Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ЗАКРИТА ЗОНА | Володимир АРʼЄВ
Added 14 Jul 2024

ЗАКРИТА ЗОНА | Володимир АРʼЄВ

@zakrytazona
Number of subscribers: 38 948
Photos: 872
Videos: 165
Links: 1,130
Description:
Про що ніколи не скажуть на єдиному телемарафоні ❌📺 Авторський канал Володимира Арʼєва

👥 Number of subscribers

38 948
Average/Day:: -63
Average/Week:: -257
Average/Month:: -234

👁️ Average views per message

16 081
Average/Day:: 12,100
Average/Week:: 20,830
ERR: 41.29%

📊 Messages per Day

0.7
Last day: 2
Week average: 1
Average per day: 0.7

Name change history

ЗАКРИТА ЗОНА | Володимир АРʼЄВ 2026-02-07
ЗАКРИТА ЗОНА 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 12,800 25-11-18 08:14
Головний засіб шахрая - увійти в довіру і виманити у жертви гроші чи майно. Головне - це довіра. Щоб добитися її, шахрай застосовує прийоми емоційного управління жертвою: це і гумор, і нетривіальна подача інформації, спотворення фактів та маніпуляції свідомістю, використання власного вигаданого досвіду - всього не перерахуєш. Знайомо? Шахраям, які прийшли до влади, потрібно було виманити голоси українців, а потім і підтримку, щоб потім красти сотнями мільйонів, якщо не мільярдами - ми про правдиві обсяги дізнаємося пізніше і варто приготуватися до шоку. Образ Голобородька, вигадана трансформація «какая разніца» у гру в патріота, пафос і мегаломанія, створення системи культу особистості Зеленського, як єдиного рятівника та н зення будь-якого вільнодумства та опозиції - все це було ширмою для неймовірних за обсягом крадіжок та корупції. І організацією злочинних схем були люди з прямими російськими звʼязками, які ще і відправляли «двушку в москву». Скільки було таких «двушок» можна тільки здогадуватись.Тому, нинішня владна система має всі ознаки не автократичної, а мафіозної. Зі своєю ієрархією, клікухами, омертою і сакральними жертвами, призначеними для випуску пари і збереження життєдіяльності клану. Наприклад, зараз принесення в жертву міністрів Галущенка і Гринчук задля збереження всього мафіозного уряду. Кабміндіч це врешті решт не врятує, але спроба є характерною.Всі анонсовані заміни наглядових рад без зміни принципів дії влади, переможні реляції про 100 літаків від Франції (за них ще треба заплатити чимось - гроші з тумбочки Карлсона візьмуть?), заяви про відновлення мирних перемовин (щоб вчергове дати суспільству ефемерну надію) - сукупно то і є класичні прийоми емоціного управління шахраями. Тому, задля виживання країни, потрібна зміна системи. Питання не стільки в персоналіях, скільки в негайному повернення до конституційної форми влади замість офісно-президентської. Відставки фігурантів корупційного скандалу - Єрмака та заступників, всього уряду - то обов’язкова умова, але не повна. Бо без повернення до європейських принципів управління, в нинішню мафіозну систему просто прийдуть нові шахраї.
👁 12,600 25-11-16 13:45
Коли Зеленський був тільки тефлоновим кардидатом з іміджем Голобородька, я спробував зішкребти тефлон. 1 березня 2019 року опублікував як лідери комічного 95 Кварталу на чолі із самим Зе! отримували 41 мільйон доларів з коштів вкрадених Коломойським у ПриватБанка. Освіжіть пам’ять - посилання в коментарях. Тоді Зеленський у відповідь виступив з погрозами, що нікому не забуде і його люди таки відігрались на моїй родині у наймерзеннішій з можливих формі фальсифікації. Потім Слідство.Інфо підтвердили моє розслідування своїми пошуками, але більшість все одно вперто не вірили що за воно сховалось під тефлоном..Але я про інше. Коломойський, який відкрито підтримував прихід Зеленського, став доктором Франкенштейном, постраждалим від власного творіння. Проте, реальний олігарх на відміну від літературного персонажа, не обтяжений моральними якостями аристократа. Тепер він розповідає про Зеленського, як про Наполеона, якому недовго залишилось. Тобто, Коломойський абсолютно свідомо впарював українцям заздалегідь проблемного персонажа, який завинив йому лише тим, що скористався безвихідним становищем творця, про якого питали в ФБР, закрив його в клітку і почав відбирати бізнес. Не знаю як ще після цього довести дорогим співвітчизникам, що вестися на подібних кандидатів себе дорожче. Не тільки Коломойському, звісно. До речі, Наполеон в результаті програв війну. Хоча історія повторюється, здебільшого, у вигляді фарсу.
