Source
Melnyk TV | Те що відбувається зараз мені нагадує події 2013 року. Ні, я не про ди...
1 410 Views/Reach
2025-07-23 05:06
Message №9456
Те що відбувається зараз мені нагадує події 2013 року. Ні, я не про диктатуру і т.п. Я про абсолютне не розуміння владою свого народу і дурне бажання продемонструвати силу, там де в цьому немає необхідності.НАБУ могло бути таким самим ручним як і ДБР. Окремі детективи там гроші люблять більше ніж маму, і при правильному підході вони б розвалили і дискредитивали структуру із середини за рік. По САП та ж сама історія.Або другий сценарій, перепорядковувати структури по черзі, а не одним законопроектом. Тобто варити в окропі залишки громадянського суспільства поступово підвищуючи температуру.Замість цього зроблено по-дурному і голосно в найкращих традиціях пана чечетова.Повторюсь. Мене "антикорупціонери", які беруть хабарі дратують десь на рівні не спаленої Москви. Але те що відбувається зараз лише консолідує опонентів влади і дискредитує її ж. Це не те що зараз потрібно Україні. Влада має спиратись на громадянське суспільство, а не боротись із ним. В Україні цю боротьбу не виграв ще жодний Президент.