Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо
Added 14 Jul 2024

1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо

@dynamo_news_1927
Number of subscribers: 3 163
Photos: 1,060
Videos: 876
Links: 1,230
Description:
Ідентифікатор в Реєстрі - R40-06237 28500, м. Долинська, вул. Нова, буд. 104, кв. 30 тел. 380689952474 [email protected] Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ

👥 Number of subscribers

3 163
Average/Day:: -1
Average/Week:: -3
Average/Month:: -23

👁️ Average views per message

834
Average/Day:: 806
Average/Week:: 862
ERR: 26.37%

📊 Messages per Day

6
Last day: 4
Week average: 5.9
Average per day: 6

Name change history

1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо 2025-03-24
Динамо Київ - 1927 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

🧐 Польські вболівальники обурені рішенням місцевої федерації з футболу провести контрольний матч проти України👉🏼 Багато хто вважає майбутній матч надто політизованим та непотрібним для обох команд. Поляки нагадують про те, що нещодавно вже був скандал на матчі між "Шахтарем" та "Лехом". А поєдинок між національними збірними може вийти ще більш напруженим та неприємним для обох команд. Ще більше поляки обурені тим, що матч відбудеться у Вроцлаві, який вони називають найбільш українізованим містом Польщі. Нібито матч проти України, та ще й у Вроцлаві був організований саме для того, що вболівальники зганяли свою злість на українців, а не на місцеву федерацію футболу, яка не змогла забезпечити команді вихід на чемпіонат світу 2026 року:💬 Kacper: Добре, що українці можуть зіграти у Вроцлаві; нарешті вони у своєму рідному місті. Проте я думаю, що «гості», поляки, зможуть розраховувати на їхню підтримку. Який ідіот взагалі вигадав грати у Вроцлаві, в якому скоро українців буде більше, ніж поляків? 💬 Tomasz: Виходить, ніхто більше не хоче грати проти Польщі? Нам знову довелося йти до наших «друзів» і просити зіграти у той час і в тому місці, де їм буде зручно? 💬 Skater: Коли приїжджаєш до Вроцлава, то там практично не чути польської мови. Навколо лише постійні українські «шо-шо». Максимально дурне, якщо не сказати зрадницьке рішення нашої федерації футболу! 💬 Jarek: Скільки ж нам доведеться заплатити Україні за цей "подарунок"? Тому що зазвичай приймаюча сторона завжди платить гостям за матч. У світі є багато країн, які б хотіли зіграти з Польщею. Ми знову і знову благаємо українців зробити нам ласку. 💬 Kubik: Якщо Україна виграє у цьому матчі, то це вже буде справжній скандал. Думаю, що дійде і до бійок, бо українці будуть глузувати з нас, і отримають те, що давно заслужили. 💬 Lukasik: Навіщо проводити такі матчі? Бажаєте спровокувати вболівальників? Бажаєте побачити чергові провокації від українців? Бажаєте, щоб були скандали? Не думаю, що поляки підуть на цю гру. 💬 Stec: Нудно точно не буде. Буде багато провокацій до та під час матчу. Буде багато конфліктів між уболівальниками. Буде про що поговорити після закінчення гри. Це точно цікавіше, ніж матч із Нігерією. 🗞 footboom1
👉🏼 Головний тренер «Динамо» Ігор Костюк прокоментував нічию з ЛНЗ (0:0) в матчі УПЛ: 🗣 У Редушка та Пономаренка – мікропошкодження. Герреро сьогодні був достатньо корисним для команди: добре відпрацьовував після втрати м’яча, перебудовувався, пресингував захисників. Але проти такої команди, як ЛНЗ, важко постійно застосовувати пресинг, тому що суперник за будь-якої нагоди грав довгими передачами. У таких умовах складно ефективно тиснути.Ті моменти, коли нам вдавалося пресингувати, ви бачили: у першому таймі створили кілька нагод, забили м’яч, хоча там ще потрібно розібратися, чи був офсайд. Саме після пресингу перехопили м’яч і швидко вийшли в атаку. У цих епізодах він був активним і корисним для команди. Коли ж суперник переходив на довгі передачі, зрозуміло, що за таких обставин він не міг брати участі. Головне завдання форварда – це голи та створення моментів біля воріт суперника.На які позиції планується підсилення перед наступним сезоном? Знаєте, трансфери люблять тишу, тому поки що не будемо про це говорити. Звісно, ми задоволені нашими нападниками, але немає причин заспокоюватися. Нам потрібне підсилення в усіх ланках, тому що у нас є амбіції на наступний сезон. У нас молода команда, тому нам потрібні й досвідчені футболісти, які будуть поруч із молодими, допомагатимуть їм розвиватися, підказуватимуть на полі та сприятимуть їхньому прогресу, – сказав тренер. 🗞 Джерело: «Динамо» Київ