👁 14,300 25-11-13 10:41
Ось ще додаткові аргументи чому санкції проти Міндіча є відвертим окозамилюванням.Державна прикордонна служба два дні тому повідомила мені, що Міндіч перетинав кордон як громадянин України (на фото нижче). В рішенні РНБО йдеться про те, що санкції запроваджені проти громадянина Ізраїлю Міндіча. По-перше, це свідчить про те, що Зеленський був в курсі про подвійне громадянство друга і приймав це нормально, в той час як інших за це позбавляв українського громадянства. Але подвійні стандарти - це стиль президента.Головне, по-друге: Зеленський явно давно був в курсі мародерських схем і захищав Міндіча від НАБУ. Але коли не вийшло поламати антикорупційні органи, він дав другу втекти за кордон перед початком фінального етапу операції «Мідас». Знаючи, що Ізраїль не видає своїх громадян, він запровадив санкції які через процедурні підстави (наявність фігурантів злочину в складі РНБО, яка і ухвалила санкції) захищає його від видачі Україні і з інших країн. Я писав про це в попередньому пості. І тому поза межами Ізраїлю Міндіч може боятись хіба що ФБР, раптом воно забажає отримати президентського друга собі. Бутафорія і імітація. Без шаленого тиску громадськості Зеленський не змінить стиль своєї поведінки і управління воюючою країною через мародерську вертикаль.
👁 9,710 25-11-09 08:45
Рашисти і путін, безперечно, тварюки і остання мерзота. Вони такими були, є і будуть. Атаки на нашу енергетику нелюди влаштовують кожної осені і зими четвертий рік.І тут у них є «помічник» - наш дорогий уряд, керований офісом президента. Він міг за цей час підготуватись, щоб розгалужена мала генерація компенсувала втрати великих ТЕС. Але міністерство енергетики на чолі з Галущенком - людиною, близькою до зрадника Деркача - саботувало створення мережі малих електростанцій. Вони топили за нові реактори російського виробництва на Хмельницький АЕС - бо там було що розпилювати. Сотні мільйонів стояли на кону. Зірвали в результаті і реактори, і розгалужену малу генерацію.Галущенко, видно великий улюбленець Банкової. За провалену підготовку до чергових атак русофашистів переведений на посаду міністра юстиції, а в ОП всіх собак абсолютно безпідставно намагаються повісити на опального екс-голову Укренерго Кудрицького, який якраз і вимагав діяти за планом малої генерації, затвердженого, до речі, на засіданні РНБО. Тож, внесок власних корОПціонерів теж варто пам’ятати. Час прийде.
👁 11,300 25-11-07 06:00
Зробити крок назад, визнати помилку - це здатність сильних і мудрих людей. І це точно не про нашу владу, коли це стосується внутрішньої політики. Тут віслюча впертість переважає завжди. Навіть коли офіс президента поставили на місце після атаки на антикорупційні структури і змусили відкатати законодавство на попередні позиції, напади пішли через СБУ і прокуратуру. При цьому підозрювані у корупційних справах друзі Зеленського почуваються комфортно і недоторкано. Список довгий.Зараз Банкова тупо відмовляється виконувати рішення апеляційного суду, яке знімає обмеження на парламентську дипломатію. Обмеження, які викликали роздратування в Євросоюзі - Європарламент кілька разів вимагав від влади їх скасувати. Трохи раніше в ОП віддали наказ про недолуге по суті переслідування колишнього керівника Укренерго Кудрицького. Це роздратувало партнерів, які взагалі були проти його звільнення. Політичні обмеження свободи слова і цензурований за російськими традиціями телемарафон в Європі теж критикують? Та хай вдавляться зі своєю критикою. Незалежні реформовані суди і слідчі органи? Забудьте, поки Зеленський і компанія керують країною! Ефективний і сучасний командувач Залужний набирає популярності і має довіру союзників? Геть! Буде замість нього свій і слухняний. Можна багато чого перераховувати. Ні кроку назад - це гасло совка. Навіть на полі бою іноді треба відійти, щоб організувати контратаку. Та поки без шансів на зміни і впертість нікуди не зникає. З дуболомами на чолі в сучасному світі буде важко.
