Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Енергії дня
Added 06 Dec 2025

Енергії дня

@lunniesutki
Number of subscribers: 579
Photos: 1,910
Videos: 161
Links: 119
Description:
Ранкове налаштування кожного дня для гармонійного життя.

👥 Number of subscribers

579
Average/Day:: 0
Average/Week:: +1
Average/Month:: -10

👁️ Average views per message

155
Average/Day:: 140
Average/Week:: 150
ERR: 26.77%

📊 Messages per Day

1.8
Last day: 0
Week average: 1.3
Average per day: 1.8

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 169 26-02-25 06:17
25 лютого. Доброго ранку! Вітаю всіх, ми з вами зайшли в період ретроградного Меркурія. І це чудовий час для перезавантаження. Меркурій відповідає за нашу розумову діяльність, за комунікацію, навчання, звʼязок, транспорт та торгівлю. Саме тут може бути певне гальмування, призупинення, ніби він примушує нас думати, не бігти попереду паровозу і доробити все те, що ми недоробили і кинули на «потім» чи зробили неякісно. От тепер у нас до 20 березня оце «потім». Тож витягайте всі свої незавершені справи і вперед, доводимо до кінця і якісно. Усі ці «пугалки» викиньте з голови. Меркурій дуже позитивна планета, це не Марс і не Плутон, які роблять нас агресивними. Меркурій просто пригальмовує і примушує нас бути уважнішими. Ніяких нових справ не починаємо, операцій, по можливості, не робимо, за кремом поводимо себе вкрай уважно, на дорозі, як пішохід, теж, перевіряємо квитки, документи по декілька разів, контракти не підписуємо або дуже ретельно перечитуємо все, що написано дрібним шрифтом і не один раз і задаємо багато питань, відповіді також фіксуємо, в борг не беремо і не даємо, нічого з гаджетів та транспортних засобів не купуємо, тільки донатимо і допомагаємо, не очікуючи ніякого повернення, по можливості не граємо весіль та не одружуємося. Може бути збій в роботі всього, що повʼязано із звʼязком: банківська система, платежі онлайн, онлайн регістрації. Просто перевіряйте по декілька разів. Можуть повертатися колишні, якщо залишилися незавершені стосунки. Ставите крапку, або кому і йдіть далі. Добре миритися. Ми в цей час реально тупимо. Не сильно, але є таке. І це період, які треба не просто пережити, а зробити це й з користю для нас. Зверніть увагу, що ретроградність впливає на навчання. Тож приділіть дітям трохи більше уваги, допомагайте їм. Їм так само буде трохи важко засвоювати новий матеріал. Будьте толерантніше з ними. Ну і про сьогоднішній день: можуть полізти страхи з усіх шпарин. Страх не встигнути, не подолати, не зрозуміти, не змогти. Це все тимчасово. Не треба через це нервувати, думати, що з нами щось не так, дратуватися. Завтра все зміниться, головне триматися сьогодні. Як тільки ми перестаємо боятися, все стає на свої місця, виправляється. Бо страх паралізує наш мозок. А тут ще й ретроградний Меркурій, й коридор затемнень та купа інших аспектів, про які просто не пишу. Не з ким не сваріться, хотіти буде дуже сильно, але вже не помиритесь, візьміть це до уваги. Не зʼясовуйте стосунки, бо виправити все це буде неможливо. І взагалі сьогодні менше спілкуйтеся, бо люди, в тому числі і ми, сьогодні бачать тільки те, що в них в середині. А там інколи таке буває….Витягайте на світло все недороблене, недоучене, недодумане і недозвʼясоване. І краще це зробити самостійно. Бо все одно доведеться, але вже через біль, через непорозуміння, втрати та проблеми. Тож ніяких результатів ні в яких перемовинах не очікуємо. В соцмережах зараз буде ще більше сміття, брехні, шахрайства та биття на жалість. Не ведіться! Донатимо і допомагаємо війську. Нижче даю посилання на різні збори, що проводить волонтерка, яку я знаю і якій довіряю. Допомагайте. Згадайте, як дружно ми це робили раніше. Зараз іде підготовка у відкриттю другого дихання. В нас все вийде. Вірте в це. Щастя всім! https://send.monobank.ua/jar/2wtGbFCEHh4441111128188228🦇🌌9 місячний день. 25 лютого 10.01 ➡️11.01 26 лютого. Початок періоду ретроградного Меркурія до 20 березня! Включаємо увагу на максимум, бо всі ми трохи тупимо в цей час. 🌓 в Близнюках. Меркурій є управителем саме Близнюків. Тож всьому, що повʼязано з документами, дорогою, перемовинами треба треба приділяти підвищену увагу, бо тут будуть збої. Детально в Важливих датах. Символ: Кажан. Чумацький шлях. Молоко матері.
