Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Енергії дня
Added 06 Dec 2025

Енергії дня

@lunniesutki
Number of subscribers: 579
Photos: 1,910
Videos: 161
Links: 119
Description:
Ранкове налаштування кожного дня для гармонійного життя.

👥 Number of subscribers

579
Average/Day:: 0
Average/Week:: +1
Average/Month:: -10

👁️ Average views per message

155
Average/Day:: 140
Average/Week:: 150
ERR: 26.77%

📊 Messages per Day

1.8
Last day: 0
Week average: 1.3
Average per day: 1.8

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 197 26-03-12 06:17
12 березня. Доброго ранку! День сьогодні в нас активний настільки, що якщо нічого не робити, не діяти, то все це переросте в агресію, якої вже і так забагато на нашій любій планеті, тож не додавайте свою. Все, за що беретеся сьогодні, а нового, нагадую, ми не починаємо раніше 20 березня, тільки завершуємо або виправляємо, робіть ідеально, бо знову доведеться переробляти. Не кидайте нічого, не доробивши, інакше закінчення процесу може затягнутися на дуже довго. Дуже добре сьогодні брати в роботу оті самі покинуті, закинуті, відкладені нами справи. Згадуйте все, що ви залишили на «потім», оце «потім» сьогодні прийшло. Взагалі намагайтеся позавершувати все почате, бо час прискорюється, час вдалого початку принципово нового наближається, але поки щось не завершимо, то будемо витрачати час саме на це, на закривання дірок. Буде дуже жалко втрачених можливостей. Слідкуйте за собою, коли спілкуєтеся. Зараз ми настільки чутливі, що будь-яке необережне слово або підвищена інтонація може викликати сварку або образу. І помиритися буде важко. Будьте обережні в побуті і на дорозі. Дуже небезпечний час зараз. Мало того, що планетарна картина така, що ховайся, хоча сховатися можна тільки десь в іншій галактиці, то зараз ще й авітаміноз добавляється, і починає відпускати напряг важкої зими. Ми зараз схожі на стиснуті пружини, які починають розжиматися. І робити це потрібно поступово, бо вибухне. А ще важливо звертати увагу на те, що ми їмо. Сьогодні, наприклад, краще себе обмежити в мʼясі, більше додати овочей, зелені, фруктів, горіхів. Менше кровожерливості. І ще дві поради: нічого і нікого не бійтеся, а також не провокуйте. Нам важко сьогодні зрозуміти один одного. Тож не навʼязуйте свою точку зору і не примушуйте нікого бути такими як вам хочеться. А якщо відчуєте агресію від когось, спробуйте потушити її гумором чи словами подяки. Таке просте слово-оберіг «дякую» рятує від багатьох проблем. Але все ж таки краще відійти в сторону. Ну і не провокувати звісно. Допомагайте війську, в них там непросто. Майте, дякуючи їм, тихий яскравий день і будьте щасливими!🐊 23 місячний день. 12 березня 03.16➡️04.00 13 березня 🌗 з 06.05 в Козерозі. На перший план виходять питання карʼєри, просування по службі, взаємовідносини зі старшими людьми як по віку так і по посаді, забезпечення безпеки. Символ: Крокодил Маккара - кровожерливий напівкрокодил, напівриба, напівзмій, який вас ковтає, хапає, пожирає. А також Цербер, Химера і Єхидна. Цей день в давнину пов'язували з розгулом кровопивців та вампірів.