🔥 У сезоні 1998/99 київське «Динамо» виблискувало в Лізі чемпіонів і зупинилося за крок до фіналу, не зумівши пройти «Баварію». Один із членів тієї команди, Андрій Шевченко, назвав чинники успіху:🗣 «Коли я згадую той час, стосунки між нами, гравцями, я думаю, ключем до успіху тієї команди було те, що в ній було багато місцевих гравців, ми грали разом у молодіжних командах. Нас було близько 7 чи 8 гравців у тій команді, які росли разом. Ми дуже добре знали одне одного. Крім того, у нас були досвідчені та талановиті гравці.Талант був, і головне, я думаю, це те, що у нас був такий чудовий тренер, який керував нами, Валерій Лобановський. Він, певно, був однією з найважливіших фігур в українському футболі як тренер. Він мав неймовірний послужний список, і робота з ним дійсно змінила життя багатьох. Граючи разом і маючи такого чудового лідера, ми показували дуже хороші результати», – заявив Шевченко. 👉🏼 Тоді «Динамо» пройшло «Баррі Таун» із загальним рахунком 10:1, по пенальті здолало «Спарту», ​​а на груповій стадії посіло перше місце у квартеті з «Лансом», «Арсеналом» та «Панатінаїкосом». Далі були 1:1 та 2:0 з «Реалом» і 3:3 та 0:1 з «Баварією». Шевченко став найкращим бомбардиром того сезону Ліги чемпіонів.🗞 Canal 11
👉🏼 Андрій Ярмоленко може стати важливим фахівцем на посаді спортдира Динамо, вважає Віктор Вацко.🗣 "Динамо потрібен спортивний директор. Президент клубу бачить ідеальною кандидатурою на цю посаду Андрія Ярмоленка, про що вони там вже між собою домовились. Настільки ідеальною, що поки Ярмоленко грає в футбол, нікого іншого на цю посаду не беруть. Вони чекають на Ярмоленка. Можливо, тому що він добре знає клуб, він знає, як спілкуватися із власниками клубу і має повагу з їх боку. До його слова прислухаються.Він ідеально знає можливості та потенціал всіх гравців клубу. Він авторитетна людина у футбольному клубі Динамо Київ, перед якою будуть відчинені всі двері клубної структури. Андрій також авторитетна людина в українському футболі. Людина, яка грала в футбол на дуже високому рівні, яка розуміє футбол і знає футбол. Що важливо, знає український футбол зі всіма його нюансами. Але при цьому, це людина, яку знають і в європейському футболі. І його статистичні дані, як футболіста, будуть справляти враження на тих, з ким потрібно буде сідати за стіл перемовин.Я особисто дуже багато плюсів бачу у потенційній співпраці Динамо із Андрієм Ярмоленком, як спортивним директором. Насправді, в українському футболі не такий вже й великий вибір спортивних директорів, а тим більше сильних спортивних директорів.Перш ніж братися до роботи спортивним директором, Андрій Ярмоленко десь сам собі повинен відповісти на запитання, наскільки він потрібен клубу і наскільки його слово буде мати вплив на рішення клубу. Наприклад, чи готовий Андрій Ярмоленко нести відповідальність перед вболівальниками Динамо за рішення, які ухвалював не він, але які за обов'язками повинен ухвалювати саме спортивний директор? Умовно кажучи, брати Суркіси з кимось там поговорили та купили Бленуце, не порадившись зі своїм спортивним директором. Повірте, в українському футболі таке дуже часто буває в українських футбольних клубах. А Бленуце на футбольному полі нульовий: не грає, не забиває. Всі плюються від того Бленуце. І всі ж вважають, що це спортивний директор купив його, тому що це зона його відповідальності.І Андрій Ярмоленко таких історій у футболі знає в рази більше за мене. І я впевнений, що якщо він це послухає, він точно розуміє, що я зараз маю на увазі. Готовий він до такого? Потрібно йому таке?" – сказав Вацко в ефірі свого YouTube-каналу.
