Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Енергії дня
Added 06 Dec 2025

Енергії дня

@lunniesutki
Number of subscribers: 578
Photos: 1,910
Videos: 161
Links: 119
Description:
Ранкове налаштування кожного дня для гармонійного життя.
Source

Енергії дня | 19 березня. Доброго ранку! Сьогодні вночі в нас був Молодик і ми посту...

Telegram community logo - Енергії дня Енергії дня @lunniesutki
239 Views/Reach 2026-03-19 05:46 Message №5132
19 березня. Доброго ранку! Сьогодні вночі в нас був Молодик і ми поступово заходимо в нові енергії. Що це означає? Багато хто з нас зараз відчуває втому, якусь невизначеність, занепад сил, поганий настрій, відсутність апетиту. Особливо ті, хто не приймає вітаміни і рідко буває на свіжому повітрі. Є добра новина: до кінця тижня це повинно у багатьох закінчитися. Ми заходимо в нові енергії; які принесуть весняне рівнодення та сонячний новий рік. Ми входимо в Овен, а це початок Зодіакального циклу. Отже, готуємося вийти із свого барлогу, на нас чекає новий світ з новими енергіями. Зазвичай саме на Молодик ми пишемо наміри, бажання, мрії. Але цей, 2026 рік, ламає усі традиції, тож сьогодні від цього процесу утримаємося. Але не надовго. Вже завтра ввечері закінчується ретроградний Меркурій, Сонце зайде в Овен і можна бути записати все, чого хочемо досягнути в цьому році, які навички опанувати, який спосіб життя мати, чим себе займати і чому навчитися. Головне, щоб ці плани не залишалися на папері, нам потрібно буде приробити до цього списку ручки та ніжки. І почати виконувати. Тобто скласти графік виконання власних бажань. Але це буде завтра. А сьогодні, якщо є сили, потрошку продовжуємо вичищати, прибирати, викидати та наводити лад в нашому домі, на робочому місці, в оточені та в голові. Все упорядковуємо, щоб потім не повертатися, бо відкриваються нові шляхи, нові перспективи. І якщо не озиратися весь час назад, а дивитися вперед, і діяти, то можна значно підняти якість свого життя. А весь накопичений негатив, всі негаразди, болячки, страхи віддавайте землі. Хто має свою землю, той знає, як добре буває на душі, коли починається городня пора, коли прибереш, витягнеш усі бурʼяни, вспушиш землю, щось посадиш, а потім доглядаєш за цим, важко все це, але як радісно на серці. Земля лікує. Зараз сама лікуюся саме цим, потихеньку розчищаю все і ось-ось буду саджати нові квітки. Який серіал з новинами може з цим зрівнятися! А в кого немає такої можливості, то раджу доглядати за кімнатними рослинами. Не просто поливати, а розмовляти, розповідати їм свої проблеми, думки. Стає значно легше. Тож будьте хазяїнами своєї долі. Бо найголовніша енергія, яка зараз до нас йде: «Я сам!». Це коли ти не чекаєш, милості ні від кого, а робиш сам. Важко? То просимо допомогу. І відгукуємося на прохання інших. Але не чекаємо. Діємо. І віримо в себе. Допомагайте війську. Там теж немає часу чекати, поки закриють всі потреби, які інколи і закривати ніхто не збирається. Допомагайте хто чим може. Як би ми не втомилися, там втома набагато сильніша і військо потребує розуміння, допомоги та вдячності. А в наших силах все це дати. Майте спокійний день і будьте щасливими!🐳🦷🎉2 місячний день. Зверніть увагу вагу!!19 березня 03: 24 - 05.59 19 березня - 1 місячний день. Потім починається 2 місячний день 19 березня з 05:59➡️06:13 20 березня - 2 місячний день. 🌑 в сузірʼї Овну з 06.04. Отже, в нас відбувався Молодик, перший день, коли ми традиційно записуємо наші наміри, був дише 2 години. Сьогодні ми взагалі не записуємо нічого, працюємо з минулим. Завтра ввечері ретроградний Меркурій стане стаціонарним і можна буде записати наміри та бажання. Тож раджу це робити або завтра ввечері, або післязавтра ранком. Завтра також буде новий астрономічний рік, тобто по Сонцю. Воно входить в знак Овну. А це почато Зодіакального Кола. Символ: Кит. Щелепа. Ріг достатку.