👁 10,700 25-11-04 14:54
Вже слова важко добирати. Слуги з ОПЗЖ сьогодні надали пільги для великого бізнесу десь на 1 мільярд доларів! Ще раз: під час війни і браку коштів майже на все один.мільярд.доларів подарунку олігархам та великому бізнесу. Законопроєкти 13414 і 13415.Ці атракціони небаченої щедрості при хронічному недофінансуванні оборони вже дістали! Як вважаєте, європейці, які рятують нас від прірви і жають кошти на порятунок від дна будуть щасливі і далі закриватимуть очі на ці фокуси? Я не думаю. Особливо коли ці ідеї виходять від зеленопрапорного уряду імені Офісу президента. Фактичне скорочення європейської допомоги по програмі Ukraine Facilities на 200 млн євро через невиконання зобов’язань по реформах - вже не сигнал, а набат.Вони ведуть себе, як і їхні натхненники часів Януковича. Тільки ті грабували країну і поводилися з державними грошима, наче зі своїми, у костюмах і на мерсах з донецькими номерами. А ці у світшотах хакі з написами «I am Ukrainian” і в кросівках Balenciaga. Та сутність спільна.
👁 9,680 25-10-30 06:55
Позиція асамблеї ЄвроНЕСТ по Україні є абсолютно чесною. Тут стислий перелік найважливіших моментів ухвалених сьогодні в Єревані резолюцій.Отже:Повна підтримка боротьби з російськими окупантами, заклики до євроінституцій надавати всю можливу фінансову і військову допомогу, посилювати санкції і зупинити торгівлю з країною-терористом, особливо - контролювати постачання через треті країни товари для російської зброї, негайно посилити боротьбу з рашистською пропагандою та кібератаками. Асамблея закликала невідкладно почати перемовини з Україною про вступ до Євросоюзу, навіть попри опір Угорщини.В той самий час Асамблея закликала владу України підтримувати демократію, права людини та парламентський плюралізм, розвивати демократичні інституції, підтримувати функціонування незалежних ЗМІ, політичної опозиції, антикорупційних органів та громадських активістів на шляху до ефективного відкриття першого розділу переговорів з ЄС щодо fundamentals на основі Копенгагенських критеріїв. Закликала утримуватися від дій, що підривають громадянську та політичну єдність, зняти всі обмеження на вільну парламентську дипломатію; реформувати судову та правоохоронну системи відповідно до вимог ЄС.Мало того, Асамблея особливо відзначила, що фінансова допомога буде залежати від поваги отримувачів до верховенства права, демократичних інституцій та основоположних прав.Втомились від офіціозу? Перепрошую!) Якщо підсумувати коротко, то нас будуть підтримувати, але закривати очі не стануть. І у випадку відходу від перерахованих цінностей, буде яз з грузинською владою: з ними заморожені всі контакти і програми. І це для нашої влади прямий сигнал, особливо у світлі останніх подій.
👁 13,000 25-10-26 09:06
Посилення рашистських обстрілів, як на мене, означає одне: останній аргумент тиску на Україну, оскільки сил продовжувати війну у кремлівської кліки стає все менше.По-перше, вся економіка, яка не повʼязана з війною, летить в туди, на чому сидять. Це було прогнозовано, але Індія і Китай допомагали русофашистам триматись на плаву нафтовими контрактами. По-друге, у путіна, схоже, закрилося вікно можливостей робити з Трампа дурня. До Трампа дійшло, він послав друга Владіміра подалі з Будапешта і запровадив санкції проти нафтових компаній та готує нові. Ображений нарцис - руйнівна сила. По-третє, відсутність видимих успіхів на фронті, де закидування українських позицій трупами розхідників нічого не дає, а нічого нового вигадати не вдається.