👁 217 26-03-10 05:08
10 березня. Доброго ранку! Збираємося в Київ. Там нарешті тепло. І не тільки на вулиці, а й в квартирі. Але ліфт так і стоїть з 9 січня. Важко буде пішки піднятися із всім своїм зоопарком. Але знаю, що сусіди допоможуть, бо як тільки сказала, що їду, то відгукнулися, сказали, що готові допомогти та й ліфт активно намагаємося вернути до життя усі разом, даємо заявки практично кожного дня, бо вони, ці заявки кудись зникають. Дивна річ. Але всі разом ми зможемо добитися свого. Взагалі ця зима поєднала багатьох. Ми зрозуміли, що вижити разом легше, що колективні сили потужніші ніж індивідуальні. Тому почали не просто вітатися з сусідами, а й спілкуватися, ділитися, просити допомоги та допомагати. І є купа прикладів, та все наше життя, я маю на увазі людство, це приклад того, що можна зробити обʼєднавшись. Жаль тільки, що тепер одна група вирішила навʼязати свої життєві принципи іншим. А тих, хто не приймає це, просто вбити, зруйнувати все, залишити за собою лише випалену землю. Але ми з цим розберемося, вже розбираємося доволі успішно, тільки довго, на жаль, але ж ми вчимося бути нацією. А це процес не легкий. Сьогодні день колективної енергії, той самий, про який кажуть: гуртом краще і батька бити. Тож привітайтеся сьогодні з сусідами, усміхніться тим, з ким зустрічаєтеся по дорозі на роботу, подзвоніть друзям і подякуйте, що вони поруч, скажіть колезі комплімент, а продавчині в магазині чи кафе щире дякую і ви відчуєте, як стає легше на душі, як від усмішки у відповідь тепліє серце, піднімається настрій. І вже пішла ланцюгова реакція енергії тепла та радості, яка охоплює всіх. Але поки що, на жаль, ми запускаємо емоцію втоми, невизначеності, песимізму, страху. Намагайтеся сьогодні транслювати цьому світові тільки добре та світле. От хочеться комусь гадость сказать, стримуйтесь. Усміхніться і побажайте доброго здоров’я. Спочатку буде ніяково, а потім звикнете. І щастя бажайте всім і кожному. Побачите, як почне змінюватися світ навколо. Тому що відчуємо плече друга, побачимо любов рідних, звернемо увагу на привітність тих, кого зустрічаємо щодня. Дякуйте військовим, рятувальникам, волонтерам, медикам, допомагайте чим можете. І тоді всі разом, бо поки що такої єдності немає, переможемо скоріше. Майте дружній день, шануйте поетів і поезію, бо сьогодні ще й і їх день, а поезія дає крила і робить настрій, і будьте щасливими! 21 місячний день10 березня 01.16➡️ 02.21 11 березня 🌖 в знаку Стрільця Бажання йти вперед, відсутність кордонів. Бажання вчитися і вчити, цілеспрямованість, оптимізм. Символ: Кінь. Табун.
👁 198 26-03-09 06:37
9 березня. Доброго ранку! З новим тижнем нас всіх! По-перше, обіцяють справжню весну. За прогнозом мінусові температури покинуть нас навіть вночі. По-друге, Юпітер розвертається, а це означає, що все, що стояло на паузі потихеньку почне рухатися. І це в глобальному масштабі. Але поки не розвернувся Меркурій та спадає Місяць, починати нічого не варто. Встигнемо. Поки накопичуйте сили. Ну і на цьому гарні новини, вибачте, закінчуються. Бо буде нас трясти та колошматити на цьому тижні по повній програмі. Перші три дні тижня більш менш спокійні, а от після 11 березня будьте були ласка, зібраними. Не розслабляйтеся, головне тримайте фокус уваги на собі, своєму здоров’ї, на своїх відносинах і не лізьте туди, в чому ви нічого не розумієте. Бережіть себе. Бо обіцяють знову зміни у війні, політиці, не виключена зміна керівництва, починаючи від керівника підприємства до голів держав, а ще природні катаклізми та катастрофи. Побачимо. Але те, що ковбасити буде, це однозначно. І якщо ми не можемо вплинути на ситуацію, то краще зробити все, щоб не занурюватися туди з головою. В світі відбувається злам старого, старої системи, старих взаємовідносин, традицій, домовленостей, навіть, способу життя. Тож не приймайте близько до серця, бережіть голову і будьте уважними. До речі, якщо подивитись на все з іншої точки зору, під незвичним кутом, то саме зараз відкриються неймовірні можливості для повної зміни свого життя, якщо перестати чіплятися за старе, не боятися майбутнього і сміливо глянути за горизонт. Бо коли ми боїмося, у нас ніби виростає заячий хвіст, який не дає розправити крила. Та й нас не дуже ще чимось можна злякати, ми вже стільки пережили за останній час, що вистачило б на десятки років. Тож просто будьмо уважними і готовими. Не ліземо і не нервуємо. А сьогодні день, коли оті самі крила майбутнього, можна розкрити, подумати про те, чого ми хочемо для себе і головне не боятися, не думати про погане, налаштовувати себе на позитив. А ще сьогодні добре доробляти все, що колись починали, потім кинули і забули, а воно періодично виглядає із свого кутка і дражниться. Закривайте максимально все недороблене. Бо в такі дні, які ми очікуємо на тижні, найчастіше саме воно і вилазить і бʼє дуже боляче, примушуючи нас довести справу до кінця. Тож краще добровільно. Допомагайте війську, будьте уважними і слідкуйте за здоровʼям. Щастя всім!🦅20 місячний день09 березня 0.04 ➡️01.16 10 березня. 🌖 в сузірʼї Скорпіона до 13.37. Потім без курсу до 17.35 і перехід в Стрільця. На період без курсу нічого важливого не призначаємо. Потім добавиться оптимізму та цілеспрямованості. Символ: Орел - стерв’ятник. Орел з кролячим хвостом.
