Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Путч. Русский - нах*й
Added 01 Jan 2022

Путч. Русский - нах*й

@putch111
Number of subscribers: 27 536
Photos: 43,300
Videos: 12,900
Links: 6,840
Description:
Історія твориться нами... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ З приводу розміщення реклами писати на ФБ: https://www.facebook.com/putchpublic/

👥 Number of subscribers

27 536
Average/Day:: -16
Average/Week:: -125
Average/Month:: +508

👁️ Average views per message

4 415
Average/Day:: 2,960
Average/Week:: 4,764
ERR: 16.03%

📊 Messages per Day

5.7
Last day: 6
Week average: 6.3
Average per day: 5.7

Logo change history

Name change history

Путч. Русский - нах*й 2024-07-05
Путч. Русский - нахуй 2022-12-09
Путч. Русский - на хуй 2022-05-24

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 3,870 25-11-02 08:44
🥀Як живуть прифронтові міста? До більшості нас, киян, з прифронтової зони долітають лише уривки інформації, якісь фото, відео, які здаються відображенням абсолютно не реального, мало не потойбічного світу… Та раптом відкриваєш, що поряд з тобою знаходяться люди, які саме «звідти», і їх несподівані розповіді видаються репортажем із пекла. Моя знайома Світлана (ім’я змінене) жодним чином не ватниця (за це ручаюсь, знаю її давно) з гіркотою в голосі говорить про те, що її рідну Констянтинівку на Донеччині не лише методично руйнує ворог, але й, по суті, напризволяще кинула власна держава. – Констянтинівці дали звання міста-героя і поставили на ній жирних хрест – каже вона. – Але толку з цього «геройства», якщо люди ночують в підвалах? В нашу квартиру пару місяців тому прилетів снаряд, перетворивши її на купу руїн, та знищивши більшу частину майна. Чудом залишившись живим, мій батько-пенсіонер тепер живе в сирому підвалі зі своїм цукровим діабетом без ліків та майже без харчів. На всі вмовляння виїхати відмовляється, тому що нема на кого покинути бабусю - його маму, якій 88 років, і якій вже фізично не під силу евакуація на мопеді. А на іншому транспорті з Констянтинівки виїхати вже практично не можливо: ворожі дрони знищують будь-яке авто, яке помітять на дорозі. Бабуся з останніх сил тримається в своєму приватному будинку з неодноразово вибитими вибуховими хвилями вікнами: перші рази батько ще залатував дірки якоюсь фанерою; тепер вже й залатувати немає чим, бабуся зустрічатиме зиму практично на свіжому повітрі. І так – у всіх, хто залишився в місті: загалом, за деякими підрахунками, близько 6 тисяч людей – каже Світлана, - у місті нема води, електрики, газу, меддопомоги, не приїжджає гуманітарна, соціальна сфера повністю відсутня. Ніхто вже не видає матеріали для ремонту ушкодженого житла, навіть елементарних ліків дістати стало великою проблемою. Зате обстріли - безперервно. Крім того, пенсіонери не мають де зняти з рахунку свої пенсії: для цього треба їхати на велосипеді або на мопеді в сусіднє місто, наприклад Дружківку. От зараз батько шукає мопед, щоб разом з бабусею спробувати з’їздити отримати пенсії: якщо, звичайно, дрони по дорозі не наздоженуть – бо вони, буває, що й за мопедистами та велосипедистами теж полюють. – Усі запитують, чому ваші рідні не виїжджають, слухати це питання стає просто невиносно. - По-перше, каже моя співрозмовниця - їхати особливо нікуди: я, працюючи у Києві, знімаю «куток» вдома у знайомої; по-друге, як я вже казала, в останній час виїхати з Костянтинівки стало майже не можливо, волонтерів які б пропонували допомогу, ніде нема. Крім того, за її словами, їхня сім’я вже вісімдесят років живе в цьому місті, і сама ідея кудись їхати старшим поколінням з самого початку подобалася не дуже… 📝Сонюк Володимир