👁 160 26-02-24 06:23
24 лютого. Доброго ранку! Сьогодні він для мене добрий. Я вижила і я живу. Чотири роки тому прокинулися від обстрілів. Ранок цей не забуду ніколи. Бо забувати не хочу. І ті найважчі 39 днів мого життя, коли бабахкало практично весь час, а ранок починався з дуже потужних обстрілів, потім трохи замовкало і я йшла на поле шукати місце, звідки можу відправити донці смс з ранішнім постом, щоб вона оприлюднила його в ФБ, бо не було ні світла, ні інтернету. Після цього телефон виключала і чоловік знову клав його в металеву коробку і десь заривав, щоб ранком знову відкопати. Добре, що восени почистили колодязь, чоловік настояв, то були із своєю водою, та закупили дрова, то ж були у відносному теплі, і морозилки були повні, і чомусь я перед новим роком накупила макаронів, круп, цукру. Не знаю, що це було, навіть свічки були. Я не хочу забувати, як горіло усе навкруги і я раділа, що в кінці нашого городу невеличке озеро, яке повинно затримати вогонь. Я не хочу забувати, як раділа, що мама пішла в засвіти раніше, і не бачила цього кошмару, бо вона так переживала в 2014, так сперечалася зі своїми подругами чий всі ж таки Крим. Я не хочу забувати, як дивилася на стоси книг в своїй бібліотеці, якою завжди пишалась, а читати їх не могла, бо вони всі були російською. Тож я весь час гріла воду, бо був газ, і щось мила, прибирала, готувала, а ще малювала, знайшла книгу-розмальовку з мандалами, яку купила декілька років тому і фломастери з олівцями, які знову таки придбала перед новим роком. Я не хочу забувати маргаритки, які в ту теплу зиму вирішили розквітнути на 8 березня, а потім їх присипало снігом. Перших лелек, які прилетіли, але через вибухи раптом щезли і появилися знову вже на початку квітня. Я не хочу забувати ту мерзоту, яка ходила по моїй хаті і заглядала в усі кутки, а потім хотіла пристрелити собаку, що рвався у дворі на цепу, танки, які їздили по селу. Памʼятатиму і той радіоприймач, що реанімував мій чоловік і ту неймовірну радість, коли почули українські новини. Я не хочу забувати першу поїздку в Київ та згорілі машини на дорозі тих, хто намагався виїхати, зруйновані мости, розстріляні будинки та великі написи на воротах ДІТИ. Це, на жаль, не врятувало. Тоді ми їхали в Київ більше 8 годин, бо були підірвані всі мости. Єдина думка, яка тоді була: «що ж вони накоїли, що вони наробили…». Я не хочу забувати день, коли дізналася про загибель першої людини, яку я знала особисто і свого часу навчала працювати в кадрі, скільки потім було цих страшних втрат і вони продовжуються, на жаль. Я не хочу нічого забувати. І не забуду. Але тоді я знала, що це надовго і що це повністю змінить світ. Але заспокоювала і себе, і інших. Бо ми часто не хочемо бачити очевидні речі. І я не хочу ненавидіти. Бо ненависть зжирає душу. Я давно відпустила це, вони перестали бути для мене людьми. І я гидую навіть думати про них. Сьогодні день Птаха Фенікса, символа безсмертя, відродження та циклічності життя, який повстав із попелу. Сьогодні такою є моя батьківщина. І як Птах Фенікс 🐦‍🔥 вона обовʼязково відновиться. Вірте в це. Вірте в себе, в свою країну, в наше військо, в наших людей. Вірте! Щастя всім!🐦‍🔥8 місячний день. 24 лютого 09.16 ➡️ 10.00 25 лютого. 🌓 в знаку Близнюків з 04.30 Слідкуйте за часом, менше теревеньте, сьогодні буде дуже хотітися. Можна працювати з документами. Але будьте уважні та обережні. Символ: Вогонь. Птах Фенікс .