👁 164 26-03-08 06:17
8 березня. Доброго ранку! Вітаю усіх жіночок та дівчаток з днем жіночності, краси, весни, кохання та любові! Радійте життю! Насолоджуйтеся кожним днем! Не живіть постійним очікуванням та терпінням. Без них теж нікуди, але краще створювати свій світ самостійно, ніж чекати милості від когось. Будьте хазяйкою та господинею своє долі і свого життя. Ми всі, я маю на увазі людство, повинні навчитися любити. Це головне призначення у нашому житті. Нам всім потрібно навчитися любити. Поки що ми вміємо тільки ненавидити. Як тільки ми навчимося любити, не буде війн не тільки глобальних, а й маленьких, які бувають між рідними людьми. І нехай сьогоднішній сонячний день подарує всім радість, ніжність і любов. Сьогодні не у всіх може бути святковий настрій. Біль втрат та самотності, відчувається в такі дні сильніше ніж в інші. Я теж сама, чоловік у війську. Але вчора я отримала від нього посилку з подарунком. Сьогодні - вітання. Тож з одного боку дуже приємно, а з іншого боляче, бо так хотілося , щоб був поруч. Але нічого не вдієш, війна… ось тут дійсно нам знадобиться терпіння. Ще й день сьогодні за своєю енергією доволі складний. Намагайтеся не піддаватися суму, бо він затягне і повністю зіпсує і настрій, і відчуття весни, і, навіть, спокій. Займіть себе якоюсь справою. Я збираюся прибирати, бо це найкраще, що можна робити сьогодні. Буду прибирати наскільки сил вистачить. І дім хочу весь вимити, і у дворі продовжу квітники приводити в порядок, де сніг зійшов. Сьогодні найкращий день, для того, щоб чогось позбавлятися. Особливо того, що захаращує наше життя. Викидайте все непотрібне. Я з цим намагаюся боротися майже кожного місяця. Але природна жадібність, з якою я воюю, не дає мені це зробити. Я вже, навіть, в мішки поскладала. Але потім витягаю з них то одне, то інше. От ніби і не треба, а все одно якось само собою витягується. Вам знайомо таке? Отож.Теж саме відбувається і з нашим життям. Нас щось мучить або ми з чогось виросли, або все давно минуло, а періодично, до речі, саме в такий день як сьогодні, витягуємо щось із мішка з непотребом, який ніяк не викинемо із своєї памʼяті та починаємо роздивлятися, думати, що може знадобиться, пригодиться, а як же я без цього. і знову перемагає жадібність: моє, не хочу віддавати, хочу бавитися. А воно займає місце і не дає прийти в життя чомусь світлому та радісному, бо не влазить, місця немає. Тож викидайте все. Не жалійте. Якщо щось цінне, то передавайте іншим. Або просто відпускайте від себе. Це я про людей, про спогади, про негаразди. Все минеться в цьому житті. І інколи треба трохи допомогти цьому піти назавжди з нашого життя. От саме цим займатися сьогодні найкраще. І будьте сьогодні обережніше з алкоголем. Я раджу взагалі утриматися, бо може понести не туди, потім розгрібати буде важко. А все, що сьогодні йде, йде назавжди, повернути буде неможливо. Перевіряла не один раз. І обережніше будьте і в побуті, і на дорозі. Бо ми сьогодні маємо розпорошену увагу. Будьте уважними, тримайте це під контролем. Допомагайте війську. Їм теж важко без нас, не тільки нам без них. Ну і щастя всім в цей сонячний весняний день!