🔹 Журналіст Віктор Вацко переконаний, що у форварда "Динамо" Матвія Пономаренка дуже великий потенціал.🗣 "Це питання можливостей "Динамо", коли Ігор Суркіс говорить, що вони не мають можливості купити за кордоном легіонерів рівня вищого, ніж рівень Пономаренка і Редушка, тому що це будуть дуже дорогі футболісти. Він не лукавить, я думаю. Зрештою, той же Пономаренко вже показав, що це футболіст дуже великої перспективи, якщо він продовжить в тому ж ключі.Тому що, дивіться, от "Динамо" зараз пропонує йому новий контракт. Ігор Суркіс про це відкрито говорить. У Пономаренка чинний контракт до 2028 року. І в принципі з боку "Динамо" дуже логічно продовжити угоду зі своїм потенційно найбільшим активом, який своєю результативністю привернув увагу європейських клубів. І "Динамо" от пропонує Пономаренкові новий контракт. Зрозуміло для всіх, що це будуть суттєво покращені умови. І дуже важливо, наприклад, щоби молода людина правильно поводила себе, правильно сприймала у своїй кишені, на своїх рахунках ці, я підозрюю, великі гроші, щоб вона залишалась і надалі такою ж мотивованою і цілеспрямованою. За понад 30 років роботи при великому футболі, повірте, я багато бачив різних історій, коли на голови молодим хлопцям сипались величезні гроші. І далеко не кожен був здатен із цими, так би мовити, мідними трубами впоратись психологічно.Я захоплююсь психологією Пономаренка. Я захоплююсь його цілеспрямованістю, його заточеністю на успіх. І я дуже хочу, щоби він і надалі таким залишався, тому що зараз на даному етапі я бачу Матвія Пономаренка як футболіста із потенціалом європейського топ-клубу", - заявив Вацко на власному ютуб-каналі. 🗞 UA-Футбол Аліна Єрофеєва
🔹 Екс-нападник київського «Динамо» Олег Саленко поділився враженнями від учорашнього матчу своєї колишньої команди🗣 Киян не вистачило на весь матч. Коли у «гірників» почали виходити свіжі футболісти, це посилило їхню гру, про «Динамо» я цього сказати не можу.Було багато розмов про подорожі команди Арди Турана та їхню втому, але це не завадило гостям виглядати не гірше за суперника і перемогти.Чому так? Це питання потрібно адресувати керівництву клубу і головному тренеру, чому команда елементарно не змогла перебігати опонента. За мого часу футболісти «Динамо» завжди славилися чудовим фізичним і функціональним станом. І якщо не вдавалося перегравати суперника за ігровими якостями, ми брали своє за рахунок витривалості.Динамівці поки не дотягують до рівня «гірників»? Я можу тільки міркувати збоку, тому мені здається, що потрібен якісний трикутник у середині поля, а його немає. У «Динамо» поки, як і раніше, гру здебільшого витягують ветерани, а вони не вічні.Я вже не раз наголошував, що до п’єдесталу кияни не дотягнуть. Єдиний порятунок — це перемога в Кубку України, щоб можна було потрапити до єврокубків. 🗞 Спорт ua
🔹 Головний тренер «Динамо» Ігор Костюк прокоментував поразку від «Шахтаря» (1:2) у 26-му турі УПЛ:🗣 Я вважаю, що і в першому таймі, і у другому той план на гру, який ми обрали, працював. Як ви бачили, середній блок працював – ми відбирали мʼяч, створювали моменти, проводили швидкі атаки, забили гол, мали ще декілька моментів. У другому таймі наші гравці підсіли, ми зреагували на це, але... Два удари в площину наших воріт завдяки рівню виконання втілилися у два голи. Ті моменти, які ми створювали, на жаль, не реалізували. Були моменти, хоч їх було небагато, але потрібно такі моменти реалізовувати.Гра центральних захисників у епізодах з пропущеними голами? Тут я би більше казав про другий мʼяч, який Траоре скидував. Гравці центральної лінії блокували, а на підборі другим темпом не встигали і з тієї зони ми пропустили перший мʼяч, і другий з підбору, коли не дограли – воротар відбив, але гравець «Шахтаря» був першим на підборі. Це концентрація уваги, треба догравати. Потрібно над цим працювати.Чи задоволений гравцями, які вийшли на заміну? Ви бачили, Герреро забив, у Яцика був стовідсотковий момент – з 5 метрів він вище пробив. Зреагували, забили м’ячі, але один не зарахували.На кутовому Пономаренка тримав гравець. Коли вони грали проти «Зорі», їм такий пенальті поставили – нам не ставлять. Це вже на розгляд арбітра.
