Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Портал "Моя Оболонь"
Added 14 Jul 2024

Портал "Моя Оболонь"

@myobolonkiev
Number of subscribers: 2 211
Photos: 6,520
Videos: 254
Links: 287
Description:
Telegram-канал незалежного інформаційного порталу Оболонського району - "Моя Оболонь"

👥 Number of subscribers

2 211
Average/Day:: +2
Average/Week:: +17
Average/Month:: +58

👁️ Average views per message

694
Average/Day:: 467
Average/Week:: 752
ERR: 31.39%

📊 Messages per Day

3
Last day: 4
Week average: 2.1
Average per day: 3

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

- Шевченківській район: внаслідок падіння уламків ракети пошкоджень зазнали два будинки та офісний центр, також горіли автомобілі на парковці. На інших локаціях на територіях двох шкіл сталися пожежі внаслідок падіння уламків дронів. За ще однією адресою через уламки сталася розрегметизація і пожежа на газовій трубі між будинками.- Печерський район: внаслідок влучання дрона у 20-поверховий будинок сталася пожежа.- Солом’янський район: внаслідок влучання дрона у 24-поверховий будинок сталамя пожежа та руйнування елементів конструкцій.- Голосіївський район: уламки ракети впали на дах 24-поверхового будинку. - Святошинський район: уламки ракети впали на 1-поверховий приватний будинок.- Подільський район: сталося падіння уламків на території нежитлової забудови.- Дарницький район: внаслідок падіння уламків дронів та ракет пошкоджена будівля гуртожитку, кілька нежитлових приміщень, СТО та автомобілі, які були припарковані біля будинку.- Дніпровський район: уламки впали на дах житлового будинку. Також внаслідок влучання дрона у приватний будинок виникла пожежа. На інших локаціях пошкоджень зазнали складська будівля і гаражний кооператив.- Деснянський район: уламки дрона влучили у будівлі супермаркету та торгівельного центру. Внаслідок атаки двоє людей загинули (одна в нашому районі) та майже 90 людей отримали поранення.
Реконструкція зовнішнього вигляду найстарішого будинку Куренівки і Оболонського району.У минулому році до Дня Києва ми презентували ексклюзивний матеріал з історією найстарішої будівлі на території нашого району - житлового будинку на Петропавлівській площі, 11. В ньому йдеться, зокрема, про те, що приблизно за півтора століття існування вигляд і внутрішні планування будівлі неодноразово змінювалися.А сьогодні ми пропонуємо вашій увазі реконструкцію оригінального зовнішнього вигляду будинку на Петропавлівській площі, 11, створену за допомогою штучного інтелекту (за виключенням об'ємних декоративних елементів, які не вдалося точно відтворити через поганий стан фасаду). І це не просто "фантазія" про те, як подібні будівлі виглядали в кінці XIX - на початку ХХ століття, а результат дослідження архітектурних змін, про які ми дізналися під час написання детальної історії будинку.Матеріал про це можна прочитати за посиланням:https://my-obolon.kiev.ua/ua/pamyatki/najstarisha-budivlya-obolonskogo-rajonu.html
Міська влада не відмовляється від майже 4-кратного подорожчання проїзду в транспорті і знаходить для цього нові причини.У Київській міській адміністрації назвали майбутній тариф на проїзд у комунальному транспорті у 30 гривень розрахованим за фактичними витратами у 2025 році. У новий тариф закладені ціни на енергоресурси, паливо, ремонт рухомого складу і "конкурентну оплату праці" співробітників транспортних парків та депо.При цьому чиновники вказали на ріст наступних показників: - Витрати на оплату праці та електроенергію у КП "Київський метрополітен" зросли на 61,7% та 66,9%, відповідно;- Витрати КП "Київпастранс" на паливно-мастильні матеріали зросли на 74,8%, а на ремонт і обслуговування рухомого складу – на 63,3%. Але найцікавішим аргументом на користь здорожчання проїзду стало зменшення обсягу перевезень в середньому на 42% порівняно з показниками чомусь 2018 року. Тобто, за логікою чиновників, якщо пасажирів тепер їздить менше, інші мають платити за тих, хто транспортом зараз не користується.