👁 170 26-03-06 05:59
6 березня. Доброго ранку! А ви чули як вже співають пташки? Це так піднімає настрій! Послухайте, їх стало багато не тільки в селі, а на вулицях міст, вони ніби зиму проганяють, а весну приваблюють. І перші квітки зʼявляються, справжні. Завжди дивуюсь цьому чуду, як вони вижили, витримали під снігом. І дерева прокидаються, кущі готуються: смородина вже бруньки виставила, а аґрус та лохина ще сплять. Помічайте цю красу. Її багато навкруги. Я поступово намагаюся прибирати у дворі, але снігу багато ще. Перевіряю чи вижили сакура та райська яблунька, персики та айва, мушмула та черешня, бо малеча, посадила не так давно, а снігу було так багато, що добратися до них було складно. Вчора пообнімала і любиму вишню, і свої яблуньки, груші, каштан, горіх. Вони дорослі, але ж могли і не витримати. Всі ніби живі. А от троянди… познімали укриття, все чорне. Доведеться зрізати, хоча вище двох метрів були. Мороз все знищив. Але відродимо. Памʼятаю, що подібне вже було. Похворіли трохи і розквітли. Вірю, що цього разу так само буде. Краса допомагає нам впоратися з складним етапом невизначеності, якогось щільного туману, який охопив світ, коли розум відмовляється розуміти, що зараз відбувається, бо логіка відсутня повністю. Здається, що світ просто зʼїхав з глузду. Цьому є пояснення: це йде зміна ідеологій та світового порядку. Боротися з цим нам, простим людям, практично нереально. Тож треба прийняти і знайти своє місце в ньому. Не чіплятися за старе, відпускати його і готувати себе до нового. Є речі, які ніколи не зникнуть, це любов і краса. Завжди люди в найтяжчі періоди любили і милувалися красою. До речі, саме це, любов та красу намагаються знищити ці потвори, що вдерлися в нашу країну, вони з усього, що нам мило і приємно роблять руїну, гвалтують, бо інакше не вміють, не бачать, не розуміють. Тож нам ще міцніше треба триматися саме за ці цінності. Помічати красу жінок та чоловіків, говорити компліменти і насолоджуватися, коли бачимо як люди розквітають від приємного слова. Оточуйте себе зараз красивими речами, спілкуйтеся з красивими людьми, слухайте спів пташок чи гарну музику. І любіть один одного. В нас зараз так багато ненависті. Здається, що люди просто вирішили знищити один одного. Тож якщо кожен з нас буде дарувати любов, повагу, добре ставлення до всього живого, то саме так ми і збережемо і себе, і своїх близьких, і те, що ми любимо. Вірю в те, що любов охороняє і, навіть, захищає. Тож краса і любов будуть завжди, скільки б це не намагалися знищити. Сьогодні день енергій краси, жіночності та кохання. Нічого, що свято буде трохи пізніше, можна починати вже сьогодні. Бо саме так ми себе будемо відчувати: коханими та красивими. І навіть коли наші чоловіків зараз у війську, ми відчуваємо, як потрібні їм. І це гріє і душу, і серце. Тож розквітаймо разом з весною. Допомагайте війську, кохайте, будьте коханими і помічайте красу, яка є навколо, та створюйте її самі. Щастя всім!Сьогодні в нас 17 місячний день, який розпочався вчора ввечері в буде до 21.37 сьогоднішнього дня, тобто весь сьогоднішній день. Тож опис дня читайте вище, давала вчора.