👁 6,200 25-10-28 11:25
Віктор Уколов: "Оце дуже смішно, бо абсурдно - російськомовний Інсайдер нападає на україномовного Порошенка за те, що Порошенко перейшов на українську мову!Автори цього вихлюпу лайна, ви у дзеркало дивились? За одного українізованого - десятьох узькоязичних, таких як ви, дають 🙂Лють "русскозяычних" телеграм-каналів, які обслуговують владу, зрозуміла - саме за президентства Порошенка Верховна Рада, де була коаліція з БПП та НФ зробила найбільше для підтримки української мови, підтримки української книги і українського кіно. Ми ще не забули сповнені злості виступи на захист серіалу "Свати" російською мовою.Далі передруковую пост Вікторії Сюмар, з якою повністю згоден:"Вчора ТГ помийки розганяли чергове гівно про Порошенка, що мовляв той «піариться на мові, хоча сам був російськомовним».Парадоксальне зізнання взагалі. Тим паче, що приводом для такої от масової чорнушної розгонки стало привітання пʼятого президента з днем української мови.Правда, жоден «політолог» під цим вже не підписався. Прикрилися сором»язливим «ЗМІ нагадали».Це про те, як можна спотворювати історію і реальність, якщо є замовлення нищити опозицію. Бо точно Петро Порошенко - це приклад еволюції і зміни ставлення до мовної теми в українській політиці, який ніколи не приховував, що був російськомовним, але змінив цю позицію кардинально після початку війни в 2014.Саме за його президентства було ухвалено ті закони, які реально змінили ситуацію з мовою, інформаційним і культурним простором в Україні - заборона російського кіно, квоти на українську мову на телебаченні, квоти українськовмовних пісень на радіо, і, зрештою, закон про мову. Так, проросійське лоббі тоді багато робило, аби завадити ухваленню цих законів, але вони були прийняті і підписані Президентом. В цей час Квартал 95 не тільки знімав всі свої передачі російською мовою, але й знімав кіно і серіали на території росії з російськими акторами і російською мовою. А в 2019 під чуткі вказівки Портнова його люди в Раді в слугах пробували мовне законодавство переглянути. Але про це «ЗМІ забули».Найсмішніше було ось ці «новини» читати російською мовою в російському месенджері на четвертому році повномасштабної війни росії проти України. До речі, російський месенджер ВКонтакте, неймовірно, до речі, на той час популярний, Порошенко не побоявся закрити рішенням РНБО."
👁 3,000 25-10-07 08:59
🥀ЗАРУБАЙТЕ СОБІ НА НОСІДискутують, погано чи добре, що дозволили молоді виїжджати з України.Запам'ятайте: Абсолютно все, що робить Зеленський, він робить не для вас, не для країни, не для перемоги, а тільки тому, що йому конче треба ще один строк! А буде війна чи не буде - то йому байдуже. А молодь показала, як ставиться до нього, картонками.Він не буває під ракетами, він насолоджується владою, він призначає все нових і нових невігласів у владу, тому що йому не потрібна перемога, не потрібна країна - йому потрібна влада! Він зайшов у смак, як Путін, як Сталін, як Чен Ин - влада засмоктує людей, а нікчем і невігласів засмоктує з перших днів - зі 100 днів відпустки, від плигання по фонтанах, від кілометрових кортежей і сотен холуїв. Від щоденного сидіння в телевізорі і зустрічі "на рівних" з Трампом і Макроном. А якщо повезе, то й з путіним "покалякати про життя".Тому й не сидять топові корупціонери,тому не будують станції в 1 гигават, тому немає ні 50 "Фламінго",ні 100 "Паляниць",а є брехня!Так переможемо?
👁 4,740 25-10-06 08:58
