Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Melnyk TV
Added 14 Jul 2024

Melnyk TV

@melnyktv
Number of subscribers: 279
Photos: 6,000
Videos: 1,490
Links: 2,290
Description:
🇺🇦 Завжди на захисті правди!

👥 Number of subscribers

279
Average/Day:: 0
Average/Week:: +1
Average/Month:: -3

👁️ Average views per message

493
Average/Day:: 106
Average/Week:: 460
ERR: 176.7%

📊 Messages per Day

0.3
Last day: 0
Week average: 0.3
Average per day: 0.3

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 124 25-07-18 06:07
Подивіться на фото. Ви на них бачите людей, які розуміли значення символів для державотворення. Вони розуміли що історія і символи - це те що може переломити хребет пострадянщині і дасть шанс новій українській національній державі.18 липня 1995 року УНА-УНСО зі священниками УПЦ КП та киянами направились до собору Святої Софії , щоб поховати там Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Патріарха Володимира.Ця ідея не подобалась Москві, екс-комуністу Кучмі і гебісту Марчуку, тому в центрі столиці патріоти України опинились в меншості перед московськими щурами з "Беркуту".Відтак траурна процесія почала свій шлях від Володимирського собору. На самій Володимирській вулиці на процесію чекав міліцейський кордон, який відмовився пропустити її, попри заклики церковних діячів та народних депутатів. У відповідь на спробу прориву кордону УНА-УНСО бійці «Беркуту» застосували гумові кийки та сльозогінний газ, але наші змогли прорвати заслони беркутні.Близько 16 години 30 хвилин активісти УНА-УНСО почали копати могилу прямо в тротуарі, ламаючи асфальт. Вони своїми тілами захищали могилу до тих пір поки вона не була засипана.Я малим дивився кадри як УНСОці тримали стрій, як вони стали спинами до беркутні і своїми тілами захищали ченців, які заривалу могилу. Для мене вони на завжди залишились надлюдьми.У далекому 1995 році через кров і порушення законів Українці здійснили перший крок до справді своєї церкви. Цей шлях продовжився створенням ПЦУ і досі триває.Ми маємо пам'ятати свою історію, ми маємо інвестувати в свій символізм, ми маємо захищати свій інфопростір не просто забороняючий інший, а створюючи власні змісти, але неплутайте це із всратим Єдиним Марафоном.І до речі, не багато з панівної кліки сьогодні згадають про цю звитягу Нації. Але це тому що з 1991 року ми НЕ маємо національну еліту. Просто комуністів змінили їх діти. І це стосується як влади так і опозиції.
👁 1,220 25-07-12 06:06
Кейс Шабуніна - це про тривіальні пацанячі розбірки між напівдорослими дядямі.З одного боку складно сперечатись, що своєю викривальницькою, а іноді медіакілерською роботою Віталій тримає в тонусі будь яку владу і не тільки. З іншого боку, намагаючись спиратись на образ воїна світла сил оборони він роздраконив майже всіх. Ну, бо ніфіга собі в пацана служба по київським кав'ярням. Не скажу, що він єдиний, хто солодко служить і при цьому має час на створення якісного медіаконтенту. Он валєра маркус теж не погано себе чухає і має час на кіно, але...Отут ключове. Валера п#здить по команді, або не всупереч лінії, а Віталій думав, що він найхитріший звір у лісі.З юридичної точки зору, я не знаю як йому можна пришити ухиляння від військової служби, бо якщо він і його командири не повні дебіли, то накази про прикомандирування до чергового солодкого місця служби там мають бути папірчик до папірчика. Щодо авто яке завезене на вч, але юзається антикорупціонером, то якщо є наказ про закріплення за ним авто, то там і пред'являти немає чого.І думаю ДБР це прекрасно розуміють. Але головна задача не в доведені вини, а в вибиванні в шабуніна опори під назвою "справедливість", адже як не крути, але для всіх хто жеве за межами фб-бульбашки він перетвориться у чергового хитродупого парубка, а не воїна світла.Повторюю, не думаю, що там хоч гіпотетично може бути обвинувачувальний вирок, але він і не потрібний татарову.
👁 112 25-07-07 15:39