👁 194 26-03-05 05:51
5 березня. Доброго ранку! Як би буйно сьогодні не було в світі, не відволікайтеся від основного - себе. Це не на день, не на тиждень, не на місяць. І нам треба вижити в цьому і бути здоровими. Саме це зараз головне. Ми не можемо не реагувати на те, чим живе світ, що нас оточує. Але варто звузити коло своєї емпатії, бо за цими переживаннями ми втрачаємо себе А зараз дуже небезпечний час, якщо ми будемо розсіювати свою увагу і нехтувати елементарними правилами збереження здоровʼя. Звертайте увагу як ви одягаєтесь, бо тепло стало і дуже хочеться зняти з себе всю цю одежу і спалити її як Царівна Жаба, але ж вітер холодний, земля не прогріта! Не ризикуйте. Зараз так легко підхопити нежить, а може і грип. І це в нашому житті на багато важливіше, ніж все, що відбувається десь далеко. Слідкуйте за тим, що ви їсте. Чи достатньо вітамінів? Чи може все ж таки варто добавити їх зараз? Бо і огірки з помідорами, і зелень з молодою редискою мають таку кількість різної хімії, що може краще квашеної капустки? І пити, і їсти зараз треба тепленьке. Не гаряче, не холодне - тепленьке. Само воно дає силу. Сон - це один із найважливіших чинників нашого здоров’я. Але тут треба тримати баланс: мало спимо - погано, багато спимо - нічого не встигаємо і нервуємо. Що все проспали. Краще раніше лягати, щоб раніше вставати. Ми так довго жили за графіками, що хоч трохи варто вирівняти день-ніч. Просто задайте собі питання: що такого я роблю ввечері, що не можу перенести на ранок. І прогулянки, особливо коли сонячно. Вони так потрібні зараз. У вас є час на це? Чи все забирає робота, хатня метушня, соцмережі? Ходіть пішки хоча б 40 хвилин в день. Робіть ранішню зарядку - це 20 хвилин в день, вечірню розтяжку перед сном - це ще 10 хвилин. Але ваші суглоби, мʼязи скажуть вам дякую. І спати буде спокійніше. Сьогодні день лінощів, тож дозвольте собі хоча б день в місяць бути лінивим. Просто гуляти, просто дивитись, як все оживає, як вилазять рослинки. Це така радість. Вчора відкопала від снігу свої азалії. Як я раділа, аж плакала над ними. Не вірила, що під цими кучугурами снігу, а в мене його ще дуже багато, вони вижили. Викопую вже три дні, часу не вистачає, а вчора нарешті побачила зелененькі листочки. Як я раділа. Всі наші негаразди, які нікуди не поділися, не щезли, а в деяких моментах ще й добавилися, як, наприклад, ціни на пальне, зловтішно дивляться на нас з кожного кутка. Але ж ми не можемо жити тільки одним негативом. Тож дайте собі можливість мати щасливі моменти щодня. Вони є, їх треба побачити. Так чому не сьогодні почати їх бачити і дозволяти собі просто радіти? Зараз всі бізнес процеси, нові активні рухи, перемовини, пошуки спонсорів, партнерів, все ніби занурилося в кісіль, йде туго і важко. А ще голова трохи погано варить, нічого робити не то хочеться. Помітили? Якщо так, то дайте собі спокій хоча б на один-два дні. Все встигнемо, все надолужимо. Допомагайте війську - оцей процес зупинити неможливо. Хоч ми всі втомилися від цього, але ж там як чорна діра, потреби є завжди. Тож хто може допомогти нашим воїнам, окрім тих, кого вони захищають. І наша допомога їм дуже потрібна, а ще краще жити з чистим серцем, ніж ховатися самому чи ховати очі. Щастя всім!🍇17 місячний день. Уважно дивіться на початок місячного дня! Це інформація практично для завтра. 5 березня 20.23 ➡️ 21.37 6 березня. 🌕 у знаку Терезів. Краса, комфорт, баланс, гармонія - будуть супроводжувати день. Символ Виноградне гроно. Дзвін. Набат.