👁 209 26-02-23 06:03
23 лютого. Доброго ранку! З останнім тижнем зими всіх! З суботи зустрічаємо весну. А на тижні нас очікує початок періоду ретроградного Меркурія, боятися якого не треба, та нагадую, що ми все ще знаходимося в коридорі затемнень і все, що ми робимо зараз не можливо буде змінити чи виправити. Тож уважно плануємо, уважно говоримо і уважно живемо. Чим уважніше ми будемо, тим легше буде тиждень. Чим більше ми будемо звертати увагу на себе і менше намагатися робити зауваження іншим, тим ми будемо щасливішими. Не вірите? Спробуйте! Розпочинаємо з сьогоднішнього дня. А він в нас несе енергію слова. І варто звернути увагу на те, як ми спілкуємося між собою, скільки матерних слів використовуємо, часто ще й пишаємося цим. У людей, які спілкуються матом не може бути ані справжнього кохання, ані чуттєвого інтиму. Бо весь мат принижує, а не надихає. Неможливо матом сказати: я тебе кохаю. Матом можна тільки сваритися, битися, ображати та зневажати один одного. Та ж сама ситуація і в дружніх чи робочих стосунках. Всі матерні слова - це слова низьких вібрацій, вже писала про це. Це слова, які приносять таку саму низьку енергію. Я собі не уявляю як можна читати молитви матом чи звертатися до Бога чи Вищих Сил. І що можна отримати при цьому. Вибір кожен робить свій, безумовно. Але якщо вам хочеться більше світла в житті, в душі, в стосунках, то на низьких енергіях, на низьких вібраціях це отримати неможливо, треба переходити на вищі. Тож слідкуємо за своєю мовою. Вона зараз масово сильно збідніла, в побуті вона й дуже багатою не була ніколи. То може прийшов час звернути на це увагу і виправити це? Як часто нас не розуміють, бо ми просто не змогли донести свою думку. Якщо б ми вчилися говорити, то яких би вершин ми досягли та скількох неприємностей могли би позбавитися. Вчиться говорити! Не важливо скільки вам років, неважливо де ви живете і чим займаєтеся. Ми всі любимо говорити: між собою в родині, з друзями, з колегами, а чи завжди нас люблять слухати чи просто чекають своєї черги поговорити і думають: коли ти вже заткнешся! Слово - це величний дар, до якого треба ставитися з повагою. Слово - це дійсно код нації, це ідентичність нації, саме тому нашу мову знищували та знищують. До речі, забруднюючи її російським матом також. Словом можна вбити, а можна дати крила. І знову таки, цей вибір робить кожен з нас самостійно. Допомагайте війську, збагачуйте словниковий запас, слідкуйте за словами і не забувайте про наше слово оберіг «дякую». Щастя всім!🐔🪈🚩7 місячний день. 23 лютого 08.45 ➡️ 09.15 24 лютого. 🌓 в знаку Тільця Комфорт, фінанси, кохання - основні теми дня. Символ: Півень. Роза вітрів. Жезл. Флюгер.
👁 184 26-02-22 06:33
22 січня. З новим ранком, друзі! В мене йде сніг, а на Київ та інші міста знову летять ракети…, у Львові теракт… і це наше сьогодення. У багатьох виникає питання: як жити, як мріяти в цьому всьому, яке майбутнє, все в хаосі… Так, в нас війна, якщо хтось забув. І вона обовʼязково закінчиться, це знову для тих, хто забув. І треба жити, бо це найголовніша наша задача. Ворог намагається знищити нас не тільки фізично, а й морально. Його завдання - щоб ми перестали мріяти. Бо без мрії майбутнього немає. Тому збираємо себе до купи і розпочинаємо черговий день, зустрічаємо потепління, яке вже відчутне в повітрі. Наступний тиждень весь обіцяють плюсову температуру. Вчора в мене так боліла голова, що вірю, що це правда. Тож зима таки закінчується. Памʼятати ми іі будемо все життя. Так влаштована наша психіка. Життя поділилося на до цієї страшної зими та після. А ми сьогодні з вами будемо мріяти. Мріяти про те життя, яке хочеться, якого ми гідні і яке заслужили. І не тільки вірити, що все це обовʼязково буде, а ще й і наближати його своїми діями. Подумайте, чого вам не вистачає, щоби бути щасливими, чим хочеться займатися, який ресурс мати, які цінності. І в цьому процесі наближення до своєї мети одну з найважливіших ролей грають наші думки. Вони дають нам настрой, напрямок, впевненість або навпаки. Наші думки це найважливіша частина нас. І саме вони формують наше майбутнє. І саме від них залежить виходить в нас задумане чи ні. Проведіть сьогодні невеличкий експеримент: підрахуйте скільки позитивних думок зʼявилося, а скільки негативних протягом дня. І про що вони, що їх викликає, навіщо ви їх думаєте, що би що? Ми, на жаль, ментально так налаштовані, що весь час думаємо про погане. Саме тому зʼявляються тривоги та страхи, саме тому в нас так часто нічого не виходить. Ми просто думаємо не про світло, а про темряву. Ми боїмося наврочити, ми боїмося сказати собі щось хороше. Ми весь час боїмося самих себе. А ви знаєте, що найчастіше збуваються наші найсильніші бажання, але вони, на жаль, саме про страх: збувається те, чого ми боїмося. Я пропоную всім поміняти свої «заводські» налаштування. Для початку, саме сьогодні, а це один із найсвітліших днів в усьому місячному циклі, проаналізуйте яких думок більше і чому, що їх викликає. І далі просто почнемо їх потроху контролювати і позбуватися: подумали про погане, обірвали думку, не розвивайте її, подумали про хороше, помрійте, затримайтеся в цьому стані на довше. І так не тільки сьогодні. Сьогодні розпочинаємо. Відкрию таємницю: сьогодні нас чує Всесвіт і бере до виконання все, що ми думаємо. Йому байдуже, він не розуміє де позитив чи негатив. Він просто виконує наші думки. Висновки робіть самі. А ще сьогодні планета маленького щастя Венера робить дуже приємний аспект до планети великого щастя Юпітера. Тобто світ повинен наповнитися коханням, любовʼю та удачею. Ловіть цей час, цей день, цей стан душі. Сьогодні збуваються мрії. І ніяка ворожа темна сила не відніме це у нас. Допомагайте війську, там завжди є потреби. Ваш донат - це ваш вклад в перемогу, яка повинна бути обовʼязково. Щастя всім!