🥀Як і очікувалося, НАЗК відбілили єрмаківських улюбленців - Свириденко і Милованова. Та коли я читав нарешті надану аргументацію «відсутності» конфлікту інтересів, то виявив, що мене ще можна здивувати.Нагадаю, нинішня премʼєрка Свириденко у бутність міністеркою економіки подала Милованова кандидатом у наглядову раду Укроборонпрому, а очолюваний Миловановим університет КШЕ взяв Свириденко викладати із зарплатою в 6000 доларів на місяць. Здавалось би, все зрозуміло, але викрутили навпаки.Отже, за версією НАЗК, цитую «Свириденко Ю.А. особисто не здійснювала відбору кандидатів до складу наглядових рад АТ «Укроборонпром» та АТ «НАЕК «Енергоатом». Тобто, виходить що тоді ще міністерка економіки не знала, хто від Мінекономіки подається на розгляд уряду в наглядову раду Укроборонпрому? Ух ти! До речі, щодо Милованова та сама історія: «Національне агентство встановило, що уМилованова Т.С. відсутні повноваження щодо працевлаштування Свириденко Ю.А.або інших викладачів до Університету «КШЕ» чи щодо визначення розміру їх грошовоївинагороди». Президент університету не має відношення до штату і зарплат? Та ладно)))За такою логікою, міністри не несуть відповідальності за кадрову політику міністерства? Та загалом, керівник не відповідає за рішення підлеглих або відповідає вибірково? Такий підхід є антиєвропейським по суті, але коли йдеться про захист людей Єрмака, всі засоби і аргументи добрі. Посилання і документ в коментарях.📝Володимир Ар'єв
👁 3,940 25-09-25 09:05
The Economist написав про дефіцит демократії в УкраїніДовіра між владою і суспільство зруйнована, - такий висновок високопосадовця наводить газета після картонкового майдану, коли влада спробувала знищити незалежність антикорупційних органів.Журналісти так описують гасла протестів: «Ти не цар», — писав один; «Якби ти менше крав, я б менше хоронив своїх друзів», — сказав інший.Злет Зеленського до статусу культового героя на Заході заохочував його зарозумілість, попереджає газета. «Оплески відкинули його в порожнечу», — каже інший інсайдер, - «Він почав вірити в долю».За інформацією The Economist, рішення зараз проходять через все менше коло довірених осіб. Головним серед них є Андрій Єрмак, його керівник апарату. Один колишній міністр описує пана Зеленського та його помічника як «альтер-его», які фактично керують спільним президентством.Журналісти жорстко критикують те, що вони назвали «старі вади України»: погрози «президентства» опозиційним ЗМІ та їхнім рекламодавцям; судові переслідування проти політичних опонентів, включаючи Петра Порошенка; репресії з боку СБУ. The Economist: «Звинувачення у зв'язках з Росією є поширеним інструментом вимагання. Один промисловець розповідає про колегу, якого змусили заплатити 2 мільйони доларів, щоб уникнути такого звинувачення.»Багато хто сподівався, що липневі протести та викликаний ними розворот президентської влади можуть зупинити перевищення повноважень. Події з того часу свідчать про протилежне. «Значна частина центральної влади регресує. Здається, Зеленський збився з дороги. Зовсім не зрозуміло, чи знає він, як знайти новий шлях, - таким висновком закінчується стаття.
👁 2,670 25-09-24 08:37
