💗 "Шість багряних журавлів" Елізабет Лім(видавництво РМ)⭐️⭐️⭐️⭐️Я геть нічого не очікувала від книги, тому мені загалом сподобалося. Сама історія доволі проста та наївна, але написана дуже добре: приємні описи, хороший (!) переклад, легка авторська мова. Враховуючи, що за сюжетом героїня майже всю історію мовчить (бо не може розмовляти з іншими), авторка змогла чудово описати думки та емоції дівчини.Я впевнена, що усі ці ретелінги та знайомі тропки можуть бути цікавими, якщо вони грамотно написані. У цьому випадку саме так і було (для мене, звичайно).🪶 Книга ідеально підійде тим, хто тільки знайомиться із жанром фентезі й шукає щось таке легке та казкове, без сильної жорстокості та порн еротики.За що зняла зірочку:🌟Не люблю такі моменти, коли ворог, впіймавши героя, починає розповідати про всі свої плани та секрети. Це занадто просто: взяти й вивалити все, замість того, аби герой міг якось сам це все розгадати. 🌟Деякі занадто наївні моменти🌟Пригоди не повністю завершилися, тому доведеться читати продовження.Загалом враження від книги у мене позитивні 😊#прочитане
Плюс бути письменницею: можеш написати книгу, де головним героєм буде твій краш 😳І я тут не стільки про актора навіть, ну добре, він теж топ 😁 скільки про його персонажа з LOST: Сойєр був дійсно крутим героєм. У нього була чудова арка, він розкрився та повністю змінився — а це одна зі складових хорошого сюжету.Якщо дивилися серіал, то маєте пам'ятати ще й Джека Шепарда — у нього інша арка, і я б не сказала, що він протягом серіалу пройшов через якесь внутрішнє перетворення. Він як був хорошим персонажем, "рятівником" усіх і всього, так ним і залишився.А от перетворення Сойєра та його минуле — класний хід в сюжеті.Отож в моїй уяві виник образ саме такої зовнішності для Тима Шевченка, але окрім цього, він теж в якійсь мірі егоїстичний та трохи меркантильний. Хоча й ненадовго, адже усі події, що випадуть на його долю, не можуть не вплинути на характер та світосприйняття.Карочі, багатогранні персонажі — наше все 💚Ну і так,нагадую що, початок моєї фантастичної книги про Марс є ось тутоньки: https://arkush.net/book/19534 Буду вдячна за відгуки 🥰#Марс
☕️ Іноді мені хочеться ділитися враженнями від книги тут і зараз, навіть не дочитавши її до кінця.Тому ось, ловіть роздуми в моменті ⬇️Існує стандартна практика: розкривати своїх персонажів через флешбеки. Це нормально, допустимо, я теж так роблю.Але:☹️ Не робіть флешбек у флешбеці (коли один спогад породжує інший, а той, у свою чергу ще якийсь). Читач банально заплутається й забуде, що відбувається у реальності персонажа.☹️ Не затягуйте. Тут наче все зрозуміло: спогад вашого персонажа не має бути на п'ять сторінок. От зараз я читаю книгу, де героїня їде в ліфті й пригадує вчорашній вечір: програму, яку вона дивилася по телевізору. Потім цей спогад переріс в інший - де вона спілкується з мамою про чоловіків, а далі - спогади про її дитинство.І все це на 5 повних сторінок. Непогано так в ліфті катається 😆Флешбеки - це ок, але ж в реалі має теж щось відбуватися. Історія повинна йти далі, а сюжет - розвиватися.P.S. Останнім часом я прям ще занудніша, аніж зазвичай🫠До речі, я буду в журі конкурсу, про який я писала вище. Сподіваюсь, ви не залякаєтеся🤣#Катя_пише
Вирішила, що дочитувати оцю книгу не буду🤷♀️ Останнім часом я стала безжально прощатися з історіями, які мені відверто "не заходять". Раніше я давала їм шанс і дочитувала до кінця, проте зараз я ціную свій час і не бачу сенсу читати щось, що мені ніяк не відгукується (інша справа якщо це редагування або розбір твору, за яке мені хоча б платять, або ж бета-рідерство, де моя думка та поради теоретично можуть покращити текст). Нещодавно я також відмовилася читати книги українського автора, які він надіслав мені на огляд. Я зрозуміла, що текст та сама історія ну дуже слабкі і я просто не хочу й надалі себе мучити. Щодо книги "Витязь і Вірлиця" 🪷Я не можу сказати, що вона погана. Мені дуже сподобалася авторська мова та українська міфологія, що вплетена в сюжет. Але. Для мене вийшло забагато "але".