Здається сьогодні 13 років тому "демократична опозиція" забила болт на боротьбу за українську мову, оголосила про перемогу Мовного майдану і роз'їхались хто на Ібіцу, хто в Домінікану.В принципі я їх розумію. Політик людина раціональна і коли він бачить, що "тема не взлітає", то значіт "кому воно треба"?Адже попри величезну загрозу для української, який ніс в собі закон Ківалова-Колісніченка українці вирішили не вносити корективи у графік відпусток і біля Українського Дому тусило від сили 600 людей (то разом з журналістами і депутатами, і сексотами).Коли ж "політичні" звалили, нас лишилось людей 150. В більшості студенти. На нас хтиво поглядав "Беркут", але бити нас було безсенсово. Не було ні сцени, ні гасл, ні журналістів.Хтось притягнув проектор і екран і ми ночами дивились вже не пам'ятаю що, але українською.За тиждень останніх хто лишався на Мовному майдані змили з дранзбойтів комунальники. Фінал був безславний...Хоча тоді я зрозумів просту річ. Народ ніколи не бореться за себе. Для виправдання трусості, ледащів і підлості завжди знайдеться сотня пояснень. Та не треба звертати на це увагу, головне бути чесним перед собою і робити так як вважаєш правильним.
👁 116 25-06-26 04:32
Доброго ранку найславетніша нація світу, яка вже не перше століття дає тягла неадекватам "з-за порєбріка".На Сумщині ситуацію вдалось стабілізувати. Але питання хто довів всю Курську операцію до лампочки і перетворив її на Сумську лишаються в просторі. Хоча ми всі знаємо це прізвище.На Донбасі ворог продовжує просування на умовно Велико Новосілківському - Курахівському напрямку. Ситуація складна і іноді контрольована.Противник за рахунок переваги в усьому може вграти 3-5 боєзіткнень зі 150. Але саме цей один відсоток засмучує українців (особливо не створені для війни ювоюшників, що гріються на теплому океанічному узбережжі Флориди ).Якщо серйозно, то українські сили оборони демонструють професійність і стійкість, винахідливість недосяного рівня. Якщо б на нашому місці опинились військові США, то фронт би перестав швидко існувати. Наше ППО творить дива, особливо якщо порівнювати ресурси, які є в наявності з тією махіною, що влітає в нас щодня.Якщо б в Польшу за місяць влетіло стільки скільки в Украіну за тиждень, то їх "хоробрий" естеблішмент вже б сидів у Лондоні і створював Уряд в екзилі.Але пишатись собою не на часі. Адже наша держава нагадує старий фрегат без вітрил. Які ніби і є, але їх використовують як матеріал для пошиву серветок і пропонують матросам пересісти на весла в ім'я всього світлого і доброго що є в їх серцях. Ну а хто каже: "Ви довбограї, навіщо фрегат перетворювати на галеру", - той ренегат і звісно працює на Кремль.Але як казав класик: "Досіть скігліть". Треба вигрібати з тим, що є. Втім я дам безкоштовну пораду для батьків-командирів нашого фрегату:1) переведіть економіку на військові рейки. Весь ресурс що є в Україні має бути направлений на потреби сил оборони;2) економте українську кров. Цінуйте тих солдат що у вас є. Адже наступні будуть гірші.3) наведіть лад з оборонними закупівлями. Саджайте тих хто виготовляє брак і хто не може навести лад. Адже це диверсія.4) не сприймайте критику за ворожість. Казати, що король голий, коли він реально голий це не намагання когось принизити це про прохання одягнути штанці;5) наведіть лад з корупцією і "непотизмом". Почніть саджати корупціонерів і засуньте собі в одне місце практику "відбілення честі на фронті". Армія не смітник.6) закрийте нафіг нічні клуби. Якщо молоді і втомлнним від війни немає чим зайнятись дайте їм нитки хай плетуть сітки. 7) увімкніть рупор пропаганди. Населенню щодня треба чути не про те що їх проблеми будуть вирішені, а про те як ворог прийде в їх хати з етнічними чистками і згвалтуваннями. Ну немає иретього шляху. Немає сенсу купатись в теплій ванні, якщо тебе все одно там пристрелять.8) сприймайте ветеранів, як золоту акцію цієї держави. Ми не баласт, на який треба витрачати гроші та пільги. Після армії ми остання барикада цієї країни.Пунктів може бути до після завтра, але наразі досить, бо і так багато літер.