👁 156 26-02-21 06:07
21 лютого. Доброго ранку! Сьогодні знову буде багато сонця, почне капати з дахів, а птахи влаштують шумну метушню. І хоча поки що мінус 15, зовсім скоро, ніби вже в понеділок, буде такий очікуваний плюс. Важка зима і дуже довга, хоча за календарем вона буде продовжуватися ще тиждень. Скільки реально? Побачимо. Але закінчення буде безперечно. Сьогодні в нас повинно бути багато енергії, якщо це не так, то десь ми її втратили: може в пустих балачках або сидінні в соцмережах і написанні критичних коментів, або перегляді чогось страшного, неприємного чи жалісного. Думаю ви в курсі, що це неймовірно виснажує і витягує всі життєві соки, робить нас вразливими і що все обовʼязково повертається нам назад і боляче бʼє по найвразливішому. Тож як відчуєте енергію, то направляйте її на справи, які відкладали, які робити не хочеться, тому що вони важкі або неприємні. Сьогодні все вийде. Зберіться з силами і починайте, колись потрібно це завершити, чому не сьогодні? Ми часто відкладаємо те, що не виходить, що дратує. І воно накопичується, обростає чимось неприємним, про що навіть думати не хочеться, а потім розгрібати це буває важко. А якщо залишимо, то воно починає тягнути з нас енергію, ніби ми попадаємо від нього в певну залежність, бо коли згадуємо, то подумки сваримо себе або дратуємося. І намагайтеся сьогодні допомагати слабшим, тим, хто немає сили з чимось впоратися або захистити себе. Але є дві умови: допомагаємо тільки тим, хто просить, тож вчиться просити, якщо допомога потрібна вам, і робіть все від душі, щиро, по совісті. Це дасть нам енергію та сили на всі наші подальші справи. І трансформаційні процеси, які завжди відбуваються в цей день, пройдуть набагато легше. Кожен день місячного календаря, за яким я живу, має свої символи, інколи їх буває декілька. Сьогодні, наприклад, день Єдинорога, істоти міфічної та благородної. Існує легенда, що коли Адама і Єву було вигнано з Раю, Бог дав вибір Єдинорогові: залишитися в Едемі чи вирушити з людьми. Єдиноріг обрав друге і назавжди отримав благословення на співчуття та допомогу. І коли людина вирішує протистояти чомусь дуже великому і страшному, на допомогу приходить саме він - Єдиноріг. Тож саме сьогодні добре протистояти злу, своїм страхам. І якщо наші справи чесні та благородні, то він обовʼязково прийде на допомогу, просто покличте його. А нам треба допомагати нашим воїнам, яким завжди нелегко, а зараз, в морози, через усе те безладдя, що відбувається в світі, через всі безперервні зміни, хаос, який намагається перетворитися на систему, через всі ці зміни в суспільстві, ще важче. Тож дякуємо і допомагаємо. Щастя всім!🦄🐗5 місячний день. 21 лютого 08.07 ➡️ 08.24 22 лютого. 🌙 в Овні. Сили прибувають. Енергія також. В нас повно сміливості. Ми не бачимо перепон. Скористайтеся моментом і поправте те, що зробили погано. Символ: Єдиноріг. Кабан, що риє землю. Олія для вогню.
