Source
Енергії дня | 23 березня. Доброго ранку! Розпочався новий тиждень. Дуже неоднозначни...
200 Views/Reach
2026-03-23 05:29
Message №5139
23 березня. Доброго ранку! Розпочався новий тиждень. Дуже неоднозначний, наповнений різними подіями: воєнні дії, на жаль, стануть більш активними, це стосується не тільки нашої країни, а й всього світу, треба бути максимально обережним та уважним, бо екстриму теж буде достатньо, як і новин різного характеру. Світ прагне оновлення, яке йде по всім фронтам. Але щоб виросло щось нове, потрібно витягти всі бурʼяни, інакше вони просто «заглушать» все хороше і воно загубиться, так і не давши ніяких паростків. А ви помітили, що нове завжди буває дуже тендітне до певного часу, як дитина. А от старе тримається і не хоче здавати позиції. Хто зараз бореться з бурʼянами, мене зрозуміє. Теж саме, тільки в грандіозному масштабі відбувається з усім світом: іде знищення бурʼянів. Хто переможе? Це покаже час. Але якщо ми будемо стояти і тільки спостерігати, то результат легко передбачити. Ні, бігти рятувати людство не потрібно! Треба рятувати самого себе, займатися собою, викорінювати дурні звички, міняти світогляд, прокидатися у решті решт. Ми своє власне тіло знаємо гірше, ніж те, що робиться в світовій політиці. Якщо б кожен зайнявся собою, то це б значно допомогло суспільству. Задайте собі сьогодні питання: а де мій фокус уваги? Куди він направлений? І тоді вам буде зрозуміло, що саме відбувається з вами. А куди направлена увага, туди тече енергія. А енергія зараз - це найцінніше, так само як час. Чи цінуємо ми це? Чи витрачаємо і енергію і час на те, що потрібно нам, що дає нам розвиток, що робить наше життя краще? Чи стаємо ми щасливішими? Сьогодні день, коли Всесвіт чує наші думки. Не те, що ми говоримо, а те, про що думаємо, і бере до виконання. Тож тим, хто хоче жити в гармонії, краще мислити позитивно і направляти свою увагу на себе, на те, що ми любимо, на тих, кого любимо. І діяти. Не чекати закінчення війни, не чекати спокійних часів і чужої допомоги. Треба робити, діяти і просити допомоги, якщо бачите, що не впораєтеся самі. І це не соромно. А егоїзм - це не так вже і погано, якщо потрібно вижити. Коли ми в порядку, тоді можемо допомогти іншим. Памʼятаєте: «спочатку маску на себе». А не інакше. Сьогодні добре починати нові справи. Ніщо не може цьому стати на заваді, окрім наших думок. Контролюйте свій фокус уваги. І ви помітите, як змінюється ваше життя. Мисліть позитивно, вірте в світле майбутнє. І воно у вас буде. А зараз допомагайте війську, бо без цього нам не перемогти. Ніхто це не зробить за нас. Здається, це вже всім зрозуміло. Даю нижче посилання на картку волонтерки, яку знаю особисто. Тож це безпечно. А донат - це в першу чергу, потрібно нам. Щастя всім! https://send.monobank.ua/jar/2wtGbFCEHh4441111128188228🌩️ 6 місячний день. 23 березня 07:18 ➡️07:58 24 березня . 🌙 в знаку Близнюків з 10:18Енергії буде багато, сил також. Слідкуйте за часом. Знайомтеся з новими людьми. Комунікуйте, спілкуйтеся. Все буде легко. Символ: Хмари. Журавель.