Академія «Динамо» Київ запрошує на перегляд 🇺🇦Це твій шанс потрапити до кращої футбольної школи країни та тренуватися на професійній базі, де зростали чемпіони.Дати переглядів:🔹2013 р.н. - 30 травняпочаток о 15:00🔹2014 р.н. - 6 червняпочаток о 15:00🔹2015 р.н. - 7 червняпочаток о 10:00🔹2016 р.н. - 9 травняпочаток о 15:00🔹2017 р.н. - 24 травняпочаток о 10:00🔹2018 р.н. - 23 травня початок о 15:00🔹2019 р.н. - 16 травня початок о 10:00🔹2020-2021 р.н. - 17 травня початок о 10:00📝 ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ📍 Локація: база ДЮФШ «Динамо» Київ, вул.Салютна 35Чому варто прийти?⚽️ Це можливість показати себе тренерам однієї з найсильніших академій Європи⚽️ Це шанс потрапити в професійний футбол - лише через твій талант і працелюбність⚽️ Це середовище, де діти ростуть поруч із найкращими❗️Важливо: не бійтеся пробувати! Багато хто вагається, але перемога любить сміливих. Перегляд - це не іспит, а можливість відкрити нові горизонти.Чекаємо саме на тебе! І нехай цей день стане першим кроком великої футбольної історії 💪
👉🏼 Володар «Золотого м’яча» 1986 року Ігор Бєланов у коментарі Sport.ua поділився думками щодо кандидатури нового керманича:🗣 На мою думку, пост керманича нашої збірної повинен зайняти українець. Однак скільки б ми не обговорювали того чи іншого кандидата, а все впирається у наших футболістів. Від матчів за участю збірної України, які мені доводилось бачити, я в шоці. В них не було ані швидкості, ані переводів, ані вибуховості, ані обводок. Взяти хоча б березневу гру із Швецією. В ній грали монотонно, без вогника. От забив один м’яч Пономаренко, та й то це було в самій кінцівці. Ну що це за гра? І це при тому, що у матчі такого значення потрібно було йти ва-банк, вриватися у чужий штрафний майданчик, бігти у наступ. Але для цього, щоб усе це ефективно робити, повинен бути колектив справжніх професіоналів. Колектив однодумців, які об’єднані однією метою – завоювати право подолати перший з бар’єрів на шляху до фінальної частини чемпіонату світу. Таких, якими у середині восьмидесятих були мої партнери по київському «Динамо». Будь-кого із того складу візьми – це були машини. Навіть і не знаю, хто був кращим. В усякому разі, середня ланка «Динамо» на той час була однією з кращих у світі, повірте мені. І це не гучні слова. Кожен з нас мав відмінні якості – як фізичні, так і технічні. Це були хлопці з таким характером, що могли «порвати» будь-якого суперника. Попереду грало двоє нападників, які мали високу швидкість, вміння завершити атаку. Застосовувався пресинг, була максимальна самовіддача. Про це можна довго розповідати. Тому нині мене й хвилює тема достойних футболістів для збірної. Таких, хто міг би показувати змістовну гру і доводив, що у національній команді знаходиться на своєму місці. А то ми бачимо, що той чи інший гравець носиться полем, стрибає, скаче – а от виокремити нікого.
👉🏼 Український тренер та експерт Олег Федорчук прокоментував перемогу київського «Динамо» над криворізьким «Кривбасом» (6:5), а також вказав на головну проблему «біло-синіх»:🗣 Динамо бракує стабільності, і для вирішення турнірних завдань така слабка гра в обороні оптимізму не додає. У захисті кияни зіграли дуже-дуже погано. Можна згадати про молодість захисників, брак досвіду, але проблема тут значно глибша.Де шукати вправних виконавців? Там, де вони завжди шукали – на ринку. Інші ж команди знаходять футболістів пристойного рівня. Той же «Кривбас». Валерій Лобановський проблеми з комплектацією свого часу також вирішував.Не тільки захисників підбирав, а точково знаходив на кожну позицію. Звідкись узялися ж Рац, Яремчук, Яковенко, інші. Клуби, які хочуть щось здобувати, завжди шукають і знаходять.Це не нова проблема для команди, вона існує давно. І, як бачимо, її вирішення залежить не лише від тренера, який би маститий він не був. З нею стикалися й Луческу, й Шовковський, тепер Костюк.Пошук триває, і, можливо, якщо в Україні не можуть знайти якісних гравців, то слід звернути увагу на іноземців, – передає слова експерта Футбол 24. 📸 ФК Динамо