👀Пост Трампа треба сприймати лише як пост Трампа. Ми вже бачили їх багато: як приємних ,так і не дуже. Але він не повинен вводити нас в оману. ❗️Станом на зараз у нас є 4 окремі напрямки, спрямовані на завершення війни: 1) військова підтримка України;2) економічна підтримка України;3) санкційний тиск на Росію;4) переговори з Путіним.Пост Трампа не стосується жодного з них. Фактично це пост про самоусунення: 👉 економіка Росії сама загинається, тож санкцій не треба; 👉 військова ситуація така, що Україна з підтримкою ЄС вийде на кордони 1991 року, а може і далі;👉 зброї поставимо Україні стільки, скільки куплять європейці з НАТО, і ті хай визначаються що з нею робити. Насправді, як би нам не було приємно таке читати і слухати, це все заоптимістично і не зовсім відповідає реаліям. Адже економіка Росії хоч і загинається, але це процес не сьогоднішнього дня.Військова ситуація надзвичайно складна, і Deep State кожен день показує втрати території. Санкційний тиск фактично завмер на позиціях початку 2025 року, і росіяни більш-менш навчились з ним жити. Про переговори і чи обдурив Путін вкотре президент США скаже через місяць (хоч не два тижні, бо це вже як мем). Тобто у вчорашніх постах і заявах Дональда Трампа немає нічого нового, що могло б вплинути на завершення війни. Нічого про роль США. Нічого про розширення військової або економічної допомоги.Продаж зброї - це, звісно, на загальному тлі вже непогано, але це не підтримка.Наприклад, Китай також каже, що він не підтримує Росію, а просто продає їм якісь двигуни та комплектуючі. Звісно, поки замало інформації, щоб робити якісь остаточні висновки. Але якщо орієнтуватись лише на риторику президента США, то за виключенням приємної для нас тональності, нічого нового в цих заявах немає. "Все йде позитивно само собою, російська економіка сама завалиться і без нових санкцій, а Україна за гроші ЄС скоро штурмуватиме Москву. Всім удачі!"🗣 Микола Княжицький, facebook
👁 2,490 25-09-20 09:39
#БлогерКлубСенсВСІ ЗАГИБЕЛІ В УкраїніЦЕ НЕ ЦІНА СВОБОДИ, ЦЕ ЦІНА ОБРАННЯ НАЙБРЕХЛІВІШОГО21.04.2019р.Headseller:А купівля Умєровим нової нерухомості вШтатах входить у озвучений Зеленським річний бюджет в 120млрд грн?Не для себе, друг питає.Valerii Prozapas:"Дипломат" Кулєба, який за 5 місяців до вторгнення ржав з попередженьамериканців рити окопи, потім дякував за "порятунок Азовсталі", пропонував українцям "битись лопатами", ніс дічь про "опохмєл" - в результаті звалив собі за кордон і там потужно фотається у вишиванці.Еліта!Michael:Не ПрОСТо еліТа - ДІАСПОРА!qwest:Виробник "Фламінго" заявив, що наростив випуск ракет з 30 до 50 на МІСЯЦЬ===А казали, шо зможуть наростити з 1 до 7. А тут вже з 30 до 50. А помосковщині як ні одного фламінго не літало, так і не літає. Незламного пі..ежу замало не буває.Hellis:Команда Зеленського активно готує "своїх" військових у владу. Ці барбешопери та власники "мерсів" вже не вилазять з етерів.Але з фронту повернетьсявеличезна кількість НЕ своїх. Злих, навчених, зі своїми рахунками дозелених.Вітаю Тетяну Чорновол... Три роки на фронті.
👁 5,980 25-09-19 09:22
Віктор Уколов: "Нове опитування КМІС, якщо чесно, негативно вражає кількістю ідіотів у нашій країні. Але, друзі, не відволікайтесь на цифри. Довго пояснювати - абсолютні цифри довіри можна зімітувати. Але неможливо приховати тенденцію! Зверніть увагу на те, що відбулося з довірою до Зеленського у травні 2025 року - вона ОБВАЛИЛАСЯ.Навіть КМІС, як я думаю на замовлення Офісу президента, не зміг приховати обвалу (все ж таки у науковців-соціологів є поняття професійної честі) - за один місяць довіра до президента впала на 9%.А тепер припустіть, що реальна довіра була на рівні 28%. А після обвалу почала складати 19%.Що ж відбулося у травні 2025 року, що настільки дискредитувало Зеленського?Перше публічне повідомлення про те, що НАБУ відкрило справу проти заступника голови Офісу президента Шурми з обвинуваченнями в корупції, з’явилося 23 квітня 2025 року — видання The Page опублікувало матеріал, де депутат Ярослав Железняк повідомив, що НАБУ розслідує справу щодо “розкрадання коштів Одеського припортового заводу” (понад 345 млн грн) за участі Шурми, Міндіча і Мужеля.Тепер розумієте чому в липні почалася атака на НАБУ? Ні, друзі, цей орган ефективно працює і потребує нашої підтримки. Влада просто намагається вбити довіру до НАБУ, бо детективи вийшли на дуже чутливих людей і це зрозуміли українці також!"
