Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Melnyk TV
Added 14 Jul 2024

Melnyk TV

@melnyktv
Number of subscribers: 279
Photos: 6,000
Videos: 1,490
Links: 2,290
Description:
🇺🇦 Завжди на захисті правди!

👥 Number of subscribers

279
Average/Day:: 0
Average/Week:: +1
Average/Month:: -3

👁️ Average views per message

493
Average/Day:: 106
Average/Week:: 460
ERR: 176.7%

📊 Messages per Day

0.3
Last day: 0
Week average: 0.3
Average per day: 0.3

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 122 25-08-27 05:29
Влада з опозицією в боротьбі за прихильність електорату, який все одно не проголосує, трохи перегинають палку.Банкова дає доручення Кабміну щоб спростити виїзд за кордон чоловікам 18-22 роки. Нардеп Гончаренко реєструє законопроект, чкий де факто пропонуэ повне скасуванням заборони на виїзд всіх чоловіків.Обидві ініціативи станом на зараз злочинні навіть з точки зору дискусії. Сили оборони України з останніх сил, яких вкрай мало, стримують ворога на фронті. І єдине про що має думати держава - це про посилення армії і її морального духу. Ви просто усвідомте, як буде підривати мізки солдату сама думка, що влада думає не про проведення нормальної мобілізації, а про те як дати втекти молодняку.Те що робить Гончаренко то всім зрозуміло. Він проросійський політикан, якому та Україна не торохтіла. Але ж на Банковій мають усвідомлювати, що хоч з точки зору майбутніх виборів вчиняють вони вірно, але з таким підходом вибори можуть просто не відбутись, бо не буде кому воювати за нашу прекрасну демократію.
👁 129 25-08-26 06:28
Доброго ранку найславетніша нація світу, яка вже не перший день дає тягла оркам зі Сходу!На фронті поки без змін. Противник користуючись перевагою в усьому окрім стійкості солдата продовжує сунути з усіх щилин.Станом на зараз є доволі не приємна ситуація на умовно ВеликоНовосільському напрямку. Там противник вже не перший місяць суне по фронту в 30км. Суне повільно. Захоплюючи вдень до 1-2 км української землі, але робить це постйно. Зупинити його наразі доволі складно, як завжди через брак людей, перевагу противника в живій силі і техніці. І звісно рельєф нам не допомогає. Одні посадки і лісосмуги.На Покровському напрямку противник відновив наступ в бік Родинського і Касного Лиману. Зараз це ключ від Покровська. Якщо ворог захопить Родинське, то горлишко між флангами росіян буде становити 12 км. А це означає, що наші логістичні шляхи потраплять під вогневий контроль противника, і наші підрозділи доволі швидко виснажаться, втрачаючи більшість людей на підвозі, а не в бою.Також складна ситуація на Куп'янському напрямку. Противник захопив Мирне і намагається захопити Соболівку. Поки наші сили оборони доволі грамотно обороняються, але загроза втрати Куп'янська збільшується.Щоб не посипати голову попелом пам'ятайте прості речі:- сили оборони виграють мінімум 95% боєзіткнень з противником;- будь яка інша армія Європи вже давно б капітулювала перед росіянами;- поки ми живі, бій не програно.
👁 124 25-08-24 04:29
Для когось день незалежності має присмак пороху, для когось оковитої. Хтось за нашу незалежність клав життя, хтось тікав за кордон. Хтось не чекаючи призову йшов на війну, а хтось збирався битись вже коли "москаль під Збручем буде". Хтось створював Одеську народну республіку, а хтось її нищив. Хтось щодня за неї бореться, а хтось розповідає, про те як треба боротис...Україна здобуває свою незалежність у борні, і я хочу їй побажати побільше синів і дочок, які продовжать боротись за її свободу, навіть тоді, коли перспективи перемоги будуть туманні, а всі інші вчергове "втомляться від війни".Ми продовжимо бій. Кожен на своїй ділянці, але в напрямку ворога. Ми будемо битись на стільки остервеніло на скільки в нас вистачить сил. З вірою в Бога і плече побратима. Ми будемо битись до до того часу "поки Господь не приготує нам страви із наших ворогів". Незалежність - це ми. Незалежність - це люди, які готові жити заради України. І Поки ми живі в України є шанс.Бо на свободу має право лише той, хто за неї б'ється.Слава Україні!!
👁 141 25-08-21 06:58
