Дві тисячі років тому світ сколихнула приголомшлива подія. Подія, що протягом століть стала для людей по всьому світу поштовхом високого шляху.Подія – воскресіння Ісуса Христа. Прах людей покоїться в могилах. Могила Ісуса - пуста. Коли її відкрили - там було лише світло та голос Янголіа: «Його немає тут! Він воскрес!» і всі в цьому переконались, бо тіла не було.Воскресіння Ісуса показало цінність і силу його життя та дій. Що це веде до вічного життя, до "невмирання".А також показало, що він може допомагати кожному!Спаситель, що лежить в труні не може діяти, бо він є мертвим. Але Іісус восхрес, і показав, що має силу і можливість спасати всіх приречених на загибель, він знає шлях, він має результат і він навчає цьому.Ісус, для мене - ще один живий Будда, що приходив на нашу планету, допомагати здолати нещастя. І зараз перебуваючи на небесах, він також піклується про людей, допомагає і оберігає.І я розумію, що просвітлення, абсолютне щастя можливе. І саме в цьому житті, саме на цій планеті, саме в цій формі існування у нас є неймовірна можливість нарешті здійснити це.Бо є світи де нема ніяких духовних уявлень, вчень... і там без шансів...А у нас? Тільки подивіться як багато прекрасних знань! Планета на яку приходять високі вчителі, творять дива, навчають 🤩🤩🤩
Да, це і справді був особливий спосіб навчання.В мене було дещо схоже з Буддами Медицини, коли я читала езотеричну книгу з діалогами мольфара. А мені прям поза рядками книги десь всередині голови паралельно шли вчення, інші, вчення які давали Будди Медицини. Я памятаю що дивлюсь в книгу. Бачу що там зовсім не те написано що "читаю" у себе в розумі. Закриваю книгу - все ок... природа, пташки співають. Нема вчень.Відкриваю, читаю слова мольфара... і бац понеслось читання в голові інших речей про світостворення і т.п. тобто слова мольфара, були як ніби активатори того, що за ними ховалась більш глибинна детальна мудрість.Наприклад, написало: світ це боротьба добра і зла... мені бац, іде і образи і картинки про карму, зерна, як іде ця боротьба, що таке справжня темрява, і справжнє зло... а що може таким виглядати, а по суті бути благословінням...Це я намагаюсь пояснити те, що пояснити насправді важко.Із практичних речей тоді мені Будди Медицини сказали знайти собі кармічного партнера і створити чат де ми б готувались до вчень Будди Медицини..Бо "так просто" як інформацію - ми ці вчення не отримаємо.Я тоді створила чат, там було 2 людини спочатку, потім 10... потім більше 300 людей, всі готувались до ретриту глибше.Потім нам туди прислали монахіню - Лобсанг Кадрін, щоб вона допомагала всім краще готуватись, відповідала на питанння...А потім мене попросили, щоб цей час став ОФІЦІЙНИМ чатом ретриту і посвяти в практики Будд Медицини... І завдяки цьому чату багато людей вперше отримали посвяту БМ онлайн і пройшли ці неймовірні вчення онлайн.Без чату багато хто б не зміг, бо була купа технічних нюансів з зумом, тому багато змінювали посилання. Треба було оперативно входити в нові зуми, бо перші кімнати просто зносило...Багато питань було щодо ретритних знаків, практик, мантр...Тож тоді я зрозуміла що це були не просто читання в парку, то було вчення і практика яку я отримала в такий дивний спосіб.Зараз навчання внутрішньому танцю також було схоже. Коли на занятті викладач говорить одне, а в мене одразу кидає глибше із поясненнями, визначеннями і взаємозв"язками із нашими вченнями.Той славнозвісний чат БМ 2020 року і досі живий.В 2022 я вже курувала чат коли ми БМ перекладали і українською.А кому цікаво - перший чат БМ 2020 тут 👇👇👇https://t.me/+TPDRxSO8bb3--tlx