🔘Занадто швидко розвиваються події та занадто мало часу на те, щоб звикнути до героїв та хоч якось полюбити їх. Якісь дійсно важливі моменти описані без деталей, неначе я читала переказ цієї ж історії — просто стислий.🔘Недопрацьовані персонажі. Фактично три основні лінії героїв, кожен з яких намагається пройти власний шлях, вирости, досягнути мети тощо, і це загалом це — ок. Але позаяк усім їм приділено не надто багато часу, то й читати про них якось не дуже цікаво. От я абсолютно нікому не співчувала 🤷♀️🔘Одноманітні й приторно-солодкі речення😅 Хоч я і сказала, що авторська мова тут чудова, вона все ж занадто "рівна". Не важливо, що саме відбувається у книзі: закохана пара цілується, хлопця обікрали посеред дороги або правитель-тиран вирішує кохатися зі своєю новою дружиною без її згоди — все це описано абсолютно рівно та в одному стилі.Усе так солодко й казково написано, неначе це дійсно якась дитяча казочка, у якій все дууже спрощено. І найбільшою проблемою тут, як на мене, є невизначеність щодо вікової категорії читачів. Тобто написано наче для більш дорослої авдиторії, проте дуже рівно (в емоційному плані) і не завжди детально.Добре це чи ні — вже на розсуд читача. Я б оцінила цю книгу десь на 3 з 5 ⭐️#прочитане
📚 Принесла вам інфу про книжковий проєкт, який запустила авторка каналу книжкова дегустаторка"Книга із серванта" — це закрите ком'юніті, де учасники обмінюються книжечками 📖Проєкт створено, аби:✨не давати книгам хандрити на полицях;✨читати, не витрачаючи кошти на придбання книги;✨обмінюватися книгами і не боятися шахраїв, бо організаторка бере на себе всі ризики: втрачена книга буде відшкодована;✨знаходити друзів-книголюбів в інтернеті та в своїх містах;✨знаходити для разового читання книги-раритети.📌 Організаторка сформує початковий набір книг, якими ділитиметься для разового читання, а чим більше людей доєднаються, тим більшою ставатиме бібліотека для обміну.Для участі потрібно обрати зручний для вас план (чим більше учасників, тим дешевше) та сплатити разовий внесок. Частина коштів буде відправлена на актуальні потреби ЗСУ.Щоб доєднатися до молодого, поки невеличкого ком'юніті, пишіть @anna_vdsh, а якщо досі сумніваєтесь, то ось тут можна ознайомитися з правилами. Поспішайте! Перший місяць ціни знижені.#цікавинки
❤️🔥 Розігрую книжечку за донат❤️🔥Ця книга — подарункове видання. Примірників дуже обмежена кількість, тож у когось із вас на поличці стоятиме фактично ексклюзив🫶Книга містить чотири твори у жанрі підліткового фентезі, які обрало журі конкурсу "Кентавріда-2023".Ну і якщо уважно придивитися, то ви побачите там і моє прізвище 😊 Саме мій твір "Захисники лісу" отримав перемогу, тому ця книга дуже цінна для мене.Особливість збірки у тому, що всі чотири твори описують події на півдні України 🗺 І це, як на мене, досить круто, бо не так багато існує фентезі саме про південь нашої країни.Обкладинка м'яка, 338 сторінок. Всередині є декілька ілюстрацій.Отож, на що збираємо та яка сума одного донату?Збираємо кошти для благодійного проєкту "Особливий книжковий підрозділ", а вони вже на свій розсуд доповнять один з важливих зборів для ЗСУ. Детальніше про проєкт можна почитати тут або на сторінці інстаграм.📎Один донат — 45 грн. Більше донатів — більше шансів виграти.Переможця обиратиму через рандомайзер монобанку, тому дуууже важливо, аби ви підписували ваші платежі, бо якщо переможець — клієнт якогось іншого банку, то я не побачу його імені.У коментарі до платежу обов'язково вкажіть нік у телеграм/ прізвище/номер телефону — хоча б щось із цього. Якщо ж у вас чомусь не вийшло, то просто зробіть скрін оплати та додайте у коментарі до цього допису.Збираю донати до середи, 31 липня. І вже 1 серпня впродовж дня будуть оголошені результати та переказ усіх зібраних коштів до проєкту Особливий Книжковий підрозділ.Донатити 45 грн на банку моно, або ж за номером картки: 5375 4112 2074 0059Дякую вам за підтримку!