👁 206 26-02-19 04:18
19 лютого. Доброго ранку! Сьогодні у мене дуже важлива справа, тож коротко розповім, які енергії нас сьогодні будуть підтримувати. Може ви вже відчули, що потихеньку зʼявляються сили та бажання щось робити, сьогодні енергії побільшає і ночі не будуть настільки темними, бо на небі покажеться молодий Місяць. Саме він буде підтримувати нас сьогодні. Ви помічали, що інколи прямо з ранку раптом зʼявляється якесь роздратування, хочеться всіх порвати на шматки, наговорити гадостей? Коли нічого не радує і таке відчуття, що весь світ проти тебе. Але це інколи, хоча дехто таким прокидається щоранку. І я такою була. Не знаю як це працює, але як тільки я починаю день з усмішки, як тільки я починаю ранок з вдячності собі, оточенню, людям, які воюють, які кинули все, щоб мене захистити, Всесвіту, Вищим Силам, приходить хороший настрій, впевненість у власних силах, яка витісняє нашу невпевненість в собі. Так-так! Найчастіше наше роздратування та невдоволеність це результат невіри в себе, це страх, тривога, може бути і паніка. І щоб все це приховати ми напускаємо на себе дуже серйозний вигляд, починаємо грати королеву і таким чином, як за ширмою, ховаємо саме невпевненість та зневіру, безсилля та відсутність енергії. Але правило бумерангу ніхто не відміняв і потім все це повертається знову до нас і часто дуже боляче боляче бʼє по голові. Тож сьогодні розпочніть ранок з усмішки. От прям зараз усміхніться мені, собі, світу. Відчуйте, як сили відновлюються, як весна нарешті прийде от-от. Зробіть хоча б 5-ти хвилинну зарядку, згадайте, як ми робили це в школі, не треба нічого складного. Або потанцюйте. І як тільки відчуваєте, що щось дратує, зробіть пару танцювальних рухів або покрутіть попою, памʼятаєте, ми вже так робили, згадуйте. Бо сьогодні нова енергія, якщо буде не використана нами, може перейти в агресію. І менше читайте чужі думки, яких так багато скрізь. З соцмереж вони тихенько перебираються на новинні сайти, заміняють собою факти і ми сприймаємо їх як правду. Як же глибоко в нас сидить ота впевненість, що все що написано, то правда. Це має дуже глибоке коріння, коли писати вміли одиниці, а з написаного і доступного всім в основному були царські укази. Тому все написане сприймалося як правда, як правила. Цієї звички треба позбутися якомога скоріше. Перевіряйте все, що читаєте що здається сенсаційним. А зараз ще й Ші підключився по повній програмі. Тож фальсифікату буде ще більше. І краще читати книги, отримувати задоволення від цього, дивитися фільми, які піднімають настрій і заходити в соцмережі трохи упередженим, щоб вийти з нормальною психікою і з розумінням, що життя прекрасне і воно не в соцмережах. Колись прочитала, що розвиток цивілізації отримав новий імпульс не через індустріалізацію, а тому, що люди почали масово читати книги і саме це сприяло тому, що людство почало розвиватися. Зараз ми забули про цю навичку. Може пора згадати? Хоча на мою думку, нова епоха, яка заходить, а це саме епоха цифровізаціі, зовсім скоро повністю змінить світ. І нам треба бути в середині цього процесу, а не на узбіччі перепощувати чужі маніпулятивні жалісні пости. Тож допомагаймо війську, дотримуємося інформаційної гігієни, танцюємо або крутимо попою, усміхаємося і не забуваємо бути щасливими. Вірте в себе.🐆3 місячний день. 19 лютого 07.40 ➡️ 07.53 20 лютого. 🌙 в сузірʼї Риб до 17.23, потім без курсу до 21.38, далі в Овні. В період без курсу нічого важливого не призначаємо, це гарний час для позбавлення чогось. Далі сили та енергія будуть наростати. Енергія починає прибувати. Ми можемо бачити новонароджений Місяць. Символ: Леопард. Барс, що приготувався до стрибка.