👁 203 26-03-04 05:42
4 березня. Доброго ранку! Він в мене сьогодні почався трохи раніше, ніж зазвичай. З вечора вирішила добавити собі 20 ранішніх хвилин, бо вже і сонечко встає раніше, і ми наближаємося не тільки до весняного рівнодення, а й того моменту, коли всі перейдемо на літній час. Я не люблю різких скачків, тому роблю це поступово, щоб підготуватися. Тож на цей тиждень добавила до свого дня ранішніх 20 хвилин. А ще відчула, що мені вже не вистачає денного часу і щоб все встигнути, доводиться спати лягати пізніше, а це не дуже добре для організму. Тож переходжу поступово на літній час. Що і вам раджу. А ви робіть, як вам зручно і як більше подобається. До речі, Френя сьогодні попросився на двір трохи раніше, то я вирішила, що це знак і більше не лягала. Сьогодні в нас продовжаться пристрасті та емоційна збудженність, воєнні дії на морі, на суші, в соцмережах та між собою. Тож краще нікого не провокувати в не вестися на провокації. Період такий. Його треба пережити. Раджу слідкувати за собою, не перевантажувати себе, більше відпочивати і шукати зручний графік свого життя, налаштовувати його. Як ви бачите розвиток подій в світі набирає обертів. Все, що зараз відбувається це тільки початок. Тож сподіваюсь ви розумієте наскільки важливо зараз бути здоровим і фізично, і психічно. Саме тому потрібно тримати фокус уваги на собі, більше дихати свіжим повітрям, робити легку зарядку для тіла, балувати себе чимось смачненьким. Займатися детоксом чи похудінням зараз вкрай небезпечно. Відкладіть все. Встигнемо привести себе в форму. Ми пережили таку важку зиму. Треба вийти з неї і вигнати її з себе. А це можна зробити тільки любовʼю до себе, а не виснажливими вправами. Зараз ще й всі болячки полізуть, недарма ж є вислів про весняне загострення. Та й сонця нам не вистачає, вітамінів. Жалійте себе. Балуйте себе. Особливо жінки. В нас час розквітати, тож готуємося до цього. Плітки, сварки, заздрість, пихатість роблять нас некрасивими, відбирають чарівність та ніжність. Відмовтеся від цього. Оточуйте себе зараз красою максимально. Знайдіть аромат, який подобається. Я люблю ефірні масла, особливо квітки апельсину, він допомагає мені підтримувати себе. Знайдіть свій. Зараз вже зʼявляються проліски. Це таке диво, коли з під снігу вилазять ці маленькі білі квітки, щоб перетворитися на чудові створіння, яке дає віру, що життя продовжується. Немає де подивитися? Шукайте в інтернеті. Там цього зараз повно. Або якісь інші красиві квіти, а ще люблю дивитися і слухати спів чарівних птахів. І помітила: чим красивіше птах, тим гірше в нього голос і чим він скромніший, тим чарівніше співає. От соловейко, який сіренький, а голос… отож. Милуйтеся, любуйтеся, насолоджуйтеся. Даріть собі ці хвилинки радості. І нехай це будуть оці миттєвості щастя в нашому бурхливому сьогоденні. Це набагато зараз важливіше, ніж весь час читати новини, роздивлятися страшні кадри війни і тримати себе в стресі. Налаштовуйте себе на позитив усіма можливими способами. Тоді і сили зʼявляються. І війську допомагати, і роботу робити якісно, і тримати себе в ресурсі. Для допомоги війську даю посилання на карту волонтерки, якій довіряю. Допомагайте. Від цього ми теж вже втомилися, але нічого не вдієш. Перемовини поки що нічого нам не принесуть, а війську потрібно впоратися. Хто їм ще допоможе окрім нас. Щастя всім! https://send.monobank.ua/jar/2wtGbFCEHh4441111128188228🦋 16 місячний день. Зверніть увагу на час початку 16 дня. До цього буде 15 день. Опис вище. 04 березня 19.06 ➡️20.23 05 березня. Символ: Метелик. Голуб. Сходи в небо.
👁 170 26-03-02 06:14
