Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Путч. Русский - нах*й
Added 01 Jan 2022

Путч. Русский - нах*й

@putch111
Number of subscribers: 27 508
Photos: 43,300
Videos: 12,900
Links: 6,840
Description:
Історія твориться нами... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ З приводу розміщення реклами писати на ФБ: https://www.facebook.com/putchpublic/
Source

Путч. Русский - нах*й | Стефан Тернопільській:Нагадаю, що ми мали на кульмінаційний момент сер...

Telegram community logo - Путч. Русский - нах*й Путч. Русский - нах*й @putch111
2 830 Views/Reach 2026-01-27 14:36 Message №61003
Стефан Тернопільській:Нагадаю, що ми мали на кульмінаційний момент серіалу 23 лютого 2022 року.• Велике будівництво яке дивним чином співпадалоз напрямками вторгнення.• Відтерміновані ракетні програми аж на 2031 рік.• 2020 рік зупинився єдиний завод, що міг виробляти двигуни для ракет на твердому паливі.• Вилучені ручним ДБР клістрони з трьох бригадППО під Києвом і біля Криму ( повернуті лише в червні 2022р)• розміновано акваторію Азовського моря.Зеленський особисто відвідав розмінування під час поїздки в Маріуполь.• Розмінований Чонгар.• Ліквідовану єдину серйозну військову частину, розташовану неподалік траси, якою у лютому 2022 йшли окупанти на київському напрямку, це частинаA0229 - танковий батальйон.• Більшу частину Нацгвардії, залишивши 150 чоловік вивели з аеродрому Гостомель.• Аеропорт Жуляни залишили без охорони взагалі.• За тиждень до вторгнення Залужний отримує наказ перекинути всі війська з Харківського напрямку в зону ООС (просто не встигає це виконати )• Протитанкове озброєння передане союзниками залишається на складах у Яворові.• РНБО - рада національної (безпеки) і оборони займається не безбекою, а торгівлею санкціями.• Голова СБУ, кращий друг Зеленського, отримує свої 30 срібників від російських спецслужб, через треті країни, за сприяння окупації Чорнобиля, Харкова, ЗАЕС, та всього півдня України, за день до вторгнення тікає за кордон.• Сам президент розповідає з екрану у своєму зверненні, що ніякого вторгнення не буде, а будуть шашлики на травневі свята.А 24 лютого розпочалась повномасштабна війна і перші колони окупантів не ударні частини, а СОБР з кийками та щитами, для розгону протестувальників.Якщо це не свідоме сприяння окупації, то що тоді свідоме сприяння окупації?І у винуватців у цьому є конкретні фамілії, імена іпосади.