Тому, я більше дивлюсь вбік сигналів американцям від путінського холуя Кірюши Дмитрієва (зневажливо, бо він киянин і випускник нашої шкільної паралелі). Він натякає, що обер-фашист хоче говорити і зменшив вимоги до територій і нейтралітету України. Добре, якщо американська адміністрація, з усіма її обʼєктивними характеристиками, не піде на поводу у кгбіста, що грає у затягування часу.Час йому потрібен для найбільш важливої операції кремля: відрізати нас від допомоги і тоді протиснути все що хоче. Для цього він виділяє шалені кошти на пропаганду в країнах-партнерах України (наступного року бюджет на інфо-операції +54%), що дає ефект при повній відсутності української протидії на цьому напрямку.Для всіх нас зараз головне не втопитись, коли можливість дістатися берега стає реальністю. Якщо власна влада не дуже здатна на мудрість і зваженість, притомний народ має стати рятівником. Як вже було на початку вторгнення.
👁 12,900 25-10-23 07:35
🇷🇺💎Тепер про найцікавіше – «російський слід» у діамантовому бізнесі Тимура Міндіча. 🤦‍♂️Скажу чесно: там ніхто навіть не намагався особливо це приховати. У 2014 році, вже після окупації Криму та початку війни на сході, на росії з’являється компанія New Diamond Technology – виробник лабораторних діамантів. 🇱🇺В грудні того ж року її переписують на люксембурзький офшор Mineral Assets Corporation. 👥І ось тут – головне. Бенефіціари офшору 50/50: російський девелопер Теймураз Хіхінашвілі та… український співвласник Студії Квартал 95 Тимур Міндіч. Просто для розуміння проблеми: минулого року російський діамантовий бізнес Міндіча сплатив податків в рф на півмільйона доларів.🚩Більше того, Міндіч залишається через офшор співвласником цього російського бізнесу аж до грудня 2024 року. 🇬🇧І це ще не все. Його британська компанія Meylor Global до 2022 року офіційно значилася на сайті російського виробника як міжнародний дистриб’ютор їхньої продукції.Тобто маємо три чіткі факти, що Міндіч :🇷🇺 створив компанію на росії вже після окупації україсньких територій🤬продовжував бути засновником російської компанії ще майже три роки після початку повномасштабки, яка активно платила податки в бюджет агресора🇬🇧 продавав російські лабораторні діаманти закордон ще у 2022 році.P.S. Цього наче більш ніж достатньо, щоб зацікавити СБУ чи треба все ж таки щось про Дагестан?) https://youtu.be/B5-83UMNR3M?si=nFZTA8fK-WWUQzTH
👁 17,600 25-10-21 12:17
Це «привіт» усім посадовцям, які вважають, що війна все спише і можна виконувати незаконні вказівки влади. В Брюселі отримали тіньовий звіт від низки відомих українських громадських організацій щодо прогресу України в мпжах пакету розширення Євросоюзу. Цей докцмент включає в себе оцінку багатьох ключових українських відомств і інституцій на відповідність європейським стандартам. Так от, незалежність дій голови Державної служби фінмоніторингу Філіпа Проніна поставлена під сумнів. Причина - виконання політичного замовлення під час підготовки санкцій Зеленського проти Порошенка.Фактично, це червона картка для посадовця. І не тільки для нього - Зеленський, премʼєрка Свириденко, міністр економіки Соболев, відповідальний за санкції в ОП син вінницького голови МСЕК Власюк і згаданий Пронін завдали шкоди Україні!Як? Україна є членом Егмонтської групи, яка об’єднує фінансові розвідки світу. Вони обмінюються інформацією і працюють над відстеженням незаконних фінансових операцій. Обов’язковою умовою членства є незалежність органу від політичного впливу.Рік тому з Егмонтської групи виключили Колумбію. Абсолютно дзеркальний кейс з Україною: голова фінансової розвідки Колумбії надав неавторизовану інформацію голові держави про політичного опонента. Тепер під загрозою може бути членство України з тих самих причин. Це призведе до серйозного підриву довіри збоку світових фінансових інституцій і FATF не до конкретного Проніна, а до України.Тому, рано чи пізно Пронін має відповісти за завдання шкоді державі, а інші посадовці повинні затямити, що пропетляти не вийде: доженуть.