Поки Антикорупційна експертна група при ПлейСіті бореться з корупцією в Міноборони, я все ж хотів би ще раз порушити питання виживання гемблінгу.Зараз у кулуарах парламенту обговорюється ідея підняти податки для азартних ігор на 2026 рік. Відразу скажу чим це закінчиться: легальний бізнес почне потрошку згортатись, нелегальний – розвиватись. Короткостроковий ефект наповнення бюджетів усіх рівнів на перший квартал 2026-го може ще досягнуть, а далі бізнес піде в оптимізацію.Намагання вичавити з бізнесу додаткові кошти через підвищення податкового тиску завжди призводить до негативних наслідків у всіх сферах економічної діяльності. Ринок азартних ігор не став винятком із цього правила, і всі країни, де фіскальне навантаження на гемблінг зросло, в останні роки зіткнулися з проблемою зменшення надходжень від легальних організаторів:• після того, як у Пенсільванії підвищили ліцензійний платіж за відкриття казино до $10 млн, там більше не відкриваються нові казино;• після збільшення податків у Нідерландах у січні цього року дохід грального ринку в першій половині 2025-го знизився на 25% проти минулого року; • після того, як у Колумбії запровадили ПДВ у 20% для iGaming, оператори потроху почали звідти звалювати.Я є послідовним противником "гетманцевщини", коли бізнес сприймається дійною коровою, яку можна не годувати, а тільки щодня збільшувати норму надою. Так не працює. На певному етапі ринок іде або в тінь, або з держави. І для бізнесу не так страшна іноді війна, як «дуралєйська» фіскальна політика.#ugba
👁 119 25-08-18 04:23
Трамп і путін повели свій літній наступ на громадянина Зеленського. З Західного флангу Трамп тисне через погрози припинення поставок зброї і це до речі скоро відбудеться, адже жодних нових програм підтримки Сил оборони України за Трампа в США не прийнято.Зі східного флангу путін намагається мати хоч якісь успіхи на полі бою, але поки нічим окрім десятка раздовбаних сіл в степах України він похизуватись не може. Звісно Покровськ під загрозою оточення, але які б в нас батьки-командири не були дуболомами, але і вони усвідомлюють розмір катастрофи, тож зараз на тому напрямку будуть бодатись до останього росіянина."Коаліція рішучих" обіцяє введення військових контингентів і "допрмогу у відбудові армії". Але я б на це не вівся. Бо ефективність таких контингентів прекрасно проілюстрована в фільмі "Готель "Руанда". Ці хлопці з модними зачисками не будуть за нас воювати, думаю тренування екстренної евакуації буде головною їх задачею.Тож я бажаю громадянину Зеленському не прогнутись під силою обставин і не вірити нікому, бо вже нас стільки разів намахували, що має ж з'явитись хоч якийсь інстинкт самозбереження
👁 159 25-08-14 05:23
Найважливіше, що відбудеться 15го серпня - це мій День народження.Перемовини на Алясці не вирішать проблем Україні ані на грам. Бо наша проблема ні на полю бою. Наша проблема у не розумінні, що робити далі. Вся наша політична еліта, провладна чи опозиційна, не дивиться далі аніж перевибори. Тобто політиків багато, з державниками дефіцит.Як би нас не намагались примусити до територіальних поступок, але:- далі "мінської формули" (тобто не визнання де-юре, і закриття очей на де-факто) ми не маємо заходити;- поки ми не контролюємо всю нашу територію, санкції мають посилюватись. Росіяни швидко адаптуються до будь яких змін, якщо їм не ускладнювати життя кожен квартал, вони будуть сильнішати;- перемир'я без фізичного вводу контингентів країн НАТО, не вартує нічого. "Стіна дронів" звичуть класно, але тільки звучить.- якщо ми не приберем із армії дуболомів, які не вміють робити нічоого аніж вдало рапортувати, то нам п.здець. Другий раз український солдат не погодиться розраховуватись своїм життям за бажання окремих батьків-командирів отримати чергового "Богдана";- без перетворення України в один військовий механізм ми програємо наступну війну.Я вже не говорю, про те, що держава повинна унеможливити голосування чоловіків-"ухилянтів", що втекли за кордон, адже у зворотньому випадку, армія і ветерани буде вважати вибори не справедливими. А кому це треба?Одним словом, абсолютно не важливо про що домовляться на Алясці, важливо, як ми цим скористаємось. Зараз у світі є лише право сильного. І ми маємо кожного дня ставати сильнішими, бо росіяни не зупиняться доки нас не винищать під корінь. Тож єдиний логічний шлях - це боротьба.
👁 1,120 25-08-09 07:23
Російський "великий літній наступ" провалився. Так ми відступаємо, так противник малює графіки із тим, що швидкість просування збільшилась, так наша армія знаходитьмя не в ідеальному стані, і тут величезна заслуга окремих дуболомів на різних щаблях військового управління і політичного керівництва, яке вважає, що воно хоч трошки компетентне у справах війни.Путін розуміє, що він не може перемогти українську армію зараз, ці зранені побиті бульдоги, ще готові вчепитись в кадик кремлівському карлику. Армію треба розвалити, а для цього потрібне перемир'я. Тому зараз з усіх боків несуться розповіді про готовність карлика до перемовин. Все це органічно лягає на бажання Трампа по-швидше забути про українське питання. І слава Богу, що в США йому не дозволять це зробити, ані республіканці, ані демократи, які не маючи внятної позиції щодо внутрішнього порядку денного США, концентруються на проблемах зовнішніх.