Жителя Оболоні, який погрожував поліцейським гранатою, засудили до 9 років ув'язнення.Як повідомили у Київській міській прокуратурі, в ході досудового розслідування було встановлено, що у квітні 2022 року 37-річний киянин в квартирі на Оболоні посварився зі своєю цивільною дружиною. Жінка втекла на вулицю, а до агресивного чоловіка викликали поліцію. Під час затримання поліцейськими чоловік висмикнув запобіжне кільце гранати та погрожував її підірвати, але йому не дали це зробити.Після проведено у квартирі обшуку у обвинуваченого вилучили перероблений самозарядний карабін "АКМС-МФ" та понад 600 набоїв різного калібру. Серед них були і бронебійно-запалювальні.В ході судового розгляду цієї справи прокурор просив призначити чоловіку покарання у вигляді 12 років позбавлення волі. Оболонський районний суд визнав його винним у посяганні на життя працівників поліції та незаконному поводженні зі зброєю і бойовими припасами та засудив до 9 років ув'язнення. Оболонська окружна прокуратура готує апеляційну скаргу.
У продовження теми підвищення тарифу на проїзд у міському транспорті.Інформація про здорожчання проїзду у комунальному транспорті до 30 гривень за поїздку закономірно викликала "вибух" обурення. Менше ніж за добу електронна петиція з вимогою - не підвищувати ціну проїзду до такої суми, набрала необхідні для розгляду 6 000 голосів. Тим часом у ГО "Пасажири Києва" створили інфографіку з порівнянням розцінок на місячні проїздні у більшості європейських столиць. Коментувати те, що за нового тарифу київський проїздний опиниться 4-м по вартості в ЄС немає сенсу. Тому для порівняння ми просто додамо середні зарплати і вартості проїзду у столицях найближчих до нас країн:- Варшава – 2 000 євро (вартість квитка близько 1 євро);- Братислава – 2 000 євро (вартість квитка близько 1 євро);- Бухарест – 1 800 євро (вартість квитка 0,8 євро);- Софія – 1 500 євро (вартість квитка 0,6 євро).У свою чергу, проїзний для всього міського і регіонального транспорту в Німеччині коштує 63 євро на місяць (близько 3 200 гривень).
Тариф на проїзд у міському транспорті Києва піднімуть до 30 гривень за поїздку.У Київській міській адміністрації повідомили наскільки здорожчає проїзд у міському громадському транспорті - разова поїздка коштуватиме 30 гривень. При цьому для пасажирів, які ним регулярно користуються, діятиме система знижокВартість однієї поїздки залежатиме від кількості придбаних поїздок на транспортну картку:- 1–9 поїздок — 30 гривень;- 10–19 — 28,90 гривень;- 20–29 — 27,80 гривень;- 30–39 — 26,60 гривень;- 40–49 — 25,50 гривень;- 50 поїздок — 25 гривень.Також будуть передбачені місячні проїзні, де вартість однієї поїздки становитиме приблизно 23,3–23,6 гривень, але подробиць щодо них поки немає. У свою чергу, студенти сплачуватимуть 50% від вартості місячного проїзного, а учні їздитимуть безкоштовно під час навчання.Окремо планується запровження пересадкового квитка за 60 гривень, який дозволятиме безлімітно пересідати між метро та наземним транспортом протягом 90 хвилин. Нові тарифи почнуть діяти з 15 липня.