👁 199 26-02-18 06:31
Доброго ранку! Ви помітили, як значно збільшився день? Хоча зима і здається безкінечною, але вона все одно закінчиться. Ми ж це знаємо, правда? Залишилося повірити і чекати. Чекати дійсно дуже важко, про це всі теж знають. А щоб цей процес йшов легше, можна подумати про те, чого хочеться більш за все, обрати своє найзаповітніше бажання і розпочати підготовку до нього. Підкреслюю: підготовку. Зараз ми нічого нового не розпочинаємо, бо ми коридорі затемнень до 3 березня. І практично в середині нього, з 25 лютого до 20 березня буде період ретроградного Меркурія. Він вже почав заходити на свою петлю з 12 лютого і може ви відчули, що все ніби почало завмирати. Вихід з петлі буде аж 8 квітня. Тож не раджу щось розпочинати зараз. Але це чудовий час приготуватися до старту. Це як у спортсменів: щоб виграти медаль та прийти першим, потрібно тренуватися та вчитися. Ще раз наголошую: нічого страшного в цих астрономічних, а це саме астрономічні явища, які відбуваються кожного року ще й по декілька разів, немає. Для цього і існує астрологія, щоб підказувати, як максимально вигідно для себе використати цей час. Тож зараз ми намічаємо для себе як нам хочеться жити і саме сьогодні ми складаємо план, як досягти нашої мети. Не спішить, ретельно обдумайте все, прорахуйте наслідки рішень, які ми хочемо прийняти. Головний критерій: Я хочу. Це важливо, щоб саме ви цього хотіли, не ваш чоловічий чи жінка, ваші діти чи батьки, ваш партнер, ваша родина, ваш начальник, сусіди, оточення. Саме ви - головна людина вашого життя. А потім шукайте потрібну інформацію. Це зараз доволі легко зробити, але важко відрізнити де правда, а де брехня, де істина, а де нас намагаються надурити. Тому знайти просто, проаналізувати важливо. І на це піде час. Той самий час, який нам дається зараз для вивчення, аналізу, навчання та прийняття остаточного рішення, щоб ми не наробили помилок. Згадуємо наше наступне: Я можу та Я вмію. Без них ми не зрушимо з місця. Зараз все буде так стрімко розвиватися, особливо пов’язане з новітніми технологіями, що нам треба встигати. Всім, без поправки на вік, якщо хочемо жити повноцінним життям, тож треба вчитися. Отже, сьогодні обирайте найголовнішу глобальну мрію і шукайте інформацію, до речі, не тільки в інтернеті, і в своєму досвіді, і просто в своїй голові, як досягти бажаного. І тоді ви зрозумієте, як багато треба ще знати і вміти. Це теж записуйте. Бо будемо вчитися, треба ж знати чому. І є ще один дуже важливий фактор: це висмикне нас з величезного потоку інформаційного сміття, яке ми за звичкою називаємо новинами, а насправді це просто різні думки різних людей на різні теми, в яких вони, навіть, не дуже розбираються. Не застрягайте в цьому потоці! В світі так багато цікавого. І зараз всі знання світу лежать перед нами. Треба просто мати бажання, мету і шукати. Допомагайте війську, на фронті завжди нелегко, а зимою особливо, тож потреби ростуть. Майте тихий день та будьте щасливими. P. S. Щоб не шукали, даю посилання на картку волонтерки, яку знаю особисто, то задонатьте посильну суму, нехай це буде ваш новорічний подарунок нашим воїнам від вас та Вогняного Коня. https://send.monobank.ua/jar/8bwMLi9EWT.🐳🦷🎉2 місячний день. 18 лютого 07.27 ➡️07.40 19 лютого. 🌑 в сузірʼї Риб. Йдіть в глиб себе. Знаходьте там те, що вам може підтримати. Відкривайте таємниці, насамперед, свої власної душі. Символ: Кит. Щелепа. Ріг достатку.
👁 221 26-02-17 06:23
17 лютого. Доброго ранку! Сьогодні в нас дві астрологічні події: Молодик в Водолії, який розпочинає новий рік, що носить назву Вогняного Коня та кільцеподібне сонячне затемнення, яке відкриває коридор затемнень. Про це вже написали всі, хто хоч трохи торкається астрології, але чомусь найчастіше намагаються нагнати стільки страху та тривоги, що прям жах. Подібні явища, і новий рік, і затемнення ми з вами переживаємо щорічно. В цьому році особливість в тому, що вони співпали. Це дійсно унікально, але далеко не так страшно в песимістично, як намагаються донести до нас. Можуть бути проблеми із здоровʼям у метеозалежних та людей, які мають перепади тиску і не більше. Тож варто заспокоїтися і сприймати все як іде. Тим більше, що енергії, які зараз зароджуються, не діють як вибух, вони заходять поступово і цей процес зазвичай розтягується на декілька місяців. Це просто сигнал, що старі енергії відпрацювали, а на старт вийшли і почали працювати інші. Це як перезмінка на роботі, де не можна зупинити конвеєр або естафета, коли наступне завдання можна виконувати тільки після того, як завершив попереднє. Тож не нервуйте, не читайте багато, не тривожтеся. Все йде за планом Всесвіту. Зазвичай і в новий рік, і в Молодик, ми мріємо, записуємо бажання, наміри на місяць і на рік. Цього разу я раджу перенести цей процес на вечір, а краще на завтра. І не ставити цілі на рік, тримати їх в голові, але не записувати і трохи почекати з виконанням. А ще бути гнучкими, тобто готовими їх поміняти, в залежності від обставин. Затемнення, особливо