Пост читаємо тут👇👇👇Рілз дивитись в інстіhttps://www.instagram.com/reel/DIi9shZtuBJ/?igsh=aGR1aWo0cmc3dGp1Улюблена справа - БЕЗОПЛАТНАБо “Якщо тобі легко даються гроші — ти паразит.”Нещодавно почула цю фразу підсвідомого переконання.Уявіть, яке це сильне переконання! І яке глибоке. Таке, що ми навіть не помічаємо, як воно руйнує наші можливості, не дає отримувати результати. Ми не дозволяємо собі легко отримувати гроші. Ми не даємо собі права на улюблену справу, яка йде від душі, бо…“А що такого? Це ж легко, я просто не можу інакше, це ж не робота”Далі — гірше:“Я нічого не варта. Я паразит. Я не заслуговую на цікаву роботу. На повагу. На любов.”Ми знецінюємо себе. Свої старання. Свою допомогу іншим.І тоді життя стає важким. Бо ми підсвідомо змушуємо його бути таким, щоб “не здавалося надто легко”.Але з цими глибокими переконаннями можна працювати. Не тільки через роздуми чи психотерапію.А ще — через рух, творчість, танець.Танець дозволяє прожити, відчути, висловити, випустити цей блок з тіла.Ти зцілюєшся, перетворюєш блок на ресурс, і він стає не твоїм тягарем, а твоєю силою.Цей конкретний блок — про “паразита” — у мене теж був. І піднявся він у танці, який я створила в своїй танцювальній онлайн-програмі “Святкуй життя”.Це був танець " Твоя тотемна рослина" — один із п’яти, що є в програмі.Там ще є танці тотемних тварин, мандала твого світу, танець врожаю...5 танців — і ти вже інша. Відновлена. Натхненна. Наповнена. З новими ідеями. З розумінням, що тебе блокує і як це зрушити.Програма є в записі. Ти можеш її придбати.Це буде твоя глибока внутрішня подорож.А історію мого танцю, в якому проявився блок 'паразита" — напишу в наступному пості.Бо це було сильно. І несподівано. Підпишись і будеш в курсі багатьох цікавих речей.#танцепрактика
Чим мене захоплює алмазний коучінг? 💎💎💎Тим, що він — не про «поміркуй і може, щось зрозумієш», а про чітке, глибоке і надзвичайно практичне розуміння: які саме кармічні зерна ти сієш — і як сіяти ті, які дійсно приведуть до бажаних результатів.Це не загальні речі на кшталт:«Якщо ти сором'язливий — мабуть, колись когось ставив у незручне становище…»І сидиш, думаєш: та наче ні… такого не робила... А як створити не сором'язливість? Підбадьорювати інших?.. — все якось туманно.З алмазним коучінгом усе по-іншому.Ти входиш всередину конкретної ситуації, розкладаєш її по деталях. Через спеціальні питання починаєш бачити глибинні взаємозв’язки — часто такі, які навіть не підозрював. І тут — клац! — з’являється відчуття:«О! Це воно! Це дійсно правда про мене!»Те, що здавалося розмитим — стає очевидним.І що найкрутіше — ти не просто щось усвідомив.Ти маєш точне розуміння а з цього і точну дію, конкретні кроки: прості, реальні, дієві. Кроки які точно допомагають сіяти потрібну карму - влучно, як стріла в яблучко.Коли я використовую цей підхід у власному житті, в консультаціях, танцювальних практиках — я бачу, наскільки глибше і ефективніше це працює, ніж просто поверхневе розуміння.Бо коли бачиш корінь — починаєш розуміти що саме допомагає, а що заважає створювати бажані речі, бажане життя.
