати цей пост, але не можу змовчати. Ну можна було би хоча б когось прислати на церемонію державного чину похорону Андрія Парубія від чинної влади? Він же був вищим державним посадовцем! Ну ок, не приїхав президент, не було нікого з його офісу, з уряду теж, приїхало лише керівництво Верховної Ради. Але щоб від усіх керівників держави на чині державного похорону під час громадянської панахиди від них не пролунало жодного слова співчуття? Бо він був в опозиційній партії? Це виглядало як мінімум негарно. І дрібʼязково, на жаль.І друге: дуже дивно виглядає перекваліфікація офісом генпрокурора справи - з умисного вбивства на незаконне поводження зі зброєю та посягання на життя народного депутата України, вчинене у зв’язку з його державною чи громадською діяльністю. Для чого? Щоб підготувати на обмін особу, яка зізналася у вбивстві? Ми маємо вимагати справедливого покарання! Особу, що публічно зізналась у вбивстві, не можна вносити в списки на обмін, навіть якщо особа дасть згоду! Інакше політичні вбивства будуть і далі. Через безкарність.
👁 15,200 25-08-27 10:38
Зараз в мережі несеться скандал з Віталієм Свириденком, екс-депутатом Чернігівської облради від «слуг», братом премʼєр-міністерки. Будучи чинним депутатом він виїхав з країни і під час повномасштабної війни у 2022 році задекларував наявність у нього житлового будинку у безстроковому безоплатному користуванні у Великій Британії. Посилання на саму декларацію тутЯ почав розбирати цей кейс і наразі формулювання «безстрокове безоплатне користування» може означати два варіанти.Перший. Британія надає житло біженцям з України. Для цього уряд орендує нерухомість безпосередньо у власників і заселяє туди шукачів притулку. Трохи викликає питання, що це не квартира, а будинок, оренда якого апріорі недешева. Тому, є інший варіант.Другий. Прихована власність. Формулювання про безстрокове і безоплатне користування може передбачати і таку схему - коли майно формально записане на іншу особу.Який з цих варіантів є правдивим може розповісти або сам екс-депутат, або його високопосадова сестра. Хороших, правда, серед них немає. Якщо схема - це вже питання до антикорупційних органів. Якщо втеча депутата під час війни сама по собі виглядає так собі, то використання допомоги при непоганих доходах в декларації - тим більше, бо він зайняв місце того, хто дійсно потребує допомоги.Але відповіді, вважаю, не буде. НАЗК скоро 5 місяців як не може повідомити про результати перевірки конфлікту інтересів Юлії Свириденко.
👁 20,000 25-08-26 04:42
В Ужгороді розправились з поліцейським, який надав докази образи ветерана війни збоку місцевого ТЦК. Я писав про цю гучну історію тут. Напередодні його звільнили з нац.поліції. Далі наведу пост місцевої активістки. Відео за посиланням«Думаю, що про те, що сталося годину тому, варто написати у контексті поліцейського свавілля і бездіяльності, яке відбудеться зараз у Закарпатті. Тут йде зачистка активного громадянського суспільства.Годину тому на вулиці Сечені, 33, район ТЦ «Білочка» в Ужгороді, вісім молодиків, шестеро з яких були у масках, схопили, посадили у позашляховик і повезли у невідомому напрямку Іван Белецький. Перед цим за ним стежили. До допису додаю відео моменту «боротьби» пʼятьох чоловіків спортивної зовнішності у балаклавах і темному одязі із Miroslava Kopynets. Жінка стала свідком ситуації і емоційно намагалась захистити Івана, за що її тримали, обмежували рухи, заламували руки і штовхали. Пані Мирослава каже, що її також по руках били. На відео видно також позашляховик, на якому забрали Белецького. Пана Івана нещодавно звільнили з поліції через те, він допоміг відстояти честь ветерану, якого працівники Закарпатського ОТЦК несправедливо звинуватили у купленій інвалідності. Це був перший випадок публічного вибачення перед ветераном в Україні. Але, якби не пан Іван, то цього б не було, тому що зам.керівника Ужгородського РУПу Віталій Німець знищив відео-докази з боді-камери. Далі була історія з довірою і честю рядових поліцейських, троль-акаунтами їхніх керівників, службовим розслідуванням щодо пана Івана і звільненням. Минулого тижня з його відео про це дізналась уся країна.Відповідно за це сьогодні з ним «розраховуються» і тут важливо розуміти, що експоліцейський може знаходитись у небезпеці. Питання мобілізації навіть не підіймається, пан Іван сам заявляв про готовність повернутись до лав ЗСУ після післяопераційної реабілітації на плечі. Тому те що сталося - помста за те, що не всі поліцейські готові бути «псами татарова» і йти проти людей.А на таких, як пан Іван, тримаються залишки довіри до системи. Добру оцінку його роботі дасть будь-який ужгородець. Але Банковій і її гаманцям, у тому числі і з проросійським політичним минулим, безпеку яким тут забезпечує Віктор Микита і голова ГУ НП області Ярослав Колесник, закарпатці в Закарпатті не потрібні. Це розуміється і з історії пана Івана (відео у кометах). І з цього відео із «боротьбою» молодиків із пані Мирославою. І з численних історій про екозлочини у Карпатах, які знищують «Вітропарки» і для «Вітропарків», за сприяння та мовчазної згоди влади і правоохоронних органів.»