2 березня. Доброго ранку! З новим тижнем, першим весняним тижнем! Що він несе? Яка головна подія? Завтра на нас чекає Повня, а також Місячне затемнення, яке закриє коридор затемнень. Ви, мабуть, вже помітили, що в нас зараз «ніч яка місячна», ніби хто величезний ліхтар включив і можна все бачити, бо ясно наче вдень. Теж саме зараз буде відбуватися і з нами: можна буде побачити те, чого раніше не помічали або те, що було ретельно сховано від нас. Тож знову будуть викриття, відкриття і щось таємне стане видимим. Наша головна задача на березень - займатися своїм здоровʼям. Місяць необхідно для себе поділити на дві частини: до 20 березня фокус уваги на тіло, духовний розвиток, повтор вже пройденого раніше, спокій та зосередженість, а вже після 20 - активний рух вперед. Далі події будуть скакати галопом і нам треба сили, щоб втриматися на коні під час цього шаленого руху. Тож перший тиждень присвячуємо здоровʼю та прибиранню. Сьогодні в нас буде відчуття постійного дежавю. Мало, що ретроградний Меркурій, а тут ще й день такий, принаймні до вечора точно. Що буде повертатися? Усі незакриті нами справи! Тож витягайте їх на світло, роздивляйтеся, переробляйте, закривайте та відправляйте в архів. Все незакрите тягне з нас енергію. Ми все одно періодично натикаємося на щось, повʼязане з цим. Як це працює: забули щось зробити, згадали, занервували, щось відволікло, знову забули, знову згадали, знову занервували і так без кінця, поки не зробимо. Приклад примітивний, але зрозумілий. А саме сьогодні таких моментів буде безліч, то як тільки згадали, починайте виконувати, щоб не ходити по колу. Ввечері енергії зміняться, будьте до цього готові. І настане день другого шансу: все, що колись розпочинали і нас спіткала невдача чи ми не впоралися - сьогодні можна спробувати виконати, повернутися до цього і спробувати ще раз. Тільки доленосних рішень не приймайте, не на часі. Менше занурюйтеся в новини. Ці військові дії, що зараз охопили світ, швидко не закінчаться. Тож нам свого вистачає. А перечитати всі думки всіх «експертів» практично неможливо, тож не добавляйте до цього ще й свої. Ще раз кажу, нам свого вистачає з головою. Тож краще допомагайте війську, дам картку волонтерки, якій довіряю, щоб на шукали. Майте спокійний плідний день і будьте щасливими! 444111112818822814 місячний день. Зверніть увагу на час!! 2 березня 16.32 ➡️17.51 3 березня. 🌖 в сузірʼї Діви з 14.34. А до 14.26 в Леві. Чудовий час, щоб зайнятися прибиранням, впорядкуванням, звернути увагу на здоров’я. Символ: Труба. Мисливський ріг.
👁 151 26-02-27 06:32
27 лютого. Доброго ранку! Сьогодні дуже потужний день, але він поділяється на дві частини: з ранку добре дякувати своїм пращурам, просити в них натхнення, допомоги, опіки у всіх своїх справах, які нам важко вирішити. Також можна починати щось, але не принципово нове, а те, що колись вже починали та кинули або зробили неякісно. Прийшов час виправляти усі наші помилки та негаразди, закривати незакрите, щоб воно не тягнуло з нас енергію. Після полудня ми відчуємо прилив сил і енергії, якої буде багато. Це настає найенергійніший період місячного циклу: за наступні десять днів можна зробити доволі багато. Але не перевантажуйте себе зараз. Це період підготовки до нових звершень. За принципово нове, як я вже написала, поки не беремося, а от на закриття в нас сил повинно вистачити. Отже, зараз добре розпочинати, якщо ви ще не розпочали, догляд за своїм тілом, обличчям, руками, ногами, внутрішніми органами. Добре пройти обстеження всього організму. Не всі це можуть зробити по різним причинам. Я, на жаль, поки що теж. Але ми можемо допомогти собі самі. Передивіться що у вашому раціоні, чи є вітаміни, чи достатньо ви їсте фруктів, овочів, чи достатньо рухаєтесь, чи доглядаєте за волоссям. Це важливо і жінкам, і чоловікам. До речі, чоловікам потрібно підказувати, бо вони вважають, що то не чоловіча справа. Спробуйте переконати, бо нам зараз всім треба бути здоровими і фізично, і морально, і ментально. Я вірю в те, що кожному з нас відпущено свій вік. І він закінчиться рівно тоді, коли заплановано, не беручи до уваги чи будемо ми слідкувати за собою, чи ні. Але важливо в якому стані ми будемо знаходитися весь свій час. Наше тіло, як одежа, якщо слідкувати за ним, доглядати, обережно ставитися, розуміти процеси, що відбуваються, берегти, то воно буде слугувати довго, буде охайним, красивим та приємним, а головне здоровим. І без фізичних вправ нам теж не обійтися. А фізична активність дає хороший гарний настрій. Особливо сьогодні це важливо, бо енергія повинна знайти вихід. І якщо ми її не використовуємо, то вона виходить через агресію, через сварки, невдоволеність та зверхність. Тож фізичні вправи