ЙОГА ЩАСТЯПерекладала урок по унікальній йозі Нігуми.Поділюся з вами двома важливими думками.👉 1. Викладачка:"Коли я бачу, як мої похмурі підлітки посміхаються, мені стає радісно. Але чому вони посміхаются, чому я бачу їх щасливими?Ви ніколи не замислювалися про це з точки зору істиної реальності? З точки зору карми?Я не можу бачити своїх дітей щасливими, якщо в мене нема на це карми.Мої добрі вчинки, слова, думки в буквальному сенсі змушують мене бачити дітей щасливими. Як я посіяла такі зерна?Використовуйте моменти вашої радості щоб зрозуміти глибше пустоту. Зрозуміти як насправді ви створили те прекрасне, що проживаєте."Для мене ця історія про те, що ми створюємо щастя для себе і інших не міфічно, не теоретично. Буквально! Кожна наша хороша дія має потенціал створити щастя, щасливих людей і світ.Да, щоб зерно було міцним, маштабним, а не маленьким і короткочасним, важливо знати як сіяти найміцніші, як їх вирощувати і перезасівати. Про те... я зрозуміла - це РЕАЛЬНІСТЬ, а не мрія... ми РЕАЛЬНО створюємо щасливий світ, щасливих інших і себе.👉 2. Друга річ, яку я відмітилаВикористовуй етичний спосіб життя, як супер інструмент, а не як нудні обмеження. Цей кодекс дає інструкцію, як сіяти потужні зерна і захищає від бадилля.Намагаючись дотримуватись етики >>> ми все більше і більше очищуємо свої дії, думки та слова. >>> Наші зерна розкриваються так, що нам все легше і легше творити добро і бачити швидкі результати. Нам все меньше і менше випадають умови, де ми вимушені вчиняти не добре.Наші зерна в буквальному сенсі виштовхують нас за межі страждань, розкривають світ, де ми стаємо щасливими і бачимо щасливими інших: наших дітей, батьків, сусідів, весь світ.Цікаво, що коли вичаєш етичні принципи, вони часто сприймаються як обмеження, і викликають купу суперечок... але бачити етичні принципи, як складні речі, що можуть вести до поганого - це лише затьмарення, і дуже шкідливе... Роздивившись етику через таку призму починаєш глибше її розуміти і цінувати свої можливості плекати і розвивати це в собі. Бо це ПРЯМО створє щастя, створює всі найжаданіші речі... створює перемогу над війнами, над стражданнями.#алмазнийшлях #особисте
ВіРТУАЛЬНА ГОМПА МИРУ!Друзі, запрошую вас стати частиною неймовірно міцної практики!З благословіння Вчителя ми проведемо онлайн гомпу.Цілодобове читання особливої мантри, спрямованої на знищення всіх видів війн і створення абсолютно щасливого світу Геше Майкл благословив нас практикувати цю высоку мантру саме для знищення війн і створення миру в усьому світі і всесвіті.💎 Це таємна і рідкісна практика, яку ми збирались проводити виключно серед практиків мантри.Про те з дозволу Вчителя, ви маєте рідкісну можливість приймати участь як слухачі!🔹 Коли?📅 29.03.25 (15:00 Київ) – 30.03.25 (16:00 Київ) ⏳ протягом 24 годин мантра Максорми буде звучати безперервно, просочувати світ вибрациєю миру.🔹 Як можна долучитись?В будь-який момент особливої доби ви можете долучитись як слухач – навіть 5 хвилин слухання этой мантри в гомпі будуть мати величезне значення и благословіння!✨ що ви отримаєте?✅ Рідкісну можливість посіяти круті зерна добра и миру.✅ Енергію для досягнення висших цілей и ваших особистих цілей та бажань.✅ Глубоке почуття єднання з міцною духовною практикою.✅ Зерна досягнення висшої мети в цьому житті📿 Також, якщо у вас є бажання практикувати цю мантру, можно отримати передачу у тих, хто вже її має (можна попросити в мене)💫 Вся інформація про гомпу і практику мантри Максорми є в чаті практики👇https://t.me/+MNywLayoIdY5NGMy
Хто хотів би стати тренером АКМ та викладати курси ACIПерша зернина - Записатись в передзапис. Це посіє перші зернята 🌷https://mnlp.cc/mini?domain=aci&id=106Коли я вперше дізналася, що готується така можливість навчатись на викладача, я думала, ну ні, я точно не зможу.А зараз... я вже викладаю АСІ /1,2,3,4 і ще раз 1/ ))) от за тиждень їду в Київ на викладання АСІ 5.Можу сказати хоч це і не просто, але ти відчуваєш наскільки рідкісна можливість для людей дізнаватись ці знання, захотіти їх практикувати. І що насправді ці знання принесуть людям... це просто велике щастя навчитись і вміти це виклалати.Також на цьому курсі ви отримаєте такі круті інструменти які мені дуже допомагають створювати корисні і цікаві ефіри. Спілкуватись з різними типами людей про карму, знаходити щось спільне, знаходити те що їм цікаво, що саме їх надихне і це не тільки про знання карми, це на різні інші теми.Прокачаєте навички не боятись бути видимими, публічними. Розів'єте в собі більше впевненості... та ще багато чого. Бо ці курси трансформують нас зсередини.