Тож якби карлик і його вірні падавани не намагаись зараз тиснути на Україну, щодо прицняття формули "мир за території", Україна може спокійно дотиснути перемир'я на умовах "зупиняємось там де є".І концентруватись ми маємо не на тому, як досягти перемир'я, а що ми робимо далі? Перевибори, срач на тему хто у чому винен - це все зрозуміло. Від цього ні куди не дітись. Але, що ми будемо мати за рік:1) чи не передумають європейські партнери нас захищати?2) чи не розвалиться армія через не продуману демобілізацію?3) чи є в нас лідер, який реально розбирається у військових загрозах, які нас чекають за два роки у найкращому впадку?4) чи є хоч якісь перспективи, відбудувати ВПК і щоб наші снаряди гарно літали не тільки в уявах германа сметаніна. Взагалі, я б цього хлопця мобілізував в мінометку, щоб коло карми замкнулось.5) чи зможе запрацювати економіка, чи в нас досі буде "гетьманцевщина", де бізнес будуть сприймати, як дойних биків, коли і молока не має і задр...ють до смерті.Одним словом, питання не в перемир'ї, а в тому що робити далі, бо в нас буде максимум півтора роки, щоб підготуватись до нової війни. Наше покоління приречене воювати, і закінчимо ми ці війни на розвалинах палаючого Кремля.
👁 138 25-08-04 18:39
Минулого тижня в Украні відбулось декілька нападів намвійськовослужбовців ТЦК. На жаль, влада поки не готова публічно виступити проти ухилянтів, бо то є електорат.І це помилка, бо саме зараз треба визначатись ти за армію чи за зрадників. Під час війни вже не до сантиментів.Для армії і ветеранів все однозначно.Хто такий ухилянт? Це людина, яка не виконала свій обов'язок по захисту України, в основному кинула своїх батьків на наш захист і забирає у наших дітей можливість бачити батька.Це не "наші люди", це непотріб який рівномірним слоєм розмазався від Кракова до Сан-Франциско. Це непотріб який ненавидить Україну, але при цьому вдало спекулює на українстві і на тому образі не зламності, який створив український солдат.На місці Зеленського і української діаспори в США, я б зробив все, щоб підтримати ініціативу Трампа із видворення чоловіків юфоюшників за межі США. Якщо їх повернути в Україну ми за місяць вирішемо наші мобілізаційні проблеми. Виключення треба зробити для багатодітних, все одно їх не можна мобілізуаати.Тож на місці наших місцевих "маминих царапінок" я б мав претензії не до ТЦК, а до влади, яка нічого не зробила, щоб повернути ухилянтів-забугренців в Україну.
👁 1,270 25-08-01 06:18
Я думав, що це фотошоп, але культура "картонників" потужно і не стримно увійшла в Парламентські стіни.Ну я б ще зрозумів, якби з картонкою носився Гончаренко. Ну це вірний послідовник Олега Ляшка в частині радикального самопіару, але побачити з картонка "Слуг" - це трохи дивно.Звісно тішить, що в Офісі Президента ще існує інстинкт самозбереження і вони доволі оперативно обіграли ситуацію із антикорупційними законами і лишили віддуватись народних обранців.Але такого не суб'єктного Парламенту я не бачив ніколи. Навіть в часи "ригівського" владдя дискусія була. Групи впливу сварились до потєрі пульса, золоту акцію у вигляді опозиції чи її частки намагались перекупити всі. А зараз...сьогодні вже ніхто не бачить різниці між тепим і м'яким.Фактично нардепи зараз виконують лише одну функцію "кнопко-люди", і це прикро. Але я не буду вимагати від обранців складати мандати, адже дивлячись у списки і розуміючи хто може зайти у Раду, то я починаю вважати, що не складання мандату - це теж служіння державі)
👁 1,410 25-07-23 05:06
Те що відбувається зараз мені нагадує події 2013 року. Ні, я не про диктатуру і т.п. Я про абсолютне не розуміння владою свого народу і дурне бажання продемонструвати силу, там де в цьому немає необхідності.НАБУ могло бути таким самим ручним як і ДБР. Окремі детективи там гроші люблять більше ніж маму, і при правильному підході вони б розвалили і дискредитивали структуру із середини за рік. По САП та ж сама історія.Або другий сценарій, перепорядковувати структури по черзі, а не одним законопроектом. Тобто варити в окропі залишки громадянського суспільства поступово підвищуючи температуру.Замість цього зроблено по-дурному і голосно в найкращих традиціях пана чечетова.Повторюсь. Мене "антикорупціонери", які беруть хабарі дратують десь на рівні не спаленої Москви. Але те що відбувається зараз лише консолідує опонентів влади і дискредитує її ж. Це не те що зараз потрібно Україні. Влада має спиратись на громадянське суспільство, а не боротись із ним. В Україні цю боротьбу не виграв ще жодний Президент.