сонячне, - це коли наш розум затемнений емоціями. Бо Сонце відповідає за наш розум, наше его, а Місяць - за наші емоції, а тепер уявіть собі, що наші емоції затемнюють розум, що в такому стані ми можемо намріяти? Тож відкладіть цей процес на пізніше. Цей рік несе в собі стільки подій, на які ми взагалі не знаємо відповідей, бо аналогів історія людства не знає, що може саме тому в нас така ситуація, щоб ми не планували заздалегідь або дали собі слово змінити все у відповідності з подіями. Тож головне не нагнітати. Тим більше, що на нас чекає ще один новий рік - по Сонцю, який буде 20 березня о 16.45, коли буде весняне рівнодення. Саме це явище наші пращури брали за відлік року. Тож сьогодні раджу одягти щось червоненьке. Це може бути сукня, сорочка, шкарпетки, білизна або просто червона стрічка. Цей колір кохання та щастя. А ще щось золоте для того, щоб притягнути багатство. На обід чи вечерю приготуйте рибу, символ достатку, лапшу - символ довголіття та пельмені - символ багатства, всі памʼятають, що це китайська страва?Святкуйте, якщо є бажання, чом ні? І не забудьте зробити невеличкі подаруночки тим, хто допомагає по життю і робить її комфортнішою, а також дякуйте всім, хто є у вашому оточенні, в вашій бульбашці. І будьте готові, що зараз буде дуже багато енергії. Нас ніби розбудили. Але прокидатися не потрібно різко. Поступово адаптуємося, дякуємо новому дню, збираємося з силами, намічаємо чим будемо займатися і вперед! Нас очікують великі зміни і вони завжди на краще. Памʼятаємо про тих, кому потрібна допомога, допомагаємо їм. Допомагаємо також війську, бо без них наші зміни не будуть швидкими. Зараз саме вони, наші воїни, будуть головними героями нашого життя. Ми це побачимо доволі швидко. Нічого не боїмося. Віримо собі і в себе. І будьмо щасливими!
👁 209 26-02-16 06:06
16 лютого. Доброго ранку! З новим тижнем! Знакових подій він зібрав неймовірно багато: завтра Молодик в Водолії, а це означає, що приходить Новий Рік Вогняного Коня, також в цей день буде Сонячне затемнення, а у пʼятницю на нас чекає епохальна подія - зустріч Сатурна та Нептуна в Овні, яку так анонсують всі астрологи, бо ніхто не може спрогнозувати що саме це нам принесе, бо хтось пише, що щось подібне відбувалося приблизно 600 років тому, хтось пише, що взагалі подібного не було в історії людства. Ну, з цим розберемося.Важливо зараз слідкувати за своїм здоровʼям, не перевантажувати себе, не намагатися зробити за день стільки, скільки напланували на місяць. Особливо сьогодні. Бо енергії може не бути зовсім. Більше відпочивайте. Головне завдання на сьогодні - це чистка. Переглядаємо, сортуємо, дякуємо і відпускаємо від себе старі речі, в які не влазимо, або якіі мають плями чи не презентабельний вид, якісь дрібнички, які не приносять радості, а збирають пилюку, продукти, термін придатності яких закінчився, боремося з павутинням по кутках та миємо оселю. На работі чи по роботі теж треба почистити все. Документи, які давно вже не мають сенсу, старі чернетки, зламані олівці, ручки, що не пишуть - все викидаємо. Переглядаємо пошту, прибираємо застаріле, непотрібні повідомлення, невдалі чи повторні фото, записи - звільняємо памʼять. Обовʼязково чистимо гаманець від папірців, старих чеків, непотрібних предметів, відкриваємо місце для наповнення. Добре роздати борги, сплатити комуналку, нагадати боржникам, що вони винні. А ще чистимо голову від дурних та тривожних думок, от просто виключаємо їх і женемо геть. Не виходить це у тих, хто намагається весь час все контролювати. Спробуйте все відпустити, хоча б сьогодні. Позбавляємося дурних звичок, що псують здоровʼя. Як це зробити? Так само як в з думками, дати собі слово більше не палити, не пити, не пліткувати, не тривожитися. Просто пообіцяйте самому собі. Можна брати аскезу, хто не знає що це і кому цікаво, пишіть, розповім. І чистимо своє оточення. Задайте собі питання: навіщо я спілкуюсь з тими, хто в мене не вірить, кому я не подобаюсь, хто намагається мене принизити та вкусити, з тими, хто весь час нуднить і отруює моє життя. Навіщо? А потім просто переставайте йти на контакт. Навіть, якщо це родичі. Згадуйте основний принцип нашого нового життя: «Я сам. Я хочу. Я вмію. Я дію». І нічого не бійтеся. Вірте в себе, у Вищі Сили, в Бога, у Всесвіт. Тривожність є в тих, в кого немає віри. Шукайте її. Прочитала ранком, що всі ракети сьогодні збили, а ще донька прислала купу відосиків з морем, купу фоточек та теплі слова. Тож тиждень починається чудово. А скоро і світло дадуть. Ми ж віримо, що світло таки дадуть? Допомагаймо війську. Там завжди важко. Тож підтримуйте наших захисників. Майте спокійний день та будьте щасливими!🐙🐙29 місячний день. 16 лютого 06.55 ➡️07.13 17 лютого. 🌚 в останніх градусах знаку Водолій. Тут будемо завтра зустрічати Молодик о 04.01. Тут відбудеться і Сонячне затемнення, а також розпочнеться Новий рік Вогняного Коня. Це переломний момент року. Про затемнення дам окремо інформацію в Важливих датах. Символ: Спрут. Гідра. Восьминіг.