Унікальна подія онлайн – ВІРТУАЛЬНА ГОМПА! 🔥Друзі, запрошую вас стати частиною надзвичайної духовної події!З благословіння Вчителя вперше проводитиметься онлайн гомпа особливої мантри, що спрямована на знищення всіх видів війн та створення миру – ідеальної країни та світу.💎 Це таємна та рідкісна практика, яку ми збирались проводити виключно серед практиків мантри.Про те з дозволу Вчителя ви маєте рідкісну можливість долучитися як слухачі!🔹 Коли?📅 15.03.25 (15:00) – 16.03.25 (15:00) (за Київським часом)⏳ Протягом 24 годин мантра Максорми звучатиме безперервно, просочуючи світ вібрацією миру.🔹 Як можна долучитися?У будь-який момент цієї доби ви можете приєднатися як слухач – навіть 5 хвилин слухання цієї мантри матимуть величезне значення та благословіння!✨ Що ви отримаєте?✅ Можливість посіяти круті зерна добра та миру.✅ Енергію для досягнення вищої мети та ваших особистих бажань.✅ Глибоке відчуття єднання з потужною духовною практикою.✅ Зерна досягнення вищої мети в цьому житті📿 Якщо в майбутньому ви захочете самі читати цю мантру, можна отримати передачу у тих, хто вже її має (можна попросити в мене)💫 Посилання на гомпу буде за 5 хвилин до її початку 🙏
"От є медитація на смерть. При її обговоренні дійшли до думки, що ми не знаємо, яку «валізку» ми з собою притягнули в це життя і цілком можливо, що нам залишилось настільки мало часу, що ми не встигнемо побачити пустоту. Але ж, кажуть що все походить з зерен. То можливо все-таки можна подовжити це життя?"Відповідаю: Тож хто правий?- обидва 😊Ми не знаємо "валізку"- фактЧасу мало - фактМожемо впливати чи ні - залежить від зерен 🌾При цьому наше головне зерно, увага не на те щоб подовше прожити, а на те щоб жити вічно.(Піклування про тіло, здоров'я це не відміняє)Щодо не встигнемо:Курс АСІ 4 саме для цього питання і був створений окремим курсом що є у нас валізка... і яка? А може там все дуже потрібне щоб вийти з сансари в цьому житті?І взагалі звідки походить те, що ми це чуємо: "В цьому житті", і часто чуємо. І Можемо такі присвяти робити на свої добрі дії⚡️... цього б могло не бути 😏І... вчителі кажуть є такий метод. Закінчіть 18 відкритих і ви дізнаєтесь як цього досягти в цьому житті... тож, от яка у нас валізка є.І щодо медитації на смерть👇👇👇
Щоб вгамувати хаос в голові іноді застосовую фрірайтинг. Коли пишу все що вирує в голові. Думки сповільняються, важливе не вимовлене проявляється. Стає спокійніше, ясніше.Ходила полагодити зуб переживала що там. По ітогу все ок, треба поставити замість тимчасової коронки постійну. І навіть янголи-лікарі сказали що все встигнемо до 1 лютого...Як набагато легше стає, коли якась проблема насправді легко вирішується.А ще зайшла в магазинчик-пекарню. І вхопила момент м'якого блаженства. Заходиш з холодної темної вулиці в цей простір де тепло і пахне хлібом. І купка людей дивлячись вітрину з різним пахучим хлібом, щось обирають. Я взяла гречаний хлібчик, а він виявився ще дуже теплим. І так чудово хруснула його скоринка... все овіяне теплотою, турботою і радістю. Пораділа що в нас є набагато більше ніж в будь-яких королів минулих часів. Транспорт, медицина, їжа, одяг, зв'язок.Ми вже створили і маємо багато. Ми вже створили дива, і точно зможемо створити більше.Знайшла тут столік, буду писати фоірайтинг.