👁 160 25-06-21 09:23
Проблема більшості політиків, громадських діячів і громадян України, США, Європи і світу полягає у тому, що вони вважають Дональда Трампа ідіотом. В той час, як він звичайний агент російських спецслужб.Єдине, що його стримує від виконання буквальних наказів з Кремля - це система державності Сполучених Штатів Америки. Велика система стримувачів і противаг, які просто обмежують його ініціативи, хоча б до букви закону.Американська судова система зараз єдиний союзник демократії і здорового глузду. Трамп зробить все від нього залежне для поразки України. Єдина надія українців - це Парламент США, який може згадати про свою функцію захисту демократії, але буйних там нині мало. До перевиборів до Конгресу, які відбудуться за півтори років шансів на те, що народні обранці стануть реально боротись із Трампом не багато.Політики США, як і політики світу, в більшості пепеживають лише за вибори. І поки українська громада США не стане гравцем на цьому полі наш максимум - це біганина по Капітолійським пагорбам. Хоча і Це треба робити, інакше про Україну взагалі не згадають.Світ увійшов у найтемнішу свою пору. Просто ми це ще не збагнули...Я б звісно попадив громадянину Зеленському і його оточенню повернути Україну в налаштування лютого-квітня 2022, коли держава працювала, а точніше не заважала робити все для перемоги, але розумію, що поки ворог не опиниться під Ірпінем це безнадійно.
👁 1,300 25-06-14 13:18
Думки експертів щодо ірано-ізраїльського конфлікту розділились. Хтось каже, що от тепер США почне вкладати у підтримку союзників, але на мою думку у Трампа з'явилась прекрасна причина не допомогати Україні прикриваючись підтримкою Ізраїлю.Це не погано. Це факт. Що з цим робити? Продовжити працювати з конгресменами і сенаторами щодня. Вітер на Капітолійських пагорбах змінюється. Маск, як головний лайномет, більше не в команді Трампа. Багато республіканців зрозуміли, що якщо не протидіяти неадеквату свого лідера, то це їх остання каденція, і відповідно почали по-трохи діяти альтернативно від "лінії партії". Слава Богу, що в США мажоритарка.Єдиним надійним соющником України в США є українська діаспора. Як громадяни США, вони є носіями влади і мають важелі тиску і контролю над своїми обранцями. Якби в Європі ми мали такі саме згуртовані і активні громади, то Україна не мала б проблем зі зброєю. Але є як є.Окремо, вітаю вдалі спроби Ізраїля щодо щнищення союзників рф. Адже, по-перше, це красіво.
👁 1,400 25-06-03 15:33
Противник продовжує сунути на по всьому фронту, але зазвичай отримує шалених люлєй.Втім ті 3% боєзіткнень, які він виграє дає можливість йому кричати про "переможну ходу", а нам не забувати про проблеми в армії.Якщо коротко, то ворог посилює тиск на Сумську область. Головна задача - це наблизити лінію фронту до Сум, щоб почала діставати ствольна артилерія. Вони хочуть руйнацій і тисячних жертв, адже вважають, що так українці швидше капітулюють.Загрозлива ситуація є і на Костянтинівському напрямку. Ворог намагається просуватись по лінії Новооленівка-Степанівка зі сходу і Часів Яр - Червоне із заходу. Намагаючись не тільки розтягнути оборонні порядки українців, але й оточити чи взяти під вогневи контроль шляхи сполучення УВ південніше Костянтинівки. Єдиним логічним виходом тут є формування нової лінії оборони по висотам Клепан-Бика. Це допоможить принаймні скоротити лінію фронту і не допустити чергового "п#здця" під назою: "ситуація контрольована, а в полон потрапили лише окремі солдати".
👁 114 25-06-03 04:28