У 2026 році воду в озері Йорданському планують вперше очистити хімічно-біологічним методом.Голова ГО "Почайна" Аннабелла Морина розповіла про плани КП "Плесо" по очищенню води в озері Йорданському в рамках облаштування парку навколо нього. Для цього вперше в нашому районі мають застосувати хімічно-біологічну ревіталізацію, яку вже використовували для інших київських водойм.Ця інформація була отримана у очільника міського Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату Павла Іванова. Нещодавно у Департаменті ініціювали виділення близько 4 млн гривень для очищення 5-ти озер у межах природоохоронних заходів Київського міського фонду охорони навколишнього середовища. Зараз це питання перебуває на розгляді бюджетної комісії міської ради.В ході хімічно-біологічної ревіталізації у воду вносять спеціальні препарати активної біологічної та хімічної дії - бактерії, ферменти, сорбенти та інші спецзасоби. Вони допомагають зменшувати органічне забруднення, мул, запахи та підтримувати екологічний баланс.
Хід робіт з капітального ремонту шляхопроводу над залізничними коліями на Мінському масиві.На половині естакади в бік вулиці Богатирської, яка зараз оновлюється, роботи вкотре практично зупинились. Після завершення бетонування плити основи дорожнього полотна в березні на об'єкті працювали один-два співробітники підрядника. Але періодично там взагалі нікого не було.Станом на зараз вся "активність" зведена до облицювання укосів під шляхопроводом, але цей процес був розпочатий ще в березні і поки не виконаний навіть на 50%. Також припинились роботи по оновленню підземного переходу поряд зі шляхопроводом, капітальний ремонт якого входить до загального комплексу робіт.Таким чином за два місяці істотних змін на об'єкті фактично немає і здати його до Дня Києва, як це планувалося раніше, неможливо. Підрядник має ще змонтувати огородження, виконати укладання тротуарної плитки на пішохідній частині, прибрати старі опори освітлення та привести до ладу розворот під шляхопроводом.Фото та інформація: Dmitry Rider
У свою чергу мер Віталій Кличко звинуватив державну владу в тому, що "Київ намагаються загнати в кут". За його словами міські структури продовжують готуватися до наступної зими, а "центральна влада, публічно заявляючи, що допомагатиме, робити цього не збирається".Віталій Кличко повідомив, що столиці необхідно терміново знайти ще 3 млрд гривень на підготовку до наступного опалювального сезону. А загалом на закупівлю обладнання та створення резервної системи теплопостачання для ТЕЦ-5 потрібно близько 9 млрд гривень.Міський голова також дорікнув Міністерству розвитку громад та територій у тому, що воно пообіцяло державне фінансування та саме запропонувало підрядників для відновлювальних робіт на ТЕЦ-5. Але надалі, "коли минув час, держава, фактично, умиває руки". Тобто, за словами мера, у міністерстві перекладають всю відповідальність на міську владу.З цього чергового конфлікту між керівниками військової та міської адміністрацій за трохи більше ніж півроку до початку наступного опалювального сезону можна зробити наступний висновок - киянам варто готуватися до нього самостійно, настільки, наскільки це можливо.
Оболонський ТЦК отримав у розпорядження шкільний автобус.На відео нашої читачки, зафіксоване використання Оболонським районним територіальним центром комплектування шкільного автобуса. Під час воєнного стану в Україні військові справді мають право залучати транспорт громадян, установ, підприємств та організацій. Але цей процес має відбуватися за чіткими правилами, визначеними відповідною постановою Кабінету міністрів.Для військових потреб можуть вилучатися як приватні автомобілі (лише за умови, що у власника більше однієї машини), так і спецтранспорт підприємств та організацій (вони зобов'язані двічі на рік подавати дані про свій автопарк до ТЦК). При цьому будь-яке залучення автомобіля має супроводжуватися актом приймання-передачі, рішенням місцевої адміністрації та виплатою компенсації.З урахуванням цієї інформації, використання ТЦК шкільного автобуса викликає питання, оскільки це не транспорт підприємства і такі автобуси закупаються в єдиному екземплярі для кожного навчального закладу.