👁 170 26-02-14 06:27
14 лютого. Доброго ранку! Сьогодні в нас, окрім Дня Святого Валентина, є знакова подія, яку ніхто не побачить, але саме вона поміняє все наше життя. Ви помітили, що за останні три роки ми повністю змінили наше ставлення до багатьох, здавалося б непохитних, опор нашого суспільства, практично всі міжнародні спільноти показали своє справжнє обличчя, до якого долучився ще МОК останніми днями. Зрозуміло, що ці установи в такому вигляді, як зараз, вже вичерпали свою місію і повинні або перетерпіти жорстку трансформацію, або взагалі зникнути і дати місце новому. Це руйнування вже почалося, з сьогоднішнього дня це переростає в активну фазу. Це я привела приклад того, що шарах буде дуже активно відбуватися. Все, що ми вважали нерушимим, як колись радянський союз, зараз почне активно рушитися і сипатися. Приготуймося і раджу пристебнути ремені безпеки, щоб не зачепило. А наші ремені безпеки - це чесність. в першу чергу з самим собою, це дотримання правил, це відмова від рожевих ілюзій, це тверезий погляд на все, що відбувається і це прийняття та готовність до змін. Ми настільки занурилися в болото, яке є дуже мʼякеньким та зручним, а ще там можна тихо робити все, що завгодно, бо ніхто не побачить, або не хоче чи намагається не бачити, що ми самі обросли оцими мушлями та жабами, здружилися з ними і закриваємо очі чи тихо бурчимо в соцмережах, нічого не міняючи, просто випускаємо пару. Нам потрібно зараз до 20 лютого, а дата вибрана не просто так, позбутися всього, що є брехнею, особливо, підкреслюю, у відносинах з самим собою. Подивіться, як наш український спортсмен, до цього невідомий нікому, жбурнув камінь в болото Олімпійського комітету. Просто він був чесний з самим собою, в першу чергу. Він втратив? Безумовно! До олімпіад ідуть інколи все життя. Він здобув! Безперечно. І таки буде відомим не тільки в світі, а й зайде в історію. І наслідки його вчинка, як оті кола по воді, будуть обовʼязково, все ще не закінчилося і не закінчиться. Прийшов інший час. Що нам з вами краще робити? Головне - почистити себе, свою душу, свої звички, свої принципи, свою свідомість. Задайте собі пару запитань, перше: чого я насправді хочу, як хочу жити, що робити. І друге: а що я для цього роблю, від чого я готовий відмовитися, що викинути, що зробити. Мене на днях звинуватили в пафосності та фальші. Залишу це цим людям. Я просто хочу жити в здоровому суспільстві, яке має нормальну психіку та відповідальність за все, що роблять. Саме тому, кожного ранку я намагаюся налаштувати себе на ці процеси і вірю, що вони допомагають вам бути трошки впевненішими в собі і вірити в світле майбутнє. Сьогодні починайте генеральне прибирання свого життя. Важко викинути думки та тривожність. Аналізуйте, що спонукає вас думати негативно. Якщо тільки війна, то це одне, але, думаю, є ще багато різних факторів, звичок, світогляд. І ще раз повторюю: чесність - це наша опора зараз. Без неї нічого не буде. День з дуже позитивними енергіями. Налаштовуйтеся на цей позитив і вірте в себе. Бо віра - це ще одна наша опора. І не забуваємо про любов. Без неї нам нікуди. Допомагайте війську, майте гарний настрій, кохайте найдорожчих, любіть рідних і будьте щасливими.⚓️🧜‍♂️🏝️27 місячний день. 14 лютого 06.04➡️ 06.33 15 лютого. 🌘 в Козерозі. Наведіть порядок у всьому, дотримуйтеся режиму дня, перетворюйте безлад на систему. Сьогодні Сатурн переходить в Овен, вже писала про це детально в Важливих Датах місяця. Даю коротеньку цитату. 14 лютого на 36 років Сатурн входить в Овен. Сатурн 🪐 це бог часу і кордонів, який відповідає за порядок, структуру, закони, за все, що є капітальним, непорушним, за дисципліну і неминучість змін. Сатурн - це опора, на який все тримається. Отже, ми будемо не просто шукати нові опори, а створювати свої, бо старі просто рухнуть. Символ: Корабель. Якір. Нептун. Маяк. Острів. Оаза.