Source
Melnyk TV | Доброго ранку найславетніша нація світу, яка вже не перший день дає тя...
129 Views/Reach
2025-08-26 06:28
Message №9512
Доброго ранку найславетніша нація світу, яка вже не перший день дає тягла оркам зі Сходу!На фронті поки без змін. Противник користуючись перевагою в усьому окрім стійкості солдата продовжує сунути з усіх щилин.Станом на зараз є доволі не приємна ситуація на умовно ВеликоНовосільському напрямку. Там противник вже не перший місяць суне по фронту в 30км. Суне повільно. Захоплюючи вдень до 1-2 км української землі, але робить це постйно. Зупинити його наразі доволі складно, як завжди через брак людей, перевагу противника в живій силі і техніці. І звісно рельєф нам не допомогає. Одні посадки і лісосмуги.На Покровському напрямку противник відновив наступ в бік Родинського і Касного Лиману. Зараз це ключ від Покровська. Якщо ворог захопить Родинське, то горлишко між флангами росіян буде становити 12 км. А це означає, що наші логістичні шляхи потраплять під вогневий контроль противника, і наші підрозділи доволі швидко виснажаться, втрачаючи більшість людей на підвозі, а не в бою.Також складна ситуація на Куп'янському напрямку. Противник захопив Мирне і намагається захопити Соболівку. Поки наші сили оборони доволі грамотно обороняються, але загроза втрати Куп'янська збільшується.Щоб не посипати голову попелом пам'ятайте прості речі:- сили оборони виграють мінімум 95% боєзіткнень з противником;- будь яка інша армія Європи вже давно б капітулювала перед росіянами;- поки ми живі, бій не програно.