Вічно можна дивитись на багато речей: як тече ріка, як палають російські бомбардувальники, і як деякі наші політики пояснюють, що все зашибісь.Особливо сподобався пост, де зазначається, що доходи від грального бізнесу порівняно з 2021м збільшились у 167 разів.В радянському союзі полюбляли порівнювати з 1914 роком, особливо машинобудування. Щоб цифри здавались переможними. Ключове слово "здавались". Поясню аналогію. В 2021му році легальний гральний бізнес тільки запускався. При чому запускався при шаленому спротиві з боку "чорного ринку", лотерей і їх лобістів у Верховній Раді.Тож доходи в бюджет там хоч і були, але об'єктивно не значні, бо у 21му році лише були видані перші ліцензії, а звітність мала б бути у квітні 2022 року, тим більш ковід і Велике вторгнення внесли свої корективи.З початку цього року гральний бізнес в Україні сплатив вже 6,3 млрд гривень податків. Що значно менше за аналогічний період у квітні минулого року. Але не слід цьому дивуватись, адже я попереджав, що при понаднормовому фіскальному навантаженні, при жахливому інвестиційному кліматі - падіння доходів, і відповідно зниження сплати податків не відворотнє.#ugba
👁 137 25-05-18 10:56
Резонанс пов'язаний з заявою комбата 1-го МБ 47 окрема механізована бригада пов'язаний не з тими речами, про які він сказав - якщо узагальнити, то "тупорилість наказів батьків-командирів". А з тим, що це все ж ідеться, про "Магуру". Поясню.Триндець з неадекватністю окремих наказів окремих командирів - це хвороба будь якої армії. Просто одні брикаються, коли їм вчергове треба покласти всю піхоту батальону в землю, інші отримують чергового "хмельницького". Взагалі гарний командир - це джедай, який вміє отримати наказ зверху, подумки послати, в реальності зробити, що можливо і в майбутньому відрапортувати так, щоб старші командири самі повірили, що наказ був саме такий і роз'їб@ли по-легкому через любов до мистецтва.Тепер про 47 ОМБр. От дуже м'яко, щоб не образити жодного солдата і офіцера, які там служать і тянуть на собі весь тягар армійської специфіки...Колись - це відверто була бригад-мрія. Так зі своїм єб@нізмом. Так, з не адекватно роздутими ніздррями сержант-генералісімуса, і не розумінням, що вони тут роблять окремих оіцерів. Але все ж це була цукерка. Шаламага, Сак, Маркус дійсно намагались створити, щось нове, з претензією на елітарність. І хто б що не казав, ця Бригада все ж дотисла абсолютно не потрібне Роботине. Шляхом великих не виправданих втрат і великою самопожертвою солдатів і молодшого офіцерського складу.Нічого з того що створювалось у 2023му майже не лишилось. Зараз це звичайна бригада ЗСУ. Зі звичайними проблемами. Але із завищенними вимогами з боку Главкома, що провокує відсутність відпочинку в особового складу. Це я дуууууже тонко.Тому резонанс від заяви трохи завищенний, але розголос дійсно потрібний, адже комбат 1МБ пішов на це заради рятуваня особового складу, а це заслуговує на найвищу повагу.Посилання на першоджерело:https://www.facebook.com/share/p/16D8gT7xfh/
👁 108 25-05-06 03:32
Доброго ранку найславетніша нація світу, яка вже не перший день дає тягла оркам зі Сходу.В умовах дефіциту усього і головне союзників українська армія продовжує множити на ноль "іванушек".Та попри те на окремих ділянках фронту ми відступаєм. Десь організовано, десь не дуже, десь з про#бами батьків-командирів десь ні. Не треба посипати голову попелом. Адже сили оборони щодня виграють 9 з 10 битв за Україну, і противник зараз бере ті розбомблені села і ухайдокані посадки ціною, яку вони навіть за рахунок Північних Корейців не зможуть довго платити.В той же час цього тижня противник має успіхи на Сумському, умовно Курахівському і Торецькому напрямках.Найбільша проблема для нас це прорив до траси Покровськ-Костянтинівка на декількох ділянках від Малинівки до Ново Полтавки. Якщо ворог зможе там закріпитись і продовжить наступ, він створить для нас значні проблеми.Перемога виборюється на фронті, та гортується в тули. Як завжли закликаю політиків і суспільство перестати чекати миру. Його не буде, принаймні такого як ви собі малюєте. Ця війна до знищення Кремля. І до цього ще дуууууже довго