допомагають зняти цю напругу. Складіть собі комплекс необхідних вправ і починайте саме сьогодні. Відчуєте задоволення. Тільки не спішіть, не перевантажуйте себе. Крок за кроком і буде результат. Війна дуже виснажує. Вчора перебирала старі фотографії. Побачила, як сильно та різко я змінилася буквально з квітня 2022. В кінці лютого та березні було не до фотографій, але пару все ж є. Найголовніше, очі стали іншими, ніби постаріли років на 100. Думаю, що це не в мене одної така ситуація. Тож нам треба піднімати себе, поки це можливо. От і починаймо з сьогоднішнього ранку: слідкуємо за тілом, за думками, за оточенням, за власними словами та мріями. Це випробування ми повинні пройти до кінця. І ми пройдемо. Віри нам всім в це! Допомагайте війську, тим, хто потребує нашої допомоги та собі. Щастя всім!👑 11 місячний день. Зверніть увагу: з ранку у нас 10 місячний день, опис вище, потім вже 11. 27 лютого 12.17➡️ 13.41 28 лютого. 🌓 в сузірʼї Раку. Може бути дуже емоційний день, якщо ми сприймаємо все близько до серця. Родина, сімейні справи, робота по дому дають наснагу та покращують настрій. Символ: Вогняний меч. Лабіринт. Корона. Хребет. 🔥👑
👁 167 26-02-26 06:25
26 лютого. Доброго ранку! Знову тривожна ніч по всій Україні. Але ми та живі, то для нас цей ранок добрий, якщо ми самі його собі не зіпсуємо. А робимо ми це дуже просто: реагуємо дуже емоційно на різні подразники. І саме від нашої реакції і нашого сприйняття залежить наш настрій, який ми далі несемо в світ. Я сьогодні раком сварила кошенят, які чомусь дуже зацікавилися моєю улюбленою рослиною, яку я виростила з маленької гілочки і за якою їздила на інший кінець Києва. Потім повезла сюди, в село. Був час, коли рослинка раптом почала хворіти, але ми впоралися. Зараз це величезний красень і це моя рослина амулет. І от уявіть собі, коли ранком я бачу, що ці малі бестії намагаються в нього залізти! Перша реакція була у мене зрозуміла: шалений гнів! Але доволі швидко заспокоїлась, насварила і зрдщумвла, що це мені сигнал, що треба слідкувати, бо це тварини, вони хочуть гратися і цінності цієї рослини для мене не розуміють. Пояснила. Знаю, що не зрозуміли з першого разу, буду думати, як з цим боротися. Але псувати собі день з самого ранку через це не буду, не варто. Це так довго пишу, щоб хоч трохи пояснити, що все залежить від нашого сприйняття та нашої реакції. І нашого бажання перестати грати трагедію і шукати вихід чи продовжувати та зіпсувати собі день. А ранком сьогодні нас ще буде щось тягнути на різні боки і дратувати, і сварити, і бурчати, і зʼясовувати стосунки. Відкладіть! Дочекайтеся полудня, тоді трохи попустить. Лютий - один із найскладніших місяців цього року. Ми його вже практично пережили, як і календарну зиму, ще трошки. Викликів багато, але треба шукати якісь зачіпки, за що триматися, щоб бути в ресурсі. Для когось це рослини, тваринки, малювання, вишивання, інші хобі. Присвячуйтеся цьому хоча б годину свого часу, особливо ввечері. Сьогодні після полудня прийдуть енергії роду. Так-так, нашого роду, нашого коріння. Попросіть допомоги у них, у всіх кого знали чи не знали, кого бачили чи не бачили, про кого чули чи не чули. От просто згадуйте і дякуйте: маминій та татовій мамі, бабці, прабабусі, мамі та бабусі прабабці, діду, прадіду, діду прадіда і так далі. І всім дякуйте. Наше коріння, наш род береже нас. І ми такі сильні своїм корінням, бо саме воно тримає нас міцно. Звертайтеся сьогодні до своїх пращурів, просіть допомогу, просіть направити вас, вказати правильне рішення, слухайте і чуйте їх. І не забувайте про маму з татом, особливо, якщо вони живі. Подзвоніть, поговоріть, обніміть. А якщо це не можливо, зробіть це подумки. Вони всі сьогодні чують нас. Допомагайте війську. Дякуйте всім, хто на війні захищає нас. Їм важко, вони втомилися, але вони тримаються, бо знають, що наступне покоління буде згадувати їх і дякувати, що вони вберегли Україну. Щастя всім!⛲️ 10 місячний день.26 лютого 11.01 ➡️12.17 27 лютого. 🌓 в сузірʼї Раку з 07.15Оселя, родина, стосунки з батьками, особливо мамою, наш емоційний стан - головні теми сьогоднішнього дня. Символ: Фонтан. Джерело. Витоки. Фалос.