👁 3,670 25-08-10 06:49
🥀 В ніч на 10 серпня лідери Франції, Італії, Німеччини, Польщі, Британії, президентка Єврокомісії, а також президент Фінляндії опублікували спільну заяву.Текст заяви опублікували пресслужби цих лідерів після опівночі за центральноєвропейським часом.Термінова заява "про мир для України" підкреслює, що її причиною є підготовка до зустрічі Трампа з Путіним, що попередньо запланована на 15 серпня, а також оголошує лінії імовірних мирних домовленостей, важливі для авторів заяви.Європейські керівники "привітали зусилля Трампа", спрямовані на "припинення смертей, завершення загарбницької війни Російської Федерації та досягнення справедливого і тривалого миру і безпеки для України", а також висловили переконання, що досягти цього можливо лише поєднанням підтримки України та тиску на Росію.Також європейські лідери попередили США, що готові і надалі діяти в цьому ключі зі збереженням значної військової та фінансової підтримки України, в тому числі через механізм Коаліції рішучих, а також підтримуючи наявні та запроваджуючи нові санкції проти Росії."Ми поділяємо переконання, що дипломатичне рішення має захищати життєво важливі інтереси безпеки України та Європи… Ці життєво важливі інтереси включають потребу в міцних та надійних гарантіях безпеки, які дозволять Україні ефективно захищати свій суверенітет і територіальну цілісність", – наголошує заява.Ще одна вимога – Україна має зберегти "свободу вибору власної долі". "Шлях до миру в Україні не може бути визначений без України", – каже документ.Заява наголошує, що мирні переговори можуть відбуватися лише у разі припинення вогню або скорочення бойових дій, а нинішня лінія зіткнення "має бути відправною точкою переговорів". При цьому європейці наголошують на принципі, що міжнародні кордони не повинні змінюватися силою."Ми підкреслюємо нашу непохитну відданість суверенітету, незалежності та територіальній цілісності України", – йдеться у заяві, яка нагадує, що Росія порушила свої ключові міжнародні зобов'язання, починаючи зі Статуту ООН і до Будапештського меморандуму.
👁 9,870 25-08-03 08:13
🥀Генерал в костюмі. Залужний в цивільному з'явився на шпальтах респектабельного журналу. Наробив багато шуму, переважно хейту. Ці фото несуть емоційне і смислове навантаження. Потрібно було збурити емоції щоб завірусилось. Вдалось. Після того, як емоції відступають, починається пошук сенсів. Так ось. Як на мене Залужний робить заявку: я зможу закінчити війну. І костюм тому в поміч. В кремлі кажуть, що їм нема з ким зустрічатись і тим більше підписувати документи. Путін не хоче бачити Зеленського, а той продовжує чолом бити. Тепер побачили, що є варіант. В Брюсселі і Вашінгтоні теж побачили. І приклад такий є. Генерал Лебідь свого часу перевдягнувся і підписав угоди про завершення першої чеченської війни. Правда невдовзі тоді почалась друга. В якому статусі Залужний може поїхати на зустріч з Путіним? Навряд чи в статусі президента України. Станом на зараз це неможливо. Наприклад як уповноважений від України, США, Європи. Та головне звісно це умови, які будуть підписуватись. Перевдягнутись - не проблема. Головне - не перевзутись. 📝Володимир Манько